Sayfa 99 Toplam 119 Sayfadan BirinciBirinci ... 49 89 97 98 99 100 101 109 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2970 adet sonuctan sayfa basi 2,451 ile 2,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Okay Yokuşlu | Getafe

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lütfen yurt dışına gitsin buradan. istanbul takımlarında görmeye gönlümüz razı gelmez. bu rezil yönetimde, bu rezil hocayla, partizan kongre üyeleri ve çoğu yalaka/yandaş taraftar gruplarının içinden ona bir gelecek çıkmaz biliyoruz, holiganlıktan gözü dönmemiş hiçbir futbolsever ondan kalmasını isteyemez artık ama rakip olarak karşımızda olmasa iyi olur.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

takımın en kalitelisi ve karakterlisi. her maç esktra güç harcıyor her şeyi yapıyor. kalması gerkenlerden

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligin çok üstünde. Cok yuksek paralara satilmali.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hocam sonra o paralarla gidip kucka sosa gibi bitmiş admalar alınıyorkalsın bari belki birileri yeni bi takım inşa eder gençlerle

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sonra o paralarla gidip kucka sosa gibi bitmiş admalar alınıyorkalsın bari belki birileri yeni bi takım inşa eder gençlerle
    Bence gitmeli ama Sosa, Kucka, Malouda vs. gibi bitmiş adamları almamalıyız yerine. Altyapıdan çıkar bu tiplerden daha faydalı olurlar.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Karakteri ve performansı mükemmel tek cümleyle.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

seneye tutamayız... inşallah premier lige gider...

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

okay abdulkadir yusuf en iyi yerli orta sahalar bizde.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seneye sözleşmesi bitiyor yine Selçuk'a benzer olay yaşanmasın, yıllardır bekledik bekledik son senesinde pişti ve kaliteli bir defansif orta saha oldu, Abdülkadir ve Yusuf da var yine iskelet kurmak üzereyiz ama sözleşmesi bitiyor. Sezon sonuna kalmadan ya şimdi 4 yıllık sözleşmeyi imzalasın ya da sezon sonu en az 20 milyonluk teklif getirsin satalım. Yok eğer bu ihtimaller olmazsa da kadro dışı bırakalım 1 yıl Ekici gibi yedek kalsın. Bunu göze alamaz korkar imzalar ama ortada yönetim yok ki !

Terim ilk fırsatta atlayacak adama. Buna izin vermeden yeni sözleşmeyi imzalatmak lazım.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seneye sözleşmesi bitiyor yine Selçuk'a benzer olay yaşanmasın, yıllardır bekledik bekledik son senesinde pişti ve kaliteli bir defansif orta saha oldu, Abdülkadir ve Yusuf da var yine iskelet kurmak üzereyiz ama sözleşmesi bitiyor. Sezon sonuna kalmadan ya şimdi 4 yıllık sözleşmeyi imzalasın ya da sezon sonu en az 20 milyonluk teklif getirsin satalım. Yok eğer bu ihtimaller olmazsa da kadro dışı bırakalım 1 yıl Ekici gibi yedek kalsın. Bunu göze alamaz korkar imzalar ama ortada yönetim yok ki !

Terim ilk fırsatta atlayacak adama. Buna izin vermeden yeni sözleşmeyi imzalatmak lazım.
    Sene sonu bay bay diyecek zaten. Sen boş ver bu işleri. 1 yıl kadro dışı bıraksak elimize ne geçecek. Sene sonu 10+ bir fiyata satalım yeterli
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2020de bitiyor sözleşmesi. bir yıl daha kalıp öyle gitsin isterim.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene sonu bay bay diyecek zaten. Sen boş ver bu işleri. 1 yıl kadro dışı bıraksak elimize ne geçecek. Sene sonu 10+ bir fiyata satalım yeterli

Nayır, nolamaz. Topçu olacak diye yıllardır bekliyoruz adam sonunda pişti, bu kadar kolay gidemez. Daha Avrupa'da oynayacak, milli takımda oynayacak değeri tavan yapacak, 10 milyon para mı en az 20 milyonluk teklif gelmedikçe satmak kulübe ihanet olur. Üzerine Avm dikilecek arsayı 3 kuruşa satmak anlamsız olur, para lazım millet aç aç.

Satacaksa da yeni yönetim satsın, bunlar hesap kitap bilmiyor 10 milyonluk teklif gelse pazarlıkla 5 milyona satar sevinirler. O parayla da gider yeni Kucka'ları başımıza sararlar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nayır, nolamaz. Topçu olacak diye yıllardır bekliyoruz adam sonunda pişti, bu kadar kolay gidemez. Daha Avrupa'da oynayacak, milli takımda oynayacak değeri tavan yapacak, 10 milyon para mı en az 20 milyonluk teklif gelmedikçe satmak kulübe ihanet olur. Üzerine Avm dikilecek arsayı 3 kuruşa satmak anlamsız olur, para lazım millet aç aç.

Satacaksa da yeni yönetim satsın, bunlar hesap kitap bilmiyor 10 milyonluk teklif gelse pazarlıkla 5 milyona satar sevinirler. O parayla da gider yeni Kucka'ları başımıza sararlar.
    Haklısın dostum ama ne yazık ki görünen bu.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yüksek bonservisle gitmesine engel olamazsın.lakin asıl soru şu.o alınan bonservisi yaşı geçmiş oyunculara yüksek maaş olarak vereceksen o zaman niye satıyorsun diye sorarlar.mandık olarak genç oyuncu satıyorsan yerine genç ve düşük maaşlı başka bi yetenek alman lazım.diğer türlü satma kalsın.

bu arada şu izlediğim okay ın piyasa değeri en az 50 milyon avro.matici pogba yı biliyoruz.ne kadar bonservis verildi.manu 29 yaşındaki matiçe 45 milyon avro verdi aga.okay ise daha 24 yaşında.ve en olmuş dönemine girdi.

Nereden
    İstanbul

10-15 aralığında bir rakama gitmeli. İngiltere değil de ben İtalya'da başarılı olacağını düşünüyorum. Dünkü oyunun Juve'de bile gideri var.

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10-15 aralığında bir rakama gitmeli. İngiltere değil de ben İtalya'da başarılı olacağını düşünüyorum. Dünkü oyunun Juve'de bile gideri var.
    15 civarı satilsa bile ne yapıp edilip sonraki satıştan pay koymak gerekir.
    Ben de İngilteredeki tempoyu kaldirabilecegini düşünmüyor. Sürekli ileri geri yapabilecek biri değil

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

piyasa çok yükseldi aga. 10-15 milyon avrolar şu anda çerez fiyatlardır avrupa piyasasında.

en az 30 milyon avro fiyat çekilmeli.o da süper ligde oynadığı için düşüyor.

porto da oynasa 50 milyon avro dan başlardı bonservisi.net

bu arada uzun boylu ve top tekniği iyi ileriye çıkan oyuncu bu piyasada oldukça az.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muhtemelen bizdeki son sezonu. Yolu açık olsun karakter olarak da gayet temiz bi insan, gönül isterdi ki bu kulüpte büyük başarılar kazansın ama yapacak bişey yok.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

performans olarak top yaptı, malesef tek başına sergiledi bu performansı diğer oyuncular yattı. haklı olarak gitmek isteyecektir. biz de müsade ederiz. 10 milyon euro'yu geçer bonservisi. biz de cafer'le sefa'yı takıma ekleriz. bir tane ucuz atletik bir ortasaha alırız. kucka da elimizde kalır zaten.

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Okay, Yusuf ve Abdülkadir Trabzonspor'un geleceğidir.

Çok bilirler tayfası ve Trabzonspor'u babasının malı görenler satmak isterse boynumuz kıldan ince tabiki...

Emredersiniz Haşmetmeap! der susarız...
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

10 verene satalım gitsin süper para bence.
    Takımın el freni. Bu 10 ederse Colman en az 30 du...!

Nereden
    Ankara

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 milyonu biz verelim de takımda kalsın. 15 nedir şu piyasa şartlarında. Adam 5 milyona kuçkayı almış, 10 milyona okayı satıyor. Şaka gibi ya
    Konu serdaracıl tarafından (06.03.2018 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Bursa

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 milyonu biz verelim de takımda kalsın. 15 nedir şu piyasa şartlarında. Adam 5 milyona kuçkayı almış, 10 milyona okayı satıyor. Şaka gibi ya
    Belli ki aradan komisyonunu alacak,herkes ekmeğinin peşinde,yoksa hangi aklı başında taraftar takımı için gerekli ve iyi bir oyuncuyu pazarlamak için çabalar?
    • Memento mori

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu çocuğa ayrı bir sempati duyuyorum. Sadece işini yapıyor, çalışıyor, kendini geliştirmek istiyor, performansını katlıyor. Çıkıp taraftara oynamıyor, edebiyat yapmıyor.

Helal olsun sana kardeşim , karakterine de ayrı bir parantez açmak gerek. İnşallah Cengiz Ünder gibi bizi yurt dışında gururlandırırsın birgün.
    .

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takımın 1 numarası.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

10-15 diyorsunuz da. yusuf'un 20 ettiği konuşuluyorsa okay 40 eder.

bu sezon inanılmaz bir performans. ben hep beğenirdim ama bu apayrı bir şey. dünya yıldızına döndü iyice.

sözleşme bitimi gideceğine kesinlikle inanmıyorum. okay da onur kadar trabzonsporlu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)