Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 141 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çık O Konvoydan Hacıosmanoğlu! | BMN Kamuoyu Bildirisi...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Çık O Konvoydan Hacıosmanoğlu! | BMN Kamuoyu Bildirisi...

ÇIK O KONVOYDAN HACIOSMANOĞLU!

Evet, bundan tam 40 (yazıyla; KIRK) ay önce aynı başlığı, dönemin Kulüp Başkanı Sadri Şener için atmıştık. "Trabzonspor, pazarlık masalarına meze edilemeyecek kadar kıymetli bir değerdir." demiştik... Gelinen süreçte, uyarımızda ne kadar haklı olduğumuzu gördük. Peki bugün ne değişti?

O günlerde eleştirdiğiniz Sadri Şener'in ayak izlerini takip etme sebebiniz nedir Sn. Hacıosmanoğlu? Bu destek, hangi ince zekanın ürünüdür? Sezon içerisindeki açıklamalarınız sebebiyle şahsınıza ve kulübümüze defalarca cezalar veren, her seferinde adaletsizlik ile suçladığınız mevcut başkanı desteklemeye karar vermek, sizce de abesle iştigal değil mi?

"Namus davam" diye bahsettiğiniz "Şike Süreci"nde adaletsizliğin eli olan federasyonun, atanmış başkanı Yıldırım Demirören artık iyi ve adaletli bir insan mıdır?

Bin bir eza ile hapsedilmiş kupamızı alma sözü mü verildi yoksa? Belki de yukarılardan bir emir geldi...

Trabzonspor Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri;

Çıkın, konuşun! Ne bizim ahlak eşiğimizin üst sınırını sınayın ne de zekamızla dalga geçin. Trabzonspor'u, irin akan münasebetlerinizden çıkarın. Süreçte, hakemlerinden yakındığınız, adaletinden dem vurduğunuz kişi ve kurumlarla kucak kucağa oturma kararı aldıysanız; adınızın önündeki "Trabzonspor Başkanı/Yöneticisi" sıfatını terk edin!

Bizler, pazarlık masalarına konu edilmiş, karşılığında alın terinden öte bedeller ödemek zorunda bırakılmış bir şampiyonluğu ve kupayı istemiyoruz. Biz, söz konusu şampiyonluğu 2010-2011 sezonu boyunca verilen emekler ile zaten hak etmiş olan takımın taraftarlarıyız.

Kirli pazarlıklara İHTİYACIMIZ YOK!

Bu açıkça gaflettir, kan uykusudur! Denize düşse dahi yılana sarılmayacak olduğu için Trabzonspor'u seven bizlere, bunu yaşatma hakkınız yoktur. Zira deniz bitmiş, yılan da gerçek yüzünü defalarca göstermiştir.

Açıkça uyarıyoruz! Canımızdan çok sevdiğimiz Trabzonspor'u bu denli kirli işlerin dışına çekmediğiniz takdirde, kendi adınıza sonun başlangıcına ilk adımı atmış olursunuz ve bunun bedelini ağır ödersiniz.

Hata, bir kere yapıldığında hatadır. Aynı hata iki kez yapılırsa, ihanettir! Büyük Trabzonspor'un büyük taraftarı, bu ihaneti ne unutur ne de affeder!

Tarih sayfalarına bir şerh daha koymuş olalım...

Saygılarımızla;

BordoMavi.Net Yönetim Kurulu
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (23.06.2015 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporu omurgasızlaştırma hedefinde, bugüne kadar en büyük adımları atmış başkan(!)

Yazıklar olsun...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazık. Yazıklar olsun hatta. Acaba bu durumu görünce şikecilerin adamı dediğimiz Muharrem Usta ne düşünüyor diye içimden geçirmedim değil. Sağ olsun iki çift laf yapmış zaten bu duruma twitterdan;

Muharrem Usta ‏@UstaMuharrem 1 sa.1 saat önce
    Zaman her şeyin ilacıymış...
    ve...
    yüzleşmek ise çok ağır bir sınavmış.
    Ne demişler...
    "geçmiş olsun ey halkım,atı alan üsküdar'ı geçmiş".
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    İstanbul

An itibariyle ''Saygılarımızla'' kısmına katılamayacağım.

Çünkü kendimi ne kadar zorlasamda söz konusu kişiye artık nokta kadar bile saygı duyamıyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GÖLONSA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çünkü kendimi ne kadar zorlasamda söz konusu kişiye artık nokta kadar bile saygı duyamıyorum.
    o saygı trabzonspor başkanlık koltuğuna yapılan saygı iho ya değil.yada en azından ben öyle anladım.
    Konu 61ronin61 tarafından (23.06.2015 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GÖLONSA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o saygı trabzonspor başkanlık koltuğuna yapılan saygı iho ya değil.
    O saygı, bildiriyi okuyan büyük taraftara...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Hah şöyle, sesimizi çıkaralım yahu

TS taraftarlarıyla hiç kimse dalga geçemez.

Hele de kupa mücadelesinde YD'ne hakarete varacak kadar sert eleştirilerde bulunan birisi bizi asla satamaz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı yiğit gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

çık o konvoydan hacıosmanoğlu!

evet, bundan tam 40 (yazıyla; kırk) ay önce aynı başlığı, dönemin kulüp başkanı sadri şener için atmıştık. [ı]"trabzonspor, pazarlık masalarına meze edilemeyecek kadar kıymetli bir değerdir."[/ı] demiştik... Gelinen süreçte, uyarımızda ne kadar haklı olduğumuzu gördük. Peki bugün ne değişti?

O günlerde eleştirdiğiniz sadri şener'in ayak izlerini takip etme sebebiniz nedir sn. Hacıosmanoğlu? Bu destek, hangi ince zekanın ürünüdür? Sezon içerisindeki açıklamalarınız sebebiyle şahsınıza ve kulübümüze defalarca cezalar veren, her seferinde adaletsizlik ile suçladığınız mevcut başkanı desteklemeye karar vermek, sizce de abesle iştigal değil mi?

"namus davam" diye bahsettiğiniz "şike süreci"nde adaletsizliğin eli olan federasyonun, atanmış başkanı yıldırım demirören artık iyi ve adaletli bir insan mıdır?

Bin bir eza ile hapsedilmiş kupamızı alma sözü mü verildi yoksa? Belki de yukarılardan bir emir geldi...

Trabzonspor yönetim kurulu başkanı ibrahim ethem hacıosmanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri;

çıkın, konuşun! Ne bizim ahlak eşiğimizin üst sınırını sınayın ne de zekamızla dalga geçin. Trabzonspor'u, irin akan münasebetlerinizden çıkarın. Süreçte, hakemlerinden yakındığınız, adaletinden dem vurduğunuz kişi ve kurumlarla kucak kucağa oturma kararı aldıysanız; adınızın önündeki "trabzonspor başkanı/yöneticisi" sıfatını terk edin!

Bizler, pazarlık masalarına konu edilmiş, karşılığında alın terinden öte bedeller ödemek zorunda bırakılmış bir şampiyonluğu ve kupayı istemiyoruz. Biz, söz konusu şampiyonluğu 2010-2011 sezonu boyunca verilen emekler ile zaten hak etmiş olan takımın taraftarlarıyız.

Kirli pazarlıklara ihtiyacımız yok!

bu açıkça gaflettir, kan uykusudur! Denize düşse dahi yılana sarılmayacak olduğu için trabzonspor'u seven bizlere, bunu yaşatma hakkınız yoktur. Zira deniz bitmiş, yılan da gerçek yüzünü defalarca göstermiştir.

Açıkça uyarıyoruz! Canımızdan çok sevdiğimiz trabzonspor'u bu denli kirli işlerin dışına çekmediğiniz takdirde, kendi adınıza sonun başlangıcına ilk adımı atmış olursunuz ve bunun bedelini ağır ödersiniz.

Hata, bir kere yapıldığında hatadır. Aynı hata iki kez yapılırsa, ihanettir! büyük trabzonspor'un büyük taraftarı, bu ihaneti ne unutur ne de affeder!

Tarih sayfalarına bir şerh daha koymuş olalım...

Saygılarımızla;

bordomavi.net yönetim kurulu
    yazıyı yazanlara ve düşünenlere sağlık diliyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helal olsun bmn yine gosterdin durusunu..iste bu yuzden burdayim trabzonsporu herseyin ustunde tutan tek yer burasi sike sureci bunu bize defalarca gosterdi..
    Konu gurur6134 tarafından (23.06.2015 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Zonguldak

Bu sayfaya yoğun destek verelim derim.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Ömer Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

karaktersizliğin eş anlamı hacıosmanoğlu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Helal olsun...

Nereden
    İstanbul

acaba demirören ne teklif ettide iho da sattı davasını .

Ömer Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba demirören ne teklif ettide iho da sattı davasını .
    kupanız bizde değil demiştir o da inanmıştır.!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 sene önce de çık o konvoydan Sadri Şener diyorduk. İsimler değişiyor, duruşumuz değişmiyor maşallah...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Zonguldak

Iyi ki varsın bmn.
    Sensiz bir trabzonspor sevgisi, duruşu ve mücadelesi düşünemiyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok üzücü artık neye üzüleceğimizi bile şaşırdık...

Fatih Kuloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herşeye eyvallah çeke çeke bu hallere geldik.Yarın M'bia imzalar bağğzı taraftar grupları başta olmak üzere bağırırlar yine büyük başkan diye.Bir cacık olmaz bizden bu kadar net.
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo şeritlerin çekildiği yerdir burası.

Nereden
    Elazığ

Alıntı Ömer Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kupanız bizde değil demiştir o da inanmıştır.!

İHO'ya biri Trabzonspor başkanı olduğunu hatırlatsın.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

yapma başkan yapma ! yazıktır günahtır ! ayıptır ! üzme karşılıksız seven bu taraftarını ! bu ihanetin bedeli ağır olur kimsenin yanına kalmaz !

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İhoya hergün bildiri yazsan nolacak,döner öbür yüzünü devam eder. Bir insan düşünün kü bu insan Trabzonspor başkanı, söylediği sözlerin hepsi yalamış yutmuş böyle bir kişiyi Trabzonspor başkanı olarak görmeye dayanabilen midelere de hayret ediyorum.

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ağzınıza, yüreğinize sağlık
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

İHO başkan seçildiğinde imzamı yazmıştım. o günden bu zamana kadar fikrim değişmedi. Bu kıvırmanın arkasında şahsi menfaatler olmamasını temenni ederim. Maalesef ki bu klübe başkan olanlar burayı bir rant kapısına dönüştürüyor.Şehir ve takımla ilgili en ufak bir kaygıları olduğuna inanmıyorum.Bir an önce işgal ettiği koltuğu terk etsin artık.Bu saatten sonra bize yapabileceği en büyük iyilik budur....
    Konu Rıza ÇOLAK tarafından (23.06.2015 Saat 18:24 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hacıosmanoğlu'nun artık o koltukta oturma niyeti iyiden iyiye açığa çıkmıştır. Siyasi irade tarafından resmen uyarıyı almış aylardır televizyonlara dahi çıkmaktan korkmaktadır. Kabadayılığa gelince bunu rol olarak iyi yapan Hacıosmanoğlu Trabzonspor'un gerçek düşmanları karşısında el pençe durmakta ve susmaktadır.

Trabzon şehrinin Trabzonspor'un kupasını gaspedenlere taptığı bir düzende Trabzonspor'un başkanı şehre uygun(!) bir davranış sergilemekte anca bir gün gerçek Trabzonsporlular tarafından alaşağı edileceği günüde biz Trabzonspor'u yaşayanlar ve yaşatanlar olarak sabırsızlıkla beklemekteyiz.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    Trabzon

bizim taraftar neleri sindirmedi bunu da sindirecek bunu da affedecek...hey gidi heyyy...hatta ilk maçta büyük başkan die tezahürat bile yapılabilir...bi transfere herkes susar...işte biz böle bi taraftar topluluğuyuz...ne yazık ki...diyecek söz bulamıyorum başka...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)