Sayfa 1 Toplam 43 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1075 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Eskiþehirspor (Türkiye Kupasý)

HapSi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Trabzonspor - Eskiþehirspor (Türkiye Kupasý)

( Tarih: 08.11.2006 16:00 )

Umarim hersey düzelir ve bu mac takimin moralini yerine getirir
    haydi Bismillah
    Konu HapSi tarafýndan (04.11.2006 Saat 22:58 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: kelime hatasi ;)

eskiþehir tehlikeli yenilriiz
    "Hayatta Yegane Üstünlüðüm Türk Doðmaktýr" K.Atatürk

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

neden þöyle þu maçý rahat rahat alýrýz diyemiyorum? neden korkuyorum hala hele de avniakerde? nedennnn?
    VERENA (KIRANKAÞ)

cableTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

ziya hoca koca eskiþehirspora karþý bi önlem alýr herhalde..
    hocam : rakip eskiþehir gözünü seveyim bak çift forvetle çýktýn (!) periþan ettin bizi, bu maça mutlak 5 önlibero ile çýkman lazým bide avni akerdeyiz üstüne üslük. beraberlik bile bize yeter hocam seni seviyoruz....
    hey allahým ne hallere düþtük yaaa
    Muhabir : Hocam hiç bir þey yok içersin de !!! (Vuvuzela için)

Þenol GÜNEÞ : Olmaz mý... Baðýmsýzlýk var, özgürlük var...Onun için çalýyorlar orada...

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Takýma güveniyorum.Ýnþallah yenip moralimizi düzeltiriz.

eskisehirspor muhtemel 11
    tolga-jefferson-ahmet sahin
    (tolga solu ahmet saðý jeff ortayý koruyacak)
    defans: ufukhan-musa-f.akyel-caðdaþ-stepanov-m.keçeli-m.ocak
    Hüseyin
    "Hayatta Yegane Üstünlüðüm Türk Doðmaktýr" K.Atatürk

Alýntý maestro_TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eskiþehirin sakaryadan farký yok merak etme. sizde hala küçümsiyorsanýz bu takým harbi kazanamaz
    Katýlýyorum Eskiþehirspor hiç de yabana atýlacak bir rakip deðil, hele Trabzonspor þu haldeyken.
    Koyverdun gittun bizi...
    Ekmeðin ova,yüreðin dalga,gurbetin farz olduðu yerin evlatlarýyýz.
    Republic of Of
    [COLOR="DarkRed"]

diskus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

tüh be maca bakamiycam saat 16 macmi olurmus be.bakamiyacagima göre belki kazaniriz.artik yavas yavas kötü gidisin sorumlusu olarak kendimi görmeye basladim,ben bakamasam belki ugurlu olur takim icin.

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

bazi arkadaslar takima güveniyorum diyor...nesine güveniyorlar??
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Trabfobi
    Bu fobi 22 yýldýr yoðun bir þekilde var olmaktadýr.Ya derbileri alýp küçüklere yenilir,ya da küçükleri yener derbilerde yenilir.Ne zaman geleceði belli olmaz.Özellikle 3 istanbul cýrtlaðý yenildiði haftalar da ortaya çýkar ve bir süre devam eder.Çözüm güçlü bir birleþme,akýllý Transfer ve tek amaç þampiyonluk olmalýdýr.Musampa-Ersen-Hüseyin ile zor dostum çok zor.En önemlisi geçmiþindeki anlý þanlý Þampiyonluklarý hatýrlayýp,baþarýlý olmaktýr.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Punisher-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bazi arkadaslar takima güveniyorum diyor...nesine güveniyorlar??
    Takýmýn adýna güveniyorum.Bu maçý alýrsak ismimizle alýrýz.

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

ben emin dðilim eskiþehir bizi eynebilir.ziya hoca da ciddi önlem alýr zaten 4 ön libero gibi
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Emre Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmýn adýna güveniyorum.Bu maçý alýrsak ismimizle alýrýz.
    güzel düsünce kardesim ama malesef bu Formanin hakkini veremeyen futbolcular bu gidisle Takimin adini bile kirletiyorlar
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

cableTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alýntý pacos_bill Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlýyorum Eskiþehirspor hiç de yabana atýlacak bir rakip deðil, hele Trabzonspor þu haldeyken.
    iþte benim demeye çalýþtýðýmda bu bizi ne hale düþürdüler:
    bir kaç sene evvel biri gelecek diyecek ki tabzon kendi evinde 2. lig takýmý ile maç yapacak sonuç ne olur??
    kim derdi taraftar hafife almamak lazým diyeceðini, yok yeni hoca gelmiþ havalarý iyimiþ yok takýmýn durumu kötüymüþ...
    bizi bu duruma düþürenler daha beter olsunlar inþallah
    Muhabir : Hocam hiç bir þey yok içersin de !!! (Vuvuzela için)

Þenol GÜNEÞ : Olmaz mý... Baðýmsýzlýk var, özgürlük var...Onun için çalýyorlar orada...

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

öncelilkle 1 puan kontra ataklarla golü bulmaya çalýþalým. 1 puan alýrsak heralde Trabzon kümeye die baðýrmazlar

Bir zamanlar Trabzonspor formasýný koysanýz sahaya o yeter derdik ama; þimdi bizi mazimize hapsedenler utansýn demekten baþka ne gelir elden.
    Koyverdun gittun bizi...
    Ekmeðin ova,yüreðin dalga,gurbetin farz olduðu yerin evlatlarýyýz.
    Republic of Of
    [COLOR="DarkRed"]

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

ziya doðan ýn son maçý olma ihtimalinden dolayý,(bundan sonra her maç topun aðzýnda gerçi)fazla risk alacaðýný sanmýyorum.mustafa keçeli-murat ocak-çaðdaþ-ferhat 4 lüsü arasýnda yapýlacak deðiþiklikler dýþýnda bi deðiþiklik olacaðýný da düþünmüyorum.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

çok ama çoook zor maç olacak þanslar eþit 1 0 alýrýz belki

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

es es in taraftarý sakaryadan daha pis
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

AKSOY_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

6 defans 3 ön libero 1 forvetle çýkar 1-1 berabere kalýr 1 puan kaparýz
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Orhan_Gazi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

zar zor 1-0 yeneriz diye düsünüyorum.

adherent_1
    Ziyaretçi

Deðerli okuyucular öncelikle Trabzonspor için þunu söylemek yerinde olur.”Balýk baþtan kokar.”e yazýk ki Nuri ALBAYRAK” ve yönetimi sezon baþýnda takýma gerekli olan transferleri yapamamýþlardýr. Yapýlan birçok transferde ise þu anki durumuyla ancak 3. ligde forma giyebilecek oyuncular, vasat oyuncular takýma satýn alýnmýþtýr. Burada þunu belirtmekte yarar var. Bu takýmýn çok büyük paralarla transfer edilen oyunculara veya vasat oyunculara ihtiyacý yoktur. Bu takýmýn öncelikle sahaya yüreðini koyacak, futbolunu daima üst seviyeye doðru taþýyabilecek, kaliteli oyunculara ihtiyacý vardýr. Bu oyuncunun Trabzonlu olmasý önemli olmakla beraber bu, ikinci derecede önem taþýr. Dolayýsýyla yönetim, Lazaroni gibi bir çobana 600 bin dolar para kaptýracaðýna, marcelinho gibi vasat bir oyuncuya dünyanýn parasýný vereceðine, bu paralarý alt yapýdan futbolcu yetiþtirmek için harcasa, gelecek vad eden “Türk” oyuncularý için kullansa iyi olmaz mýydý? Bizim, taraftar için oynayacak, para kazanmayý ikinci planda görecek, disiplinli, karakterli ve en önemlisi istikrarlý futbolculara ihtiyacýmýz var. Onun için yönetimin kendine bir çekidüzen verip bu yönde uzun vadeli politikalar izlemesinde bence yarar var. Öyle kýsa vadeli politikalarla örneðin marcelinho yu transfer edip, “tamam bu transfer taraftarý epey oyalar” anlayýþýyla hareket eden ve bu zihniyette ýsrar eden yönetimler yok olmaya, kötü yad edilmeye mahkumdur.
    Diðer taraftan takýmýn þu anki durumuna ve futbolcularýna baktýðýmda bana göre takýmýn kadrosu doðru bir þekilde ve doðru bir taktikle sahaya sürülse bu takým, en azýndan ilk beþ sýraya oynar. Ancak bu kadro, baþýna ancelotti bile gelse kesinlikle þampiyon olamaz bunu da eklemek gerek. Arkadaþlar þunu söylemek gerek ki uzun süreden beri yakýndan takip ettiðim kadarýyla özellikle Musa Büyük ve Hüseyin Çimþir kesinlikle bu takýmda yeri olmayan oyuncular. Allah aþkýna arkadaþlar Hüseyin Çimþir bu takýmda senelerden beri forma giyiyor. Bu adamýn futbolunda bir adým olsun ilerleme görebildiniz mi? Nedir b oyuncunun hali? Hiç Trabzonluya yakýþýr þekilde top oynuyor mu ya? Ha diðer oyuncular çok mu iyi? Hayýr. Bana göre birkaç futbolcu daha amatör ligde oynamaya layýk oyuncular. Ancak onlar da yeri geldiðinde bu takýmdan def edilmeli. Gelelim Ziya Doðan’a… Ya Allah aþkýna bir takým bu kadar mý defansif analayýþla oynatýlýr ve bu kadar mý kolay gol yer. Siz hem gol yememek adýna takýmý defansif özellikte kuruyorsunuz hem de çok basit goller yiyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turþusu… Kimse bu Ziya Doðan a hatýrlatmaz mý ki oyunda yeterli sayýda ve yetenekte orta saha oyuncusu olmadan, orta sahada top çevirmeden, orta sahada gerekli presi yapmadan, sað ve sol kanattan gerekli bindirmeler adam gibi yapýlmadan, en önemlisi kaleye adam gibi þut çekilmeden kýsacasý takým gibi oynamadan çaðýn futbolunu yakalamak imkansýz… Allah aþkýna Musa Büyük gibi amatör bir futbolcu nasýl olur da bunca hatasýna raðmen hala defansýn saðýnda oynatýlýr? Nasýl olur da hala elde bulunan futbolcularýn içinde kaliteli sayýlabilecek simkowyak gibi bir futbolcu kenarda tutulurken orta sahanýn ortasýnda iki pas yapmaktan aciz Ferhat oynatýlýr? Nasýl olur da hala Trabzon’da, kendi iç sahamýzda biz tek forvetle, rakip takýmlar karþýsýnda ezile ezile defansif futbol oynarýz? Nasýl olur da biz hala defansýn önünde, takýmý çekip çevirecek olan bir mevkide, Hüseyin gibi boyu uzun ancak futbolu kýsa, üç pas yapmayý beceremeyen, býrakýn takýmýn kaptaný olmayý yedeklerde bile yeri olamayacak bir oyuncuya muhtaç oluruz? Nasýl ile baþlayan sorularý sýralasam bitmez! Peki tüm bunlarýn sorumlusu kim? Bu soruya herkes ortak bir cevap aramalý!.. Ha bu oynatýlan oyuncular 1.ligde þimdiye kadar boþuna mý top koþturdular, hepsinin bir kariyerleri var derseniz ben de þunu derim, yüreklerini sahaya koysunlar, mücadele etsinler, Allah aþkýna üç-dört pasý adam gibi yapsýnlar ve en önemlisi kendilerini devamlý geliþtirsinler. Ýþte o zaman ikinci lige düþseler de üzülmem. Çünkü benim iyi top oynayan, futboluyla zevk veren bir takýmým var derim.
    Ben son olarak þunu söyleyeyim: bu takýmýn yeni bir staddan önce yeni bir yönetim ve teknik adama ihtiyacý vardýr. Çünkü Nuri ALBAYRAK hala takýmýn kadrosunun yeterli olduðunu iddia ediyor. Hâlbuki siz okuyucularda takdir edersiniz ki bu takýmda defansýn saðýna, orta sahanýn ortasýna ve en önemlisi de Fatih Tekke nin yerini dolduracak bir forvete ihtiyaç var. Ancak en önemlisi yüreðini ortaya koyacak oyunculara ihtiyaç var. Bu takýmda yönetimle birlikte teknik direktörün de deðiþmesi gerekli. Çünkü Ziya hocanýn futbol mantýðý çok eskimiþ bir mantýk ve ayný zamanda sýkýcý bir mantýk. Ziya hocanýn, -bu futbol mantalitesini deðiþtirmediði sürece- hiçbir takýma faydasý olamaz. Diðer taraftan bu takýma gelecek teknik adamýn kesinlikle takým halinde hücum ve takým halinde defans mantalitesine sahip, oyunu kazanma düþüncesinden önce iyi futbolu benimseyen, takýmý her türlü hücum ve defans organizasyonuyla donatabilecek kapasitede, hücumda presi, defansta ise yakýn markajý uygulatabilecek, kýsacasý oyunu ve takýmý iyi okuyabilecek ve buna göre gerekli müdahaleleri yapabilecek bir teknik adam olmasý gerekli. Ziya Doðan gibi maçýn elden gideceðini anlayýnca orta saha veya hücum oyuncularýný bir kurtarýcý olarak oyuna süren bir teknik adam asla olmamalý. Herkese sevgi ve saygýlarýmý sunuyorum…

ligarba61
    Ziyaretçi

Ne alaka ya kim düþünür eskiþehir maçýný yazý yazmak için ne kadar çýrpýnanlar var burda ,ayýptýr ya takým ne hallerde bir gün sonra eskiþehir maçý hakkýnda yorum yapsanýz ne olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Atarý 5-10 tane unuturuz 3 haftada giden 9 puaný
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý tselif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Atarý 5-10 tane unuturuz 3 haftada giden 9 puaný
    yok elif yook.1-0 olsun bizim olsun mantalitesini artýk daha iyi anlýyorum.artýk eskiþehirspordan korkar olduk.bu takýmý bu seviyeye düþürenler utansýn.
    T R A B Z O N S P O R

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)