Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Serdar Bali Üzerine...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Galiba hala anlaşılamayan veya anlaşılmak istenmeyen şeyler var.

Evvela, ne Serdar Bali ile ne de onun gibi, "Trabzonspor Trabzonlularındır. Takımın futbolcusu da hocası da Trabzon doğumlu olmalıdır." diyen malum eşhasla şahsen hiçbir alıp veremediğim yok. Yerlerine konuşmak haddime düşmemiş ama benim gibi düşünen diğer arkadaşlarımın olduğunu da sanmıyorum. Bu kişilerin geçmişte Trabzonspor kulübüne hizmet etmiş olduklarını da inkâr etmiyorum. Problemim kişilerle değil fikirlerle. Yalnız bu fikirleri savunanlar neredeyse tamamı bu kulüpte yönetici ve teknik adam olarak görev yaptılar. Bugün havarisi kesildikleri fikirler neden o zaman akıllarının ucundan bile geçmedi? Birden bire nura gark olup irşat mı oldular?

Ali Kemal Denizci "Oradaydım" belgeselinde ilk şampiyonluğun yaşandığı sene takımın şampiyon olacağı anlaşıldığı zaman o zamanki teknik direktör Şükrü Bey'in Trabzonlu olmadığı için nasıl alaşağı edilip yerin Ahmet Suat Özyazıcı'nın getirildiğini anlatmıştı.

Kırk yıllık ibret vesikası. Yani Serdar Bali'nin havariliğini yaptığı zihniyet neredeyse tarih kadar eski. Takımın başarısı ya da başarısızlığından doğacak her türlü parsayı toplama arzusundan başka bir şey değil bütün bu düzmeceler.

Trabzonspor'un son şampiyonluğunu görenlerden biriyim ve o kadroda yer alan İskender Gönen, Hasan Şengül, Hasan Vezir, Osman Nuri Şahin Trabzon doğumlu değildi. Bir yıl sonra Osman'ı Trabzon doğumlu olmadığı için Zonguldakspor'a yollayıp yerine Trabzon doğumlu Şenol Ustaömer'i aldılar. Onun ne menem biri "yaşam formu" olduğunu, Fenerbahçe’ye gitmek için çevirdiği dümenleri, gittikten sonraki tavırlarını, gazetecilik yaptığı yıllardaki yanardöner hallerini bu forumdaki pek çok insan hatırlamıyor olabilir ama ben çok iyi hatırlıyorum.

Tekrar soruyorum: Serdar Bali eğer bu kadar samimi ise niye içinde yer aldığı yönetim ve Trabzonspor'u emanet ettikleri Samet Aybaba'nın Hami'nin ipini çekmesine hiçbir itirazda bulunmamış üstelik Trabzonspor tarihinin en çok gol atan futbolcusu, "yerlinin yerlisi" ve "öz evlat” olan Hami'nin cellâtları arasında yer almıştır? Hami'nin Trabzonspor’daki kariyerinin devam etmesi gerekip gerekmediği ayrı bir tartışmadır. Ben sadece Trabzon doğumluların havarisi kesilen bir adama yöneticilik vasfı taşıdığı zaman kendi söylemine göre niye tutarsız davrandığını soruyorum.

Serdar Bali aktif olarak yöneticilik yaptığı sırada Trabzonspor'un altyapısı ve Trabzon’daki futbol potansiyelini kuvveden fiile çıkarmak için hangi projeyi geliştirmiş, hangi faaliyete öncülük etmiş, hangi teşebbüste bulunmuştur?

Eski hal muhal, ya yeni hal ya izmihlâl! " 25 yıl öncenin gerçeklerini bugünün idealleri olarak sunmanın ciddiye alınacak tek tarafı o da varsa fikir oldukları için saygıyı hak etmeleridir. Yoksa ele avuca gelir bir tarafları yok.

Bu şehrin tarihinde insan ayrımı olmamıştır ve olmayacaktır da. Trabzonspor tarihin en sevilen futbolcuları arasında yer alan Orhan Çıkrıkçı, İskender Gönen, Şota Arveladze gibi insanların bu camiadaki emeklerine nankörlük etmek Serdar Bali'ye yakışabilir ama ne insan olarak bana ne de camia olarak Trabzonspor'a yakışır. Son bir yıldır takımın en iyilerinden biri, belki de en iyisi olan Milan Stephanov bildiğim kadarıyla Trabzon doğumlu değildir. Yoksa Trabzonlu da gurbette adı, dili, milliyeti ve dini mi değişti?

Eskiler, "Zırva tevil götürmez. " derlerdi. Söz konusu Serdar Bali ve iddiaları olunca götürüyor galiba.

Sonuç yerine: Doğum yeri değil kalite esastır. Lütfen sağduyumuzu, vizyon ve ufkumuzu daraltmayalım!

Muhabbetle...
    Konu poetricus tarafından (06.11.2006 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.

Analyzer
    Ziyaretçi

Poetricus'a tamamen katılıyorum.

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

elbette kalite cok önemli ama suanki türkiye ligine baktığımda kalite diyebileceğim bi futbolcu topluğu yok. trabzon asla bir yerli futbolcuya 2 milyon euro vermemeli. ona 2 milyon euro vereceğine o 2 milyon euroyu alt yapıya harcarsın geleceğin trabzonsporunu kurarsın. benim görüşüm bu takımda marcelinho yerine ali musanın yerine ufukhan yada ziya. aynı şekilde ergin oynasa cok daha iyi olurdu görüşündeyim.
    demek istediğim üstünde taşıdığı formanın ağırlığını bilen aynı şekildede bilmeyenlere gösteren futbolcular olması. ben buna yattarayıda katarım. trabzonsporluluğu bilen insanlardan kurulu bi trabzon daha çok iş yapar. oyanamadığı zaman statda maçı izlerken bizlerle sevinen bizlerle üzülen trabzonsporluları sahada görmek isterim. bi takımdaki ruh budur zaten. sadece aldığı para için profosyonel ayaklarına yatıp top oynayan adam istemiyorum.
    bi galatasaylının gelipte trabzonsporun 2. kaptanı olmasını sindiremiyorum.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Serdar Bali'den ŞOK Açıklamalar...

Ligtv'de Sakarya Maçı öncesi yorumları dinlerken resmen kafatı yedim.Aynen şunları söyledi; "Anadoludaki futbolcuları anlamıyorum, henüz daha yıldızcıkken istanbula gidiyorlar ( Gençlerbirliğinden Fenere giden Uğur Boralı örnek gösteriyor ) oysa ne işin var hemen İstanbulda, Trabzonspora geleceksin önce yıldız olacaksın sonra finishi istanbulda yapacaksın.Trabzonsporu İstanbul takımlarına yükselmek için bir basamak olarak kullanacaksın.İstanbulda oynamak bir rüya.Ben de öyle yaptım.Trabzonsporda yıldız oldum finishi İstanbulda yaptım."Forumu açtığımda Serdar Bali üzerine isimli topici gördüğümde tamam dedim bir renktaşım benden önce davranmış ama yazının içerisinde başka bissürü şey var ama bunlar yok...her neyse bence bu adam gerçek yüzünü ortaya koymuştur.EN BÜYÜK TRABZONSPOR demeyen bunun gibi camia üyeleri oldukça şimdiki durumumuzu daha iyi anlıyorum.

efulim67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu düşüncesi olan bir kişiyi ADAM olmadığı gibi,
    Trabzonsporlu hiç olamaz.
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Serdar Bali bir anadolu topçusu nasıl düşünürü gösterdi ben şahsen Ali kemal dışındaki istanbula gidenlerin trabzonspor taraftarının kalbindeki yerini kaybettiğini düşünüyorum. Bakın trabzonsporu basamak olarak sadece trabzonsporlu futbolcular görmez diye düşünürdüm fakat serdar balide böyle düşünüyormuş bari söylemeseydi. Şimdi bu adam belki yönetiykende böyle söyleşiler yapmıştır topçularla bu kulübe zarar getirir. Ama bir anadolu topçusunu bu yolla ikna edilebilir bunda herhangi bir yanlışlık görmüyorum onuda belirteyim.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Naim
    Ziyaretçi

Serdar Bali Hakkındaki görüşlerimi defaatle yazdım
    Tekrar yazmaya da gerek görmüyorum
    ama
    Serdar Balinin Trabzonda oturan Trabzonlulardan oluşulmuş kadro olayına madem güveniliyo bende ufak bir ekleme yapayım
    Trabzonda Herhangi bir görevde olacak kişi
    Trabzonsporda yetişmiş olsun Ve Hiç bir istanbul takımında forma giymemiş-Görev yapmamış olsun
    Bali ve gurbetteki Trabzonluları Trabzonlu kabul etmeyen Şoven anlayışa verilecek en güzel cevap budur.!!!

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oncelikle orumcek kafali Serdar Baliye bu takimin tum Turkiyeye mal oldugunu tekrar hatirlatmak gerekir.Kaldiki yorumladigi maclarda, attigimiz golden sonra bile takim hakkinda alakasiz ve art niyetli sekilde takimi elestiren bir adamdir Serdar Bali.Zaten icinde bulundugumuz olumsuz durumun sorunlusu da o ve onun gibi Bu buyuk camiayi sadece basamak olarak kullanmak isteyenlerdir.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

serdar balinin lig tv deki yorumu.ben olsaydım cordobayı trabzonspora transfer ederdim.acaba dünkü antalyaspor maçını seyredip sözlerinden utanmışmıdır.2-trabzonsporun kadrosunda 7 tane trabzonlu oynamalıdır.kardeşim al akcaabat sporu 7 tane trabzonlu yerleştir o işi sen yap serdar bali seni engelleyen var mı.yönetimde olduğun zaman ne yaptın hiçbirşey.birde yorumlarına dikkat edin trabzon halkını öyle ezdiren bir yapısı varki konuşmalrında.çok itici buluyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonsporumuzda işler kötü gidince Serdar Baliler ve onun gibi menfaat dostları,çıkar gurupları etrafta akbabalar gibi tüneceklerdir...

Ancak bunun sorumlusu ne Serdar Bali ne de diğer çıkar guruplarıdır...Bunların sorumlusu her sene değiştirdiğimiz yönetimler ve camianın kendini büyük zanneden büyükleridir...

Yıllardır ne çekiyorsak bu camia içindeki kendisini büyük sandığımız küçüklerden çekiyoruz...

Elbette aralarından Serdar baliler çıkacaktır...

Naim
    Ziyaretçi

"Bir çift lafımda kendi öz be öz olmadığı halde Digitürk’te kirlilik yaratan Serdar Bali’ye. Bir insan bu kadar fikir değiştirir ya. Sen değilmisin para için Trabzonspor’u bırakıp Beşiktaş’a giden.
    Neden Istanbul takımlarında oynayıpta şu an Trabzonspor’da canlarını dişlerine takan oyunculara iftira atıyorsun. Orada milleti pozitifliğe yönlendireceğin yerde artçı deprem söylemleri ile niye geriyorsun toplumu. Sende aynısın işte amacın eski futbolcu ayakları ile bir görev kapmak. Ne imiş takım müteahhit takımı imiş. Yahu hangi büyük takım değil ki?. O çok örnek verdiğin Fenerbahçe’de futbolcuları kim alıyor. Yoksa sana mı danışıyorlar?
    Ne imiş Ergin ve Erdinç’e dikkat edecekmişiz bunlar Trabzonspor’dan niye gitmişlermiş. Yahu cevabını bildiğin soruları sorarak ne mide bulandırıyorsun. Bu futbolcular senin gibi futbolcu ukelaları yüzünden ve şehirdeki anlamsız baskıdan gitmediler mi?. Özellikle Erdinç’e ve Mehmet Yılmaz’a daha fazla para önerdikleri halde kalmadılar. Önce siz her kötü sonuçta asıp kesmeyi bırakın. Sizin sahada geziniyor ne katkısı var Trabzonspor’a dediğin Marcelinho sizin kariyerinizi 10’a katlar ikiye böler ve o pili bitik değil hala aktif olan bir futbolcudur.
    Neymiş ne Marcelinho’lar varmış Trabzon’da. Yok liglerde 300 tane Trabzon’lu futbolcu varmış vs. Bunları işler iyi giderken neden söylemiyordun. Ziya Doğan üç hafta önce süper hocaydı da birden kafasına tuğla mı düştü?. Zaten adam başarılı iken Trabzonspor’u bırakmasına sebep olanda sizler gibileri değilmiydi?. Yok arkadaş biz ne yönetimde ne de kulüpte eski futbolcu istemiyoruz çünki çoğunuz çağın gereklerini yakalayamamışsınız yakalayanınız da zaten mümkün olduğu kadar kulüpten uzak duruyor zaten.

Şu öze dönme temcit pilavını bize sunanların mantık ezikliğine bir bakın. Onların argümanı şu: Takımdaki Trabzon’lu olmayan futbolcular gönderilecek ve liglerdeki Trabzon’lu futbolcular takıma kazandırılacak. Bunların yanınada 6 tane kaliteli yabancı alınacakmış. Şu ırkçılığa şu aymazlığa (daha kibar bir laf bulamıyorum) bir bakın: Kaliteli yabancı olur ama kaliteli Türk futbolcusu olmaz. Yani Polonya’lı Symkoviak olur Amasya’lı Ferat Şahin olmaz çünki özümüzden değil. Yani bizim futbolcuların damarlarında ya gavur kanı akacak ya da Trabzonlu kanı, Türk kanı olması önemli değil cünki bir değeri yok.

Son söz: Kim ne derse desin bu takımın futbolcu kadrosu belki sadece Fenerbahçe’den biraz zayıftır. Geriye kalan bütün takımlardan daha iyidir. Kadronun iyiliği ile sonuçların gelmesi arasındaki bağlantının ne kadar zor sağlandığını unutmayınız. Bu takıma gerçek Trabzonspor taraftarları sahip çıkacaklardır. Eğer Avni Aker’de çıkmazlarsa deplasmanlarda takımlarını sonuna kadar destekleyeceklerdir. Trabzon şehri bu takımın değeri bilmiyor gibi geliyor bana çünki her fırsatta yıpratılmaya çalışılıyor. En iyisi yönetim stad yapılırken maçlarını Olimpiyat stadında oynasında hiç olmazsa biraz bu takımı özleyip değerini anlarlar. Olimpiyat stadını doldurabilen tek Türk takımı olan Trabzonspor lig maçlarında da o stadı doldurur merak etmeyin.

Bu takım ayağa kalkacak hemde taraftarının sevgisi ile ayağa kalkacak. Eski futbolcu bozmalarının felaket tellallıkları ile bu takım bir gram ileri gitmez bilakis geriye gider. Tabi bunu söylerken Serdar Bali gibi Trabzonspor camiasının büyüklüğünü özümseyemeyip felaket tellallığı ile bir yerlere gelmeye çalışan insanları kasdediyorum. Iskender Gönen, Hami, ve Necmi abi ve onlar gibi pırıl pırıl insanları bu tip insanlardan ayırıyorum. Onlar Trabzonspor’um felaketinden medet ummayacak kadar kaliteliler.

Lig TV yöneticilerine de buradan seslenmek istiyorum. Her hafta Trabzonspor takımını ve camiasını aşağılayan bu insanı lütfen bir daha bizle yüz göz etmeyin. Artık yeter…

Yüreğinizdeki Trabzonspor sevgisini hiç kimsenin kirletmesine izin vermeyin.
    Ferat Şahin
    http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=2227

Serdar Baliye Kapak olsun
    bu arada Ben Artık Lig TV de Serdar balininsesini duymak istemiyorum
    Benim gibi Duymak istemeyenleride Lig TV ye Protesto etmelerini Öneriyorum
    Konu Naim tarafından (06.11.2006 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dört dörtlük bir yazı. İlave edecek bir şey bulamıyorum. Eline sağlık Sevgili Naim!

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dört dörtlük bir yazı. İlave edecek bir şey bulamıyorum. Eline sağlık Sevgili Naim!
    Karışıklık olmasın
    altına yazarın imzasını ekledim
    Yazı şahsıma ait değil
    Ferat şahinin bugun ki yazısından alıntı
    Kendisiylebu konuda birebir düşünüyoruz
    Hatta onun görüşleri biraz "light" kalıyor benim kiler yanında

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rize maçı esnasında Zİya Doğan'nın nasıl bir kadroyla maça başlaması gerektiğini üstüne basa basa defalarca söyleyerek başarının bu şekilde geleceğini söyleyerek Dahi Doğan'a kendi kadrosunu kabul ettirdi ve sakarya maçında ki gerek oyun gerekse skor ortada.Sonuç hüsran
    Serdar Bali için söylenecek tek cümle var
    Bizim sayemizde(taraftar) lig tv koltuğuna oturdu ve oturduğu günden beri alttan alttan Trabzonspor'un kuyusunu kazıyor.(İyi niyetliyse hiçbir şeyden anladığı yok eğer birşeylerden anladığını idda ediyorsa art niyetli-ben iyi niyetie inanmıyorum-)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce lig tv yi arayıpta ısrarla Trabzon lu yorumcu isteyenlerden biriyim şimdi aynı ısrarımı isterseniz Rıdvan Dilme'ni getirin ama vakti zamanında Trabzon'u satıp giden sadece kendine yer edinmek için takımı aşalayan bu adamı gönderin diye yapıyorum.Ne kadar etkili olur bilmiyorum ama bu adam! gidene kadar hergün arayacağım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

TRABZON SPOR' un olmadığı biyer duşenemiyorum.
    eğer varsa , beni bilgilendirirseniz sevinirim.
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Nereden
    İstanbul

Standart tam olarak nedir derdi?

selamlar,
    arkadaşlar ben de uzun süredir (nuri bey başkan olduktan sonra) maça gitmediğimden evde lig tv üzerinden serdara maruz kalıyorum.
    prensibim gereği de maç başladıktan sonra açarım tv yi. erken açıp stresime stres katmak istemediğimden...
    neden sonra arkadaşlar bahsetti de serdar beyden haberdar oldum. meğer şu devre aralarında kısa kısa konuşan abimiz maçtan önce hutbe irad edermiş..
    bir dinleyelim dedim..
    kötü bir kravat, yanlış bir kalem, kendisini ciddiye almayan ve reklam veriyoruz kes sesini diyen bir spiker, havalara bakan tek doğru cümle kuramayan ve sürekli kulaklıkla hemhal olan bir ortalama eski topçu!
    'ben dedim yusuf u alalım denizliden, olmadı ceyhun u alalım, veya altan da olur!'
    ...
    bir küfür fırlamış dudaklarımdan..
    kendime hakim oldum.. iyi de tanıdığımız bir arkadaş ya.. kasdını bildiğim adamın ne dediğiyle ilgilenmem..
    bkz. hacıosmanoğlu..
    kasdını biliyorum, ne dediği ne kadar komik durumlara düştüğü ilgilendirmiyor beni.. lemi de öyledir..
    insana şaka yapan bir grup..
    niye ben ölmüş müyem de ortalarda utanmadan gezebiliyorsunuz dedirten bir grup.. eski topçularımıza bak sen hele.. serdar bali eski topçumuz falan değildir.. eski yöneticimizdir.. kendisine sırf gürültü yapmasın diye yöneticilik verilmiştir.. nasıl değerlendirmiştir? koskoca bir sıfır!
    eski yönetici olarak değerlendirilmek zorundadır.. eski topçu kredisi yönetici olunca biter çünkü!
    bu takımı eleştirirken neler dediğine bakıyorum serdarın..
    yalan konuşuyor mu diye bakıyorum..
    trabzonspor kulübünün hukukuna bakışını inceliyorum..
    yalan konuşuyor mu diye bakıyorum..
    yalan konuşuyor..
    marcelinho için sekiz milyon euro diyip duruyor..
    marcelinho iki nokta bir milyon eurodur.. her ne kadar sekiz olmasından memnun olursak da değildir..
    neden bu yalan?
    ne istiyorsun?
    o puroları yaktığınız ucube gecekonduyu kaldıracakları için mi endişen?
    dünyanın hiçbir yerinde bulunmayan taç çizgisi kenarındaki villanızı kaldırıyorlar diye mi?
    yağma yok!
    kimse başkanın edebine güvenerek edepsizlik yapamaz!
    şu saha sonuçları bir normale dönsün..
    alacaksınız cevaplarınızı..
    belki eski görüntülerinden birinde formayı yere attığına şahit olursun da dans maharetlerini de böylece görme fırsatı buluruz he serdar?
    bali senii!

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün akşamdan bir diyalog
    S.Bali: Trabzon'un öz çocukları sağda solda, beğenmediği Erdinç Sakaryada
    İlker Yasin: Erdinçi zaten kayseriden aldınız
    S.Bali: hönk

........1981-1982 ‘de transfer olduğum büyük camia BJK ‘da 5 yılım geçti....
    .........Daha sonra Trabzonspor'a döndüm. 1985-1986 Sunderman’ın zamanında , fakat burada da huzur bulamadım. Kiralık olarak Denizlispor'a gittim. Denizli'de huzurlu ve başarılı bir sezon geçirdim. Ama ertesi sene kalmak istediğim halde Trabzonspor beni bırakmadı......(http://www.serdarbali.com/sub.asp?id=1)

hangi Trabzonlu özgeçmişinde böyle ifadeler kullanır. (Sadi Tekelioğlu hariç)
    :::TS:::

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

süper bir yazı naim kardeş

Nereden
    İstanbul

bu adamın yorumlarına kıl oluyorum 2 de bir sahadaki futboldan çok yönetime atıp tutuyo

Nereden
    İstanbul

naim arkadaşımın şu sözlerine gönülden katılıyorum ve ne yapmamız gerekiyorsa yapalım ....

bunlara katılmamak mümkün değil ... tebrik ederim ...nasıl bir protesto yapmalıyız ? bence bu fikri şiddetle hayata geçirmeliyiz .... hatta daha da ileri gideyim benim adayım efsane sol açık iskender dir ....

bir alıntı da stichus dan ...

yalan konuşuyor..
    marcelinho için sekiz milyon euro diyip duruyor..
    marcelinho iki nokta bir milyon eurodur.. her ne kadar sekiz olmasından memnun olursak da değildir..
    neden bu yalan?
    ne istiyorsun?
    o puroları yaktığınız ucube gecekonduyu kaldıracakları için mi endişen?
    dünyanın hiçbir yerinde bulunmayan taç çizgisi kenarındaki villanızı kaldırıyorlar diye mi?
    yağma yok!
    kimse başkanın edebine güvenerek edepsizlik yapamaz!

ben bunları atlamıştım mükemmel yakalamışsın ...

altancakular
    Ziyaretçi

Standart çok heyir göresunuz. serdar bali yi susturun

dedeme sordum

dedum dedem oyanki tarafta habu serdar bali içun ne diyiler? diye

ula felanyiyenun uşağu

o serdar bali midur hali midur nedur. onun yüzünden yeduğumuz dayak çektuğumuz şınavun haddi hesabi yok
    ola ne konuştuğuni bilmiyi. ileri geri konuşuyi habu cehennemdeki zebaniyi kızıdıruyi

habu zebaniye albayrak yönetimi bedava bilet mi vermiş ne onun yüzünden
    burdaki tırabzonsporlilari adam içtimaya çekeyi

ola oni susturun orda. yeduğumuz dayaklar burdan istambola 2 köprü yapar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bende yorumlarından rahatsızım.çıkarları için yorum yapıyormus gıbı gelıyor.basarılı olamamıs eskı bır yonetıcının yonetımı her konuda eleştirmesi inandırıcılıgını kaybettırıyo.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

serdar bali bencede bazen degısık ve dogur olmayan yorumlar yapıyor..
    ama bu soyledıgı ılk 3 madde kesınlıkle dogru..
    bu yonetım geldıgınde ılk basda Trabzonlulara soracakdı transferde neyapalım diye..Cunku suankı yonetım bıraz Trabzonun yollarına,havasına alısık degıldı!!
    ewet Trabzonspor'da 7den asagıya Trabzonlu futbolcu olursa durum bole olur ıste!!bu nedemek altyapı bıttı demek..
    Serdar bali dedıgım gıbı bazen yanlıs seyler soylese de bu baslıgın acılmasına sebeb gorunen o ılk 3 maddede sonuna kadar haklıdır..
    Efsaneler asla ölmez,sadece şekil değiştirir...Fırtına döndü!!
    Yönetim,futbolcu,taraftar elele hep beraber 8.şampiyonluğa...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Beni ve takımımı temsilen konuşması beni hasta ediyor. Kendisi derhal yayından kaldırılmalı. Daha akıllı ve kişilikli birileri vardır koca camiada. Ligtv ye ve kanal D ye baskı lütfen..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)