Sayfa 68 Toplam 119 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2970 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Okay Yokuşlu | Getafe

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ümit millilerde kayseri'de nasıl 10 no oynamış?
    bu hantallığını düşününce Alex, Ganso gibi safkan beyin olup
    ayağı çok temiz olması gerekirmiş

diğer yandan topla bu kadar vasat adamı
    bizim taraftar 10-15 milyonluk yaptı ya tebrik ediyorum

şunu da yazayım savunmak için
    form durumunu yazmayın
    topla ilişkisini 2 yıldır izliyoruz yeni değil

Nereden
    Bursa

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ümit millilerde kayseri'de nasıl 10 no oynamış?
    bu hantallığını düşününce Alex, Ganso gibi safkan beyin olup
    ayağı çok temiz olması gerekirmiş

diğer yandan topla bu kadar vasat adamı
    bizim taraftar 10-15 milyonluk yaptı ya tebrik ediyorum

şunu da yazayım savunmak için
    form durumunu yazmayın
    topla ilişkisini 2 yıldır izliyoruz yeni değil
    Okay'ın fizik yapısı nedeniyle form tutması biraz zaman alıyor,bu fiizğe sahip olanların sorunudur bu,bugünkü yavaşlığı hesap edilebilir bilir bir yavaşlık,hantallığını ağır idmanlar azaldıkça ağırlığı da geçer.
    Sakatlıktan da yeni çıktı.O yüzden fazla yüklenmek doğru olmaz.
    • Memento mori

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay'ın fizik yapısı nedeniyle form tutması biraz zaman alıyor,bu fiizğe sahip olanların sorunudur bu,bugünkü yavaşlığı hesap edilebilir bilir bir yavaşlık,hantallığını ağır idmanlar azaldıkça ağırlığı da geçer.
    Sakatlıktan da yeni çıktı.O yüzden fazla yüklenmek doğru olmaz.
    Okay geç forma girer uzun süre formda kalir. Geçen sene öyle oldu. Onazi bir öyle bir böyle. Top kullanmaya da pek hevesli. Oraya ağirliği olan iyi bir oyun kurucu alacaksin ki onazi'ye kafana göre top kullanma desin.

Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay geç forma girer uzun süre formda kalir. Geçen sene öyle oldu. Onazi bir öyle bir böyle. Top kullanmaya da pek hevesli. Oraya ağirliği olan iyi bir oyun kurucu alacaksin ki onazi'ye kafana göre top kullanma desin.
    Onazi beni çok şaşırttı,bir yerden transfer sözü almadan,bir yerlere gitmek için bu form tutma ve yükseliş çok garip,Afrikalı değil diyeceğim bu arkadaş,böyle bir sorumluluk ve iş ahlakı görülmüş şey değil o bölgeden gelenler için.
    Onazi hep böyle olacaksa kadroya ilk yazılır.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi beni çok şaşırttı,bir yerden transfer sözü almadan,bir yerlere gitmek için bu form tutma ve yükseliş çok garip,Afrikalı değil diyeceğim bu arkadaş,böyle bir sorumluluk ve iş ahlakı görülmüş şey değil o bölgeden gelenler için.
    Onazi hep böyle olacaksa kadroya ilk yazılır.
    Onazi'yi bu konuda çok övdüm ama sonrasinda bu fesih haberleri patladi. Kucka ve medel haberlerine bozulmuş olabilir. Yine de resmi maçlari beklemek lazim. O zaman farkli oluyor bazi şeyler. Baski ve stres altinda sorunlar yaşadiğini gördük. Kolay top kaybi yapabiliyor. Çevre kontrolü çok iyi değil. Göbekteki dörtlüde en hizli oyuncu olduğu için avantajli hale geliyor. Defansin önünü oynamak farkli.

Okay öne doğru oynamaya başlayinca performansi artti. Alani koruyan oyuncu olarak değil, pres yapan top kapan oyuncu olarak oynamayi daha çok benimsedi. Arkada beklerken top çikarirken fazla hata yapti.

Kucka ile oynarken kimin defans önü oynayacaği önemli. Onazi zaten bu görevi aldiği için avnatajli oluyor. Onazi'nin fizik özelliklerine sahip bir oyun kurucu alsaydik orasi hallolmuştu.

Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi'yi bu konuda çok övdüm ama sonrasinda bu fesih haberleri patladi. Kucka ve medel haberlerine bozulmuş olabilir. Yine de resmi maçlari beklemek lazim. O zaman farkli oluyor bazi şeyler. Baski ve stres altinda sorunlar yaşadiğini gördük. Kolay top kaybi yapabiliyor. Çevre kontrolü çok iyi değil. Göbekteki dörtlüde en hizli oyuncu olduğu için avantajli hale geliyor. Defansin önünü oynamak farkli.

Okay öne doğru oynamaya başlayinca performansi artti. Alani koruyan oyuncu olarak değil, pres yapan top kapan oyuncu olarak oynamayi daha çok benimsedi. Arkada beklerken top çikarirken fazla hata yapti.

Kucka ile oynarken kimin defans önü oynayacaği önemli. Onazi zaten bu görevi aldiği için avnatajli oluyor. Onazi'nin fizik özelliklerine sahip bir oyun kurucu alsaydik orasi hallolmuştu.
    Valla Onazi'yi hiç suçlamıyorum bizim stoperler çok ağır,evet bazen çok gereksiz top kayıpları yapıyor buna bir şey demiyorum da stoperler ileri çıkıp takımın boyunu kısaltmadıkları sürece topu alış ve dönüşler hep bir risk olacak.
    Medel o yüzden çok önemliydi.
    • Memento mori

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Adam hücuma dönük oynamak istiyor, bein'de verdiği röportajda da bunu belli etti. Ersun Yanal inadına neden geride oynatıyor anlamıyorum, Kucka'yı niye transfer ettin o zaman? O parayı ona gömeceğine Okay'ın yanına hücuma dönük ortasaha aldırsaydın ya. 2 senedir kadro mühendisliği yapıyoruz bir de. Olacak iş değil.

Nereden
    Bursa

Okay Okay yaza yaza öve öve onlarca sayfa doldurdum bu forumda ama üzülerek söylüyorum ki Batuhan ile Okay'ın performans anlamında bir farkı yok şuanlık.

Okay'ın kendini sorgulaması lazım, 16-17 yaşından beri profesyonel olarak top koşturuyorsun ama bir türlü performans standartını tutturamadın, o bölge bana emanet diyip seyirciye güven veremiyorsun. Bir dönem bir bakıyorsun 10 milyonluk topçu bir dönem para verip almam dedirtiyorsun.

Artık çıtayı yükseğe koyup onun altına inmemen lazım yoksa ömür boyu sıradan bir futbolcu olarak kalırsın. Bir de şu kondisyon problemini hallet, işin gücün futbol Allah aşkına nasıl bu haldesin anlam veremiyorum.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birader hazirlik maci sonrasi yaptiginiz yorumlarin umarim farkindasinizdir ki dün mevkisinde hic de fena degildi.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rodallega ile de Yaser Hacımustafaoğlu arasında fark yok zaten.

Nereden
    Bursa

Şunu anladım ki insanlar ne yazdığınızı okumuyor bu forumda. Ucundan bakıyor sonra kafasına ne eserse onu yazıyor. Benim yazımı okudun mu kelimesi kelimesine. Anladın mı mesajın içeriğini? Hey Allahım ya. Ben "şuanki" performansını ve sene içindeki düşüşlerini karşılaştırdım, insanlar istiyor ki beğendiği bir oyuncu sürekli övülsün, kötü oynasa bile adamcılık var taraftarın geninde.

Siz memnunsanız "şuanki" halinden sıkıntı yok. Riskli pas deneme, dikine oynama, top sürme, 10-15 metre arasında takıl, 20 dakikada kondisyon sıfırlansın, alan kontrolünü umursama, takım arkadaşlarını rahatlatma yok zaten. Sonra benim takımım en iyisi olsun dersiniz ama.

Ben Okay'ı sevdiğimden eleştiriyorum, daha fazlasını yapabilecek kapasiteye sahip. Sırf adamcılık uğruna, kalıplaşmış düşüncelerle tarafgir bakarsan her olaya orada başarı gelmez. Önce hakkını vereceksin futbolcunun. Batuhan'ı ben Urfa'da da izledim, dünkü maçta da. Okay ile stilleri hemen hemen aynı, 3. bölgede daha fazla vakit geçiriyor hatta. Neyse... İnsanlar forumda birbirine laf sokmak için giriyor, fikir tartışmak için değil, twitter kültürünün yansıması.

oğ 61 efsanesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kardeş hayalet gibisin. kumaşın iyi ama. olmadı maalesef

karahanbakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Belli ki kamp dönemini iyi gecirmemis ancak birkac haftaya kendine gelecektir. Kucka ile de iyi bir uyum yakalarsa orta daha hakimiyetini kaybedecegimiz pek az mac olur. Kendisine güvenim tam.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okay'ın yapısı böyle, geç form tutuyor. Bu sezon da öncekiler gibi form tuttuğu döneme bir sakatlık denk gelmezse yaz transfer döneminde kapımızı çift haneli rakamlarla çalar Avrupa kulüpleri. Ben satışı için erken diye düşünüyorum ama fırsattır tabi.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı karahanbakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belli ki kamp dönemini iyi gecirmemis ancak birkac haftaya kendine gelecektir. Kucka ile de iyi bir uyum yakalarsa orta daha hakimiyetini kaybedecegimiz pek az mac olur. Kendisine güvenim tam.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bütün yaz sakatti

macar kampinin ilk haftasini sadece düz kosu yapabildi...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okay başka takımda olsa veya zenci olsaydı övgüler çok daha fazla olurdu. Kendine iyi bakıyor fiziksel gelişimi iyi, topla ilişkileri de iyi. Değerini anlamak için gitmesine gerek yok. Maşallah diyeyim.
    Adı üstünde hazırlık ve kamp dönemi şimdi, çalış koçum asıl olan ligdeki performansın.

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fiziği çok iyi. Güçlü topu iyi saklıyor, müdahaleleri çok iyi ama Okay'ın kendisine ekstra bir şeyler katması gerek. Çabuk oynamayı öğrenmeli ve daha çok ara pası denemeli. Kalçasını rakibe dayayıp topu saklamayı biliyor. Kucka transferi bu sene en çok kendisine yarayacaktır. Okay hücum orjinli bir oyuncu iken bizde savunma ağırlıklı oynayarak bu yönünü de geliştirdi. Eğer bahsetmiş olduğum eksikliklerini geliştirebilirse çok iyi bir merkez orta saha oyuncusu olabilir. Ekstra özelliklere açık bir oyuncu.

Nereden
    Bursa

Ben iyi buldum hazirlik maçinda olumsuz yorumlara anlam veremedim.

Şöyle bir problem var. Kucka öne doğru oynayan futbolcu, onazi ise defans önü performansiyla olumlu görüntü verdi geçen sene ikinci yarida.

Okay kucka ile oynarken defansin önünde oynuyor, onazi ile oynarken öne doğru pres yaparak oynuyor, daha faydali oluyor. Görevi sürekli değişecek oyuncu okay. Bu durum okay'i komple bir oyuncu yapabilir ya da performansini dalgali hale getirebilir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Daha hızlı ve daha dikine oynamalı yoksa Avrupa hayali kurarken kendini kulübede bulabilir.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Görüsüm degismedi hala yeterli degil hele hele Kucka olunca arada Level farki cok oldu.

Hucuma pas atma orani yok gibi birsey atarsada pas hatasi olma ihtimali yüksek biri. Mücadelesi cok iyi.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sadece 1 maç kulübede beklemesi burdaki tüm olumsuz yorumların gözden kaybolması için yeterli olacaktır

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bütün yaz sakatti

macar kampinin ilk haftasini sadece düz kosu yapabildi...
    Doğru, bu performansını değerlendirirken gözden kaçıyor. Yine de konsantrasyonunu daha yüksek tutmalı. Sahadaki rolü konusunda da aklını netleştirmesi lazım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Berbat bir oyun çıkardı maalesef.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kötü oynama lüksü yok yondan çıktıktan sonra ortasaha yol geçen hanı oldu.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Daha kötü baslayamazdi maalesef, kesinlikle daha iyilecektir, lakin onun icin felaket bir baslangic oldu, ve oraya oyuncu gerektigini göstermis oldu.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)