Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Serdar Bali Üzerine...

Nereden
    İstanbul

Standart Serdar Bali Üzerine...

arkadaşlar bu konu geçenlerde açılmıştı aradım aradım bulamadım ... izniniz olursa burada bir daha açmak istiyorum ...

arkadaşlar serdar bali nin konuşmalarındaki ince mesajlara illaki dikkat etmişsinizdir ...neymiş

1) efendim yönetim eski futbolculara bir soracakmış transfer edilecek veya gönderilecek futbolcular ....AMAÇ: kendine bir yer saglamak mümkünse menejer olmak ... şu an zaten necmi perekli kabul etmedi gibi menejerligi onu kovalamak ........

2) efendim trabzonspor da oynayan 7 8 9 tane trabzonlu oyuncu olacakmış ... başarı öle gelirmiş .... 2006 yılındaki ırkçı ve zeka yoksunu kafaya bakınız ....ispanya da atletic bilbao kümeye oynuyor o sayede ..konu sapmasın asıl amaç o değil ...... yazık yazık mantaliteye bak yazık sana ... ama seni oraya çıkaran da kabahat .....

3) efendim trabzonsporun hocası trabzonlu olmalıymış ..... bak sen şunu açık açık desene ben giray bulak agzı ile konuşuyorum ... giray hoca olursa ben de menejer olacaksın diye .... bırak bu işleri bırak koktu artık

4)yönetim kongre zamanı bunu çok sallamadıgı takmadıgı için ( ki çok dogru )şimdi saldırıyor ... madem o kadar dobra ve delikanlısın da marcelinho ilk geldiği zaman niye muhalefet etmedin ... şam bülbülü gibiydin ....şak şak yapıyordun ....

5)tek bir tane takım için taraftar için yönetim için allah için bir tane iyi bir şey söylediğini duydunuz mu ? ama neymiş o gerçek delikanlı trabzonlu imiş onun için yukarıdaki düşünceler içinde ve bunlara oynuyor .... takım yenildiği zaman sevinmiyorsa şerefsizim ....

6) senin futbolculıgunu da bilenlerden biriyim .... hiç bir b...k da değildin ... ne kendini havalara sokuyorsun ... hele son dönemde bjk den s... edilip geldin takıma .... hayret ya sanki bir ali kemal iskender turgay şenol idi ... kendini bir halt sanıyor ...

7) 2 ve 3 madde ye inanan bir çag dışı akıl dışı ırkçı bir eski futbolcu ..... amacı tamamen kendine hizmet eden anlayış ... bu takımın hem türkiyenin her yerinde her tarafdan taraftarı var diyeceksiniz hem de 2 ve 3 madde yi savunacaksınız ... buna terbiyesizlik denir .... en kibarı çünkü bayan taraftarlarımız var .... cahil bir insana mikrofonu vermek konuşturmak camiaları huzursuz eder .....

-----------------------------------------------------

ziya dogancılar nerdesiniz .. ... adam gibi adam ziya dogan .... vay be .... .... bu forumda % 85 çıktı ziya dogancılar ..... neyse yahu özür dilemek de erdemdir ... hem yönetime saldırın niye ziya yı getirdi ki ...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

O sadece yorumcu...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence de çok iyi bir yorumcu.başkan yandaşları sevmiyor olabilir ama gayet doğru kelimeler kullanıyor ve çok da haklı
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam doğruları söylüyor
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bencede doğruları söylüyor , takımımızda eskiden oynamış olan iyi bir adam ve hırslanıp eleştirisini yapıyor...
    Şampiyonluk için bekliyoruz..

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

serdar balinin nasıl biri oldugunu bilen biliyor bırakında SERDAR BALİ gibi iyi niyetli insanalr ayakta kalsınlar serdar bali her zaman dogruları tarafsız olarak gördügüne inanıyorum ben
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırılmıştır LazEkrem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence dogrulari söylüyor

keske serdar bali gibi camiamizin cocuklarini görevlendirsek..

bayern münchen bugün avrupanin zirvesindeyse bu eski futbolcusu uli höness sayesindedir !!!!

ne zaman uli höness genel menajer oldu ondan sonra bayern münchen sahlandi ve avrupanin zirvesine oturdu !!!!

Erdogdu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı LazEkrem61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence dogrulari söylüyor

bayern münchen bugün avrupanin zirvesindeyse bu eski futbolcusu uli höness sayesindedir !!!!

ne zaman uli höness genel menajer oldu ondan sonra bayern münchen sahlandi ve avrupanin zirvesine oturdu !!!!
    serdar bali hakkindaki yorumlarina katiliyorum ama bayern münchen hoeneßin futbolcu oldugu yani 74 yillarinda dahada basariliydi, avrupanin en iyi takimiydi o zamanlar....
    bayraklari bayrak yapan üstündeki kandir, toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir!!!!

Nereden
    Almanya

Alıntı LazEkrem61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence dogrulari söylüyor

Lütfen Uli Hoeneß ve Serdar Bali ayni kelimede söyleme be !!!!

Serdar Bali bugün böyle yarin söyle kafasina göre Yorum yapiyor !!!

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Serdar Bali'nin dediklerinden ziyade asil rahatsiz oldugum konu bu insanin deddiklerinde samimi olmayisi ve sirf kötü bir ortamdan faydalanarak taraftarlarin nezdinde prim yapmaga calismasi, kahramanmisin sen, bu dediklerin Trabzonspora ne katki saglar, birakalim yararini bolunmeye sebebiyet vererek asil en buyuk zarardir bu yaptigin, nerde senin taraftarligin, birazcikda olsa Ahmet Agaoglunu seyredip örnek alsan fenami olur, ama olurmu hiç öyle sey, sen koskoca Serdar Bali'sin, senin örnege ihtiyacin yok...masallah, devam et bakalim, saksakciyi örnek alanin zaten hali yaman, eriyip giderler kalabalik arasinda, öylede olacagindan eminim çünkü Trabzonsporumun bunlarinda hakkindan geleceginden zerre kadar süphem yok...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serdar Bali doğruları söylüyor.Adamın amacı ne olabilir ki?

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Serdar Bali yorumcu olarak yaptığı yorumları acaba yönetim içinde olsa yapabilir mi?Ben hiç sanmıyorum.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

zaten kendısıde yonetımde degılmıydı vaktı zamanında.ne dogru yapmısta sımdı elestırıyo.hadı hıc gorev almayan elestırır.sen zamanında neler yaptında eleştıreceksın.amac Trabzonsporun basarısı degıl ordan nasıl pay alırım.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Serdar Bali ve Lemi Çelik.. bu tip adamlardan kusasım geldi artık.. Kendilerini kulüp bünyesinde tutan yönetimlerin her yaptığı şey iyi, kendilerini dışarıda tutanların her yaptığı kötü..
    Geçenlerde Naim yazmıştı.. Öz'lerle ilgili bir şey.. Öz ve çıkar kelimeleri birbirlerini tamamlayan ifadeler oldu artık Trabzon'da..
    Serdar Bali'nin söyledikleri bugün doğru da olsa, yarın kendisi yönetim kademesinde bir iş bulduğunda aynı doğruları söyleyemez.. Tıpkı Lemi'nin geçen sene ve bu sene köşe yazılarındaki yazdıkları gibi..
    #7 King of Kings

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu zaafdan kurtulmsadıkca başarı zor.üç ay brezilyada gezenle üç ay yönetiçilik yapan birleşmiş geri çekmeye çelışıyorlar. ne zaman dışarda kalan iş başında olana destek olursa o zaman bu günler yaşanmaz
    İstanbul basını ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

yattara için bela diyen, olumsuz konuşan biri futbolun f sinden anlamıyor demektir. gelen hocaların hepsi şu veya bu şekilde yattara yı yedek bıraktı. demektirki hiç birisi hoca olamaz. bakın Ronaldinho ya ne pres yapar ne faul. dünya kupası dahil. kimse kesmez. Alex' e bakın kesmezler. çünkü onlar hoca .büyük takım hocası. bizimkiler küçük takım hocası. şampiyonluk bilmezler. yenilmemeye oynarlar. vizyonları bu kadar. yönetim futbolu bilmez. ziya hocanın orta sahasına bakın. hasan ,hüseyin,çağdaş,mustafa. sizce bu kadro gol pozisyonu üretebilirmi. Kafayı yedirecekler bana. hücum oynayın kaybedin. böyle kaybetmekten iyidir. yattara iyi olsada oynatmayacak adam.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevgili Coolank forumda yazmaya yeni mi başladı yoksa ben mi yazılarını yeni farkettim bilemiyorum ama böyle dikkatli ve mantıklı üyelere her zaman ihtiyacımız olduğu bir gerçek.

Serdar Bali'nin dillendirdiği sloganların ne orijinal ne mantıklı ne de insani bir tarafı var. Vıcık vıcık dar bölge milliyetçiliği, mahallî hemşericilik ve rejyonalizme, getto ahlakına bulanmış menfaat sloganları. Fikirleri tutarlı ne de kendisi samimi?

1. Hepsi de Trabzon doğumlu olan Ahmet Suat Özyazıcı, Lemi Çelik, Özkan Sümer gibi eski futbolcu ve hocaların yaptığı ya da yaptırdığı transferlerden kaç tanesi isabetli çıkmıştır?

Bu isimler arasında belki Özkan Sümer lehine bazı isimler zikredilebilir ama onun da alıp gönderdikleriyle işe yarayanlar arasındaki oran çok düşük. Ortaya bir iddia atan adam en azından dayandığı temellerin ne kadar sağlam olduğuna bakmalı.

2. Trabzonspor'un en başarılı dönemlerini hep Trabzonlu futbolcu ve hocalara mal ederken tarihi farkla uğranılan mağlubiyetlerde, üst üste kaybedilen puanlarda, 4 - 5 farklı mağlubiyetlerde takımın başında Trabzonlu hocalar olduğu halde neden bu insanlar sütten çıkmış ak kaşık misali masumdurlar?
    Küçük bir hatırlatma: Trabzonspor'un beş gol yiyerek mağlup olduğu ilk maç olan 5-2'lik Ankaragücü karşılaşmasında takımın başında George Leekens bulunuyordu. O karşılaşma sonrası bugün serdar Bali'nin söylediklerinin aynısını söyleyenler Şenol Güneş'le ya da Şenol Güneş sayesinde abone olduğumuz 7'li, 4'lü, 5'li mağlubiyetler sırasında hiçbir zaman Trabzon doğumluların takımı bu hale getirdiğini söylemediler. Tipik şovenist mantık. Başarı Trabzon doğumluların, başarısızlık yabancıların!

Serdar Bali, Trabzon doğumlu futbolcular konusunda bu kadar samimi ise içinde yer aldığı yönetimin Trabzonspor tarihinin en çok gol atan Trabzonlu futbolcusu Hami Mandıralı'yı kapının önüne koymasına niye ses çıkarmamıştır?

Serdar Bali, diline pelesenk ettiği Trabzon doğumlu gençler için ne tür bir altyapı hamlesi düşünmüştür?

Serdar Bali, kulüpten nemalanamayan eski hoca, yönetici ve futbolcuların sözcülüğüne soyunmuş. Daha önce sahibi olduğu McDonalds ve şu an kurucusu ve başkanı olarak görev yaptığı Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği bünyesinde takımın başına geçmek için tezgâhlar kurmakta, her türlü fısk u fücûru, fitne ve fesadı çevirmektedir. Sinek küçük ama mide bulandırır derler. Bu sinek gerçekten küçük mü?

Serdar Bali'yi eleştirenlerin yönetimin yandaşı olduğu fikrine nasıl varılıyor? Bunu yazan kişiler ifadelerini tashih edecekler mi yoksa layıkıyla mukabele edeyim mi? Tipik bir genelleme ve etiketleme vakası. Benim gibi hem yönetimi hem de Serdar Bali'yi beğenmeyenler kimin yandaşı? Kendi adıma ilan ediyorum: Yandaşı olduğum, her zaman ve her halükârda gururla olmaya devam edeceğim tek varlık Trabzonspor'dur. İçinde ve dışında, yabancı ya da yerli ona zarar verdiğini, istismar ettiğini düşündüğüm herkes ve her şeyle mücadele ettim ve edeceğim.

Gerisi laf u güzaf!

Muhabbetle...
    Konu poetricus tarafından (05.11.2006 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

arkadaşım öncelikle şahsımla ilgili güzel düşüncelerin için çok tşk ederim ....bu arada şunu belirteyim forumda epey zamandır yazıyorum ... bir çok yazım var .. elimden geldiği kadar katkı yapmaya çalışıyorum ....

genç arkadaşların bazı düşünceleri sanırım biraz eskiyi bilmemekten ve heyecanlı olmalarından geliyor ... ama açıkcası bazı genç arkadaşların yazılarını kaçırmamak için ugraşıyorum çok güzel yazan fikirleri çok degerli olan arkadaşlar var ....

serdar bali düşmanım değil alıp veremediğim de yok ama riyakarlık ve sinsiligi sevmem hele bu trabzonspor üzerinden yapılıyorsa ...

destegin ve güzel düşüncelerin için tekrar tşk ederim ...

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serdar Bali son derece doğru konuşuyor... Gerçekleri söylüyor başka yere çekmeyelim... A.Bilbao ise en güzelini yapıyor.. Biz nasıl efsane olduk bi karıştır bakalım.Biz o istanbul takımları gibi ticaret takımı olamayız..gelirlerimiz kısıtlı.. Biz sadece trabzonlu futbolculardan oluşan trabzonlu ruhuyla şampiyon olduk bizim özelliğimiz buradan geliyo.Benim kız arkadaşım bir bursalı olmasına rağmen bu farklılığı bu gerçeği gördükten sonra kendiliğinden trabzonsporlu oldu.

A.bilbao ayrıca küçümsenmesin türkiyenin en iyi takımını oraya koysan küme düşer..A.bilbao yıllardır ispanyanın avrupanın tozunu attırmıştır.A.bilbao bu özelliğiyle dünyada tanınmıştır...Ne kadar büyük bir gurur..Keşke bizde bu özelliğimizi kaybetmemiş olsaydık...

Nereden
    İstanbul

konu ispanyol takımı değildi onu da özellikle yazdım ısrarla gene o konuya girmişsin ... ben şampiyonlukların nasıl geldiğini araştırmama gerek yok çünkü küçük de olsam ilki ve ikincisi hariç onları hatırlayacak kadar dünya üzerinde yaşıyordum ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı ÇaGaTaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A.bilbao yıllardır ispanyanın avrupanın tozunu attırmıştır.A.bilbao bu özelliğiyle dünyada tanınmıştır...
    bilbaonun avrupada ve la ligadaki başarıları nelerdir?

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilbaonun avrupada ve la ligadaki başarıları nelerdir?
    La Liga:
    1929-30, 1930-31, 1933-34, 1935-36, 1942-43, 1955-56, 1982-83, 1983-84: 8
    Copa del Rey:
    1902 1903, 1904, 1910, 1911, 1914, 1915, 1916, 1921, 1923, 1930, 1931, 1932, 1933, 1943, 1944, 1945, 1950, 1955, 1956, 1958, 1969, 1973, 1984. 24
    Norte Şampiyonluğu:
    1913-14, 1914-15, 1915-16: 3
    Vicaya Şampiyonluğu:
    1919-20, 1920-21, 1922-23, 1923-24, 1924-25, 1925-26, 1927-28, 1928-29, 1930-31, 1931-32, 1932-33, 1933-34, 1939-40: 13
    Vasca Kupası:
    1934-35: 1
    İspanya Süper Kupası:
    1985: 1

Nereden
    İstanbul

Real Madrid ve FC Barcelona ile birlikte ligden hiç düşmemiş üç takımdan birisidir. Athleic Bilbao 8 kez La Liga'yı, 24 kezde İspanya Kupası'nı kazanmayı başarmıştır.

Bu kendi toprağıyla oynadığı için küçümsenen takımın adı kimlerle anılıyor...

Nereden
    Kuzey Amerika

Serdar Bali dogrulari soyluyor diyen fikir beni soka ugratti. Hele bu fikirlere burada rastlamam beni cok ciddi hayal kirikligina ugratti. Ben bir trabzonspor taraftari olarak o adami dinlemekten nefret ediyorum. Sanki Trabzionspor yenilsin seklinde yorumlar yapiyor. Hele Trabzonspor yenildigi zaman kis kis gulemleri ve cosmasi varya beni deli ediyor. Adam trabzpn'un yenilmesinden ayri bir zevk aliyor. Belki de Trabzonspor maclari o adamin ugursuzlugundan dolayi alamiyor. Adam dua mi ediyor ne. Burada da onu destekleyen insanlar varya, ben artik bir sey demiyorum. Yazik diyorum sadece. Gercek Trabzonlu, takimi kim yonetirse yonetsin, kim oynarsa oynasin takimda, takima her zaman sahip cikar, takim yenildiginde cosmak soyle dursun uzuntusunden bir kelime dahi soyleyemez. Soyleyecek daha birsey yok....

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

her konuda katılmasamda trabzonsporun hocası trabzonlu yada trabzonun büyüklüğünü trabzonsporluluğu anlayan biri olmalı. bence ziya buna uyuyor.
    trabzonda oynayan 6 yabancı geriye kalan 18 tane yerli futbolcu varsa. bunların bence 18 de trabzonlu olsa keşke. ama o kapasite yok suan. şimdi 6 tane trabzonlu var ama ali ergin ufuk ve diğerleri geri dönünce sayı artıcak işallah.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)