Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 43 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1075 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor - Eskiehirspor (Trkiye Kupas)

HapSi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.07.2006
    Nereden
    Almanya

Standart Trabzonspor - Eskiehirspor (Trkiye Kupas)

( Tarih: 08.11.2006 16:00 )

Umarim hersey dzelir ve bu mac takimin moralini yerine getirir
    haydi Bismillah
    Konu HapSi tarafndan (04.11.2006 Saat 23:58 ) deitirilmitir. Sebep: kelime hatasi ;)

jefferson61sefa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006

eskiehir tehlikeli yenilriiz
    "Hayatta Yegane stnlm Trk Domaktr" K.Atatrk

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

neden yle u ma rahat rahat alrz diyemiyorum? neden korkuyorum hala hele de avniakerde? nedennnn?
    VERENA (KIRANKA)

cableTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2006
    Nereden
    Rize

ziya hoca koca eskiehirspora kar bi nlem alr herhalde..
    hocam : rakip eskiehir gzn seveyim bak ift forvetle ktn (!) perian ettin bizi, bu maa mutlak 5 nlibero ile kman lazm bide avni akerdeyiz stne slk. beraberlik bile bize yeter hocam seni seviyoruz....
    hey allahm ne hallere dtk yaaa
    Muhabir : Hocam hi bir ey yok iersin de !!! (Vuvuzela iin)

enol GNE : Olmaz m... Bamszlk var, zgrlk var...Onun iin alyorlar orada...

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Takma gveniyorum.nallah yenip moralimizi dzeltiriz.

jefferson61sefa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006

eskisehirspor muhtemel 11
    tolga-jefferson-ahmet sahin
    (tolga solu ahmet sa jeff ortay koruyacak)
    defans: ufukhan-musa-f.akyel-cada-stepanov-m.keeli-m.ocak
    Hseyin
    "Hayatta Yegane stnlm Trk Domaktr" K.Atatrk

Alnt maestro_TS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    eskiehirin sakaryadan fark yok merak etme. sizde hala kmsiyorsanz bu takm harbi kazanamaz
    Katlyorum Eskiehirspor hi de yabana atlacak bir rakip deil, hele Trabzonspor u haldeyken.
    Koyverdun gittun bizi...
    Ekmein ova,yrein dalga,gurbetin farz olduu yerin evlatlaryz.
    Republic of Of
    [COLOR="DarkRed"]

diskus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

th be maca bakamiycam saat 16 macmi olurmus be.bakamiyacagima gre belki kazaniriz.artik yavas yavas kt gidisin sorumlusu olarak kendimi grmeye basladim,ben bakamasam belki ugurlu olur takim icin.

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

bazi arkadaslar takima gveniyorum diyor...nesine gveniyorlar??
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Semih58 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    53

Trabfobi
    Bu fobi 22 yldr youn bir ekilde var olmaktadr.Ya derbileri alp kklere yenilir,ya da kkleri yener derbilerde yenilir.Ne zaman gelecei belli olmaz.zellikle 3 istanbul crtla yenildii haftalar da ortaya kar ve bir sre devam eder.zm gl bir birleme,akll Transfer ve tek ama ampiyonluk olmaldr.Musampa-Ersen-Hseyin ile zor dostum ok zor.En nemlisi gemiindeki anl anl ampiyonluklar hatrlayp,baarl olmaktr.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt Punisher-61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bazi arkadaslar takima gveniyorum diyor...nesine gveniyorlar??
    Takmn adna gveniyorum.Bu ma alrsak ismimizle alrz.

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

ben emin dilim eskiehir bizi eynebilir.ziya hoca da ciddi nlem alr zaten 4 n libero gibi
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Alnt Emre Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Takmn adna gveniyorum.Bu ma alrsak ismimizle alrz.
    gzel dsnce kardesim ama malesef bu Formanin hakkini veremeyen futbolcular bu gidisle Takimin adini bile kirletiyorlar
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

cableTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2006
    Nereden
    Rize

Alnt pacos_bill Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Katlyorum Eskiehirspor hi de yabana atlacak bir rakip deil, hele Trabzonspor u haldeyken.
    ite benim demeye altmda bu bizi ne hale drdler:
    bir ka sene evvel biri gelecek diyecek ki tabzon kendi evinde 2. lig takm ile ma yapacak sonu ne olur??
    kim derdi taraftar hafife almamak lazm diyeceini, yok yeni hoca gelmi havalar iyimi yok takmn durumu ktym...
    bizi bu duruma drenler daha beter olsunlar inallah
    Muhabir : Hocam hi bir ey yok iersin de !!! (Vuvuzela iin)

enol GNE : Olmaz m... Bamszlk var, zgrlk var...Onun iin alyorlar orada...

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

ncelilkle 1 puan kontra ataklarla gol bulmaya alalm. 1 puan alrsak heralde Trabzon kmeye die barmazlar

Bir zamanlar Trabzonspor formasn koysanz sahaya o yeter derdik ama; imdi bizi mazimize hapsedenler utansn demekten baka ne gelir elden.
    Koyverdun gittun bizi...
    Ekmein ova,yrein dalga,gurbetin farz olduu yerin evlatlaryz.
    Republic of Of
    [COLOR="DarkRed"]

Bar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

ziya doan n son ma olma ihtimalinden dolay,(bundan sonra her ma topun aznda geri)fazla risk alacan sanmyorum.mustafa keeli-murat ocak-ada-ferhat 4 ls arasnda yaplacak deiiklikler dnda bi deiiklik olacan da dnmyorum.

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    38

ok ama oook zor ma olacak anslar eit 1 0 alrz belki

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

es es in taraftar sakaryadan daha pis
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

AKSOY_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

6 defans 3 n libero 1 forvetle kar 1-1 berabere kalr 1 puan kaparz
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Orhan_Gazi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.08.2006

zar zor 1-0 yeneriz diye dsnyorum.

adherent_1
    Ziyareti

Deerli okuyucular ncelikle Trabzonspor iin unu sylemek yerinde olur.”Balk batan kokar.”e yazk ki Nuri ALBAYRAK” ve ynetimi sezon banda takma gerekli olan transferleri yapamamlardr. Yaplan birok transferde ise u anki durumuyla ancak 3. ligde forma giyebilecek oyuncular, vasat oyuncular takma satn alnmtr. Burada unu belirtmekte yarar var. Bu takmn ok byk paralarla transfer edilen oyunculara veya vasat oyunculara ihtiyac yoktur. Bu takmn ncelikle sahaya yreini koyacak, futbolunu daima st seviyeye doru tayabilecek, kaliteli oyunculara ihtiyac vardr. Bu oyuncunun Trabzonlu olmas nemli olmakla beraber bu, ikinci derecede nem tar. Dolaysyla ynetim, Lazaroni gibi bir obana 600 bin dolar para kaptracana, marcelinho gibi vasat bir oyuncuya dnyann parasn vereceine, bu paralar alt yapdan futbolcu yetitirmek iin harcasa, gelecek vad eden “Trk” oyuncular iin kullansa iyi olmaz myd? Bizim, taraftar iin oynayacak, para kazanmay ikinci planda grecek, disiplinli, karakterli ve en nemlisi istikrarl futbolculara ihtiyacmz var. Onun iin ynetimin kendine bir ekidzen verip bu ynde uzun vadeli politikalar izlemesinde bence yarar var. yle ksa vadeli politikalarla rnein marcelinho yu transfer edip, “tamam bu transfer taraftar epey oyalar” anlayyla hareket eden ve bu zihniyette srar eden ynetimler yok olmaya, kt yad edilmeye mahkumdur.
    Dier taraftan takmn u anki durumuna ve futbolcularna baktmda bana gre takmn kadrosu doru bir ekilde ve doru bir taktikle sahaya srlse bu takm, en azndan ilk be sraya oynar. Ancak bu kadro, bana ancelotti bile gelse kesinlikle ampiyon olamaz bunu da eklemek gerek. Arkadalar unu sylemek gerek ki uzun sreden beri yakndan takip ettiim kadaryla zellikle Musa Byk ve Hseyin imir kesinlikle bu takmda yeri olmayan oyuncular. Allah akna arkadalar Hseyin imir bu takmda senelerden beri forma giyiyor. Bu adamn futbolunda bir adm olsun ilerleme grebildiniz mi? Nedir b oyuncunun hali? Hi Trabzonluya yakr ekilde top oynuyor mu ya? Ha dier oyuncular ok mu iyi? Hayr. Bana gre birka futbolcu daha amatr ligde oynamaya layk oyuncular. Ancak onlar da yeri geldiinde bu takmdan def edilmeli. Gelelim Ziya Doan’a… Ya Allah akna bir takm bu kadar m defansif analayla oynatlr ve bu kadar m kolay gol yer. Siz hem gol yememek adna takm defansif zellikte kuruyorsunuz hem de ok basit goller yiyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turusu… Kimse bu Ziya Doan a hatrlatmaz m ki oyunda yeterli sayda ve yetenekte orta saha oyuncusu olmadan, orta sahada top evirmeden, orta sahada gerekli presi yapmadan, sa ve sol kanattan gerekli bindirmeler adam gibi yaplmadan, en nemlisi kaleye adam gibi ut ekilmeden ksacas takm gibi oynamadan an futbolunu yakalamak imkansz… Allah akna Musa Byk gibi amatr bir futbolcu nasl olur da bunca hatasna ramen hala defansn sanda oynatlr? Nasl olur da hala elde bulunan futbolcularn iinde kaliteli saylabilecek simkowyak gibi bir futbolcu kenarda tutulurken orta sahann ortasnda iki pas yapmaktan aciz Ferhat oynatlr? Nasl olur da hala Trabzon’da, kendi i sahamzda biz tek forvetle, rakip takmlar karsnda ezile ezile defansif futbol oynarz? Nasl olur da biz hala defansn nnde, takm ekip evirecek olan bir mevkide, Hseyin gibi boyu uzun ancak futbolu ksa, pas yapmay beceremeyen, brakn takmn kaptan olmay yedeklerde bile yeri olamayacak bir oyuncuya muhta oluruz? Nasl ile balayan sorular sralasam bitmez! Peki tm bunlarn sorumlusu kim? Bu soruya herkes ortak bir cevap aramal!.. Ha bu oynatlan oyuncular 1.ligde imdiye kadar bouna m top koturdular, hepsinin bir kariyerleri var derseniz ben de unu derim, yreklerini sahaya koysunlar, mcadele etsinler, Allah akna -drt pas adam gibi yapsnlar ve en nemlisi kendilerini devaml gelitirsinler. te o zaman ikinci lige dseler de zlmem. nk benim iyi top oynayan, futboluyla zevk veren bir takmm var derim.
    Ben son olarak unu syleyeyim: bu takmn yeni bir staddan nce yeni bir ynetim ve teknik adama ihtiyac vardr. nk Nuri ALBAYRAK hala takmn kadrosunun yeterli olduunu iddia ediyor. Hlbuki siz okuyucularda takdir edersiniz ki bu takmda defansn sana, orta sahann ortasna ve en nemlisi de Fatih Tekke nin yerini dolduracak bir forvete ihtiya var. Ancak en nemlisi yreini ortaya koyacak oyunculara ihtiya var. Bu takmda ynetimle birlikte teknik direktrn de deimesi gerekli. nk Ziya hocann futbol mant ok eskimi bir mantk ve ayn zamanda skc bir mantk. Ziya hocann, -bu futbol mantalitesini deitirmedii srece- hibir takma faydas olamaz. Dier taraftan bu takma gelecek teknik adamn kesinlikle takm halinde hcum ve takm halinde defans mantalitesine sahip, oyunu kazanma dncesinden nce iyi futbolu benimseyen, takm her trl hcum ve defans organizasyonuyla donatabilecek kapasitede, hcumda presi, defansta ise yakn markaj uygulatabilecek, ksacas oyunu ve takm iyi okuyabilecek ve buna gre gerekli mdahaleleri yapabilecek bir teknik adam olmas gerekli. Ziya Doan gibi man elden gideceini anlaynca orta saha veya hcum oyuncularn bir kurtarc olarak oyuna sren bir teknik adam asla olmamal. Herkese sevgi ve sayglarm sunuyorum…

ligarba61
    Ziyareti

Ne alaka ya kim dnr eskiehir man yaz yazmak iin ne kadar rpnanlar var burda ,ayptr ya takm ne hallerde bir gn sonra eskiehir ma hakknda yorum yapsanz ne olur

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Atar 5-10 tane unuturuz 3 haftada giden 9 puan
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt tselif Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Atar 5-10 tane unuturuz 3 haftada giden 9 puan
    yok elif yook.1-0 olsun bizim olsun mantalitesini artk daha iyi anlyorum.artk eskiehirspordan korkar olduk.bu takm bu seviyeye drenler utansn.
    T R A B Z O N S P O R

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)