Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 193 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cem Papila Kahramandı Yavrum!

Naim
    Ziyaretçi

Standart Cem Papila Kahramandı Yavrum!

Bu forumda bu tribünde Bu Takıma Destek veripde 2004 yılında Cem papilaya okkalı bir küfür etmemiş bir tane insan yoktur

ama gel gör ki Büyük Trabzonsporun Böyyük başkanı
    2004 yılında yapılan yürüyüşlerin gösterilen tepkilerin aslında yalan olduğunu
    Aslında şampiyonluğun falan elimizden çalınmadığını bizim haksız yere yürüyüp ezikbahçenin şampiyonluğunun lekelediğimizi düşünüyormuş

Büyük başkancık buyurmuş ki
    http://www.superspor.com/detail.php?...m=116&go=38478

Başkan Albayrak, son olarak Trabzonspor camiasının istenmeyen hakem olarak ilan ettiği Cem Papila'nın hakemliği bırakmasına üzüldüğünü belirterek, "Cem Papila'nın hakemliği bırakması Türk futbolu için büyük bir kayıp oldu. Tam olumlu çağıydı, bırakmasa iyi olurdu" ifadelerini kullandı.

kaynak ve haber birinci ağızlardan doğrulanmış İHA ve Trabzonspor kaynakları habere sahip çıkmıştır

hey 2004 yılında uzun sokakda Yürüyenler
    Leventte polis kordonunda federasyon binasını basanlar
    Aslında sizler yalandınız hepimiz yalandık

Çünki çiçeği burnunda bir Trabzonsporluyu Başbakan dostu diye başkan olan zevat böyle buyurdu

susacakmısınız?

geronimo_61
    Ziyaretçi

sevgili naim hiç susmadık susmayacağız da
    büyüğüz. büyüklüğümüz yapılanları karşılıksız bırakmayışımızdandır

başkaları küçük olsunlar büyüklüğümüz onları ezmeye de yeter...
    herkese dost herkese ahbap olan insanlardan sıklıdık artık..hele hele trabzonspor camiasında.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanımız geldiği zaman, "Ben futbolu bilmiyorum demişti".Tamam onu anladık da be adam Trabzonspor'u hiç mi takip etmiyorsun?Ne demek, Cem Papila'nın hakemliği bırakması Türk futbolu için kötü olmuştur açıklaması.

Anlaşılan o ki, takip etmiyormuş.Bize de ne oluyorsa başkanlığa seçildiğinde Trabzonspor'u takip etmeye başlayan,(Bu tahminimdir.Yani inşallah öyledir.Aklı başında olan bir adamın yapacağı açıklama değil bu, olsa olsa böyle olur.) siyasi amaçları olan, reklam peşinde olan, paralı başkandan daha ne bekliyoruz ki?
    Konu Selman tarafından (01.11.2006 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

anlamıyorum papila için bu şekılde bi açıklama yapar hep soledım hep soluyorum bu işler ikinci ligde belediye takımı yonetmekle olmuyo olmayacakda yakında papilanın hakemliğe donmesi için başkan kampanyada yapar olurmu olur
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Bizim başkan "balık hafızalı" galiba...Tam olumlu çağı he
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyi başkanım bide imza kampanyası düzenlede hakemliğe geri getirt bari.!!!
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Uşaklar başkanın papila ile ilgili dediklerini kabullanmek çok zor. Yanlız söz konusu röportajda takılınacak tek nokta bu değil ki. Bü dünya laf var daha. Biz değilsek vestel şampiyon olsun. Fatih gitmeseydi bu sene sonunda ondan daha çok para kazanırdık. Stepanov 300 bin euro ya oynuyor(iseyin kaç para alıyor acep) gibi .

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet açıklama 1 tane deyilki açıklamaların hepsi ofsayt ama papila olayı tamamen hüsran bu taraftar boşunamı yürüdü

başkan o dönem trabzonsporla alakalı deyıldı belkı bılmıyor olabılır bırılerı başkana papila olayını yürüyüşü anlatsın bence bu olaylardan haberı olmayabılır nede olsa trabzsonsporla ılgısı başkan oldugu gun başladı başkanımızın
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

cem papila yaptığı açıklamada tekrar inönüye çıkamadan bıraktığım için üzgünüm dedi
    inönüyü diyoda avni akeri demiyo tabi demesine gerek yok zaten avni akere çıkmak istemezdi bilirki avni aker inönüye benzemez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Eğer yazılanlar doğru ise ki kaynaklar doğrulamış ve sahip çıkmış.Başkan Başbakanının takımınımı aklıyo aklı sıra.

Yakında Trabzonsporluların 2.takımı Fb dir de derler.hatta renleri sarı lacivert yapalım.
    Cem papilada Takıma danısman olsun, oldu olacak.

capa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biz o zaman uzun sokakta boşuna yürümüş, boşuna sesimiz kısılana kadar bağırdık, çağırdık, küfrettik desenize
    Trabzonspor un başkanıyım diyen zat bunu derse elalem ne dese haklı
    YAZIKLAR OLSUN ...
    biz bu düşünceye sahip insanlarla bi halt yiyemeyiz
    12 Eylül ihtilalini niye yaptılar biliyor musunuz?
    - Trabzonspor'u durdurmak için.(Nihat Genç)
    Darbe sırası bizde...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BİZLER UNUTMADIK BAŞKAN !..

bordomavi.net olarak, Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın Futbol Ekstra Dergisi’ne vermiş olduğu beyanatla ilgili olarak bir açıklama yapmamız gerektiğini düşünüyoruz.

2004 yılı Mayıs ayı başında oynanan ve onlarca hakem hata(!)larıyla kaybettiğimiz Fenerbahçe maçının, 3 puanlık bir maç olmasının ötesinde anlamlar taşıdığını ve sonucun şampiyonluk yarışını doğruda etkilediğini hepimiz çok iyi hatırlıyoruz.

O maçın katlinin baş aktörü olan Cem Papila’nın, daha sonra çeşitli televizyonlara çıkarak, kararlarının haklılığını anlattığını ve bu televizyon programlarının yapımcıları ile birlikte bir çeşit aklama çalışması yaptıklarını da hatırlıyoruz.

Bu tür geçiştirmelere mahal vermemek adına, şehrimizde ve hatta Türkiye’nin çeşitli illerinde bu futbol katliamına ses vermek ve dikkat çekmek üzere çeşitli organizasyonlarla, Trabzon’da onbinlerce, Ankara ve İstanbul’da yüzlerce taraftarımızın bu haksızlığa verdiği tepkiyi ve yükselttiği sesini de tüm Türkiye’ye duyurduk. Bu haklı tepkiler sadece bir maçın katlini değil, tüm ülkedeki futbol çarpıklığını da vurgulamaktaydı ki, o dönem görevde olan federasyon yöneticileri dahi sonradan yaptıkları yanlışları kabul eder beyenatlar ile görev sürelerinin ömrünün kısa olmasını buna bağladılar.

Başkan'ımızın, Cem Papila’nın futbol hakemliğini bırakması yönündeki yorumunu dinlemek bizler için üzücü olmuştur

Cem Papila’nın, sebebi her ne olursa olsun, faal futbol hakemliği görevini bırakmasını mutlulukla karşıladığımızı ve başkanımızın talihsiz beyanatını yadırgadığımızı kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.

Trabzonspor taraftarları olarak bizler unutmadık, unutmayacağız.

bordomavi.net
    Trabzonsporlular Birliği 1999

Cem Papila'nın hatalarıyla (!) kaybedilen Fenerbahçe maçıyla Trabzonspor'un şampiyonluğu, Kadıköy ekibine altın tepsiyle sunulmuş, tepki olarak Trabzon'da 30.000 kişilik büyük bir kalabalık gövde gösterisi yapmıştı.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben bu cümleleri ima amaçlı söylediğine inanmak istiyorum. eğer ölye bi açıklama gelirse de inanırım. trabzonsporun başkanının çıkıp böyle bir açıklama yapmasını bırakın aklından bile geçirmesinin söz konusu olamayacağını düşünüyorum.
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

çok yazık..!

aralıkta seçime hazır olalım..!

kaos kaos kaos...yeter ya...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasıl öyle dedi anlayamıyorum.Bizi katletti o hakem.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sadman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu cümleleri ima amaçlı söylediğine inanmak istiyorum. eğer ölye bi açıklama gelirse de inanırım. trabzonsporun başkanının çıkıp böyle bir açıklama yapmasını bırakın aklından bile geçirmesinin söz konusu olamayacağını düşünüyorum.
    Bende sizin gibi düşünüyorum bir nevi dalga geçmiş.Şampiyonluğu elinden alınan bir takımın başkanına bu soru sorulunca haberi yapan muhabirle kafa yapmış,muhabir olayı anlamamış sanırım.

En azından cümlenin tarzı öyle.Sadece bizle değil diğer takımlarla problemli olan bir hakemin Türk Futboluna faydası olacaktı diye göstermek,dalga geçmektir bence.Adamı kimse maçlarına istemiyor Samsunpor ve Fener hariç.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

3 0 yenildikten sonra önümüzdeki maçlara bakacağız diyen bir başkanın bunları da söylemesi gayet normal

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bende başkanın bunu gerçekten inanarak söylediğini sanmıyorum. Heryerde PAPİLA'nın sonunu bizim ve becekenin getirdiği yazılıp çiziliyor.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

başkan dengesiz açıklamalar yapmakta üstüne yok valla!!ama kötü niyetli olmadığıda açık bence.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sizin gibi düşünüyorum bir nevi dalga geçmiş.Şampiyonluğu elinden alınan bir takımın başkanına bu soru sorulunca haberi yapan muhabirle kafa yapmış,muhabir olayı anlamamış sanırım.

En azından cümlenin tarzı öyle.Sadece bizle değil diğer takımlarla problemli olan bir hakemin Türk Futboluna faydası olacaktı diye göstermek,dalga geçmektir bence.Adamı kimse maçlarına istemiyor Samsunpor ve Fener hariç.
    Bordox çok zorlama bir yorum oldu
    Yada bu sefer sen Nuri ile kafa buluyorsun
    Bu konuda aydınlatmanı bekliyorum ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanın dalga geçmek için konuştuğuna inanmıyorum. Eğer dalga geçtiyse de kiminle dalga geçti acaba?
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

altancakular
    Ziyaretçi

Standart uygun olur diye tarihe not düşeyim dedim

bir çinli düşünürün bu duruma denk düşen çok güzel bir bir çin ata sözü vardır

çang çung ming mong pong han huyi sann suyi hado hödö

diyor ki

Köpektir zevk alan sayyâd-ı bî insafa [insafsız avcıya] hizmetten [hizmet etmekten].”

Çinli Şair sözünde kısaca, zâlime yardım eden kimsenin “alçak tabiatlı” olduğunu belirttikten sonra biraz daha ağır söyleyerek, “insafsız avcıya hizmet etmekten zevk alanın köpek olduğunu” belirtiyor.

Önemli ve gerekli uyarı bu yazının GERÇEK olan hiç bir kişi ile alakası yoktur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

daha 1 yıl öncesine kadar TRABZONSPOR için bir çivi dahi çakmamış olan ( hoş şimdide bir şey yapmıyor ya sadece adı başkan ) bir insandan TRABZOSPORUMUZ için hassas olan bu konuda olumlu bi açıklama beklemiyorduk zatennnnn

ama cem papila istanbul bb. adına olumsuz bi karar verseydi böyle konuşmazdı.. uyanın arkadaşlar bu adamdan bize hayır gelmez.... a
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanın dalga geçmek için konuştuğuna inanmıyorum. Eğer dalga geçtiyse de kiminle dalga geçti acaba?
    Kiminle olacak tabiki biz mazlum Trabzonspor taraftarıyla...
    Lazaroni zamanında doğruları söylemiş...
    Halilhodziç neden tekrar devam etmedi...
    Çünkü bunların ne olduklarını çabuk kavradı...
    Eeee ne de olsa yaşlı kurt...

“Lazaroni konuştu ve gitti”
    Teknik Direktör Sebastião Lazaroni’nin görevine sadece başarısız sonuçlar nedeniyle son verilmediğini açıklayan Albayrak, “Lazaroni beklentilerimizin çok altında çıktı ancak kendisini medya üzerinden yönetim kurulumuz aleyhine yaptığı konuşmalar üzerine gönderme kararı aldık. Kendisine 'Bu ifadeler sana mı ait?' diye sorduk. 'Evet' dedi ve özür diledi, ama yetmedi” dedi. Albayrak, Lazaroni’nin istediği oyuncularının alınması halinde Trabzonspor’un bugün çok daha kötü bir durumda olacağını sözlerine ekledi.

''Bir önceki yönetimin oyuncuların ücretleriyle ilgili yaptığı ayarlamanın son derece zararlı olduğunu savunan Başkanımız, “Geçen sene göreve geldiğimiz zaman 5-6 oyuncu odama geldi ve benden iyileştirme istedi. Ben de puan tablosunu önlerine koydum ve 'Takımın bulunduğu noktaya bakın, sonra da sizin aldığınız paralarla, sizden üstte bulunan takımlardaki futbolcuların aldıkları paraları bir karşılaştırın. Ondan sonra gelin benden para isteyin' dedim. Ne verirsen onu alırsın. Vermeden almak yok bizde" diye konuştu.''

Şimdi Lazaroni suçlu ama Sayın Albayrak sütten çıkmış ak kaşık...
    Bırakın bunları Albayrak...
    Siz ancak kulüpten menfaatı olan 3-5 taraftara anlatın...Sadece onlar şakşaklar sizi...
    Gerçek taraftar maça bile gelmiyor...
    Gelenler ise size rağmen bu takım can siperane destekliyor...
    Herkesi küstürdün...
    Taraftarı küstürdün...
    Hadi ayıkla pirincin taşını Nuri Albayrak...

Cem Papila, İsmet Arzuman vb hakemlerin TS maçlarının kararlarını tartışmaya gerek bile yok.Nasıl ismet arzuman hala düdüğünü öttürüyorsa Cem PAPİLA da yapabilirdi.Ancak girdiği ayak oyunları onu köşeye sıkıştırınca bıraktı.Burada bizi İlgilendiren MHK üzerinde ve içinde oynanan oyunlar olacaktır. Sayın Ulusoy yönetimindeki TFF de bu tür oyunlar her zaman olmuştur olacaktırta.

Bizim Başkanımız Ulusoyu desteklediği gibi şimdi onun MHK sına laf atıyor.
    Dün bizim kabusumuz olan adama haklı diyebiliyor. Bu nasıl iştir anlayan varsa bizahmet anlatsın.

Yoksa Bu yönetimin TS yi geri götürdüğü iddaları doğrumu. Kurumsallaşmanın yok edildiği tutarsızlıkların arttığı manajerlere para kaptırılarak kulübün zarar ettirildiği iddaları gerçekmi?

Gelde bakalım Bu tür açıklamalar yapan başkanın ve Yönetiminin olmadığına kendimizi inandırmaya çalıştığımız bu iddaların gerçek olmadığına kanaat getir.

Hiç işimiz bu kadar zor olmamıştı hiç kafamız bu kadar karışmamıştı.Üstüne Ankara gücü, Gençler Birliği ve Rİze önünde bırakılan 8 puandan sonra Şampiyonluğun en güçlü adayı olduğumuz lafı kadayıf üstü dondurma gibi oldu.Tadındanda yenmiyor. Ama bizim kafayı yiyeceğimiz kesin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.