Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: nal Karaman ve Hami Mandral

argentina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2006
    Ya
    39

Standart nal Karaman ve Hami Mandral

Ziya Doan byk takm hocas deil.. ncelii yenilmemek olan bir teknik direktr TRABZONSPORU altramaz, altrmamal.. bizim, ille de yenmek, ya da mutlaka ampiyon olmak gibi bir takntmz yok.. yle eylerin heveslisi olsaydk, gider istanbul takmndan birini tutardk.. ama bizim, mutlaka iyi oynamak, rakibi ezmek, kendi sahasndan kmasn istememek gibi bir takntmz var.. Nihat Gen'in dedii gibi, bizim takmn futbolcusu topu ald m gidecek kardeim.. biz rakibi futbol olarak ezelim de varsn yenilelim.. elbet eninde sonunda dere yatan bulacaktr.. ama bu i Ziya ile olmaz.. Lazoroni ile de olmazd.. ynetim bir yanlla balad, yanln baka bir yanlla kapatmak istedi.. eh haliyle iki yanl bir doru etmedi tabi ki!..bu sene TRABZONSPORUN kayp senesidir.. milyon dolarlar pe atlm ve malesef hayalkrklndan baka birey yaratlmamtr.. yerel gazetelerden birinde yazlan ve ok katldm bir yorum ile bitireyim : TRABZONSPOR bu sezonu kaybetti, ama en azndan bir teknik direktr kazanabilirdi.. nal Karaman (ve belki de yanna Hami Mandral, bu ikili) takmn bana geirilir, uzun vadeli bir takm yaratma peine, TRABZONSPORLU bu iki teknik adam ile gidilebilirdi.. oysa, beiktan bir teklifi ile kafas karan ve bu sefer karmayacana dair hi bir gvence de olmayan, ikinci snf bir teknik direktrle bu sezonumuzu yedikleri gibi geleceimizi de yediler.. ne diyeyim, boazlarnda kalsn inaallah!..

Olamazm Sizece nal Hocayla Hami ile bu i?
    Eer Papa Fakirleri O Kadar Dnyorsa nce Altn Kubbeleri Sata karsn

Diego Armando Maradona

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

neden oLmasn diyeceqim ama tecrbeLeri yok avantajlar TRABZONSPORLULUKLARI......
    Kimilerine Gre Kral'iz. Kimilerine Gre Yalaniz. Siz Rahat Olun Biz Adamina Gre Adamiz.

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    36

Hami ve nal futbolculuk dnemlerinde de anlaamazlard, 2sinin beraber baa gelmesi ok zor. ama nal Karaman dnlebilirdi, ben yeterince tecrbe kazandn dnyorum. Hami ise zaten birgn bu takmn bana gelicektir...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

1. sana katlyorum hamsi61 nalla hami hi anlaamaz ve birbirlerini sevmezlerdi, ikisi de yksek egolar olan kiiler..o i olmaz..
    2. nal trabzondan ayrld ayrlal tek bir rportaj bile kmad, nerden biliyorsunuz gelmeyi istediini?

Naim
    Ziyareti

Anlamyorum
    Hala Ormanda ki yangnn Grmeden kuruyan Otlarn derdine dmsnz
    Acaba bu takmn tek derdi Hocasnn defansif oynatmasyla Hseyinmidir?
    Ne olur Olaylara ar mikro bakmay brakalm

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

ok abuk baladk yine.byle giderse sene sonuna kadar 4-5 hoca deitiririz...
    .........::::l cApiTaNo::::.......

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    45

birgn ama mutlaka birgn hami ve nal gelecekler takmn bana ve Trk olmalar Trabzon iin terlerinin son damlalarna kadar mcadele etmeleri Trabzona ok ey katacak...imdiki beyfendiler paralarn alp keyif sryorlar, hodzi bile dile getirmiti sanrm deien hibirey yok... tecrbesiz olabilir ama yava yava bier zaten midimizi yitirdik yitiyoruz imdiden gelecek sezonun isketeletini oluturmalyz, ok para verildi diye dier srada bekleyen ve top oynamaya a olan futbolcularmza izin verilmeli
    TrabZonguldakl...

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    40

evet ikiside bir gn mutlaka trabzonsporda gorev alacaklar ama o zaman kesinlikle bu zaman deyil onunda zaman gelecek
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Bence nal u imdiye kadar birinin yardmcs olarak bu takma getirilmeliydi, hatta Ziya hocaya yardmc olmas konusunda srar edilebilirdi , u durumda yardmc olarak ya da menejer olarak gelir mi bilmem ama bu ekilde gelir ve ilerki zamanlarda hocalk yaparsa baarl olabilir bence ama lig takm altrmamas bir dezavantaj u haliyle gelirse baarl olabilir mi ve kendisine gereken sabr gsterilir mi, benim bu konuda phelerim var. Hami nal konusuna gelince ikisinin birlikte alabilme ihtimaline inanmyorum keke olabilse

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

insallah yuvaya dnecekler. eskiden saha icinde canla basla mcadele ederlerdi simdi saha kenarinda edecekler
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Dn gece TrabzonTv de Ziya Doann yaklak 3 saat sren programdaki konumalarn anlattklarn dinleyen var m??
    aklnza gelebilecek hemen hemen hereye yant verdi.
    En nemlilerinden biriside herkesin merak ettii soru varya hani, '' neden ad bjk ile anldnda kafas karmfelan diye..'' bunada bi aklama getirdi srarlar sonucu. dediki o dnem avrupa mamz var. biz hazrlandk yurt dna gidiyoruz tamamen maa konsantre olmuuz. bjk kt gnler geiriyo ve benima dm ortalarda dolayo. herkes bana bu konu hakknda soru soruyor(gazeteciler-tvler). ama biz tamamen maa konsantre olmuuz. benim diyor mmknm byle bi teklife evet diyebileceim. zaten bu sylentiler kt gibi hikimseyle paylamadan nce ozamanki bakanmz Atay Aktuun yanna kp ilk grrm Bakana iletmitim. gerisi benim iin nemli deildi. Bakanm byle birey asla olamaz bilginiz olsun demi.
    imdi gelelim sonuca. kimse dnmesinki bjk dan teklif ald diye hocann kafas kart. bunlar hikaye.

diyorumya aklmza gelen btn sorular sordular hocaya keke herkesin izleme ans olsayd.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Erman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Alnt sbay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence bu konuyu su anki tartismalardan ayri dsnmek gerekir. Bu bir gelecek projeksiyonudur; yle degerlendirilmelidir.

Senol Gnes konusunda da yazmistim. Bu takimin anlamini bilmeyen, bu davayi algilayamayan Trabzonspor'u yonetemiyor. Bu hoca da olur, yonetim de.

Unal ve Hami Trabzonsporlu olmanin, Trabzonspor'u calistirmanin ne oldugunu sonuna kadar bilen adamlardir. Bu degerlere kesinlikle ve kesinlikle teknik kadroda simdiden yer vermek gerekiyor. Unal'in zaten tecrubesi var. Hami'yi ise ilk olarak jubileyle baslamak uzere artik tekrar kazanmak gerekiyor.

Trabzonspor'u Trabzonsporlular gelecege tasiyacak. Bu baglamda bu iki degerli futbol adamini vakit daha cok gecmeden Trabzonspor'un gelecek projeksiyonuna dahil etmek gerekiyor.

Fakat... Bir takim icin gelecek projeksiyonu olusturmak ciddi istir. Oyle her sene 15 satip 10 tane vasat topcu alan; degerler-ilkeler zerine kurulan bir camiaya kisiliksiz-karaktersiz futbolculari dolduran, Avrupa'da ve ulkemizdeki bazi kuluplerde ibre genc futbolculara donmusken, bir futbol madeni olan sehrin takimini veteranlar kadrosuna ceviren "tkan" yneticilerinden byle bir vizyon beklemek hayalperestliktir.
    ok yaa Trabzonspor

Trabzonspor Kongre yesi

DN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    49

Alnt sbay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alenen grld ki Ziya Doan'dan bize T.Direktr, Nuri Albayraktan bakan olmaz...

Takmn bana nal Karaman ve Hami Mandral getirilmeli...

oskanonur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Unal ve Hami konusunda ben de en az sizler kadar duygusalim.Bu iki isimi Trabzonspor ile butunlesmistir.bunda herkes hemfikir ancak neye istinaden Unal ve hami takimin basina getirilmeli.Halen futbol oynasalar sorunlarimizi kesin cozecekleri konusunda hic bir suphem yokken teknik trektor olarak basarili olacaklari konusunda ciddi endiselerim var.
    "ANES TR KNN, LAFINA BAKILMAZ"

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

nal-Hami balamadan bitti.Baka camiada alternatif harcanacak isim kaldm?Sradaki gelsin...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Mustafa nal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

bu takm bana ilerde fatih tekke de gelse nc gn kovun gitsin deriz. nk bizim beklentilerimizi kimse karlayacak dzeyde deil. aslnda bara ve lyon gibi sistemimiz olsa ekolmz olsa kim gelirse gelsin bu takm top oynar. arada bocalam olur ama mutlaka doru isimler bulunur. ancak hereyden nce Trabzonspor kltr ve deimeyen bir oyun anlay yaratmalyz. hcalarmzda ona gre alrz. bakyoruz imdi ahmet geliyor savunma yaptryor, mehmet hep kontra atak takm yaratyor. bu sefer bizim istediimiz beklediimiz bara gibi pas yapan hucum yapan takm gremiyoruz sahada. baraya bakyoz adamlar ktde oynasa kaybetsede biey yapt diyoruz. zaten biraz iyi oynadlar m ne oynadklarn hepimiz gryoruz. ncelikle bir sistem ve ekol oluturmalyz. bu potansiyel trabzon sahilinde mevcut.ayrca resmi dergimizde bir sayda editrmz viareal gereinden bahsetmi. bence viareal deilde lyon gereginden bahsetmek lazm. orda perde arkasnda lyon sistemini oluturan adamla irtibata geip eitlemelerle benzer sistemi Trabzonsporumuza kazandrmalyz. ncelikle ynetici yetitirmemiz gerektiini hepimiz unutuyoruz. ncellikle ii bilen ynetici yetitirelim ltfen !!!!
    ldmde beni TRABZONA gmn . TRABZONLU domadk ldmzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA N -TS KARADENZ FIRTINASI MARMARADA
    BARA ''mes que un club '' bir kulpten daha fazlas !

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Birileri mucize bekliyor..!

Paral bakan lazm nce.

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Hami veya nal, Trabzonspor tarihinde ampiyonluk grememi anssz oyunculardr. Trk Futbol Tarihi'ne adlarn yazdrm da olsalar, bir ampiyonluk kupas kaldramadan ve takmlarna tm ballklaryla futbolu braktlar.

Hami benim iin ok zel birisi. Trabzonspor'un son 20 ylnda istisnasz en nemli forveti.

nal da benim iin ok zel birisi. Trabzonlu olayp da bu camiay bu kadar sahiplenen, daha fazla kazanabilecei Galatasaray'a gitmeyip de, Trabzonspor'u tercih eden, mtevazi, gururlu ve yksek ahlakl, harika bir futbolcu.

Ama ikisinden hangisi imdi gelirse gelsin, mr Ziya Doan'dan ksa olacaktr ve bu camiann imdilerde Hseyin, Ziya Doan, enol Gne, Fatih Tekke gibi insanlara verdii tepkiyi grnce OLMASINLAR diyorum. Hem de hi bir zaman.

Mazideki o saygn yerlerinde kalsnlar. Bir de onlara kfredilmesine dayanmak zor. Zamannda Hami de ok kfr iitmiti. Bari imdilerde o gzel yerinde kalsn.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

nal hami gelse bence 1 ay zor dayanrlar trabzon deneme tahtas deildir bu dediimiz eski futbolcularmz nce bi deneyim yaasnlar bakalm

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    40

Alnt argentina Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ziya Doan byk takm hocas deil.. ncelii yenilmemek olan bir teknik direktr TRABZONSPORU altramaz, altrmamal.. bizim, ille de yenmek, ya da mutlaka ampiyon olmak gibi bir takntmz yok.. yle eylerin heveslisi olsaydk, gider istanbul takmndan birini tutardk.. ama bizim, mutlaka iyi oynamak, rakibi ezmek, kendi sahasndan kmasn istememek gibi bir takntmz var.. Olamazm Sizece nal Hocayla Hami ile bu i?
    sizleri bilemem ama benim byle bir takntm var.EN KISA SREDE AMPYON OLMAMIZ ART.Bu ne Ziya Doan'la olur Nede nal ve Hami2yle.nal , hem karakteriyle hem baarsyla Trabzonspor'un bana yakacak bir hoca olur ama bugn takmn bana gelirse yok olur Ziya Doan kamazsa sezonu kendisiyle kapatr bu ylda yok sayarz

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

hami ve nal iyi bir ikili olsa,hep atak oynatsa,takmmz rakipleri ezse,ampiyon olsak,dur sayaym ka temenni oldu.4 olmu her gn bayram olsa etti be
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Alnt blume_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    neden oLmasn diyeceqim ama tecrbeLeri yok avantajlar TRABZONSPORLULUKLARI......

Hami'yi en son zmir de EGSpark ta grmtm..Orada biraz konutuk...Dediine gre zmir'e antrenrlk kursu iin gelmiti.. Muhtemelende hami bu ii eer yarm brakmadysa yapabilecek tecrbede...Erturul da futbolun bitmesine mteakip balamt.... Ancak Ziya Hoca'y da kmsemek riyakarlk olur... Her yenilgide Hoca deitirirsek halimiz harab olur..

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    40

zaman var onlarda bu klupte alacaklar ama imdi deyil bi ka yl sonra olablr imdi gelrlerse kendilernde harcarlar k onlarda bunun farknda bu yuzden simdilik bu konu gundemde deyl diye dusunuyorum
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

Mustafa nal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

geen bi ara fransa teknikdirektryele lyon teknikdirektr bir birne girdi. lmerle hulyer. sebebi lyonun teknikdirektr fransa milli takmnn baarsnn sebebi lyon ve fransa milli takmnda grevli adn hatrlayamadm insann olduunu syledi. lmerde senin baarnn yani lyonun baarsnn sebebinin de ayn kii olduunu syledi. oumuzun hatrlad lyonu biz orda ve trabzonda 4 atarak eledik 10 yl nce. 10 yl nce bu haldeki takm imdi tm dnya ibretle izliyor.ite bizimde yapmamz gereken nal hami deil . iyi bir kurumsal yap ve lyonun modeli gibi uygulanabilir bir modelle yola kp ekol oluturmak. futbolcu iin potansiyel ehir ve karadenz sahilinde yeterince var. yaplams gereken uygun eleman ve ynetici bulup ie koyulmak. nce ynetici yetitirelim. balk batan kokar derler. isterseniz hocayla bu iin olmadn renek verim yine lyondan. paul leguen 4 yl st ste lyonu ampiyon yapt. imdi glasgow da glasgov da baarsna bakn.
    ldmde beni TRABZONA gmn . TRABZONLU domadk ldmzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA N -TS KARADENZ FIRTINASI MARMARADA
    BARA ''mes que un club '' bir kulpten daha fazlas !

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

vallahi yukaridan hicbirsey okumadim ama bayaga kisi yok tecrbesz falan filan sylemistir anlatmistir
    peki....rijjkaard nekadar tecrbeliydi barcanin basina geldiginde
    peki....morinho nekadar tecrbeliydi portonun basina geldiginde
    ben syledigim hep ayniydi kisa srede sampiyonluk ve kisa sren basari icin serbesteki iruretaya basarsin getirirsin
    gelecek icin byk bi takimmi kurmak istiyorsun ilerde avrupada sesmi getirecen nal kahramani td lige degil spor menejerligine hattada getirirsin 5 yil sonra sampiyonlar ligini kazanmaya oynariz
    simdi gelen yillar cok iyi degerlendirilmeli cnk altyapidan altin cagimiz su an yetisiyor hattada yetisdi sans verilmesini bekliyor bunlar kimmi :
    ergin,ali,emrah,muhammet,ufuk,ufukhan,selim,enis,s efa,.... 5-6isim daha buraya yazilabilir onun icin dogru davranilmali bunlarin n kesilmemeli yani en dogrusu nuri albayragi evine yollamaktir bence

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)