Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yalandan mı Yapıyorlar?

Nereden
    Belçika

Standart Yalandan mı Yapıyorlar?

koskoca Trabzonsporun kaptani: 1 puan iyi sonuc
    koskoca Trabzonsporun hocasi: haftalardir korkak oynatiyor
    koskoca Trabzonsporun baskani: cem papila iyi hakemdi birakmamasi lazimdi

afedersiniz ama sovme noktasina geldim arkadas ne lan bu resmen buyuklugumuiz ayaklar altina aliniyor!
    İnsan ol evlat!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Vallaha kardeş ne desen haklısın bende aynı noktadayım sadece biz değil inanıyorum ki herkes aynı noktadadır ve bence biz daha çok bekleriz bu nokta da çünkü hocanın futbol mantalitesi yemeyelim bir atalım maç bizim olsun, kaptanın mantalitesi ben nasıl oynarsam bu hoca beni oynatır, başkanın mantalitesini anlayabilmiş değilim...biz nasıl kurtuluruz bu noktadan bilmiyorum....
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Nereden
    Hakkari

Yalandan değil de acizlikten yapılıyor bence..

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koskoca Trabzonsporun kaptani: 1 puan iyi sonuc
    koskoca Trabzonsporun hocasi: haftalardir korkak oynatiyor
    koskoca Trabzonsporun baskani: cem papila iyi hakemdi birakmamasi lazimdi

afedersiniz ama sovme noktasina geldim arkadas ne lan bu resmen buyuklugumuiz ayaklar altina aliniyor!
    @akcabatlits sana katılıyorum, bştan başlamak gerekirse hüseyin gibi bir adam yokluktan oynatılıyor burda problem yönetimde o eksiği tamamlamadı ama taminim devre arasında tamamlar çünkü diil hüseyinin o takımda kaptan olması forma giyme hakkı bile yok bazı arkadaşlar fikrimin yanlış olacağına inanabilirler ama ruhlan bişe olmuyo çünkü adam boş görevini icra etmiyo hasan ligin başında ondan daha iyiydi en azından, 2 ziya doğana katılıyorum ama sözünden dolayı haksız mı evet çünkü kadroyu kuran sensin bu kadro bu şekilde kurulmaz eğer kadroyu rahat şekilde kuramayacaksan buraya gelmezdin çünkü trabzonspor içindeki durumu en iyi bilenlerden biride sensin, başkana gelince daha henüz masa başı icraatı görünmedi takımın parasıyla oyuncu alıyo ve satıyo (gerçi bu işi yapmayanlarda yok değil) ama yetmiyor.

bu arada sana katılmıyorum @akcaabatlıts çünkü imzanda yer alan ziya doğan istifa yazısı senin gibi birine yakışmıyo, daha hoca geleli kaç hafta olmuş 6-7 geldiğinde oyuncuların kondisyonu belliydi takım yoktu ortada şimdi de belli gerçide en azından zamanında göreve getirilmediğinden bence hocaya şimdilik yüklenmeye gerek yok
    [ille d' 7]

Nereden
    Belçika

@units
    kardes zoruma giden nedir biliyormusun millet macini kazanmak icin defans alir 3-4 forvete doner ama bizimkisi ofansif adam alir libero koyar 1 puani korumak icin hala 1 forvetle maci bitiririz..
    Trabzonspor buyuk takimmi EVET, herzaman kazanmayami gider EVET ama bunu ziya doganin akli hala almis degil alasiya kadarda o imzam oyle kalacaktir!
    kendini hala malatyada zannediyor bu adam!
    İnsan ol evlat!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya Doğan'ın oyun anlayışı:

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=4164&page=49

2. Kaptan'ın Manisa maçı sonrası açıklaması:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4892&page=4

Başkan'ın Papila yorumu:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4942&page=3

3 olay için açılmış 3 tane başlık varken, üçünü birden konuşmak için yeni bir başlığa ihtiyacımız yok. Yukarıdaki başlıklardan devam...
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Şenol Güneş, Türkiye'nin en saygın ve en önemli futbol adamıdır. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)