Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 53 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman ve Hami Mandýralý

asem61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ünal bu isi yapar ama ona teklif gidermi bilmem.teknik direktör lerin bir kadrosu vardir kondisyoner, kaleci antröneri yardimci antröner gibi...bakin fatih terime müfit olmadan bir kulüpte calistimi, daum koch ikilisi gibi. iyi bir kadroyla ünal basarili olur
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

dostum sana katýlmamak elde deðil..
    bende ayný görüþteyim, ama birçok arkadaþ bunu trabzon milliyetçiliði yada ýrkçýlýða kadar varan basitliðe indirgiyorlar...kesinlikle deðil.parayla baþarý geçici olur, daimi deðildir. 10 sene önceki maçý dün gibi hatýrlýyorum, orda dakka doksan gol orhan! anonsunu unutmadým..burdaki maçada gitmiþtim ve ezmiþtik tek kelimeyle...
    ama þimdi aradaki farka bakýn..
    tek fark düþünce tarzý...bol bol paraharcamaktansa vizyonu geniþ bir idealist hoca bulup projeye yürekten inanmasýdýr..
    oda trabzonsporun þanlý tarihinde oldukça fazla, ve biz hala o futbolcumu bu futbolcumu tartýþmasýndan öte gidemedik...
    23 yýldýr baþarý yok ..varsýn 3-5 yýul daha olmasýn sonunda 10 yýllýk bir trabzonspor hegomanyasý gelecekse....

Alýntý szmek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    geçen bi ara fransa teknikdirektörüyele lyon teknikdirektörü bir birne girdi. lömerle hulyer. sebebi lyonun teknikdirektörü fransa milli takýmýnýn baþarýsýnýn sebebi lyon ve fransa milli takýmýnda görevli adýný hatýrlayamadýðým insanýn olduðunu söyledi. lömerde senin baþarýnýn yani lyonun baþarýsýnýn sebebinin de ayný kiþi olduðunu söyledi. çoðumuzun hatýrladýðý lyonu biz orda ve trabzonda 4 atarak eledik 10 yýl önce. 10 yýl önce bu haldeki takýmý þimdi tüm dünya ibretle izliyor.iþte bizimde yapmamýz gereken ünal hami deil . iyi bir kurumsal yapý ve lyonun modeli gibi uygulanabilir bir modelle yola çýkýp ekol oluþturmak. futbolcu için potansiyel þehir ve karadenz sahilinde yeterince var. yapýlamsý gereken uygun eleman ve yönetici bulup iþe koyulmak. önce yönetici yetiþtirelim. balýk baþtan kokar derler. isterseniz hocayla bu iþin olmadýðýný örenek verim yine lyondan. paul leguen 4 yýl üst üste lyonu þampiyon yaptý. þimdi glasgow da glasgov da baþarýsýna bakýn.
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

trapesus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ünal bu iþi yapar diyenlere, ünal çýðýrtkanlarýna soruyorum;
    ünal'la ilgili baþýma gelen olayý anlattým 2. sayfada pek sallamadýnýz, tamam. bu adam nerde kendini kanýtlamýþ baþarýsý ne? ünal ismini þimþek gibi beyinlerinize çakan ne? ancak nesnel sebepler istiyorum sizden. zira göremediðim þey ne? neden ünal sizlerin aklýna geldi de, benim aklýmýndan ucundan bile geçmedi?
    bakýn burda saçmalamaya devam etmeyelim ve ziya doðan'la devam etmemiz gerektiðini aklý selim herkesin düþünmesi gerektiðine inanýyorum. deðiþiklik yapýlmasýn bu saatte diye de demiyorum bunlarý. 3 haftalýðýna adam alýnmaz yazýktýr hepimize býktýk artýk. bu ünal saçmalýðýný býraksak artýk... ziya doðan her yönden ünal'dan 5 gömlek üstündür.
    Ýnsan sevdiðini býrakmaz... FATÝH AKIN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)