Sayfa 11 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 912 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýlk Yarýda Kimler Gelmeli? Kimler Gönderilmeli?

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

yusuf,gelmeli bu gun hurriyete demeci var,
    lazoroni istemedi demiþ,
    ceyhunda çok iyi ,bunlardan biri 2 tane marce eder,marcenin þu haline bakarsak ,
    tecrübeli futbolcu þart,kargalarýn haline bak,sergeni mumla arýyorlar,

karayamayman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Galatasaray'da hedef Szymkowiak...

Serhat Demirtaþ / Fanatik Gazetesi

Devre arasýnda Ýnamoto ile Carrusca’yý gönderme kararý alan Galatasaray Yönetimi, transferde rotayý belirledi. Sarý-Kýrmýzýlý ekibin hedefi, Trabzonspor’da mutsuz olduðu öðrenilen ve gitmeyi kafasýna koyan Szymkowiak.

Bombalar patlayacak

Þampiyonluk yolundaki rakipleri, birer birer yýldýzlarý Türkiye’ye getirirken, suskun kaldýðý için eleþtirilen Galatasaray Yönetimi, sessiz ama derinden attýðý adýmlarla, transfer bombalarýný patlatmaya hazýrlanýyor. Ýlk olarak Kayserisporlu Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal için devreye giren ve Sarý-Kýrmýzýlý yönetim, yabancý transferinde de rotayý belirledi. Ýnamoto ile Carrusca’yý ilk yarýnýn bitimiyle göndermeyi planlayan idarecilerin hedefindeki isim; Trabzonsporlu Szymkowiak.
    ‘Ön liberoya ilaç’ Bordo-Mavili kulüpte mutsuz olduðu öðrenilen ve teknik direktör Ziya Doðan’ýn, son Antalyaspor karþýlaþmasýnda 18 kiþilik kadroya dahi almadýðý Szymkowiak’ýn devre arasýnda Trabzonspor’dan ayrýlmak istediði ileri sürüldü. Galatasaray’ýn ön libero mevkiinde yaþanan sýkýntýya ilaç olabileceði düþünülen Polonyalý yýldýzý, Eric Gerets’in de çok beðendiði kaydedildi. Sarý-Kýrmýzýlý yöneticilerin, geliþme üzerine þimdiden düðmeye bastýðý ifade edildi.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

gidecek adamlar az çok belli. ama gelecek olanlar için diyeceðim biþi var. eðer sýrf adam aldýk demek için alýnacaksa yeni gelecekler, alýnmasýn. yada sýradan birileri alýnacaksa yine alýnmasýn. Trabzonsporun formasýnýn hakkýný gerçekten verebilecek birileri alýnmalý artýk.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yönetim Szymek'i gsye satamaz.Sattýrmayýz.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý LaZoNi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaslar Aldigim habere gore Stepanov Inter'e gidiyor.. Yerine yine Sirbistan Milli Takimindan yanilmiyorsam Partizan'dan takim arkadasi geliyormus Kaynak : CNN TURK

ya bu kadar mantýksýz bir politika varmý, elinde olaný ver nasýl oduðu belli olmayan birini al, ya tutarsa demiþ nasrettin hoca. sövdürecekler beni yapacaklarý transfer politikasýna.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

baþka bi baþlýkta yazmýþtým takýmýn kimyasý bozulmuþ. takýmýn bir iskeleti bile yok artýk. tek tek isimlere bakýp bunlar iyi desekte iskelet olmayýnca olmuyor iþte. takýmda iyi adamlardan biride tartýþmasýz stepanov. þimdi ona sýra geldi demekki. kimse demesinki inanmayýn hemen bu haberlere. bende inanmam normalde ama yönetimede inanamýyorum artýk.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

kise gitmesin, 3 tane 2 si koþan biri top yapan orta saha adamý lazým bu takýma o kadar

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Kaleci arýyorsanýz a.gücünün kalecisi serkan rüþtü yü de alabiliriz halý saha maçlarýnda kaleyi korumasý için...siz hiç bizim türkiyede popüler olmuþ bir topçuyu ist. ezikleri kullanmadan aldýðýmýzý gördünüz mü de mehmet topuz diyorsunuz he olmayacak transferler dolaþtýðýna göre forumda size þampiyonluðun yolunu söyleyeyim appiah, aurello...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

powerts61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kaleci,Ceyhun,yusuf þimþek,FATÝH TEKKE,tolga seyhan,emrah eren.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý powerts61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaleci,Ceyhun,yusuf þimþek,FATÝH TEKKE,tolga seyhan,emrah eren.
    Emrah konusunda katýlýyorum adam türkiyede sað bekte 1 numara geri alýrsak sað bekte problem kalmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý smart61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetim Szymek'i gsye satamaz.Sattýrmayýz.
    tabi TOLGA dan yedimiz kazýðý unuttuk ....
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

kingfisher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

gidecek oyuncu çok ama transfer yapmak için transfer yaparsalar yine aynýsý olur birileri para yicek diye futbolcu alýnmamalý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Standart Kimse Gelmesin Kimse Gitmesin!

Yýllardýr kendi takýmýnda iyi olanlarýn nasýl olduysa bize transfer olduktan sonra biz de nasýl süründüðünü izleyip durduk.

Symek gibi bir yýldýzýmýzý bu hale nasýl getirdik önce bunu çözelim. Satalým gitsin demek iþin en kolay yönü. Ýnsanlarla çalýþýyorsunuz, insanlarýn ruhunu, kalbini unutmayýn.

Elimizdekilerden maksimum verimi alamadýktan sonra yeni transferin hiçbir anlamý yok. Futbolcularýmýzýn gerçek kalitelerini ortaya koymalarý için ne gerekiyorsa o yapýlmalý. Yönetim, teknik kadro, taraftar, futbolcu þapkasýný önüne koyup düþünmeli.

O formanýn hakkýný vermeyecek kimse gelmesin, hakkýný vermeden de kimse gitmesin. Sattýðýmýz oyuncularýn tamamýný -baþarýlý olsun veya olmasýn- adeta kovar gibi yolluyoruz bu kulupten niye?
    Baþarýlý olaný da uyum saðlayamayaný da alkýþlayarak, teþekkür ederek uðurlayalým. O insan da bu kulüp ve taraftar için canýný diþine taksýn lütfen.

Trabzonspor'a imza atan futbolcu o formanýn hakkýný vermeden bir yere gidemez, hele bu yýl ki kadro! Madem bizi bu duruma siz düþürdünüz, tekrar düzeltmeden kaçmak yok!

Formanýn hakkýný ver hakkýný!

Nereden
    Ýstanbul

TRABZON"UN GÖZÜ RÜÞTÜ'DE
    'GELÝRÝM' SÖZÜ
    Trabzonspor, 1 numara için gözünü Rüþtü'ye dikti. Jefferson'un iniþli çýkýþlý grafik sergilemesi nedeniyle kaleyi saðlama almak isteyen Bordo-Mavililer, Rüþtü için giriþimlerini hýzlandýrdý. Rüþtü'nün Bordo-Mavili yöneticilere 'Kulübümle anlaþýn, ben sorun çýkarmam" dediði belirtildi.
    YEDEÐÝ MARTÝNEZ
    Rüþtü'nün öncelikle satýn alýnmasýna çalýþýlacaðý F.Bahçe'nin izin vermemesi durumunda sezon sonuna kadar kiralama seçeneði için uðraþýlacaðý ifade edildi. Rüþtü olmazsa Trabzon rotasýný Sakaryasporlu Martinez'e çevirecek

Yaþ
    40

Ýlk yarý sonunda kesinlikle Musa - Ferhat ikilisinden biri gitmeli yoksa hoca anlamadan ikisini bir arada oynatýyor ve takýmýn savunmasý çöküyor. Symek 'in gitmesi ve yerine Türkiye'de baþarýyla forma giymiþ Lazarov, Tita, Jaba, Luciano, Anderson gibi yabancý bir yýldýz alýnmalýdýr. Solda Mustafa mutlaka gönderilip yerine daha güçlü ve iyi pas yapabilen bir savunmacý mutlaka getirilmelidir. Orta sahada Hüseyin'i Zenite verip yerine Gençlerbirliði'nin, Kayseri ve Erciyes'in, Manisa'nýn güçlü orta saha futbolcularýndan biri alýnmalýdýr.
    Ne Mutu Trabzonluyum Diyene

ISTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TRABZON"UN GÖZÜ RÜÞTÜ'DE
    'GELÝRÝM' SÖZÜ
    Trabzonspor, 1 numara için gözünü Rüþtü'ye dikti. Jefferson'un iniþli çýkýþlý grafik sergilemesi nedeniyle kaleyi saðlama almak isteyen Bordo-Mavililer, Rüþtü için giriþimlerini hýzlandýrdý. Rüþtü'nün Bordo-Mavili yöneticilere 'Kulübümle anlaþýn, ben sorun çýkarmam" dediði belirtildi.
    YEDEÐÝ MARTÝNEZ
    Rüþtü'nün öncelikle satýn alýnmasýna çalýþýlacaðý F.Bahçe'nin izin vermemesi durumunda sezon sonuna kadar kiralama seçeneði için uðraþýlacaðý ifade edildi. Rüþtü olmazsa Trabzon rotasýný Sakaryasporlu Martinez'e çevirecek

Ben Rüþtü'nün Trabzonspora geleceðini pek zannetmiyorum. Ayrýca Martinez neden ikinci tecih. Bence ilk sýrada o olmalý.

Nereden
    Ýstanbul

rüþtü türk oldugu için yabancý kontenjanýnda sorun yaratmaz ve 2 2.5 sezon oynar ... martinez genç ama þu an için rüþtü oldukça iyi olur ...

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

ortasahamýz komple deðiþmeli.

teknik yaratýcý gole dönük adamlar monte edilmeli

forvette defansta yetersiz deðil

böçyle gözükmesinin sebebi orta sahamýzdaki ''savaþçýlarýmýz''
    Bir Güneþ Doðar Neler Deðiþir!

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Abi ne Rüþtü'sü yahu?
    Fatih'ten sonra fenerde oynamýþ ikinci bir þahýs..
    Tamam çok iyi bir kaleci ve severim de Rüþtü'yü ama o fenerde kalsýn..
    Biz de Jeff'i birilerine satýp (hibe de etsek olur) Martinez'i alalým.. Son maçta 4 gol yemesine raðmen pek hatalý deðildi (üçüncü golu tutabilirdi ama rahatlýkla)...
    Facebook

Sakin çocuk KHE

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

fenerden appiah alex kezman deðil

ronaldinho etoo gelecek olsa istemiyorum.

onlarýn en kralý gelse ne olur be sarý lacivert kazak giymiþ adamý bile bu camiada istemiyorum.
    Bir Güneþ Doðar Neler Deðiþir!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

acaba ceyhun ve yusuf suan fenerde olsalardý ve alýnmak ýsteselerdý tepký ne olurdu.bu adamlarýn çaðdaþ ve fatihten statü olarak ne farký var.

çaðdaþ ve fatih kimilerine göre istanbulun çöplüðü oluyorda yusuf ve ceyhun neden yýldýz oluyor.
    bence her ikiside büyük takým aðýtlýðýný kaldýramaz.onlar tek adam olacaklarý ufak takýmlarýn adamý.

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

zamanýnda Trabzonumuz ilgilendiðinde Ýstanbul takýmlarý tercih eden (ceyhun) kiþiliksiz futbolcularý Trabzonsporumuzda istemiyoruz.
    not:nekadar iyi olduðu soylenirse soylensin
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Fanatik28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    50

Alýntý ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fenerden appiah alex kezman deðil

ronaldinho etoo gelecek olsa istemiyorum.

onlarýn en kralý gelse ne olur be sarý lacivert kazak giymiþ adamý bile bu camiada istemiyorum.
    Bu nasil anlayis kardes? Biz Istanbul takimlarindan niye oyuncu istemiyoruz? Cönkü genellikle karakteri bozuk, baskalari icin ileri geri konustuklari icin degil mi?
    Rüstü`nün bu kategoriye girdigini zannetmiyorum. Cünkü simdiye kadar bir yanlisini görmedim.
    Benim en samimi arkadasim fanatik fenerli. Ne yani, o böyle oldugu icin ben onu sileyim mi?
    Benim Istanbul takimlarindan alinmasini istedigim oyuncular,

Rüstü, Önder, Tuncay, Ümit Karan, Ibrahim Akin vs.

sazman34
    Ziyaretçi

Önce yöneim gitmeli. Çünkü bu çürük elmalarý alan onlar.
    Oyunculardan, Jefferson, Hasan, Musa, Mustafa Keçeli, Þimek kesin gönderilmeli. Bir forvet ve 2 orta saha alýnmalý.

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Szymek GS'ye gidebilir ama Hasan Kabzeyle takas yapmalýyýz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)