Sayfa 104 Toplam 119 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2970 adet sonuctan sayfa basi 2,576 ile 2,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Okay Yokuşlu | Getafe

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bugün iyi oynamadı konsantre olamadı ama sol tarafa doğru havadan pasları malatya'yı presten soğuttu, ikinci yarı da biraz hareketlendi. çok ağır tempoda oynadığımız için herhangi bir fark yaratmadı stoperde oynaması. ben zannediyorum önde basacağız, tempo yapacağız. böyle olunca çok manası yok, kucka da gına getirdi zaten.

orta sahada oynasın ama rıza okay'ı önliberoya alıp onazi'yi ileri gönderiyor hiçbir fark olmuyor, nereden tutsak elimizde kalıyor sonra.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

stoperin en önemli görevi pozisyon sadakati

tuzaga düsüp cikarsan böyle arkana sizarlar, 2 kez olmasi dahada üzücü
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Yaygaralar bir kenara adam 10 numaradan merkeze sonrada ön liberoya evrildi. Nasıl olsa her yeri kotarabiliyor diye stoperde de mevcut stoperlerin hepsinden daha iyi işler çıkarıyor.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bugün ben de beğenmedim. Konsantrasyon eksikliği var gibiydi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olur öyle arada.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Nereden
    İstanbul

Önde oynamalı. Stoperde görev alacak pozisyon bilgisine sahip değil. Bunu çok ağır şekilde tecrübe etmemize rağmen hala daha akıllanmadık. Her gelen bir saçmalık deniyor.

Ayrıca bana göre ligin en iyi orta saha oyuncusu.

Serbest kalma bedelinden (yurtdışı kulüpleri) için çok önceleri ilk ben bahsetmiştim. Burada çok fazla tepki ve hakaret olmuştu.

Utanıp özür dilemezler de

Geçin kelime oyunu yapmayı da iradeniz varsa bir an önce sözleşme revizesi yaparak serbest kalma maddesini güncelleyin.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllar değişiyor
    Kitleler değişiyor
    Zihniyet değişmiyor

2010'lu yıllara kadar gs sempatizanı bir kitlemiz vardı.Trabzonspor'u yedirdiler gs'ye peşkeş çektiler devam eden süreçte şike mücadelesinden sarsılarak çıkan camianın leşini çıkartmak da bu camiaya nasip oldu

Ve 3 yıldır malum kişi sayesinde bir bjk sempatizanı kitle oluştu.Onun oradaki başarısını Trabzonspor'a sorumluluk bahşeden bu kitle manda ve himaye sisteminin yeni savunucuları oldular.Sadece kişiler ve kurumlar farklıydı

Şimdi yetiştirdiğimiz bu tehlike olgunlaştı sosyal medyada,kapalı kapılar arkasında Okay Yokuşlu hakkında ciddi bir talep ve algı operasyonu yürütüyorlar.

Bulunduğumuz maddi tabloda çok daha şaşırtıcı senaryolar ile karsilasacagimizdan da şüphem yok
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllar değişiyor
    Kitleler değişiyor
    Zihniyet değişmiyor

2010'lu yıllara kadar gs sempatizanı bir kitlemiz vardı.Trabzonspor'u yedirdiler gs'ye peşkeş çektiler devam eden süreçte şike mücadelesinden sarsılarak çıkan camianın leşini çıkartmak da bu camiaya nasip oldu

Ve 3 yıldır malum kişi sayesinde bir bjk sempatizanı kitle oluştu.Onun oradaki başarısını Trabzonspor'a sorumluluk bahşeden bu kitle manda ve himaye sisteminin yeni savunucuları oldular.Sadece kişiler ve kurumlar farklıydı

Şimdi yetiştirdiğimiz bu tehlike olgunlaştı sosyal medyada,kapalı kapılar arkasında Okay Yokuşlu hakkında ciddi bir talep ve algı operasyonu yürütüyorlar.

Bulunduğumuz maddi tabloda çok daha şaşırtıcı senaryolar ile karsilasacagimizdan da şüphem yok
    Cok dikkatli olmaliyiz, bjk taraftarinin Atiba da yaslandi iyice sözlerinin altindaki anlam direk Okaydir aslinda, mevcut Baskan veya yeni Baskan özellikle Okayin sözlesmesini +2 uzatmali.
    No one wins. One side just loses more slowly.

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok dikkatli olmaliyiz, bjk taraftarinin Atiba da yaslandi iyice sözlerinin altindaki anlam direk Okaydir aslinda, mevcut Baskan veya yeni Baskan özellikle Okayin sözlesmesini +2 uzatmali.
    Yurtiçi için serbest kalma bedeli yok. Versinler 20 milyon alsınlar

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

beşiktaş galatasaray veya başkası 10 milyon veren varsa direkt satılabilir

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Okay sağda solda söylenilene göre çok vefalı bir çocukmuş.Sözleşme yenilerken ayrılırsam yurtdışına giderim zaten Trabzonsporda oynayarak Türkiyedeki misyonumu tamamladım lafını kullanmış.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir takımın yüzü olabilecek bir potansiyeli ve futbolda kabul etseniz etmeseniz de bir karizması var. her açıdan değerli bir futbolcu.
    7-8 milyon yurt dışı serbest kalma bedeli varsa acayip üzülürüm.

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay sağda solda söylenilene göre çok vefalı bir çocukmuş.Sözleşme yenilerken ayrılırsam yurtdışına giderim zaten Trabzonsporda oynayarak Türkiyedeki misyonumu tamamladım lafını kullanmış.
    Valla ben o laflara hiç inanmıyorum. Selçuk ve Burak da neler neler demişti.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bjk sevici baskan eger yurt içi olursa bjk ye verir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yurt içine gitmek gibi bir salaklık yapacağını sanmıyorum....

Nereden
    Amasya

Alıntı falcon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben o laflara hiç inanmıyorum. Selçuk ve Burak da neler neler demişti.

Okayda büyük farklar var, bütün ailesini Trabzona tasidi, kardesi altyapida...

bir insan kendini bir yere bu kadar baglamaz ihanet edecekse

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önde oynamalı. Stoperde görev alacak pozisyon bilgisine sahip değil. Bunu çok ağır şekilde tecrübe etmemize rağmen hala daha akıllanmadık. Her gelen bir saçmalık deniyor.

Ayrıca bana göre ligin en iyi orta saha oyuncusu.

Serbest kalma bedelinden (yurtdışı kulüpleri) için çok önceleri ilk ben bahsetmiştim. Burada çok fazla tepki ve hakaret olmuştu.

Utanıp özür dilemezler de

Geçin kelime oyunu yapmayı da iradeniz varsa bir an önce sözleşme revizesi yaparak serbest kalma maddesini güncelleyin.
    opsiyon yok kimse demedi

opsiyon 6 milyon degil, bunu satildimida görecegiz ve o zaman hafizama yükledigim 20ye yakin mesajin var bu konuda

tak tak tak buraya yükleyecem

ayrica kontratta 1 opsiyonda yok, farkli vakitler icin farkli opsiyon cikislari var

7,5 milyonda hikaye
    Konu selcuk tarafından (22.03.2018 Saat 09:44 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslında kaptan olabilecek yapısı var. Ünal gibi, Onur gibi yıllarca bizde kalmasını isterdim ama pek mümkün olmayacak gibi.

Peşinden Yusuf’u hazırlardı kaptanlığa.

Okay çok soğukkanlı, çok profesyonel, çok iyi bir sporcu.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Amasya

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında kaptan olabilecek yapısı var. Ünal gibi, Onur gibi yıllarca bizde kalmasını isterdim ama pek mümkün olmayacak gibi.

Peşinden Yusuf’u hazırlardı kaptanlığa.

Okay çok soğukkanlı, çok profesyonel, çok iyi bir sporcu.
    kesinlikle

ama bence oyun yapisi geregi satilmasi takim hakkindada hayirlisi

sezon basi okay bizzat demisti aciklarini. oyunu öne tasimak, asist ve gol üretmek.

bu konuda malesef gelisemedi, defansiv anlamda ne kadar canavar olursa olsun oyunu önde tutacak hamleleri yapamadiktan sonra bizim gibi takimda hak ettigi degeri bulamaz.

en büyük hayrani pulis, 3 kez de bizzat gelip izlemisligi var okayi, ondan umarim middlesborogh premier lige cikar, pulisde okayina kavusur...

Ünal Karaman

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeni okaylar bulmalıyız.

Nereden
    Bursa

stoperleri tamamlayıp bir tane kanat alarak bir sene daha bu takımla şampiyonluğu zorlamamız gerekiyordu. okay da bir sene kalmaya ikna olurdu. defalarca tartıştık, kadroyu kontrollü büyütmezsek dağılma süreci çok sert oluyor diye. zaman çabuk geçiyor. okay, yusuf abdülkadir çok daha sağlıklı bir oyunun parçası olarak bu seneyi bitirebilirdi. daha kadro oluşumu bitmeden dağılma sürecine girdik yine.

Nereden
    Ankara

Adam king
    En büyük Trabzon

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Umarım sözleşme uzatılır, daha çok faydalanmamız lazım. Giderse de Avrupa'ya gider herhalde.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Okay'ın Konya kupa eşleşmesinden sonraki hırsı mücadelesini es geçemem ama stil olarak oynadığı bölgeyi çekip çevreleyecek, orta sahanın lideri olacak oyuncu değil. Oyun tarzını Krychowiak'a çok benzetiyorum, teknik olarak ise aman aman tekniği olmayan Krychowiak'ın gerisinde.

Şimdi Avrupa'da belli popülaritesi ve marka değeri olan Sevilla'da defansif açıdan özellikle 15-16 sezonunda inanılmaz istatistikler yakalayan Krychowiak PSG'nin müsrifliği ve eski hocasının aşırı isteği sayesinde anca 27 milyona gidiyorsa 10-15 nedir Sevilla için 10'u biz verelim sussunlar abes bir ironi olmuş. 10 milyonu getiren hayrını görsün.

Nereden
    Bursa

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay'ın Konya kupa eşleşmesinden sonraki hırsı mücadelesini es geçemem ama stil olarak oynadığı bölgeyi çekip çevreleyecek, orta sahanın lideri olacak oyuncu değil. Oyun tarzını Krychowiak'a çok benzetiyorum, teknik olarak ise aman aman tekniği olmayan Krychowiak'ın gerisinde.

Şimdi Avrupa'da belli popülaritesi ve marka değeri olan Sevilla'da defansif açıdan özellikle 15-16 sezonunda inanılmaz istatistikler yakalayan Krychowiak PSG'nin müsrifliği ve eski hocasının aşırı isteği sayesinde anca 27 milyona gidiyorsa 10-15 nedir Sevilla için 10'u biz verelim sussunlar abes bir ironi olmuş. 10 milyonu getiren hayrını görsün.
    ben 40 verdiler diye hatırlıyorum, transfermarkt'de 27 yazıyor ama yanlışlık olabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)