Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN nin eksikliği...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart BMN nin eksikliği...

Bakın benim anlamadığım bir şey var biz haftalardır kadro kuruyoruz ve incelediğim kadarı ile de nete giren herkes ziyadan iyi kadro kuruyor niye devrim yapmayalım Trabzon taraftarının çoğunun girdiği bir siteninin üyesiyim ama kimsenin fikrininin stadta gerçekleştiğini görmemenin üzüntüsünü yaşıyorum bu söylediğim olay sadece teknik konular ile alakalı değil Trabzonspor ile ilgili her konuda malesef sitemizin eksikliğini görüyorum BMN yi neden tribün grubu yapıp fikirlerimizi stada taşımıyoruz...İstersek ziyayı da nuriyi de gönderecek kapasite bizde var stadı pankartlarla dolduralım, bayraklarla, atkılarla maça gidelim bir tribün grubu olalım maça gidemeyenler maddi olarak yapılacak organizasyolara katılsın, futboculara teker teker nete konuk alalım bizim nasıl Trabzonlu olduğumuzu anlasınlar Trabzon sporun Trabzon için önemini bilsinler birlikte hareket etmenin tam zamanı değil mi sizce kimseye muhtaç olmadan muhalefetin ve yönetimin yapamadığını yaparak takımına destek olan bir tribün grubu olamaz mıyız ? fikirlerimizi de internette paylaşalım iyi olanları maçlarda uygulayalım biz tek yürek olalım bari teknik direktöre gerekirse sahada müdahale edebilecek potansiyelimiz olsun ki maçlardan sonra kendimizi burada yıpratmayalım dayanamıyorum artık ...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ooo ooooo birader bu konu kaç kere tartışıldı
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bordomavi.net'in Trabzonspor camiası üzerinde etkisi olmasının tek bir yolu var o da klübe üye kazandırmak.Gerçi bunu başardıktan sonra ne kadar etkisi olacağı da görecelidir.
    keyif adamı ..

Nereden
    İzmir

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooo ooooo birader bu konu kaç kere tartışıldı
    Tartışmada kalmış benim istediğim tartışmada kalmaması zaten...
    Nette kaç kez kadro kurduğumuzu hatırlıyor musun bak onlarda nette kalmış ben gerekirse teknik direktör, gerekirse başkan olacak bir gruptan bahsediyorum...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence çok mantıklı gerçekleştirmek için elimden geleni yapmaya ben kendi adıma hazırım
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

statta bağırıp yapacağın etki ile bmn üyelerinin ts üyesi olup oluşturacağı etki aynı mı olur...

bmn.nin felsefesi tribün grubu olmak değil.. yaşlısıyla genciyle mühendisiyle öğrencisiyle (yani camianın her kesiminden insanların bir araya gelerek) bir araya gelerek bir trabzonspor adına fikirler projeler ve kazançlar oluşturmaktır...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetime ve teknik işlere dünyanın hangi yerinde taraftar grupları karıştırılmıştır arkadaşlar. taraftar grupları sadece protestoyla hocanın ve başkanın gönderilmesini sağlar..

bana bu konuya örnek teşkil eden bişey gösterin. biz ilk olalım da diyemezsiniz çünkü zaten böyle bişeyi gerçekleştirmek mümkün deil...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Nereden
    İzmir

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    statta bağırıp yapacağın etki ile bmn üyelerinin ts üyesi olup oluşturacağı etki aynı mı olur...

bmn.nin felsefesi tribün grubu olmak değil.. yaşlısıyla genciyle mühendisiyle öğrencisiyle (yani camianın her kesiminden insanların bir araya gelerek) bir araya gelerek bir trabzonspor adına fikirler projeler ve kazançlar oluşturmaktır...
    Mesele zaten oluşan fikirlerin nette kalması çok güzel fikirler var ama nette kaybolup gidiyor sence bunları tribüne, kulübe aktarabilmek için birşeyler yapmak gerekmiyor mu ? mesela herkesin kadrosunda kiki var musa sağ bek değil hüseyin yedek forvet çift ziya doğana tribünden değiştireceği futbolcuları söyleyelim belki sana komik ve saçma gelebilir ama bu yukarıda saydığım topçuları kurdukları kadroya koyan TRABZONSPOR TARAFTARI nın futbol konusunda ne kadar bilgili olduklarının bildiğim için bana saçma gelmiyor veya keçeliyi transfer ettirmeye bilirdik veka kiki yi çünkü sol sıkıntımız çözülmüştü...Kısacası demek istediğim teknik direktöre, kulübe yakın bir taraftar grubu olalım nette yönetimden, futbocudan, yardımcı antrenörden konuklarımız olsun fikirlerimizi duyuralım tribünde uygulatalım...

Nereden
    İzmir

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetime ve teknik işlere dünyanın hangi yerinde taraftar grupları karıştırılmıştır arkadaşlar. taraftar grupları sadece protestoyla hocanın ve başkanın gönderilmesini sağlar..

bana bu konuya örnek teşkil eden bişey gösterin. biz ilk olalım da diyemezsiniz çünkü zaten böyle bişeyi gerçekleştirmek mümkün deil...
    İstediğimiz zaman yattara oyuna giriyordu eski ziya dönemi istediğimiz zamanda kötüsünü oyundan çıkartabiliriz bunu daha yapmadık çünkü taraftar grubumuz yok tabi ki de bir ilk olabiliriz karadenizin köylerinde zor şartlarda ev yapan insan sahadan bir topçumu çıkaramayacak ya biz bu işi bırakırız ya ziya...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeterince grup var.Başka gruba ihtiyaç yok.Hatta tüm grupların birleşmesine ihtiyaç var.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

burda herkes aynı şeyleri söylemiyor ki kimisi jeffersona takmış. kimisi fatih akyel i efsane ilan ediyor. kimi ziya ya takmış kimi başkanı çok başarılı buluyor ne birliği. bu iş bir kişinin işi iyi bir başkan herşeyi çözer

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kocaeli olmasi lazim, bir takim bunu denedi. Aday cikmayinca yonetimi taraftar gurubu ustlendi. Takim perisan oldu.

Ne kadar oy veren uyeniz varsa o kadar etkli olursunuz. Bahsedilen yonetimi manipule etmek degil yanlislari gosterince sozu dinlenecek bir taraftar gurubu olabilmek.

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Taraftar maddi yönden takımı kaldıramaz.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bordomavi.net'in Trabzonspor camiası üzerinde etkisi olmasının tek bir yolu var o da klübe üye kazandırmak.Gerçi bunu başardıktan sonra ne kadar etkisi olacağı da görecelidir.
    Katılıyorum, tek yol üyelik. Önümüzde Aralık Mali Kongresi var. BMN den üyeler toplanır (böyle bir organizasyon olursa kesinlikle katılırım, bir çok arkadaşında benimle hemfikir olduğunu düşünüyorum) ve Kongre'ye gider. Orada BMN nin sadece bir tribün grubu olmadığı gösterilir ve oy potansiyeliyle de etkili bir grup oluşuturulur. Zaten üye profilimiz de ortada, etkili bir çoğunluk giderse BMN o zaman bahsettiğiniz eksiklikten kurtulur.
    Koyverdun gittun bizi...
    Ekmeğin ova,yüreğin dalga,gurbetin farz olduğu yerin evlatlarıyız.
    Republic of Of
    [COLOR="DarkRed"]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)