Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 141 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: k O Konvoydan Hacosmanolu! | BMN Kamuoyu Bildirisi...

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Standart k O Konvoydan Hacosmanolu! | BMN Kamuoyu Bildirisi...

IK O KONVOYDAN HACIOSMANOLU!

Evet, bundan tam 40 (yazyla; KIRK) ay nce ayn bal, dnemin Kulp Bakan Sadri ener iin atmtk. "Trabzonspor, pazarlk masalarna meze edilemeyecek kadar kymetli bir deerdir." demitik... Gelinen srete, uyarmzda ne kadar hakl olduumuzu grdk. Peki bugn ne deiti?

O gnlerde eletirdiiniz Sadri ener'in ayak izlerini takip etme sebebiniz nedir Sn. Hacosmanolu? Bu destek, hangi ince zekann rndr? Sezon ierisindeki aklamalarnz sebebiyle ahsnza ve kulbmze defalarca cezalar veren, her seferinde adaletsizlik ile suladnz mevcut bakan desteklemeye karar vermek, sizce de abesle itigal deil mi?

"Namus davam" diye bahsettiiniz "ike Sreci"nde adaletsizliin eli olan federasyonun, atanm bakan Yldrm Demirren artk iyi ve adaletli bir insan mdr?

Bin bir eza ile hapsedilmi kupamz alma sz m verildi yoksa? Belki de yukarlardan bir emir geldi...

Trabzonspor Ynetim Kurulu Bakan brahim Ethem Hacosmanolu ve Ynetim Kurulu yeleri;

kn, konuun! Ne bizim ahlak eiimizin st snrn snayn ne de zekamzla dalga gein. Trabzonspor'u, irin akan mnasebetlerinizden karn. Srete, hakemlerinden yakndnz, adaletinden dem vurduunuz kii ve kurumlarla kucak kucaa oturma karar aldysanz; adnzn nndeki "Trabzonspor Bakan/Yneticisi" sfatn terk edin!

Bizler, pazarlk masalarna konu edilmi, karlnda aln terinden te bedeller demek zorunda braklm bir ampiyonluu ve kupay istemiyoruz. Biz, sz konusu ampiyonluu 2010-2011 sezonu boyunca verilen emekler ile zaten hak etmi olan takmn taraftarlaryz.

Kirli pazarlklara HTYACIMIZ YOK!

Bu aka gaflettir, kan uykusudur! Denize dse dahi ylana sarlmayacak olduu iin Trabzonspor'u seven bizlere, bunu yaatma hakknz yoktur. Zira deniz bitmi, ylan da gerek yzn defalarca gstermitir.

Aka uyaryoruz! Canmzdan ok sevdiimiz Trabzonspor'u bu denli kirli ilerin dna ekmediiniz takdirde, kendi adnza sonun balangcna ilk adm atm olursunuz ve bunun bedelini ar dersiniz.

Hata, bir kere yapldnda hatadr. Ayn hata iki kez yaplrsa, ihanettir! Byk Trabzonspor'un byk taraftar, bu ihaneti ne unutur ne de affeder!

Tarih sayfalarna bir erh daha koymu olalm...

Sayglarmzla;

BordoMavi.Net Ynetim Kurulu
    Konu Yiit Gayretli tarafndan (23.06.2015 Saat 16:25 ) deitirilmitir.
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Berke6198 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Trabzonsporu omurgaszlatrma hedefinde, bugne kadar en byk admlar atm bakan(!)

Yazklar olsun...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

katre-i.matem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Yazk. Yazklar olsun hatta. Acaba bu durumu grnce ikecilerin adam dediimiz Muharrem Usta ne dnyor diye iimden geirmedim deil. Sa olsun iki ift laf yapm zaten bu duruma twitterdan;

Muharrem Usta ‏@UstaMuharrem 1 sa.1 saat nce
    Zaman her eyin ilacym...
    ve...
    yzlemek ise ok ar bir snavm.
    Ne demiler...
    "gemi olsun ey halkm,at alan skdar' gemi".
    ...6 Aralk 2015...

Takvim yapraklarnda "Trabzonspor'un Hacosmanolu galinden Kurtulu Gn" olarak not edilecek kadar nemli ve mjde dolu bir gndr.

yelik tarihi
    07.07.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    53

An itibariyle ''Sayglarmzla'' ksmna katlamayacam.

nk kendimi ne kadar zorlasamda sz konusu kiiye artk nokta kadar bile sayg duyamyorum.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul

Alnt GLONSA Nickli yeden Alnt Mesaj gster

nk kendimi ne kadar zorlasamda sz konusu kiiye artk nokta kadar bile sayg duyamyorum.
    o sayg trabzonspor bakanlk koltuuna yaplan sayg iho ya deil.yada en azndan ben yle anladm.
    Konu 61ronin61 tarafndan (23.06.2015 Saat 16:26 ) deitirilmitir.

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt GLONSA Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Alnt 61ronin61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    o sayg trabzonspor bakanlk koltuuna yaplan sayg iho ya deil.
    O sayg, bildiriyi okuyan byk taraftara...
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

Hah yle, sesimizi karalm yahu

TS taraftarlaryla hi kimse dalga geemez.

Hele de kupa mcadelesinde YD'ne hakarete varacak kadar sert eletirilerde bulunan birisi bizi asla satamaz.
    2010-2011 SEZONU SPER LG AMPYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

Alnt yiit gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster

k o konvoydan hacosmanolu!

evet, bundan tam 40 (yazyla; krk) ay nce ayn bal, dnemin kulp bakan sadri ener iin atmtk. []"trabzonspor, pazarlk masalarna meze edilemeyecek kadar kymetli bir deerdir."[/] demitik... Gelinen srete, uyarmzda ne kadar hakl olduumuzu grdk. Peki bugn ne deiti?

O gnlerde eletirdiiniz sadri ener'in ayak izlerini takip etme sebebiniz nedir sn. Hacosmanolu? Bu destek, hangi ince zekann rndr? Sezon ierisindeki aklamalarnz sebebiyle ahsnza ve kulbmze defalarca cezalar veren, her seferinde adaletsizlik ile suladnz mevcut bakan desteklemeye karar vermek, sizce de abesle itigal deil mi?

"namus davam" diye bahsettiiniz "ike sreci"nde adaletsizliin eli olan federasyonun, atanm bakan yldrm demirren artk iyi ve adaletli bir insan mdr?

Bin bir eza ile hapsedilmi kupamz alma sz m verildi yoksa? Belki de yukarlardan bir emir geldi...

Trabzonspor ynetim kurulu bakan ibrahim ethem hacosmanolu ve ynetim kurulu yeleri;

kn, konuun! Ne bizim ahlak eiimizin st snrn snayn ne de zekamzla dalga gein. Trabzonspor'u, irin akan mnasebetlerinizden karn. Srete, hakemlerinden yakndnz, adaletinden dem vurduunuz kii ve kurumlarla kucak kucaa oturma karar aldysanz; adnzn nndeki "trabzonspor bakan/yneticisi" sfatn terk edin!

Bizler, pazarlk masalarna konu edilmi, karlnda aln terinden te bedeller demek zorunda braklm bir ampiyonluu ve kupay istemiyoruz. Biz, sz konusu ampiyonluu 2010-2011 sezonu boyunca verilen emekler ile zaten hak etmi olan takmn taraftarlaryz.

Kirli pazarlklara ihtiyacmz yok!

bu aka gaflettir, kan uykusudur! Denize dse dahi ylana sarlmayacak olduu iin trabzonspor'u seven bizlere, bunu yaatma hakknz yoktur. Zira deniz bitmi, ylan da gerek yzn defalarca gstermitir.

Aka uyaryoruz! Canmzdan ok sevdiimiz trabzonspor'u bu denli kirli ilerin dna ekmediiniz takdirde, kendi adnza sonun balangcna ilk adm atm olursunuz ve bunun bedelini ar dersiniz.

Hata, bir kere yapldnda hatadr. Ayn hata iki kez yaplrsa, ihanettir! byk trabzonspor'un byk taraftar, bu ihaneti ne unutur ne de affeder!

Tarih sayfalarna bir erh daha koymu olalm...

Sayglarmzla;

bordomavi.net ynetim kurulu
    yazy yazanlara ve dnenlere salk diliyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Helal olsun bmn yine gosterdin durusunu..iste bu yuzden burdayim trabzonsporu herseyin ustunde tutan tek yer burasi sike sureci bunu bize defalarca gosterdi..
    Konu gurur6134 tarafndan (23.06.2015 Saat 16:38 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

Bu sayfaya youn destek verelim derim.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

mer ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.06.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

karaktersizliin e anlam hacosmanolu.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Helal olsun...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul

acaba demirren ne teklif ettide iho da satt davasn .

mer ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.06.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt 61ronin61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    acaba demirren ne teklif ettide iho da satt davasn .
    kupanz bizde deil demitir o da inanmtr.!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

3 sene nce de k o konvoydan Sadri ener diyorduk. simler deiiyor, duruumuz deimiyor maallah...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

Iyi ki varsn bmn.
    Sensiz bir trabzonspor sevgisi, duruu ve mcadelesi dnemiyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

ok zc artk neye zleceimizi bile ardk...

Fatih Kulolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.03.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Hereye eyvallah eke eke bu hallere geldik.Yarn M'bia imzalar baz taraftar gruplar bata olmak zere barrlar yine byk bakan diye.Bir cack olmaz bizden bu kadar net.
    Mavi ev tplerinin stne bordo eritlerin ekildii yerdir buras.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    29.01.2013
    Nereden
    Elaz

Alnt mer ztrk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kupanz bizde deil demitir o da inanmtr.!

HO'ya biri Trabzonspor bakan olduunu hatrlatsn.

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

yapma bakan yapma ! yazktr gnahtr ! ayptr ! zme karlksz seven bu taraftarn ! bu ihanetin bedeli ar olur kimsenin yanna kalmaz !

7can61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

hoya hergn bildiri yazsan nolacak,dner br yzn devam eder. Bir insan dnn k bu insan Trabzonspor bakan, syledii szlerin hepsi yalam yutmu byle bir kiiyi Trabzonspor bakan olarak grmeye dayanabilen midelere de hayret ediyorum.

Ali Can - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.03.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

Aznza, yreinize salk
    ~ stanbul Teknik niversitesi Metalurji ve Malzeme Mh ~
    ~Twitter ~

Rza OLAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Giresun
    Ya
    51

HO bakan seildiinde imzam yazmtm. o gnden bu zamana kadar fikrim deimedi. Bu kvrmann arkasnda ahsi menfaatler olmamasn temenni ederim. Maalesef ki bu klbe bakan olanlar buray bir rant kapsna dntryor.ehir ve takmla ilgili en ufak bir kayglar olduuna inanmyorum.Bir an nce igal ettii koltuu terk etsin artk.Bu saatten sonra bize yapabilecei en byk iyilik budur....
    Konu Rza OLAK tarafndan (23.06.2015 Saat 18:24 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

Hacosmanolu'nun artk o koltukta oturma niyeti iyiden iyiye aa kmtr. Siyasi irade tarafndan resmen uyary alm aylardr televizyonlara dahi kmaktan korkmaktadr. Kabadayla gelince bunu rol olarak iyi yapan Hacosmanolu Trabzonspor'un gerek dmanlar karsnda el pene durmakta ve susmaktadr.

Trabzon ehrinin Trabzonspor'un kupasn gaspedenlere tapt bir dzende Trabzonspor'un bakan ehre uygun(!) bir davran sergilemekte anca bir gn gerek Trabzonsporlular tarafndan alaa edilecei gnde biz Trabzonspor'u yaayanlar ve yaatanlar olarak sabrszlkla beklemekteyiz.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

yelik tarihi
    23.07.2011
    Nereden
    Trabzon

bizim taraftar neleri sindirmedi bunu da sindirecek bunu da affedecek...hey gidi heyyy...hatta ilk mata byk bakan die tezahrat bile yaplabilir...bi transfere herkes susar...ite biz ble bi taraftar topluluuyuz...ne yazk ki...diyecek sz bulamyorum baka...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)