Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Grup Antares...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Standart Grup Antares...

Grup kararı 4 kişinin (kazım, akif, barış ve ozan) ortak kararıdır. 2006 eylül ayında kurulmuştur.
    Zonguldak Ereğli ve Zonguldak Alaplı'da yaşayan 4 gençten oluşan Antares, rock müzik ve anadolurock müzik için kendinden bir şeyler katmak için yola çıktı.

Kendi bestelerimizi tüm yurda yayma çabasındayız. Bu yol ne kadar uzun bir yol olsa da çabamız ve çalışmalarımızdan bir şey eksilmiyor. Bunun dışında özellikle Karadeniz yöresi olmak üzere türküleri çok seviyoruz. Dilimiz ve elimiz yettiğince çalmaya çalışıyoruz. Şu konuda da hem fikiriz; türküler olmadan bu topraklarda müzik yapılamaz. Her zaman kendi rengimizde her zaman benzer türlerden uzak kalmaya çalışarak işler yapıyoruz.

Umuyoruz ki bu sene güzel yerlerde güzel konserler vereceğiz.

Her zaman daha farklı ve daha yenisiyle buluşmak üzere...

----------------------------------------
    GRUP ELEMANLARI

_LaZRaiL_08 PeNtA (Vokal, Gitar - Laz)

Ölüm onları apansız yakalamadı
    Ülkemizin uçsuz bucaksız sıradağlarında ve ovalarında
    Kentlerin yoksul mahallelerinde
    Ve uğuldayan meydanlarında
    Kuşatmalar altında ve barikatlar arkasından
    ###ürüye zulme boyun eğmemenin onuruyla
    Ölümün üstüne yürüdü onlar
    Tereddüt etmediler yok
    “Biz buraya dönmeye değil, ölmeye geldik” diyerek
    Türkülerle, marşlarla karşıladılar ölümü
    Özgür ve eşit bir gelecek için
    Canımızdan bir parça koparırcasına
    En iyilerimizi verdik toprağa
    Onlar, yaratılan devrimci değerlerin
    Onurun, erdemin, inancın simgeleri olarak
    Yüreklerimizi dolduruyor
    Bilincimizi aydınlatıyor
    Bizi kopmaz bağlarla bağlıyor devrime...
    kIzIlDeRe
    PeNtA KoNuŞuRkEn hErKeZ SuSSuN
    BeNi tAnImAnA YarDıMcI OlMuŞtUr hErAlDe bU SöZlEr....
    pentagram_08s@hotmail.com

--------------------------------------------------------------------------------

_MeYMaN_ AKİF--awni (Gitar , Bazı bazı vokal)

İnsan,yaşamayı bazen sadece nefes alıp vermek zannediyor..Oysa hiç bir gayreti gerektirmeyen bu eylem nasıl yaşamın kendisi olsun?İnsanı beklentiler,tutkular,amaçlar,meraklar ve sevdalar yaşatır.Evet,sevdalar..Öylesine ya da olması için ölümü göze alacağımız hayatın sevdası...Her adımımız,her sözümüz,her eylemimiz bu sevda içindir artık;bu sevda gerçekten var ise! Hayatı anlamaktan çok hayatı yaşanılır hale getirmektir asil olan sevda.. Bu yüzdendir ki her adımımız,her sözümüz,her eylemimiz sevdadır...

...YAŞANAN SEVDADIR...

----------------

KADIN HAKKI' diye birşey yoktur,HAKKI erkek ismidir..

----------------

siyrilipgelen@hotmail.com

--------------------------------------------------------------------------------

kaptan52 BARIŞ--karaBASSan (Bass gitar, Geri vokal,faşist)

Günlerdir doğru dürüst uyuyamıyorum.Ellerim parçalanıyor ne zaman yazmayı denesem.Ağzım artık daha bozuk.
    Her tarafta pis bir koku;nefes alamıyorum.
    Çok bekledim seni.Her halimle,her yerimle bekledim.
    Yetkiler verdim kendime;tuttum seni affettim.
    Aramanı bile bekledim bazen.Ağır küfürlerle örtbas ettim sonra aramayışlarını.Bunca zaman aramayışlarını biriktirdim.
    Seni bekledim ben çünkü
    Seni bekledim.
    İçtim..içtim..içtim...
    Kustum.
    En çok giderken bıraktığın kelimeleri kustum.Sanat filan dedi bazısı o kelimelere bazısı bunlardan bi bok olmaz dedi.
    Senin önemsediğin kadar önemsemedim ben o kelimeleri,senin danışma gruplarının önemsediği kadar önemsemedim.
    Kustum..kustum..kustum.
    İçtim.

Ellerimle yaptığım cam evim kırılacak,

Ölür müydün sanki sevsen beni.

---------------
    özenle yarına sakladığınız bi sarı lira gibidir ömrünüz; vakti gelip sandıktan çıkardığınızda bir bakarsınız ki TEDAVÜLDEN KALKMIŞ....

hatalıysam msnde konuşabiliriz, maille zor oluyo:
    akcabaris52@hotmail.com

________TIRI TIRI (DRUMMER,her bi şeyden anlar)

-----------------------------------
    CÜMLENİZE SELAMLARR.
    GÖKYÜZÜ HERKESİNDİR!
    SIFATSIZ BU HAYTTA İYİ BİR ÖZNE OLMANIZ DİLEĞİYLE...ANTARES'TEN SEVGİLER
    Belki bahtiyarlık değildir artık.boynunun borcudur fakat,düşmana inat,bir gün fazla yaşamak...(Nazım HIKMET)
    -----------------------------------

"insanlar 3'e ayrılır : sayı saymasını bilenler ve bilmeyenler"

lognibnazo@hotmail.com

http://antares.anatolianrock.com/index.htm 'den alıntıdır...

iki video...

http://www.youtube.com/watch?v=A6AH50ITHyQ
    http://www.youtube.com/watch?v=o_wGTAxuLKs

yorum..

benim gibi Karadeniz Türküleri sevenler varsa aranızda ki tabiiki vardır =).beğeneceğinizden eminim arkadaşlar...solist çok içten ve duygulu söylüyor bir kere ya..bitiriyor adamı...

http://antares.anatolianrock.com/index.htm

bu adresten grubun demolarına ulaşabilirsiniz...şarkıları dinleyebilmek için üyelik isteniyor..dinlemek isteyenler için..

nick___degiskenlik
    şifre__antares2006

Nereden
    Hakkari

Güzel bir grup ama anlaşılan deneyimsizler...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

henüz amatörler tabiiki..ama ışık ortada =)

demolardan tavsiyeler..

nerdesin
    gönül vazgeçmiyor
    yüreğim gelip de
    uzak aşklara
    nerdesin
    deniz çocuk

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir grup ama anlaşılan deneyimsizler...
    ses getirecekleri kesin..

Nereden
    Hakkari

Alıntı ayazoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ses getirecekleri kesin..

Türkiye de bir çok grup var aslında böyle ancak sadece çalmak yeter biraz reklam gerekiyor...pentegram'ı hatırlarsanız ilk çıktıkları zaman; kimse tanımıyordu ama biraz reklam olayı kopardı..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

reklamını da bizler yapalım işte olabildiğince çok kişiye ulaştırmaya çalışalım...işte reklam

Nereden
    Hakkari

Bunların biri faşist biri komünist....iyi sentezlenmiş tek bir grupta... güzel şeyler çıkar herhalde...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

demoları falan yok mu

Nereden
    Hakkari

Var murat ben baktım...andolu rock'a gir orada vermiş bir kaç fragman türü bişi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

antares necedir, ne demektir?
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

eski yunancadan geliyor sanırsam bu isim..bir yıldız ismi olması lazım..

Nereden
    Hakkari

http://tr.wikipedia.org/wiki/Antares Kaya burada biraz yazmış bişiler... Greek-Turks ortak forumunda bir yunanlının nicki idi...epey bi konuşmuştuk kendisi ile... Gerçi O bilmiyordu nick'inin ne anlama geldiğini...sadece yunanistanda askeri okulda silahların bulunduğu kutuların üzerinde yazan isimmiş...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesin ses getircekler demek biraz hayal olur bence. evet gerçekten bir kaç parçayı çok güzel söylemişler ama bunlar gibi o kadar çok amatör grup varki meşhur olmak için uğraşan. youtube amatör kayıtlara bir bakın. kamerası olan çekip yollamış belki bende ses getiririm diye. inşaalh hedeflerine ulaşırlar ama çok zor olduğunu da biliyorlardır heralde...
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesin ses getircekler demek biraz hayal olur bence. evet gerçekten bir kaç parçayı çok güzel söylemişler ama bunlar gibi o kadar çok amatör grup varki meşhur olmak için uğraşan. youtube amatör kayıtlara bir bakın. kamerası olan çekip yollamış belki bende ses getiririm diye. inşaalh hedeflerine ulaşırlar ama çok zor olduğunu da biliyorlardır heralde...
    mutlaka öyle haklısın..ortalık amatör gruplar ve şarkıcılarla dolu..ama bu grup zaten konserler falan de verior karadenizde..ben çok beğendiğim için dileğim başarılı olmalarıdır..umarım da olurlar..olmasa da ben amatör hallerini de takibe devam edeceğim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Tebrik ediyorum bu zamanda Yunan'ca isim kullanan arkadaşları. Koca bir olumsuz alkış...
    Malik bin Dinar

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

muhtesem bir grup, gerçi ben amator çalismalara daha fazla ilgi duyuyorum, meshur olduktan sora sanki icindeki duygular gidiyor gibi, umarim bunlar o duyguyu daima muhafaza ederler...basarilarin devamini temenni ediyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ediyorum bu zamanda Yunan'ca isim kullanan arkadaşları. Koca bir olumsuz alkış...
    ''bu zamanda'' derken neyi kastettin Kaya?iki ülke arasındaki mevcut siyasi durumu mu yoksa başka bişey mi?biraz açarsan üzerine konuşabiliriz belki..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Pkk'ya alenen destek verdikleri belgelerle ispatlanan, turist gibi gelip Sümela'da ayin ve toplantı yapan bir ülkenin varlıklarından esinlenmek sadece yanlış değil çok yanlış...
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

söylediklerinde haklısın ancak grubun Yunan sempatizanlığı içinde bunu yapmadıkları açık keza bu bir yıldız ismi astrolojik bi çok terim yunancadan gelme biliyorsun...yine de seçmemeliler seçimde hata var diyorsan sözüm yok..açıklaman için saol..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

buna sempatizanlık değilde özenti denir sanırım. böyle yaparak daha çok dikkat çekeceklerini sanıyor insanlar malesef. ama bu başlık müzik için açılmışsa isimede takılmamak gerekli diye düşünüyorum
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Nereden
    Hakkari

Pkk'ya alenen destek verdikleri belgelerle ispatlanan, turist gibi gelip Sümela'da ayin ve toplantı yapan bir ülkenin varlıklarından esinlenmek sadece yanlış değil çok yanlış...
    Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    söylediklerinde haklısın ancak grubun Yunan sempatizanlığı içinde bunu yapmadıkları açık keza bu bir yıldız ismi astrolojik bi çok terim yunancadan gelme biliyorsun...yine de seçmemeliler seçimde hata var diyorsan sözüm yok..açıklaman için saol..

"Moğollar-Yeni Türkü-Haramiler-Hürel-Duman-Gece Yolcuları-Yüksek Sadakat" şu an sadece anlık aklıma gelenler... Türkiye yabancı isim ile kurulan bir çok grup var ancak unutmayın ki bu gruplardan tek bir tane bile kalmadı; belki pentefgram diyeceksiniz uzun bir düre için ama sonuç; dağıldı...

Son dönemde hassasiyetler arttı...

örnek; "PKK gece operasyonlarında "termal kameralara" yakalanmayı engelleyen özel yağmurluklar kullanmaya başladı. Yağmurluklar Avrupa'dan...
    İstihbarat birimleri, özellikle Şırnak kırsalında faaliyet gösteren PKK'lıların, eylemlerde eleman kaybını azaltmak amacıyla yeni teklonojiyle üretilmiş giysiler kullandıklarını saptadı."

"Avrupa'dan sağlanan yağmurluk benzeri kıyafetin ısıya duyarlı olduğu, güvenlik birimlerinin gece operasyonlarında ve pusularda kullandığı termal kameralar ve gece görüş dürbününe yakalanmayı önlediği belirlendi. Özel malzemelerin önce Mersin'e, buradan da kuryeler aracılığıyla kırsal bölgelere aktarıldığı saptandı."

Bu yağmurluklar Yunanistanın LAVRİON kampından kuzey ırağa güney kıbrıs yoluyla uzanmaktadır... Bu sadece geçen hafta gelen bir mesaj... bunun gibi binlercesi...

Müzik evrenseldir... "Küresel düşünüp Ulusal yaşamak" kavramı için bu geçerli değildir.

Grup elbette ki emeklerinin ürününü almak isteyecektir ama ilgi çekmek için ve kalıcı olmak için yol bu değildir...

Moğollar veya Yeni Türkü halen dinleniliyorsa bunu bir araştırmak gerekir...

Müzikleri hoş güzel diyoruz ama şunu hiçbir zaman unutmayın;

Son dönemde yapılan istihbari çalışmalar şunu göstermektedir ki; Trabzon ve çevresinde Diyarbakır formülü işletilmeye başlanmıştır... Bu formülün en önemli etkeni ve silahı ise müzik ile insanların ruhuna işlemek...

Birşeyler anlatmaya çalıştım; eğer bu konuda belge isterseniz özelden atarım...

Müzik dinlemeye devam...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende yakinda kaset yapcam artik sizde benim reklamimi yaparsiniz umarim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

sen kasedi çıkar reklamı bize bırak

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

olayı siyasi boyutlara taşımaya gerek yok onlar bir grup ve ünlü olmaya çalışıyorlar...Sadece isimlerini Anderas seçerek insanlarda farklı bir izlenim bırakmayı hedeflemişler...Bu da bir çok grup isminde var özenti işte adı üzerinde...

Ben grubu daha önceden farketmiştim görüntülerini daha önceden izlemiştim ve bir çok arkadaşıma da görüntülerini gönderdim bu güne kadar kimseden olumsuz bir görüş olmadım...

Çocuklara helal olsun ben takip etmeye devam edeceğim umarım çalışmaların devamı gelir
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

şu anda radyoda Antares'in şarkısı çalıoyr dinlemek isterseniz diye söylüyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)