Sonuç: Ziya Doğan Gider Yerine Kim Gelmeli?

Katılımcı sayısı
298. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Yerli Teknik Direktör

185 62.08%
  • Yabancı Teknik Direktör

113 37.92%
Sayfa 3 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 862 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doğan Giderse Yerine Kim Gelmeli?

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Saffet Susic'i Rize'ye kaptırmamalıydık
    #7 King of Kings

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

X teknik direktör gelsin, onun arkasından açılacak topic içinde adayım XX

highlander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

2 ayda bir teknik direktör mü değiştirilir?Düzlüğe çıkmanın anahtarı onu bunu yollamak,öteye beriye sövmek değil,doğru dürüst destek ve moral vermektir.Taraftarlık esas böyle günlerde ortaya çıkar.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı solacik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konu cok yersiz ve gereksiz!

bence Ziya Dogan Türkiye´nin en iyi 3 teknik adamdan biridir!
    en ufak basarizislikta hemen Ziya Dogan gitmeli demek yanlis!
    Istikrarin olmadigi yerde basarida olmaz, takimin kötü gidisati neden Ziya hocaya baglaniyor?
    Zaten bu sezonda sampiyonluk hayal, böyle birsey süpriz olur!
    Bizim yapmamiz gereken Ziya hocayi desteklemektir, kararlarina saygi göstermektir.
    Sadece mac sonucuna göre yorum yapmayalim.
    Takimin idmanlarini o görüyor, saglik durumlarti nedir?
    piskolojik olarak ne durumdalar? ve bir hocanin takim kurarken dikkat etmesi gerektigi bircok detay var.
    Ama biz ne yapiyoruz, okuyoruz bir gazete, yazilan dogrumu yanlismi bilmeden yorum yapiyoruz!
    En ufak bir basarisizlikta köstek oluyoruz, ben söylemistimciler hortluyor hemen.
    Taraftar olarak, bazi Istanbul yazarlarindan cok daha büyük zararlarimiz oluyor TRABZONSPOR´umuza!

KÖSTEK degil DESTEK olalim arkadaslar, bu saatden sonra yeni hocayi tartismak cok yanlis, bekleyin Ziya hoca yapsin transferlerini, hazirlik dönemi gecirsin takimla, bakin neler oluyor.
    hocam destekleyelim hadi tamam ama elini vicdanına koy ve söyle.. yenmek için oynayan bir takım geriden bir adamı alıp hücüm oyuncusu sokarak mı gol pozisyonlarını geliştirir yoksa forvetleri çıkartıp yerine başka oyuncular koyarakmı?
    VERENA (KIRANKAŞ)

adherent_1
    Ziyaretçi

Değerli okuyucular öncelikle Trabzonspor için şunu söylemek yerinde olur.”Balık baştan kokar.”e yazık ki Nuri ALBAYRAK” ve yönetimi sezon başında takıma gerekli olan transferleri yapamamışlardır. Yapılan birçok transferde ise şu anki durumuyla ancak 3. ligde forma giyebilecek oyuncular, vasat oyuncular takıma satın alınmıştır. Burada şunu belirtmekte yarar var. Bu takımın çok büyük paralarla transfer edilen oyunculara veya vasat oyunculara ihtiyacı yoktur. Bu takımın öncelikle sahaya yüreğini koyacak, futbolunu daima üst seviyeye doğru taşıyabilecek, kaliteli oyunculara ihtiyacı vardır. Bu oyuncunun Trabzonlu olması önemli olmakla beraber bu, ikinci derecede önem taşır. Dolayısıyla yönetim, Lazaroni gibi bir çobana 600 bin dolar para kaptıracağına, marcelinho gibi vasat bir oyuncuya dünyanın parasını vereceğine, bu paraları alt yapıdan futbolcu yetiştirmek için harcasa, gelecek vad eden “Türk” oyuncuları için kullansa iyi olmaz mıydı? Bizim, taraftar için oynayacak, para kazanmayı ikinci planda görecek, disiplinli, karakterli ve en önemlisi istikrarlı futbolculara ihtiyacımız var. Onun için yönetimin kendine bir çekidüzen verip bu yönde uzun vadeli politikalar izlemesinde bence yarar var. Öyle kısa vadeli politikalarla örneğin marcelinho yu transfer edip, “tamam bu transfer taraftarı epey oyalar” anlayışıyla hareket eden ve bu zihniyette ısrar eden yönetimler yok olmaya, kötü yad edilmeye mahkumdur.
    Diğer taraftan takımın şu anki durumuna ve futbolcularına baktığımda bana göre takımın kadrosu doğru bir şekilde ve doğru bir taktikle sahaya sürülse bu takım, en azından ilk beş sıraya oynar. Ancak bu kadro, başına ancelotti bile gelse kesinlikle şampiyon olamaz bunu da eklemek gerek. Arkadaşlar şunu söylemek gerek ki uzun süreden beri yakından takip ettiğim kadarıyla özellikle Musa Büyük ve Hüseyin Çimşir kesinlikle bu takımda yeri olmayan oyuncular. Allah aşkına arkadaşlar Hüseyin Çimşir bu takımda senelerden beri forma giyiyor. Bu adamın futbolunda bir adım olsun ilerleme görebildiniz mi? Nedir b oyuncunun hali? Hiç Trabzonluya yakışır şekilde top oynuyor mu ya? Ha diğer oyuncular çok mu iyi? Hayır. Bana göre birkaç futbolcu daha amatör ligde oynamaya layık oyuncular. Ancak onlar da yeri geldiğinde bu takımdan def edilmeli. Gelelim Ziya Doğan’a… Ya Allah aşkına bir takım bu kadar mı defansif analayışla oynatılır ve bu kadar mı kolay gol yer. Siz hem gol yememek adına takımı defansif özellikte kuruyorsunuz hem de çok basit goller yiyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu… Kimse bu Ziya Doğan a hatırlatmaz mı ki oyunda yeterli sayıda ve yetenekte orta saha oyuncusu olmadan, orta sahada top çevirmeden, orta sahada gerekli presi yapmadan, sağ ve sol kanattan gerekli bindirmeler adam gibi yapılmadan, en önemlisi kaleye adam gibi şut çekilmeden kısacası takım gibi oynamadan çağın futbolunu yakalamak imkansız… Allah aşkına Musa Büyük gibi amatör bir futbolcu nasıl olur da bunca hatasına rağmen hala defansın sağında oynatılır? Nasıl olur da hala elde bulunan futbolcuların içinde kaliteli sayılabilecek simkowyak gibi bir futbolcu kenarda tutulurken orta sahanın ortasında iki pas yapmaktan aciz Ferhat oynatılır? Nasıl olur da hala Trabzon’da, kendi iç sahamızda biz tek forvetle, rakip takımlar karşısında ezile ezile defansif futbol oynarız? Nasıl olur da biz hala defansın önünde, takımı çekip çevirecek olan bir mevkide, Hüseyin gibi boyu uzun ancak futbolu kısa, üç pas yapmayı beceremeyen, bırakın takımın kaptanı olmayı yedeklerde bile yeri olamayacak bir oyuncuya muhtaç oluruz? Nasıl ile başlayan soruları sıralasam bitmez! Peki tüm bunların sorumlusu kim? Bu soruya herkes ortak bir cevap aramalı!.. Ha bu oynatılan oyuncular 1.ligde şimdiye kadar boşuna mı top koşturdular, hepsinin bir kariyerleri var derseniz ben de şunu derim, yüreklerini sahaya koysunlar, mücadele etsinler, Allah aşkına üç-dört pası adam gibi yapsınlar ve en önemlisi kendilerini devamlı geliştirsinler. İşte o zaman ikinci lige düşseler de üzülmem. Çünkü benim iyi top oynayan, futboluyla zevk veren bir takımım var derim.
    Ben son olarak şunu söyleyeyim: bu takımın yeni bir staddan önce yeni bir yönetim ve teknik adama ihtiyacı vardır. Çünkü Nuri ALBAYRAK hala takımın kadrosunun yeterli olduğunu iddia ediyor. Hâlbuki siz okuyucularda takdir edersiniz ki bu takımda defansın sağına, orta sahanın ortasına ve en önemlisi de Fatih Tekke nin yerini dolduracak bir forvete ihtiyaç var. Ancak en önemlisi yüreğini ortaya koyacak oyunculara ihtiyaç var. Bu takımda yönetimle birlikte teknik direktörün de değişmesi gerekli. Çünkü Ziya hocanın futbol mantığı çok eskimiş bir mantık ve aynı zamanda sıkıcı bir mantık. Ziya hocanın, -bu futbol mantalitesini değiştirmediği sürece- hiçbir takıma faydası olamaz. Diğer taraftan bu takıma gelecek teknik adamın kesinlikle takım halinde hücum ve takım halinde defans mantalitesine sahip, oyunu kazanma düşüncesinden önce iyi futbolu benimseyen, takımı her türlü hücum ve defans organizasyonuyla donatabilecek kapasitede, hücumda presi, defansta ise yakın markajı uygulatabilecek, kısacası oyunu ve takımı iyi okuyabilecek ve buna göre gerekli müdahaleleri yapabilecek bir teknik adam olması gerekli. Ziya Doğan gibi maçın elden gideceğini anlayınca orta saha veya hücum oyuncularını bir kurtarıcı olarak oyuna süren bir teknik adam asla olmamalı. Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum…

Nereden
    Malatya

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay vay sen söylemiştin o da söylemişti yapma yaw, napalım şimdi madalya mı takalım size adamların derdine bak yahu.
    hakettiğin gibi yönetiliyorsun, sizin gibi düşünenler ziyayıda,sn. albayrağıda hakediyor.

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar anketin kalitesi ve iyiliği için gerçekci yorumlar yapmanızı rica ederim .... ersun yanal ın gelme ihtimalı yok o tren zaten sezon başında kaçtı .... bu saatten sonrayı düşünelim ....

giraycılar uyumayınız ... bakın başınızda serdar bali de var ... hucum girraycılar ... bu takım bir de 2. defa giray bulak faciasını çeker en çok ...
    Evet ben Giray Bulak`ciyim. Su birinci Giray Bulak faciasini bir anlatda bende bileyim.

Takimda altyapi eksikligi olan onca oyuncu varken, yabanci hoca isteyen biri olarak, nasil yabanci hoca istedigini cok merak ediyorum dogrusu. Bu takimda Vahid Halilhodzic basarisiz oldu, niye? Bunun cevabini verebilirsen, bu isin yabanci hocayla olmayacagini anlarsin. Leekens dönemini hatirla, tabi hatirlayabiliyorsan.

ligarba61
    Ziyaretçi

İstanbul takımlarında oynamış eski topçular bu kulübe sokulmasın

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

böyle konulari biz senede 3-4 kere acmaya alistik..ne degisecekki yeni teknik direktör gelse.senede 2 baskan degistir 3 teknik direktör degistir..eeeee yapmadikmi??? ne kazandik?? eger bisey degismiyorsa demekki sorun baska yerlerde..
    neyse ya aslinda falci olmayada gerek yok.. bi anket daha acalim SUANKI teknik direktörün YERINE GELECEK teknik direktör KOVULDUGUNDA ONUN YERINE KIM GELMELI ??????
    Konu AyhanPe tarafından (05.11.2006 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bismillah yau. Niye getirdik bu adamı. Hemen başka isimleri konuşuyoruz.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lazaroni de 4 maç oynadı onu da Bismillah demeden yolladık
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

Kimse merak etmesin hoca biryere gitmez, taraftarın gözünü boyamak için ona bir yerli yardımcı ayarlanır, ( gelecek ism belli de açıklamayı ne zaman yapacaklar o belli değil ) ,fb maçına kadar idare edilir, sonra devre arası falan muhabbetleri başlar, hoca yine kendi istediği futbolcuların kiralanmasını talep eder .Bu hikaye böyle gider. Şu anda hangi yerli hocaya gel desek GELMEZZZZ. Çünkü önümüzde FB maçı var. Dönüm maçımız, o maçı aldıkmı ? Bütün geride kalanlar unutulur.
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Valla Osman bu takım 3. hocayı görürse bu rezillik olur. Ziya hakkında yorumum bile yok. Ne hali varsa görsün ama 3.hoca düşünülürse önce yönetimin gitmesi gerek.

Hayırlısı ya. Yorum yapmak bile fazla bunlara...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla ekol bi hoca gelemeyeceğine göre ziya da bir samet de bir ertuğrul da..
    Ziya hocaya da yazık
    adam zorla gelmedi ya
    ama asıl bu yönetimi topa tutmak lazım..
    git sen avrupada marka hocalrla görüş
    sonra lazaroniyi getir
    ona takım yaptır
    onun yaptığı takımdan da ziya hoca ile başar bekle....

olmaaaaz

Mısır ununudan baklava olmaz...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sorunlarımızı şahıslara bağlayan arkadaşlarımı anlayamıyorum. 25 yıl olcak, durmadan yönetim değiştiriyoruz hoca değiştiriyoruz ortada bi başarı yok. Bu seferde istifilarlan sorunlarımız çözülecekmi sanıyorsunuz?Ümitlerimizi belki bu sefer olurmu düşüncesine bağlıyoruz?????????????

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadece ersun yanal bu kadroyu o coşturur

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hoca değiştirmek futbolcu transfer etmek Trabzonspor adına gerçekçi çözümler değil. Profesyonel bir yönetim anlayışı olmadıktan sonra, kurumsallaşma gerçekleştirilmedikten sonra hepsi hikaye. Yeni hoca gelse n'olacakki yanlış transfer politikalarıyla, yönetim içi üç dört başlılıkla hiç birşey değişmez.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

FANATİK 28 adlı arkadaşım ,

1. giray bulak faciasında daha ne anlatayım yani aç bak puan cetvelini kendin görürsün ... saha sonuçları öyle yani gayet belli ve bariz zaten giray bulakın bize geldiği dönemdeki başarısı sakarya yı küme düşürmemeye ugraşmasıydı ve sakarya gene küme düşmüştü yaşım biraz kurtarıyor işte biliyorum ve hazıfam çok iyi.... ve son maç sakarya maçından sonra giray bulak sakarya düştüğü için son maçta basın toplantısında yani trabzon maçı niye vermedi tarzından beyanatlar verdi bunu hatırlayan arkadaşlar vardır ... bizde ben bir başarısını görmedim gören arkadaş varsa saygı duyarım ne varsa yani ....

ikinci olarak lange olayındaki komisyon laflarını sanırım ya unuttun ya hatırlamak istemiyorsun ... belki unutmuşsundur o trabzonspora langeyi aldırmıştı vardı ya uzun biri santrofar hah o işte ....tüm camia bu lafları duymuştu komisyon laflarını ...

yaşım 37 leekens dönemimi de çok ii hatırlıyorum hatta ünal için evlendirin bunu dediğine kadar ... sen belki bunları bilmiyorsundur ....

şimdi geleyim yabancı hoca olayına ... ben yabancı hoca dedim yabancı hocacık demedim ... vahid halilodsic hoca değil ki ? en büyük başarısı rinaldinho yu yedek yapmaktı adam gitti de kurtardı dünya yıldızı oldu ... ha bak stephanovu o aldı onu söylemek gerek tıpkı dkoaj gibi .....

hoca için van gaaal bir örnektir sanırım begenirsin gerçi begenmeyebilrsinde... lucesku dahi iyi olurdu .. yani ben hoca diyorum hocacık değil ...

açıkcası ben bir sezonda 3 hoca değiştirmenin yanlış oldugunu düşünüyordum ama iş hızla oraya dogru gidiyor ... haftaya puan verelim bakın bakalım neler oluyor yok bu sefer yönetimde gidecek öle gözüküyor ....

trabzonspor pasif korkak futbol oynayarak başarılı olamaz taraftarı da bunu kabul etmez ...
    ziya ve lazaroni arasında mantalite olarak ne kadar fark buldunuz ?

son sözüm .. sezon başı giray bulakın demeçlerini hatırlamanı tavsiye ederim .. hem benim anlattıgım olaylar kadar da eski de değil ....

SAYGILARIMLA ...

Nereden
    İstanbul

Anlayamadığım birşey var nedir bu takım kötü gidince hemen GİRAY BULAK ismi üzerinden yorumlar yapmaya başlanıyor. Ancak TRABZONSPOR'un bugünkü durumunda GİRAY BULAK TRABZONSPOR 'dan gelecek olan teklifi kabul etmez. Bırakalım GİRAY'I , bizim yöneticiler baksınlar ERSUN YANAL 'a nasıl fb kötü gidince fb de ERSUN sesleri başlıyor, hadi bizde ERSUN ERSUN diye bağıralım, nasıl olsa başkan yardımcımız ERSUN la anlaşmak üzereyken LAZARONİ işi olmuşdu, kaldığı yerden başlasın tekrar, birde bonus olarak RÜŞTÜ yü alırsa ( o işide yarım kalmışdı ) memnun oluruz !!!
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersun gelsin adam bugüne kadar hiç başarısız olmadı sadece milli takımda kötü gitti oda basının onla çok uğraşmasından kaynaklandı denemekten ne çıkar deneyelim deneme tahtası olduk zaten başkanı da değiştirelim ağaoğlu bence daha ii olur denemekten neolurki deneyelim olmasa başkasını deneriz biz istikrarı yakalamaya çalıştıkça istikrar bizden kaçmaya devam ediyor

Nereden
    İstanbul

kendi adıma ersun yanalla rüştü ye hiç kötü demem ... ama ikisi de imkansız sanırım ....hımmmmmmmmm ama şu an rüştü olmaz fb li o .... böyle
    düşünen çok arkadaş var ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lucescu-Daum-Ersun BUNLARDAN BİRİ
    Teşekkürler ADMIN!!!

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

4 adayım var...Hangisi gelirse gelsin büyük ihtimalle 2 yıl içinde şampiyon yapar şu kadroyu :

1 - Mircea Lucescu...
    2 - Cristoph Daum
    3 - Şenol Güneş
    4 - Ersun Yanal...

Not : Tercih sıralamama göre yazılmıştır...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

İlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 adayım var...Hangisi gelirse gelsin büyük ihtimalle 2 yıl içinde şampiyon yapar şu kadroyu :

1 - Mircea Lucescu...
    2 - Cristoph Daum
    3 - Şenol Güneş
    4 - Ersun Yanal...

Not : Tercih sıralamama göre yazılmıştır...
    BENCE SAYDIĞIN İSİMLERDEN SADECE LUCESCU BU TAKIMA YETERDE ARTAR BİLE.ŞENOLGÜNEŞ ELİNİ ATEŞE SOKMAZ.DAUM ZATEN GELMEZ.ERSUN YANAL MANİSAYI BIRAKSA FENERBAHÇE DURURKEN BİZE GELMEZ.

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

rezil ruhsuzzzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!
    hepsi gitsin!!!!!
    bir tanesi kalmasın!!!!
    O Kupa Buraya Gelecek....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)