Sayfa 11 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 431 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke Bilmecesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

peki arkadaşlar size bir şey soracağım....

kaptanımız Fatih satılmamış olsaydı bu yıl şampiyonluğun en önemli adayı olurduk.. belkide şampiyon olurduk.... şimdi aldığımız 7.2 milyon euromu önemli yoksa şampiyonlukmu..... başkan olaya bir Trabzonspor Başkanı olarak deilde tüccar kafası ile bakmıştır.... mesele bu kadar basit....

ersen+umut+ ömer rıza+ cem = fatihin 1 / 4 ü
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizinkini bilmiyom ama benim elimde 2 tane F.Tekkeli şampiyonluk var...

yolunuz İstanbul'a düşerse bir zahmet şu kupaları getirinde doya doya bakayım.

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kaptanımız Fatih satılmamış olsaydı bu yıl şampiyonluğun en önemli adayı olurduk.. belkide şampiyon olurduk.... şimdi aldığımız 7.2 milyon euromu önemli yoksa şampiyonlukmu..... başkan olaya bir Trabzonspor Başkanı olarak deilde tüccar kafası ile bakmıştır.... mesele bu kadar basit....

belkide şampiyon olurduk.Belkileri Tekke'li kadrolarla yaşadık ve şampiyon olamadık , geçiniz lütfen.

altancakular
    Ziyaretçi

şöyle bi oyun vardır hayvanlar aleminde
    kedi
    bildiğin kedi
    dövmek için bahane ararsın, yüzünü tırmalsın diye köşeye sıkıştırırsın
    sonra da " ahanda bak tırmaladı" işte bu kediyi asmak kesmek lazım
    deyip günah keçisi ilan edersin

birileri de sadece bu sahneyi görüp (ya da görmek isteyip)
    evet evet
    ben gördüm kedi yüzünü tırmaladı asın bunu der

ağaca bakarken ormanı yakanlara bakıverin sevgi hanım
    ormana
    ormana

ağaca değil

kız tavlası değil bu satranç oyunu. bu işler böyle kotarılır

mezgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet.. halamın bıyıkları olsaydı amcam olurdu. tekke zaten hiç tam bir sezon oynamadı Trabzonda.. ya da biz Fatih'in oynadığı sezon kadar şampiyonluk yaşadık ama ben bitkisel hayattaydım hatırlamıyorum.
    Oy Dereler Dereler Neler Bilirim Neler...
    TSira_Şimal Yıldızı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sevgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belkide şampiyon olurduk.Belkileri Tekke'li kadrolarla yaşadık ve şampiyon olamadık , geçiniz lütfen.
    en azından o yolda mücadele ediyorduk... şimdi ne için ediyoruz erciyese yakalanmamk için yazık yazık üç kuruş uğruna fatihi sattık.. tuncayı alabilirmisiniz 10 milyon euro verseniz... bu nedir biliyormusunuz bu küçük klüp olmaktır...büyk klüpler yıldız satmaz yıldız alır.... TRABZON 7 milyon euroyu her zaman bulur ama bi fatih tekkeyi bulamaz... bakalım sezon sonu forvet hattımız 31 gol atabilecekmi......

takım düşmeye oynuyor siz hala inat ediyorsunuz sizin bu zihniyetiniz hamiyi ve daha bir çok futbolcuyu takımdan etti. bi yattara satılsaydı çok daha fazla tepki olurdu.. fatih ondan çok daha karakterli çok daha efendi ve ülkemizin en iyi forveti aynı zamanda.... ama tek suçu Trabzonlu olmak başka bi şey deil....

Alıntı altancakular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle bi oyun vardır hayvanlar aleminde
    kedi
    bildiğin kedi
    dövmek için bahane ararsın, yüzünü tırmalsın diye köşeye sıkıştırırsın
    sonra da " ahanda bak tırmaladı" işte bu kediyi asmak kesmek lazım
    deyip günah keçisi ilan edersin

birileri de sadece bu sahneyi görüp (ya da görmek isteyip)
    evet evet
    ben gördüm kedi yüzünü tırmaladı asın bunu der

ağaca bakarken ormanı yakanlara bakıverin sevgi hanım
    ormana
    ormana

ağaca değil

kız tavlası değil bu satranç oyunu. bu işler böyle kotarılır
    farkındaysanız ki farkındasınızdır size yöneltilen her soruya sorunun sahibini birşeylerle suçlayarak cevap veriyorsunuz yok , yok buna cevap vermek demeyelim geçiştiyorsunuz.Bu şekilde devam ettiğiniz sürece kedi olmaya mahkumsunuz.

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

yolunuz İstanbul'a düşerse bir zahmet şu kupaları getirinde doya doya bakayım.
    onun bana kazandırdığı şampiyonluk, o değersiz kupalarla ölçülecek kadar basit diil..bırak o kupalar şükrü saraçoğlunda sergilene dursun, ben aldım alacağımı, aldım şampiyonluk hediyemi Kralımdan,, benim o iki senede yaşadığım hazzı, o iki kupa bi f.bahçeliye yaşattımı zannediyon...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

satın satın gökdenizi 5 milyon euroya yattarı 3 milyon euroya symekide sayın marceyide hepsini satın.... çünkü bu kafayla 2. lige düşecez ordada böyle futbolcular lazım deil bize....

büyük takım olmak için büyük ufuklar lazım bize 7 milyon euroya futbolcusunu satacak ufuklar deil......

Nereden
    Hakkari

Kazmaya devam ediyoruz; eşeledikçe inkarların sonuna varıyoruz ancak kimse kabul edemiyor Fatih gerçeğini... Büyüklük burada işte; konuşulmak ve paylaşılamamak insanların beyninden defedercesine. Fatih Trabzonsporun son 10 yıllık gerçeğini silen bir futbolcuydu...Diğer takımların taraftarların forum sitelerine girin bakalım; Trabzon denildiği zaman en çok hangi futbolcu konuşuluyor; "Trabzon korkusunu" zizil beyinlerde yaratan futbolcu kim? sormak gerekir. Havanda su dövmeye devam edelim. "Mobile Bunker" denilen bir terim vardır ingilizcede; aciz kalırsan saklanırsın zırhlı araçların arkasına... Bazıları zırha bürünmüş; Fatih'in üzerine amansızca geliyorlar. Her saldırıları defedilince mecburen "köstebek yuvası"na geri dönmek zorunda kalıyor; bir daha açık yakalarsa tekrar geri dönmek umuduyla... Bitiremezsiniz....

büyük takım olmaktan bahsediyorsunuz. gidene güle güle diyememek midir büyük takım olmak? şampiyonluğun sadece bir tek futbolcuya bağlanması,onun arkasından ağıtlar yakılması mıdır büyük takım olmak? isimler geçicidir,büyük takımlar kalıcı. bunu idrak ettiğinizde ancak büyük takım oluruz. gerisi boş.

Not: sizin yüzünüzden sevdiğim bir futbolcudan soğudum yaf.
    TSira_Şimal Yıldızı

en azından o yolda mücadele ediyorduk... şimdi ne için ediyoruz erciyese yakalanmamk için yazık yazık üç kuruş uğruna fatihi sattık.. tuncayı alabilirmisiniz 10 milyon euro verseniz... bu nedir biliyormusunuz bu küçük klüp olmaktır...büyk klüpler yıldız satmaz yıldız alır.... TRABZON 7 milyon euroyu her zaman bulur ama bi fatih tekkeyi bulamaz... bakalım sezon sonu forvet hattımız 31 gol atabilecekmi......

takım düşmeye oynuyor siz hala inat ediyorsunuz sizin bu zihniyetiniz hamiyi ve daha bir çok futbolcuyu takımdan etti. bi yattara satılsaydı çok daha fazla tepki olurdu.. fatih ondan çok daha karakterli çok daha efendi ve ülkemizin en iyi forveti aynı zamanda.... ama tek suçu Trabzonlu olmak başka bi şey deil....
    zaten o yolda mücadele ettiğimiz yıllar sadece Tekkeli kadrodan ibaret onun dışında şampiyonluk yarışına hiç girmedi bu takım.Erciyese yakalanmamak için uğraşıyormuşuz , zaten Tekke geçen yıl ki kadro da yoktu.''7 milyon euro herzaman bulunurmuş ama Tekke bulunmaz'' mış ''ya satarsınız ya bedava giderim'' diyen bir Tekke daha bulmayalım lütfen.Tekke'ye 31 gol attıran orta sahayla şimdi ki orta sahaya bir daha bakınız ama sadece bakmayınız görünüz lakin bkmakla görmek arasında çok fark vardır.

takım düşmeye oynuyor biz inad ediyoruz bunu söyleyen kişinin hemen ardından Yattara örneğini vermesi ve olayı Trabzon luluğa bağlaması kimin neye inad ettiğinin göstergesinden başka bişey değildir.(Zaten bende urfalıydım)

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

öncelikle şunları söyleyeyim.
    fatih olayı çok farklı. onun futbolculuğunu kimse tartışamaz. kalitesi ortada.
    fatihi nekadar sevdiğimizide herkes biliyor.
    şimdi gelelim meseleye.
    para için futbolcu satmayız dediler ama fatihi sattılar deniyor . fatih olsa şampiyonduk deniyor.
    peki neden sattılar diye hiç düşündümü bunu diyenler.?
    fatih olsada şampiyonluğun garantisi yoktu. 96 yılındaki kadroyu hatırlayın. eksiğimiz kadrodamıydı yoksa nerdeydi???
    diğer taraftan fatihin sözleşmesindeki gerçek ortada idi. fatihi diyelimki satmadık peki ya sezon sonu ne olacaktı?
    fatih sezon sonu sözleşmesi bitti diye istediği takıma gidebilecek
    7,5 milyon euro gibi rekor bi transfer parasını elimizin tersiyle itmiş olacaktık.
    ha fatih illakide Trabzonsporda kalmak isteseydi buna hiç kimse mani olamazdı.!!! sözleşmesi bitiyor bile olsa atardı paşa paşa imzasını yine giderdi istediği bi yabancı takıma . Trabzonspora para kazandırarak. o bunu yapmadı ama. ya şimdi gönderin para kazandırayım dedi yada seneye bedava giderim dedi.
    bunları derken Trabzonsporu sevmediğindenmi dedi sanki . Hayır. başına gelen olayları biliyoruz hepimiz. sıkıldı bunaldı adam . artık uzaklaşmak istedi. İnanın Biz Fatihi nekadar seviyorsak oda bu Takımı okadar seviyor. ama şartlar bunu gerektirdi işte. sevmediğinden dolayı gitmedi.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı mezgit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    büyük takım olmaktan bahsediyorsunuz. gidene güle güle diyememek midir büyük takım olmak? şampiyonluğun sadece bir tek futbolcuya bağlanması,onun arkasından ağıtlar yakılması mıdır büyük takım olmak? isimler geçicidir,büyük takımlar kalıcı. bunu idrak ettiğinizde ancak büyük takım oluruz. gerisi boş.

Not: sizin yüzünüzden sevdiğim bir futbolcudan soğudum yaf.
    isimler geçicidir evet büyük takımlar kalıcı!!! peki büyüklüğümüz hakkında onca acımasız eleştiri yapılıyorken bu tartışılıyorken syn yöneticilerimizin tepkileri ???nerede Trabzonumuzun haklarını savunan yöneticilerimiz??sadece laf olsun diye tvlere çıkıp 2-3 laf oda ne olduğu belirsiz yada bize ters gelen sözler!! bir çok örnek var buna en basiti 30 bin kişiyi sokağa döken cem papila hakkında söylenen sözler belki siz içinize sindirebiliyorsunuz ama kusura bakmayın ben sindiremiyorum büyük Takımsan lobin güçlü olmalı herzaman peki nerde o güç?????
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

büyük takım olmak yöneticileri ne yaparlarsa yapsınlar sahiplenmektir dedim mi?
    TSira_Şimal Yıldızı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

zaten o yolda mücadele ettiğimiz yıllar sadece Tekkeli kadrodan ibaret onun dışında şampiyonluk yarışına hiç girmedi bu takım.Erciyese yakalanmamak için uğraşıyormuşuz , zaten Tekke geçen yıl ki kadro da yoktu.''7 milyon euro herzaman bulunurmuş ama Tekke bulunmaz'' mış ''ya satarsınız ya bedava giderim'' diyen bir Tekke daha bulmayalım lütfen.Tekke'ye 31 gol attıran orta sahayla şimdi ki orta sahaya bir daha bakınız ama sadece bakmayınız görünüz lakin bkmakla görmek arasında çok fark vardır.

takım düşmeye oynuyor biz inad ediyoruz bunu söyleyen kişinin hemen ardından Yattara örneğini vermesi ve olayı Trabzon luluğa bağlaması kimin neye inad ettiğinin göstergesinden başka bişey değildir.(Zaten bende urfalıydım)
    sen adama defol git dersen üç kuruş için adamı satarsan adamda tabiki gideceim der sana... hem zorla gönderildiğini kendiside söyledi... o avrupa takımına gitmek istiyordu bizden büyük bir takıma zenite değil.. sizin içinizde bir kin birikmiş neden bilmiyorum ama bu kafayla başarıya ulaşmamız çok zor....

büyük takımsan yıldızı üç kuruşa satmayacaksın gitmek istesede satmayacaksın.. araya hatırlı insanları koyacak bir şekilde ikna edeceksin adamı.. sonuçta bu senin kendi çoçuğun bi symek deil..... ayrıca ikna etmek benim babamın yada başka birisinin deil yönetimin görevi o görevi beceremiyorsan işin içine girmeyeceksin kardeşim....

ha şunuda söyleyeyim fatih tekke yok diye satılmayacak diede bi şey yok ama yerine beceriksiz bir sürü adam doldurduysanız ve bulunduğu yer bariz şekilde aksıyorsda bir yanlış var demektir... yok hala ömer rıza ile fatihi umut ile fatihi aynı derecede yetenekli görüyorsanızda bu sizin cahilliğiniz..... Trabzon küme düşmeye en yakın olduğu 4 sezon önceki dönemide dahil tarihinin hiç bir döneminde 4 maç üst üste gol atmadan geçmemiştir... siz bu kafayla giderseniz daha çok go latmayı bekleriz....

Nereden
    Sinop

kimse ağıt yakmıyor bunuda unutmayalım sadece verilen sözlerin tutulmasını herkes gibi bende istiyorum Kralını satıpta yerini dolduramıyorsan cebinden yıldız sözü verip kendi paramla aldım diyip daha sonra açıklıyorsanki bonservisini Fatihten gelen parayla aldık sadece alacağı ücreti ben karşılayacağım orda tabiki sana sorarlar nerde verdiğin sözler !!!!! takım için birşey yapmıyorsan yapamıyorsan LÜTFEN ceketini al ve git
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sen adama defol git dersen üç kuruş için adamı satarsan adamda tabiki gideceim der sana... hem zorla gönderildiğini kendiside söyledi... o avrupa takımına gitmek istiyordu bizden büyük bir takıma zenite değil.. sizin içinizde bir kin birikmiş neden bilmiyorum ama bu kafayla başarıya ulaşmamız çok zor....

büyük takımsan yıldızı üç kuruşa satmayacaksın gitmek istesede satmayacaksın.. araya hatırlı insanları koyacak bir şekilde ikna edeceksin adamı.. sonuçta bu senin kendi çoçuğun bi symek deil..... ayrıca ikna etmek benim babamın yada başka birisinin deil yönetimin görevi o görevi beceremiyorsan işin içine girmeyeceksin kardeşim....

ha şunuda söyleyeyim fatih tekke yok diye satılmayacak diede bi şey yok ama yerine beceriksiz bir sürü adam doldurduysanız ve bulunduğu yer bariz şekilde aksıyorsda bir yanlış var demektir... yok hala ömer rıza ile fatihi umut ile fatihi aynı derecede yetenekli görüyorsanızda bu sizin cahilliğiniz..... Trabzon küme düşmeye en yakın olduğu 4 sezon önceki dönemide dahil tarihinin hiç bir döneminde 4 maç üst üste gol atmadan geçmemiştir... siz bu kafayla giderseniz daha çok go latmayı bekleriz....
    Arkadaşım sana basit bir soru sorayım Fatih bu takımdan gitmek istiyor muydu?

Nereden
    Sinop

Alıntı Tolgahan TURHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben cevap versenm olurmu
    istiyordu evet ama son açıklamasını neden kimse gündeme getirmiyor acaba????devre arası için büyük bir kulüple anlaşmıştım ama beni Zenite sattılar ve havaalanındaki o yuz ifadesini hatırlarsanız anlarsınız nasıl gitmek!!!!istediğini
    okadar olay başından geçmiş izmirde maç sonrası tabiki talihsiz bir açıklama yaptı bunu kimse inkar etmiyor ama nasıl bir ruh halinde olduğunu tahmin etmek okadar zor olmamalı diye düşünüyorum ki onun Trabzonumuza verdikelri ortada
    Konu sismolog61 tarafından (16.11.2006 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

soruyu nuri albayrağa sorarsan istiyordu fatihe sorarsan zorla gönderildi....
    bence Fatih Trabzonsporu birakıp bi shalkeye bayerne gider ama zenit gibi bi takıma asla gitmez.... ve yönetime yakın bir isimden aldığım duyumlara görede Fatih zorla gönderildi...... ama bazı arkadaşlar fatihin yanındaymış gibi kesin yorumlar yapıyor....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sismolog61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben cevap versenm olurmu
    istiyordu evet ama son açıklamasını neden kimse gündeme getirmiyor acaba????devre arası için büyük bir kulüple anlaşmıştım ama beni Zenite sattılar ve havaalanındaki o yuz ifadesini hatırlarsanız anlarsınız nasıl gitmek!!!!istediğini
    okadar olay başından geçmiş izmirde maç sonrası tabiki talihsiz bir açıklama yaptı bunu kimse inkar etmiyor ama nasıl bir ruh halinde olduğunu tahmin etmek okadar zor olmamalı diye düşünüyorum ki onun Trabzonumuza verdikelri ortada

Biz burada Fatih Tekke fanlığı yapmak için mi bulunuyoruz anlamadım.Fatih Tekke her beyanında Trabzonspordan ve Türkiyeden gitmek istediğini belirtiyordu.Belki onun içinde Türkiyeden bir süre uzak olması daha iyi olacaktı malum nedenlerden dolayı.Ama gel gör ki bu gidişi anlamayıp hala bir tarafa laf sokmak isteyen taraftarımız var. Ha şunuda belirtmem lazım eğer konu Fatih Tekke yi korumak ise en önde ben korurum.Benim hemşerimdir.Ama ortak paydamız Trabzonspor ve Trabzonspor un menfaatidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Biz burada Fatih Tekke fanlığı yapmak için mi bulunuyoruz anlamadım.Fatih Tekke her beyanında Trabzonspordan ve Türkiyeden gitmek istediğini belirtiyordu.Belki onun içinde Türkiyeden bir süre uzak olması daha iyi olacaktı malum nedenlerden dolayı.Ama gel gör ki bu gidişi anlamayıp hala bir tarafa laf sokmak isteyen taraftarımız var. Ha şunuda belirtmem lazım eğer konu Fatih Tekke yi korumak ise en önde ben korurum.Benim hemşerimdir.Ama ortak paydamız Trabzonspor ve Trabzonspor un menfaatidir.
    eğer menfaatimiz Trabzonsporsa şu an için satılması hata idi bunu kabul etmek lazım çünkü eksikliğini sonuna kadar hissediyoruz.... bu işin hemşerilikle ilgiside yok.. Trabzonsporlulukla var... benim fikrime göre tekkenin satılması bir hata takımın içinde bulunduğu konumda terzlerimi destekliyor maalesef....

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Artık kurtulalım şu fatih TEKKE sevdasından geldi ve geçti tarihimizden bir star hemde dünya çapında ama artık onsuz olmanın ağırlığını kaldırmalıyız ve onun gibi yıldızlar çıkarmalıyız...gitmek istiyordu gitti kolay değil hergün korku içinde yaşamak kim garanti verebilirdi ona bir daha böyle bir olay yaşamayacağına...o yinede bizim fatih tekkemiz...

Nereden
    Sinop

çok doğru Trabzonumuzun menfaati herşeyden önce gelir nitekimde öyle oldu Fatih Tekkeyi korumakmı?? ne hattimize sadece söylenenleri çarpıtmamak lazım diye düşünüyorum hepsi bu
    belkide Fatih e olan sevgimiz onu istemeye istemeye gittiği bir takımda değilde büyük takımlardan birinde (Zenit değildi bu takım tabiki) görme isteğimizdendir ne dersin!!!!
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sismolog61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok doğru Trabzonumuzun menfaati herşeyden önce gelir nitekimde öyle oldu Fatih Tekkeyi korumakmı?? ne hattimize sadece söylenenleri çarpıtmamak lazım diye düşünüyorum hepsi bu
    belkide Fatih e olan sevgimiz onu istemeye istemeye gittiği bir takımda değilde büyük takımlardan birinde (Zenit değildi bu takım tabiki) görme isteğimizdendir ne dersin!!!!
    aynen katılıyorum arkadaşım. bazı arkadaşlar sırf kendisine antipati duydukalrı için gitmesini istiyolardı anlaşılan.. gittiğine göre rahat etmişlerdir.. artık açık ara şampiyon oluruz.. bu arkadaşlarda bol bol sevinirler artık....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)