Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 141 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çýk O Konvoydan Hacýosmanoðlu! | BMN Kamuoyu Bildirisi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Hâlâ daha BMN'yi kötüleme çabalarý ... Senin taraftarlýðýný seveyim ben ... Vira'ya helal olsun midesi kaldýrýyor böyle tipleri ...
    9 # Osvaldo'

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kamuoyu bildirisinin baþlýðýnýn Hacýosmanoðlu olmasýný geçtim.
    Þu ifadeye bir bakalým

Sonra mesajýný alýntýladýðým üstün zeka ve izan sahibi tsukru61 arkadaþý alkýþlayalým.
    Bu ifadeyi bmn üyesi, bir yönetici için kullansa ne olurdu?

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý tsukru61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konuyu manipüle etme...

Bildiriyi okumayan adam da içi dolu bir laf ettin sanacak.
    Konu Yiðit Gayretli tarafýndan (24.06.2015 Saat 09:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Emre Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Yaptýðýnýz yorum gibi bir yorum karsýsýnda bir yönetici sizinle ayný mantýkta cevaben mesaj atarsa hiç çekinmeden kulllanabilirsiniz.

Hiç birþey olmaz...
    Yok, öyle umutlarý yitirip, karanlýklara savrulmak;
    Unutma ayný gökyüzü altýnda,bir direniþtir yaþamak..
    Nazým Hikmet

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bir bildiri daha yayýnlayýn bakarsýnýz kupamýzý da alýrýz.!

Sent from my iPhone using Tapatalk

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hacýosmanoðlu'na toz kondurmadan uzaktan sallamýþsýnýz. Vira'ya helal olsun.
    BMN'nin gücü üslubunda.
    Bildirileri çok kaliteli. Hem üslup hem içerik olarak.

ozgurkilic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Trabzonsporumuza gelmiþ geçmiþ maddi ve manevi en büyük zararý Hacýosmanoðlu vermiþtir. Hemen istifa etmelidir.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRANZONSPOR...

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ihonun yonetiminde neden adam kalmadigini hepsinin bir bir neden istifa ettigini boylece anlamis olduk..bu adamin troll oldugunu anlayan sikecilere hizmet ettigini anlayan herkes yanindan ayrildi..iho tarih senide ihanetinide affetmeyecek..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Perþembe'nin geliþi Çarþamba'dan belliydi þu yaþananlara hiç þaþýrmýyorum.

Trabzonspor gibi kurumlar ölümsüzdür, Trabzonspor ölümsüzdür;

*Çünkü destekçisi þu ya da bu partili, þu ya da bu görüþlü deðil herkestir,
    *Çünkü deðerleri vardýr anlýk menfaatlere deðerlerini satmaz,
    *Çünkü her zaman doðrunun yanýndadýr, sonunda küme düþmek dahi olsa,
    *Çünkü hak eden taraftarýna, futbolcusuna, hocasýna yöneticisine hatta rakip takýmlarýn "paydaþlarýna" dahi sahip çýkar,
    *Çünkü zor zamanlarýnda elini taþýn altýna koyacak kaliteli insan kaynaðý hep vardýr,
    *Çünkü ülkedeki yozlaþmanýn aynasý olmaz, örnek duruþuyla ýþýk bekleyenlere umut olur,
    *Çünkü paraya karþý emeðin zaferidir, güce karþý emeðin zaferidir,
    *Çünkü taraftarý hep haklýnýn yanýndadýr, 3 kuruþluk menfaat için satmaz takýmýný,
    *Çünkü önce Trabzonspor gelir sonrasý teferruattýr.

Þimdi bunlarý yazýnca düþündüm de bu erdemlerin hiç biri kalmamýþ ki ne diyorum ben ya, ölümsüz dediðimiz Trabzonspor ölmüþte aðlayaný yok.

Ruhu þad olsun...

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

IHO nun maskesi dustu
    cepleri doldu mu hadi baska kapiya yedigi yeter
    bunun arkasindan kosanlara yazik
    bir an once defol git

Muhammet Hacýsalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Emre Ýskender Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaptýðýnýz yorum gibi bir yorum karsýsýnda bir yönetici sizinle ayný mantýkta cevaben mesaj atarsa hiç çekinmeden kulllanabilirsiniz.

Hiç birþey olmaz...
    Yorum ne kadar alakasýz ve saçma olsa da böyle üslup karþýsýnda "size olsun, siz de yapabilirsiniz" komik duruyor..

Mantýðýnýzý sorgulamak yerine üslubunuzu sorgulayýn..
    Baþkalarýný affet, ama kendini asIa..

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Millet hala o gelsin bu gitsinin pesinde transfer basliginda 2 tane topcu alir tff den yada ortulu odenekden alcagi paralarla iho bunlari tav eder gene..istanbul takimlarinda nefret ettigim taraftar profilinin alasi bizdeymis meger..boyle durusu olan insanlarin oldugu camiaya boyle baskan yakisir..davayi 2 sasali transfere 3 5 bedava bilete satan trabzonlular tarih sizide affetmeyecek..

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

BMN'nin üslubunu ve eylemlerini beðenmeyenler, sayfanýn sol üst köþesindeki "x" butonuna týklayabilirler.

Çünkü bugüne kadar ne üslubumuzdan ne de eylemlerimizden ödün vermedik.

Þike sürecinde BMN'yi "oturduðu yerde kýçýnýn üstünden sallamakla" itham edenler, ya süreci takip etmekten acizdir ya da derdi BMN'ye sallamaktýr. Kibar olamayacaðým.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Standart Çýk O Konvoydan Hacýosmanoðlu! | BMN Kamuoyu Bildirisi...

Alýntý Mollasalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BMN'nin üslubunu ve eylemlerini beðenmeyenler, sayfanýn sol üst köþesindeki "x" butonuna týklayabilirler.

Þike sürecinde BMN'yi "oturduðu yerde kýçýnýn üstünden sallamakla" itham edenler, ya süreci takip etmekten acizdir ya da derdi BMN'ye sallamaktýr. Kibar olamayacaðým.

Abicim bana diyosun biliyorum fakat en son eylem nezaman oldu sölermisin yoksa yapýlanlarý inkar etmiyoruz

Ayrýca böle x tuþuna basýn filan diyosunýz burda bugun ben yarýn bi baþkasý bi bakmýþsýnýz kimse yok amacýmýz bazý þeyleri söylemek göstermek yoksa x deil ctrl alt delete de yaparýz

Konu emre duman tarafýndan (24.06.2015 Saat 12:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Gözünü ne bürüdü ise artýk benim BMN'de nerdeyse 2 yýldan beri yönetici olmadýðýmý kaçýrmýþsýn. Benim için ceza istiyorsan mesajýmý raporlayabilirsin.
    Senin gibi tipler gruplarýn arasýnda dolaþan huzur bozmak için elinden geleni ardýna koymayan bir yapýya sahiptir. Açýklamalarý çarpýþtýrmanýn anlamsýzlýðýný mantýksýzlýðýný niye diye sana sorsam gözüne ýþýk tutulmuþ tavþan gibi kalacaðýndan bence gerek yok þimdi. Ama iþin senin açýndan iyi boyutu var. Çoðu zaman sana çok benzeyen karakterler baþarýlý olmuþlardýr. Yani senin önün açýk Þükrücüm, BMN'yi BMN'de çapýn minvalinde kötülemeye çalýþtýn ya havada kaparlar omuzlara alýrlar seni. Hadi iyisin...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý emre duman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abicim bana diyosun biliyorum fakat en son eylem nezaman oldu sölermisin yoksa yapýlanlarý inkar etmiyoruz

Ayrýca böle x tuþuna basýn filan diyosunýz burda bugun ben yarýn bi baþkasý bi bakmýþsýnýz kimse yok amacýmýz bazý þeyleri söylemek göstermek yoksa x deil ctrl alt delete de yaparýz

Sana deðil, ayný düþünen ve bu tarz konular olduðunda temcit pilavý gibi önümüze çýkaran herkese söylüyorum.

Bir öneriniz oldu da yapýlmadý mý? Dikkate alýnmadý mý?

Þike konusunda Hukuk Kurulu'nun çalýþmalarý da, onlarýn talepleri ve önerileri doðrultusunda BMN'nin çalýþmalarý da (çoðunu bilmediðiniz) devam etmektedir. Millet gibi yazýp þekil yapmamamýz belki de bizim hatamýz.

Eylemden kasýt sokaða çýkmak ise, o tren kaçtý, sebebi ise eleþtirdiðiniz bildirinin hedefi olan ÝHO'nun hareketleri. Büyük Ankara Yürüyüþü yapacaðýz demedi mi? Bu taraftarýn önünde kimse duramaz demedi mi? Ne yaptý sonra? Üstüne YD'ye destek vereceði iddiasý var ve sessiz. Biz bunu eleþtiriyoruz, her benzer konuda olduðu gibi gelip altýnda ayný þeyleri yazýyorsun.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

sezer sami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

demokrasinin ülkemizdeki gerçek yüzü bu malesef. demokrasi ile gelen monarþi ile yönetiyor.
    makam ve gücü ellerinden birakmamak icin son nefeslerine kadar oturuyorlar o koltukta. korkunç, çok korkunç hemde.

Muhammet Hacýsalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Þike sürecine girip duygu sömürüsü yapmanýn alemi yok..Birçoðumuzun þikeye karþý tutumu ortada.. Ýþine gelmeyince de liseli gibi x iþaretinin yerini göstermenin de lüzumu yok..

Kibar olamýyorsanýz yapmayýn yöneticilik..
    Baþkalarýný affet, ama kendini asIa..

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Muhammet Hacýsalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þike sürecine girip duygu sömürüsü yapmanýn alemi yok..Birçoðumuzun þikeye karþý tutumu ortada.. Ýþine gelmeyince de liseli gibi x iþaretinin yerini göstermenin de lüzumu yok..

Kibar olamýyorsanýz yapmayýn yöneticilik..
    Þike sürecine neden girdiðimi yukarýdaki diðer mesajlardan anlayamýyor olman üzücü. Bir daha denemeni öneririm. Yine olmazsa yardýmcý olacaðým neden þike sürecinden bahsettiðim hakkýnda.

Kibar olamýyorum, yöneticilik hakkýndaki önerinizi deðerlendireceðim. Ama siz de en ufak sizi eleþtiren yazýda tribe girmeyin, bir "liseli" gibi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sana deðil, ayný düþünen ve bu tarz konular olduðunda temcit pilavý gibi önümüze çýkaran herkese söylüyorum.

Bir öneriniz oldu da yapýlmadý mý? Dikkate alýnmadý mý?

Þike konusunda Hukuk Kurulu'nun çalýþmalarý da, onlarýn talepleri ve önerileri doðrultusunda BMN'nin çalýþmalarý da (çoðunu bilmediðiniz) devam etmektedir. Millet gibi yazýp þekil yapmamamýz belki de bizim hatamýz.

Eylemden kasýt sokaða çýkmak ise, o tren kaçtý, sebebi ise eleþtirdiðiniz bildirinin hedefi olan ÝHO'nun hareketleri. Büyük Ankara Yürüyüþü yapacaðýz demedi mi? Bu taraftarýn önünde kimse duramaz demedi mi? Ne yaptý sonra? Üstüne YD'ye destek vereceði iddiasý var ve sessiz. Biz bunu eleþtiriyoruz, her benzer konuda olduðu gibi gelip altýnda ayný þeyleri yazýyorsun.

Haklýsýnda abi biz bu adama niye bel baðlýyoruz tff seçimleri olucak en kötü gündemi üstümüze çekmek için yapýlacagý gun o binanýn oraya koðuþlanýp protesto edilebir yani artýk oturmamamýz gerekiyor tren daha kacmadý abi biz yeterki isteyelim.

Yada dükkaný kapatalým belki bir gün bizi anlayan biri gelir ozaman yaparýz yürüyüþleri nediyim abi.

Konu emre duman tarafýndan (24.06.2015 Saat 12:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Haklýsýnda abi biz bu adama niye bel baðlýyoruz tff seçimleri olucak en kötü gündemi üstümüze çekmek için yapýlacagý gun o binanýn oraya koðuþlanýp protesto edilebir yani artýk oturmamamýz gerekiyor tren daha kacmadý abi biz yeterki isteyelim.

Yada dükkaný kapatalým belki bir gün bizi anlayan biri gelir ozaman yaparýz yürüyüþleri nediyim abi.

Kardeþim belli bir boyutun üstündeki iþler için büyük organizasyon lazým. Emin ol bir taraftar grubunun yapabileceðinin misli büyüklükte eylemler yaptýk. Ýþe yarayacak bir þeyler olsa emin ol yine ineriz sokaða da, otele de, FIFA'ya da UEFA'ya da. Sürecin gidiþatý böyle.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kardeþim belli bir boyutun üstündeki iþler için büyük organizasyon lazým. Emin ol bir taraftar grubunun yapabileceðinin misli büyüklükte eylemler yaptýk. Ýþe yarayacak bir þeyler olsa emin ol yine ineriz sokaða da, otele de, FIFA'ya da UEFA'ya da. Sürecin gidiþatý böyle.

Abi þimdi öðrendim bi bilgi var iho resti çekmiþ demirörene ve tüm ts delegeleri ofspor araklý vs bir olup ortak karar vercekler trabzonda toplam 15 delege var 15 oy yani nerden öðrendin diye sorarsan hayratlýyým ben abi iho bizim üstümzde köyleri akrabalarý bi abimden öðrendim yeni geliþen bir olay inþ. Ýho yanlýþtan döner yoksa adý farklý anýlcak bu klup tarihinde

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Abi þimdi öðrendim bi bilgi var iho resti çekmiþ demirörene ve tüm ts delegeleri ofspor araklý vs bir olup ortak karar vercekler trabzonda toplam 15 delege var 15 oy yani nerden öðrendin diye sorarsan hayratlýyým ben abi iho bizim üstümzde köyleri akrabalarý bi abimden öðrendim yeni geliþen bir olay inþ. Ýho yanlýþtan döner yoksa adý farklý anýlcak bu klup tarihinde

Çýkýp açýklama yapsýn, madem öyle.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul

Aynen Yiðit'Ýn dediði gibi, çýkýp derse ki haberler yalan, bizim bir desteðimiz olmayacak amenna.

Günlerdir herkes yazýp çiziyor, ses yok, doðal olarak doðru kabul edilir.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Her zaman önce Trabzonspor diyeceksin.
    Biz her yer Trabzon

Bize Trabzon bile Trabzon degil.
    Her zaman önce de Trabzonda hatta Trabzonspor da bile Trabzonspor diyen yok

Dalkavuklukla bir yere gelinmez.

fb li bir cumhrbaskaný þike sürecinin seyrini deðiþtirdi ne oldu.
    Sadri Þener baþbakaný ziyaret etti fb pesinden ne oldu
    Demiroren e iki tane yonetim kurulu sectirmek icin destek verdi ne oldu.
    Sona o iki yöneticimizi aziz yýldýrým istemedi dye uzaklaþtýrdýlar ne oldu
    Gelen iki chp li vekile þakar agýrladý.. Biz yalaklýk olsun diye karþý çýktýk. ona gösterdigimiz tepkiyi iktidara gostermeyip yalaklýk ettik ne oldu
    Koray Aydýn ý takdir edemedik.
    Ýho secildi. yönetim kurulunda fb uyesi vardý ne oldu.
    Cumhurbakanýna dünya lideri formasý giydirdik ne oldu.
    Belediye baskanýnýz o kadar efsane varken yalaklýk olsun diye tesis adýný satmaya kalktý ne oldu.
    Þimdide yine birileri istiyor diye bildigin Ts düþmaný hakkýmýzý gasp eden adama destek verecegiz. ne olcak sonucunda.

hakkýmýz gasp edildi. Þampiyonlugumuz gasp edildi. maclarda haklarýmýz hakemlerce dograndý.

elimize ne mi gececek. koskoca bir hiç bile gecmeyecek. Onurumuz gururumuz bitecek. belki bir iki transfer o kadar.
    13 Vitor Hugo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)