Sayfa 1 Toplam 18 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 431 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke Bilmecesi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Fatih Tekke Bilmecesi

Başkanın Tekke konusunda Futbol Ekstra'ya yaptığı trabzonspor.org.tr de de yayınlanan açıklaması;

Fatih Tekke’nin gidişi
    Rusya’nın Zenit kulübüne transfer olan Fatih Tekke ile ilgili de konuşan Albayrak, "Fatih Tekke'den imza atıp devam etmesini istedik. Ama kendisi sözleşmeyi uzatmayacağını, hatta bu devre arasında başka bir takımla sözleşme yapacağını söyleyince biz de satmak zorunda kaldık. Onu tutsaydık en fazla 4-5 ay için tutmuş olacaktık. Bu da akıl karı değildi. Fatih Tekke aslında Avrupa'ya yaklaşık 10-12 milyon Euro'ya da satılabilirdi. Sözleşmesini uzatıp, bu sezon Trabzonspor'da oynuyor olsaydı, bu takımla en az 40 gol atar ve sezon sonunda 12-15 milyon Euro'ya ünlü bir takıma giderdi. Ama biz o günkü şartlara rağmen yine de çok iyi bir fiyata sattık" dedi.

------------------------------

Tekke'den itiraz

Zenit'li golcü, Trabzon Başkanı Nuri Albayrak'ın, "Gitmek istediği için satmak zorunda kaldık" sözlerine yanıt verdi

Bordo - mavili kulübün sezon başında 7.4 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Rusya'nın Zenit takımına gönderdiği golcü Fatih Tekke, Başkan Nuri Albayrak'ın, "Fatih kendisi gitmek istediği için satmak zorunda kaldık" şeklindeki açıklamasının doğruyu yansıtmadığını söyledi.
    Trabzonspor yönetiminin, sezon başında Zenit'e satış yönünde karar aldığını ve bunun Başkan Albayrak tarafından kendisine iletildiğini belirten milli golcü, "Kalmamı istemediler. Başkan, sanki ben ayrılmaya can atıyormuşum gibi bir hava yaratmış. Bu doğru değil. Aslında beni göndermek için her şeyi yapan onlar. Ancak Trabzonspor'un böyle bir durumdan satışta zarar göreceğini düşünerek sustum. Şimdi kimse beni toplumun önüne atmasın. Unutulmasın ki Trabzonspor'a tarihinin en büyük transfer ücretini kazandırdım. Bunun için de huzurluyum" ifadesini kullandı.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu açıklamaları hakikaten yaptılarsa ikisinden biri malesef yalan söylüyor ve biri başkan diğeri eski kaptan.çok acı bir durum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ucu çok açık bir tartışma. İspatlanması da neredeyse olanaksız. Herkes kendine göre konuşuyor ve maalesef gerçekleri "halka pat diye verilemeyecek kadar" kıymetli görüyorlar.

Benden tavsiye, bu konuyu artık tamamen kapatalım. Fatih öyle bir bedelle gitti ki, kiralık şansı dışında almamız zor / imkansız. O zaman artık bu konuları tartışmanın anlamı yok.

Aslında tam da tartışılması gereken bir konu, çünkü Fatih bu takımın belkemiği idi. Hem futboluyla, hem istikrarıyla. Onu satmak gerçekten de önemli bir karardı. Ama o günün üzerinden çok zaman geçti.

Bu konunun, yönetim destekçileri ve yönetim aleyhtarları için yeni bir zemin olacağını ve de konunun gerçeklerini hiç tartışamayacağımızı düşünüyorum.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben kendim şahidim eer bu açıklmayaı yaptıysa fatih gerçekten büyük yalan söylüğyor adam her açıklmasaında ben gidicem diodu ağzından duyuyoduk işte fatih bu açıklamayı yaptımı bilmiorum eer yaptıysa çok büyük yalan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu konunun, yönetim destekçileri ve yönetim aleyhtarları için yeni bir zemin olacağını ve de konunun gerçeklerini hiç tartışamayacağımızı düşünüyorum.
    Aynen Fatih içinde geçerli Tunga. Fatih yanlıları ve aleyhtarları için yeni bir tartışma ortamı yaratılacak. Çünkü dediğin gibi gerçekler değil sadece duygular konuşulacak. Ortam bence boş yere gerilecek. Herkes kendi bildiği gerçekleri ile kalsın diyorum ben.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke: Ayrılacağım
    Bir süredir yurt dışında olan Fatih Tekke, Trabzon’a dönüşünde havaalanında yaptığı açıklamada, “Trabzonspor’dan ayrılacağım, bu kadar net” dedi.

NTV-MSNBC
    Güncelleme: 13:42 TSI 22 Haziran 2006 Perşembe- Kendisine danışılmadan haberler yapıldığını ve hep aynı şeyi söylediğini ifade eden golcü futbolcu, “Yine tekrar ediyorum. Trabzonsporlu’yuz, Trabzon’da doğduk ama Trabzonspor’dan ayrılacağım bu kadar net. Bu yurtdışı olacak Allah nasip ederse. Bu kadar basit” diye konuştu.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bişey daha var. Gazetede yayınlanan bir demecinde 7,2 milyon €'ya sattık diyor. Ama Fatih 7,4 diyor galiba genel sayman da 7,4 dedi. Bunu da artık belirginleştirseler
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

komik gerçekten komik ,yahu her mikrofona satarlarsa bu sene gideceğim satmazlarsa önümüzdeki sene serbest kalacağım gideceğim diyen hatta olayın boyutları abartıp ''Trabzonspordan ayrılacağım Bu kadar basit'' diyen Bu TEKKE değilmiydi.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Satan razı giden razı.
    Fatih Tekke Trabzonspor'da gerçekten kalmak isteseydi. Çıkar açıklamasını yapar ben kalmak istiyorum boş sözleşmeye imza atmak istiyorum beni Trabzonspor'dan koparmaya çalışıyorlar felan derdi ve demeliydi. Ama böyle bir şey olmadığına göre, aksine Fatih sürekli gidecem gidecem dediğine göre benim açımdan bilmece felan yok ortada.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu başlıkta doğru bütün Fatihle ilgili başlıların gidişatına doğru gidiyo.Bu konuları çok okuduk,siz de burda çok tartıştınız.
    Farkındaysanız aynı yöne gidiyo yine.Yine aynı yok o istedi yok bu yönetim yolladı.Bence kapatılması gereken bi başlık.

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Tekke: Ayrılacağım
    Bir süredir yurt dışında olan Fatih Tekke, Trabzon’a dönüşünde havaalanında yaptığı açıklamada, “Trabzonspor’dan ayrılacağım, bu kadar net” dedi.

NTV-MSNBC
    Güncelleme: 13:42 TSI 22 Haziran 2006 Perşembe- Kendisine danışılmadan haberler yapıldığını ve hep aynı şeyi söylediğini ifade eden golcü futbolcu, “Yine tekrar ediyorum. Trabzonsporlu’yuz, Trabzon’da doğduk ama Trabzonspor’dan ayrılacağım bu kadar net. Bu yurtdışı olacak Allah nasip ederse. Bu kadar basit” diye konuştu.
    bukadar net işte ortada bilmece yok bunları aramızda duymayan varmıkiherkes duymuştur sanırm okumdadık kulağımızla duyduk
    ben genede fatih in bu açıklmayı kesin yaptığını bilmediğim için bişi demiorum yaptıysa yalan söylüo bukadar basit

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Çebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekke'den itiraz

Zenit'li golcü, Trabzon Başkanı Nuri Albayrak'ın, "Gitmek istediği için satmak zorunda kaldık" sözlerine yanıt verdi

Bordo - mavili kulübün sezon başında 7.4 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Rusya'nın Zenit takımına gönderdiği golcü Fatih Tekke, Başkan Nuri Albayrak'ın, "Fatih kendisi gitmek istediği için satmak zorunda kaldık" şeklindeki açıklamasının doğruyu yansıtmadığını söyledi.
    Trabzonspor yönetiminin, sezon başında Zenit'e satış yönünde karar aldığını ve bunun Başkan Albayrak tarafından kendisine iletildiğini belirten milli golcü, "Kalmamı istemediler. Başkan, sanki ben ayrılmaya can atıyormuşum gibi bir hava yaratmış. Bu doğru değil. Aslında beni göndermek için her şeyi yapan onlar. Ancak Trabzonspor'un böyle bir durumdan satışta zarar göreceğini düşünerek sustum. Şimdi kimse beni toplumun önüne atmasın. Unutulmasın ki Trabzonspor'a tarihinin en büyük transfer ücretini kazandırdım. Bunun için de huzurluyum" ifadesini kullandı.
    Tekke'nin itiraz etmeye hakkı yoktur, başkanı sevmesem de konu hakkında doğru konuşmuştur. Takımının kaptanı hatta herşeyi olan bir futbolcu düşünün, önüne her uzanan mikrofona avrupada oynama masalları anlatıyor. Hava durumunu sorsalar transferinden konuşuyor, bu futbolcuyu zorla takımda tutmak yerine kendisine gelecek planlarına koşma fırsatı sunan yönetmimize teşekkür ediyorum.

Bu formayı isteyen giyer, zorla kimseye giydiremeyiz!
    Konu saglam tarafından (02.11.2006 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Fatih yurt dışında iken sayın başkan tarafından fener ile bütün pazarlıklar yapılmış ve sadece Fatih'in gelmesi beklenmiş. Nihat Özdemir her defasında haber bekliyoz boşuna mı diyodu. Bütün bunlar Fatih'in kulağına gitmedi mi sanki.....
    Yeter ya .Fatih'e daha fazla zarar verip onu karalamamak için bu topic kapansın bence.

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı nebiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence kapatılması gereken bi başlık.
    Bence kesinlikle açık kalsın ki kimin haklı olduğu ortaya çıkana kadar Trabzonspor camiasına birilerinin YALAN söylediğini unutmayalım.
    Çok yaşa Trabzonspor

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatih tekke gitmek istemeseydi havalanında öyle konuşmazdı(açık ve net söylüyorum bu sene olmazsa seneye kesin gideceğim). ikinciside şu; madem gitmek istemiyordu neden sözleşme imzalamaya yanaşmadı?

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatihi seviyoruzda bu tarz aciklamalar niye sen degilmiydin Trabzonda misyonunun bittigini artik yurt disinda oynamak istedigini hatta ve hatta Gokdeniz olaylari ve benzeri konulardan cok yoruldugunu ve futbol hayatina Turkiye disinda devam etmek istedigini soyleyen simdi bu aciklamalar niye zaten kotu bi donemden gecen takimimiza bi darbede sen mi vuracaksin kaptan.?Olmaz yaziktir ve Yonetimin suana kadar yaptigi hatalar falan vardir bisey diyemeyiz ama Fatih Tekke konusunda yalan soylediklerini hic sanmiyorum Fatih boyle bi aciklama yaptiysa sayet ki buda kesin degil cok talihsiz bi aciklama olmus...
    Teşekkürler ADMIN!!!

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Wink

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kendim şahidim eer bu açıklmayaı yaptıysa fatih gerçekten büyük yalan söylüğyor adam her açıklmasaında ben gidicem diodu ağzından duyuyoduk işte fatih bu açıklamayı yaptımı bilmiorum eer yaptıysa çok büyük yalan
    gideceğim diyodu ama zenite değil kardeşim avrupadan büyük bi takıma ve unutma bu yönetim KRALIMIZI ezikbahçeye sattııııııı tek sorun Fatih in gitmek istememesiydi ve sonunda zenite sattılar unutmayalım bunları
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

kaptanın bjk maçı sonrası açıklaması kulağımda...koşulsuz gideceğim demişti,kısacası bu..
    avrupadan kim geldide başkan vermedi?
    paranın büyüğünü verene satılması mantıklı olan..
    yok az ama meşhur birinemi satılmalıydı,olmadı bedava verseydik,nam olsun diye...

kaptan bunlar yanlış sözler..

başkanın ne yapmasını bekliyordun?

yaşasın kaos.
    yaşasın zamanlama..

biri çıkıp şu 2 gündür olanlar basının yalanıdır desin...lütfen...
    diyende yok henüz..

herkes lafının arkasında dursun...
    Konu OLCAY ÇAKIR tarafından (02.11.2006 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bizim başkan Fatih eğer istemiş olsaydı onu eziklere satacaktı. Bu kadar basit. Şimdi onu heryönü ile taraftarın önüne attılar ve de bunda gayet başarılı oldular.

Nereden
    Sinop

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim başkan Fatih eğer istemiş olsaydı onu eziklere satacaktı. Bu kadar basit. Şimdi onu heryönü ile taraftarın önüne attılar ve de bunda gayet başarılı oldular.
    çok doğru söylüyorsun Elif aynen katılıyorum çuvaldızı once kendine batıracaksın sonra çamur atacaksın syn.Albayrak
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Nereden
    İstanbul

Alıntı sismolog61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gideceğim diyodu ama zenite değil kardeşim avrupadan büyük bi takıma ve unutma bu yönetim KRALIMIZI ezikbahçeye sattııııııı tek sorun Fatih in gitmek istememesiydi ve sonunda zenite sattılar unutmayalım bunları
    avrupadan almak için sıraya girdiler zaten fatih tekke yi
    Allah aşkına fatih in hangi performansına avrupadan büyük takımlar teklif sunusun fatih bugüne kadar ilgi çekebilecek naapmış milli takımda bir kaç gol atmış oda küçük takımlara karşı hep avrupa kupalarında da bi anortosis e golü var bide türkiyede gol kralı olmuş türkiyede gökhan ünal zafer biryol ve okan da gol kralı olmuşlar bu adamlar bu performanslarıyla nekadar avrupada büyük takımda oynamayı haketise fatih okadar haketti
    tabi fatih golcülük olarak çok farklı çok daha usta ama bu performansıyla bunu avrupanın farketmesi çok da zormehmet demirkol bi açıklmasaında çok ii belirtmişti
    fatih trabzonspor da çok büyük perfrmanslar sergiledi ve bize çok güsel günler yaşattı bu performasnların aynısını başka bi klüpte sergileyebileceğini zanetmiorum
    fatih bizi satıp gitmiştir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih'in fb de oynamam dediğine şahit oldunuz mu ? lig tv de yapılan ropörtajda spiker soruyor '' Başkan Albayrak fb de oynayacaksın derse oynarmısın ? '' Tekke'den cevap '' Kulübün menfaatleri doğrultusunda...'' uzatmaya geek yok eğer Tekke böyle bir açıklama yaptıysa -ki ben uydurm aolduğunu düşünüyorum- Kocaman bir yalan olduğu kendi ağzından verdiği ropörtajalrda ortada.

Nereden
    Sinop

Alıntı Sevgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih'in fb de oynamam dediğine şahit oldunuz mu ? lig tv de yapılan ropörtajda spiker soruyor '' Başkan Albayrak fb de oynayacaksın derse oynarmısın ? '' Tekke'den cevap '' Kulübün menfaatleri doğrultusunda...'' uzatmaya geek yok eğer Tekke böyle bir açıklama yaptıysa -ki ben uydurm aolduğunu düşünüyorum- Kocaman bir yalan olduğu kendi ağzından verdiği ropörtajalrda ortada.
    kendi ağzından söyledi sevgi beni tümerle karıştırmayın diyede bir beyenatı vardı unutmayalım.ve şuda bir gerçekki Fatih in eziklere satıldığını Trabzonun ZİYABEY sitesinde bulunan lokaldeki abilerimizden duyduk
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konu neden ısıtılıp ısıtılıp, medya tarafından değilde bizim taraftar tarafından gündeme getiriliyor anlamış değilim.Fatih Tekke, geçen sezon bitiminde ben gideceğim, burada futbol oynayamıyorum baskı altındayıp diye demeç verip şimdi 180derece dönüş emaresi veren ifadeler kullanıyorsa, anlaşılmayacak durum yok.Durum gayet basit Fatih Tekke gitmek istedi, başkan bunun üstüne kar etmek istedi.

Nereden
    Sinop

yoksa satılmasına kimse karşı çıkmadı bence gitmemesi daha iyi olurdu ama gitmeside gerekiyordu tabi eziklere el altından pazarlanarak değil kulbümüzde kasasını doldurdu gerçi yerini dolduramadı ama oda ayrı konu
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)