Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman ve Hami Mandýralý

argentina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Standart Ünal Karaman ve Hami Mandýralý

Ziya Doðan büyük takým hocasý deðil.. önceliði yenilmemek olan bir teknik direktör TRABZONSPORU çalýþtýramaz, çalýþtýrmamalý.. bizim, ille de yenmek, ya da mutlaka þampiyon olmak gibi bir takýntýmýz yok.. öyle þeylerin heveslisi olsaydýk, gider üç istanbul takýmýndan birini tutardýk.. ama bizim, mutlaka iyi oynamak, rakibi ezmek, kendi sahasýndan çýkmasýný istememek gibi bir takýntýmýz var.. Nihat Genç'in dediði gibi, bizim takýmýn futbolcusu topu aldý mý gidecek kardeþim.. biz rakibi futbol olarak ezelim de varsýn yenilelim.. elbet eninde sonunda dere yataðýný bulacaktýr.. ama bu iþ Ziya ile olmaz.. Lazoroni ile de olmazdý.. yönetim bir yanlýþla baþladý, yanlýþýný baþka bir yanlýþla kapatmak istedi.. eh haliyle iki yanlýþ bir doðru etmedi tabi ki!..bu sene TRABZONSPORUN kayýp senesidir.. milyon dolarlar çöpe atýlmýþ ve malesef hayalkýrýklýðýndan baþka birþey yaratýlmamýþtýr.. yerel gazetelerden birinde yazýlan ve çok katýldýðým bir yorum ile bitireyim : TRABZONSPOR bu sezonu kaybetti, ama en azýndan bir teknik direktör kazanabilirdi.. Ünal Karaman (ve belki de yanýna Hami Mandýralý, bu ikili) takýmýn baþýna geçirilir, uzun vadeli bir takým yaratma peþine, TRABZONSPORLU bu iki teknik adam ile gidilebilirdi.. oysa, beþiktaþýn bir teklifi ile kafasý karýþan ve bu sefer karýþmayacaðýna dair hiç bir güvence de olmayan, ikinci sýnýf bir teknik direktörle bu sezonumuzu yedikleri gibi geleceðimizi de yediler.. ne diyeyim, boðazlarýnda kalsýn inþaallah!..

Olamazmý Sizece Ünal Hocayla Hami ile bu iþ?
    Eðer Papa Fakirleri O Kadar Düþünüyorsa Önce Altýn Kubbeleri Satýþa Çýkarsýn

Diego Armando Maradona

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

neden oLmasýn diyeceqim ama tecrübeLeri yok avantajlarý TRABZONSPORLULUKLARI......
    Kimilerine Göre Kral'iz. Kimilerine Göre Yalaniz. Siz Rahat Olun Biz Adamina Göre Adamiz.

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Hami ve Ünal futbolculuk dönemlerinde de anlaþamazlardý, 2sinin beraber baþa gelmesi çok zor. ama Ünal Karaman düþünülebilirdi, ben yeterince tecrübe kazandýðýný düþünüyorum. Hami ise zaten birgün bu takýmýn baþýna gelicektir...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

1. sana katýlýyorum hamsi61 ünalla hami hiç anlaþamaz ve birbirlerini sevmezlerdi, ikisi de yüksek egolarý olan kiþiler..o iþ olmaz..
    2. ünal trabzondan ayrýldý ayrýlalý tek bir röportajý bile çýkmadý, nerden biliyorsunuz gelmeyi istediðini?

Naim
    Ziyaretçi

Anlamýyorum
    Hala Ormanda ki yangýnýn Görmeden kuruyan Otlarýn derdine düþmüþsünüz
    Acaba bu takýmýn tek derdi Hocasýnýn defansif oynatmasýyla Hüseyinmidir?
    Ne olur Olaylara aþýrý mikro bakmayý býrakalým

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok çabuk baþladýk yine.böyle giderse sene sonuna kadar 4-5 hoca deðiþtiririz...
    .........::::ýl cApiTaNo::::.......

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

birgün ama mutlaka birgün hami ve ünal gelecekler takýmýn baþýna ve Türk olmalarý Trabzon için terlerinin son damlalarýna kadar mücadele etmeleri Trabzona çok þey katacak...Þimdiki beyfendiler paralarýný alýp keyif sürüyorlar, hodziç bile dile getirmiþti sanýrým deðiþen hiçbirþey yok... tecrübesiz olabilir ama yavaþ yavaþ biþer zaten ümidimizi yitirdik yitiyoruz þimdiden gelecek sezonun isketeletini oluþturmalýyýz, çok para verildi diye diðer sýrada bekleyen ve top oynamaya aç olan futbolcularýmýza izin verilmeli
    TrabZonguldaklý...

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

evet ikiside bir gün mutlaka trabzonsporda gorev alacaklar ama o zaman kesinlikle bu zaman deyil onunda zamaný gelecek
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Bence Ünal þu þimdiye kadar birinin yardýmcýsý olarak bu takýma getirilmeliydi, hatta Ziya hocaya yardýmcý olmasý konusunda ýsrar edilebilirdi , þu durumda yardýmcý olarak ya da menejer olarak gelir mi bilmem ama bu þekilde gelir ve ilerki zamanlarda hocalýk yaparsa baþarýlý olabilir bence ama lig takýmý çalýþtýrmamasý bir dezavantaj þu haliyle gelirse baþarýlý olabilir mi ve kendisine gereken sabýr gösterilir mi, benim bu konuda þüphelerim var. Hami Ünal konusuna gelince ikisinin birlikte çalýþabilme ihtimaline inanmýyorum keþke olabilse

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

insallah yuvaya dönecekler. eskiden saha icinde canla basla mücadele ederlerdi simdi saha kenarinda edecekler
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Dün gece TrabzonTv de Ziya Doðanýn yaklaþýk 3 saat süren programdaki konuþmalarýný anlattýklarýný dinleyen var mý??
    aklýnýza gelebilecek hemen hemen herþeye yanýt verdi.
    En önemlilerinden biriside herkesin merak ettiði soru varya hani, '' neden adý bjk ile anýldýðýnda kafasý karýþmýþfelan diye..'' bunada bi açýklama getirdi ýsrarlar sonucu. dediki o dönem avrupa maçýmýz var. biz hazýrlandýk yurt dýþýna gidiyoruz tamamen maça konsantre olmuþuz. bjk kötü günler geçiriyo ve benima dým ortalarda dolaþýyo. herkes bana bu konu hakkýnda soru soruyor(gazeteciler-tvler). ama biz tamamen maça konsantre olmuþuz. benim diyor mümkünmü böyle bi teklife evet diyebileceðim. zaten bu söylentiler çýktýðý gibi hiçkimseyle paylaþmadan önce ozamanki baþkanýmýz Atay Aktuðun yanýna çýkýp ilk görüþürümü Baþkana iletmiþtim. gerisi benim için önemli deðildi. Baþkaným böyle birþey asla olamaz bilginiz olsun demiþ.
    þimdi gelelim sonuca. kimse düþünmesinki bjk dan teklif aldý diye hocanýn kafasý karýþtý. bunlar hikaye.

diyorumya aklýmýza gelen bütün sorularý sordular hocaya keþke herkesin izleme þansý olsaydý.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Erman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý sbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok çabuk baþladýk yine.böyle giderse sene sonuna kadar 4-5 hoca deðiþtiririz...
    Bence bu konuyu su anki tartismalardan ayri düsünmek gerekir. Bu bir gelecek projeksiyonudur; öyle degerlendirilmelidir.

Senol Günes konusunda da yazmistim. Bu takimin anlamini bilmeyen, bu davayi algilayamayan Trabzonspor'u yonetemiyor. Bu hoca da olur, yonetim de.

Unal ve Hami Trabzonsporlu olmanin, Trabzonspor'u calistirmanin ne oldugunu sonuna kadar bilen adamlardir. Bu degerlere kesinlikle ve kesinlikle teknik kadroda simdiden yer vermek gerekiyor. Unal'in zaten tecrubesi var. Hami'yi ise ilk olarak jubileyle baslamak uzere artik tekrar kazanmak gerekiyor.

Trabzonspor'u Trabzonsporlular gelecege tasiyacak. Bu baglamda bu iki degerli futbol adamini vakit daha cok gecmeden Trabzonspor'un gelecek projeksiyonuna dahil etmek gerekiyor.

Fakat... Bir takim icin gelecek projeksiyonu olusturmak ciddi istir. Oyle her sene 15 satip 10 tane vasat topcu alan; degerler-ilkeler üzerine kurulan bir camiaya kisiliksiz-karaktersiz futbolculari dolduran, Avrupa'da ve ulkemizdeki bazi kuluplerde ibre genc futbolculara donmusken, bir futbol madeni olan sehrin takimini veteranlar kadrosuna ceviren "tükan" yöneticilerinden böyle bir vizyon beklemek hayalperestliktir.
    Çok yaþa Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

DÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

Alýntý sbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alenen görüldü ki Ziya Doðan'dan bize T.Direktör, Nuri Albayraktan baþkan olmaz...

Takýmýn baþýna Ünal Karaman ve Hami Mandýralý getirilmeli...

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Unal ve Hami konusunda ben de en az sizler kadar duygusalim.Bu iki isimi Trabzonspor ile butunlesmistir.bunda herkes hemfikir ancak neye istinaden Unal ve hami takimin basina getirilmeli.Halen futbol oynasalar sorunlarimizi kesin cozecekleri konusunda hic bir suphem yokken teknik trektor olarak basarili olacaklari konusunda ciddi endiselerim var.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ünal-Hami baþlamadan bitti.Baþka camiada alternatif harcanacak isim kaldýmý?Sýradaki gelsin...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

bu takým baþýna ilerde fatih tekke de gelse üçüncü gün kovun gitsin deriz. çünkü bizim beklentilerimizi kimse karþýlayacak düzeyde deil. aslýnda barça ve lyon gibi sistemimiz olsa ekolümüz olsa kim gelirse gelsin bu takým top oynar. arada bocalam olur ama mutlaka doðru isimler bulunur. ancak herþeyden önce Trabzonspor kültürü ve deðiþmeyen bir oyun anlayýþý yaratmalýyýz. hcalarýmýzýda ona göre alýrýz. bakýyoruz þimdi ahmet geliyor savunma yaptýrýyor, mehmet hep kontra atak takýmý yaratýyor. bu sefer bizim istediðimiz beklediðimiz barça gibi pas yapan hucum yapan takým göremiyoruz sahada. barçaya bakýyoz adamlar kötüde oynasa kaybetsede biþey yaptý diyoruz. zaten biraz iyi oynadýlar mý ne oynadýklarýný hepimiz görüyoruz. öncelikle bir sistem ve ekol oluþturmalýyýz. bu potansiyel trabzon sahilinde mevcut.ayrýca resmi dergimizde bir sayýda editörümüz viareal gerçeðinden bahsetmiþ. bence viareal deilde lyon gerçeginden bahsetmek lazým. orda perde arkasýnda lyon sistemini oluþturan adamla irtibata geçip çeþitlemelerle benzer sistemi Trabzonsporumuza kazandýrmalýyýz. öncelikle yönetici yetiþtirmemiz gerektiðini hepimiz unutuyoruz. öncellikle iþi bilen yönetici yetiþtirelim lütfen !!!!
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Birileri mucize bekliyor..!

Paralý baþkan lazým önce.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Hami veya Ünal, Trabzonspor tarihinde þampiyonluk görememiþ þanssýz oyunculardýr. Türk Futbol Tarihi'ne adlarýný yazdýrmýþ da olsalar, bir þampiyonluk kupasý kaldýramadan ve takýmlarýna tüm baðlýlýklarýyla futbolu býraktýlar.

Hami benim için çok özel birisi. Trabzonspor'un son 20 yýlýnda istisnasýz en önemli forveti.

Ünal da benim için çok özel birisi. Trabzonlu olayýp da bu camiayý bu kadar sahiplenen, daha fazla kazanabileceði Galatasaray'a gitmeyip de, Trabzonspor'u tercih eden, mütevazi, gururlu ve yüksek ahlaklý, harika bir futbolcu.

Ama ikisinden hangisi þimdi gelirse gelsin, ömrü Ziya Doðan'dan kýsa olacaktýr ve bu camianýn þimdilerde Hüseyin, Ziya Doðan, Þenol Güneþ, Fatih Tekke gibi insanlara verdiði tepkiyi görünce OLMASINLAR diyorum. Hem de hiç bir zaman.

Mazideki o saygýn yerlerinde kalsýnlar. Bir de onlara küfredilmesine dayanmak zor. Zamanýnda Hami de çok küfür iþitmiþti. Bari þimdilerde o güzel yerinde kalsýn.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ünal hami gelse bence 1 ay zor dayanýrlar trabzon deneme tahtasý deðildir bu dediðimiz eski futbolcularýmýz önce bi deneyim yaþasýnlar bakalým

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý argentina Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ziya Doðan büyük takým hocasý deðil.. önceliði yenilmemek olan bir teknik direktör TRABZONSPORU çalýþtýramaz, çalýþtýrmamalý.. bizim, ille de yenmek, ya da mutlaka þampiyon olmak gibi bir takýntýmýz yok.. öyle þeylerin heveslisi olsaydýk, gider üç istanbul takýmýndan birini tutardýk.. ama bizim, mutlaka iyi oynamak, rakibi ezmek, kendi sahasýndan çýkmasýný istememek gibi bir takýntýmýz var.. Olamazmý Sizece Ünal Hocayla Hami ile bu iþ?
    sizleri bilemem ama benim böyle bir takýntým var.EN KISA SÜREDE ÞAMPÝYON OLMAMIZ ÞART.Bu ne Ziya Doðan'la olur Nede Ünal ve Hami2yle.Ünal , hem karakteriyle hem baþarýsýyla Trabzonspor'un baþýna yakýþacak bir hoca olur ama bugün takýmýn baþýna gelirse yok olur Ziya Doðan kaçmazsa sezonu kendisiyle kapatýr bu yýlýda yok sayarýz

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

hami ve ünal iyi bir ikili olsa,hep atak oynatsa,takýmýmýz rakipleri ezse,þampiyon olsak,dur sayayým kaç temenni oldu.4 olmuþ her gün bayram olsa etti beþ
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Nereden
    Hakkari

Alýntý blume_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neden oLmasýn diyeceqim ama tecrübeLeri yok avantajlarý TRABZONSPORLULUKLARI......

Hami'yi en son Ýzmir de EGSpark ta görmüþtüm..Orada biraz konuþtuk...Dediðine göre Ýzmir'e antrenörlük kursu için gelmiþti.. Muhtemelende hami bu iþi eðer yarým býrakmadýysa yapabilecek tecrübede...Ertuðrul da futbolun bitmesine müteakip baþlamýþtý.... Ancak Ziya Hoca'yý da küçümsemek riyakarlýk olur... Her yenilgide Hoca deðiþtirirsek halimiz harab olur..

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

zamaný var onlarda bu klupte çalýþacaklar ama þimdi deyil bi kaç yýl sonra olabýlýr þimdi gelýrlerse kendilerýnýde harcarlar ký onlarda bunun farkýnda bu yuzden simdilik bu konu gundemde deyýl diye dusunuyorum
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

geçen bi ara fransa teknikdirektörüyele lyon teknikdirektörü bir birne girdi. lömerle hulyer. sebebi lyonun teknikdirektörü fransa milli takýmýnýn baþarýsýnýn sebebi lyon ve fransa milli takýmýnda görevli adýný hatýrlayamadýðým insanýn olduðunu söyledi. lömerde senin baþarýnýn yani lyonun baþarýsýnýn sebebinin de ayný kiþi olduðunu söyledi. çoðumuzun hatýrladýðý lyonu biz orda ve trabzonda 4 atarak eledik 10 yýl önce. 10 yýl önce bu haldeki takýmý þimdi tüm dünya ibretle izliyor.iþte bizimde yapmamýz gereken ünal hami deil . iyi bir kurumsal yapý ve lyonun modeli gibi uygulanabilir bir modelle yola çýkýp ekol oluþturmak. futbolcu için potansiyel þehir ve karadenz sahilinde yeterince var. yapýlamsý gereken uygun eleman ve yönetici bulup iþe koyulmak. önce yönetici yetiþtirelim. balýk baþtan kokar derler. isterseniz hocayla bu iþin olmadýðýný örenek verim yine lyondan. paul leguen 4 yýl üst üste lyonu þampiyon yaptý. þimdi glasgow da glasgov da baþarýsýna bakýn.
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

vallahi yukaridan hicbirsey okumadim ama bayaga kisi yok tecrübesz falan filan söylemistir anlatmistir
    peki....rijjkaard nekadar tecrübeliydi barcanin basina geldiginde
    peki....morinho nekadar tecrübeliydi portonun basina geldiginde
    ben söyledigim hep ayniydi kisa sürede sampiyonluk ve kisa süren basari icin serbesteki iruretaya basarsin getirirsin
    gelecek icin büyük bi takimmi kurmak istiyorsun ilerde avrupada sesmi getirecen ünal kahramani td lige degil spor menejerligine hattada getirirsin 5 yil sonra sampiyonlar ligini kazanmaya oynariz
    simdi gelen yillar cok iyi degerlendirilmeli cünkü altyapidan altin cagimiz su an yetisiyor hattada yetisdi sans verilmesini bekliyor bunlar kimmi :
    ergin,ali,emrah,muhammet,ufuk,ufukhan,selim,enis,s efa,.... 5-6isim daha buraya yazilabilir onun icin dogru davranilmali bunlarin önü kesilmemeli yani en dogrusu nuri albayragi evine yollamaktir bence

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)