Sayfa 503 Toplam 4112 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 403 453 493 501 502 503 504 505 513 553 603 1003 1503 ... SonuncuSonuncu
Toplam 102791 adet sonuctan sayfa basi 12,551 ile 12,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası -10-

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı duyurukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SON DAKİKA - UEFA, Başakşehir FK'nin Avrupa Kupaları'na katılmasında bir sıkıntı olmadığına hükmetti. (LigRadyo)
    olsaydi zaten besiktas ta ceza yerdi. uefa 8tas a cezayi mali kriterlerden Verdi sikeden degil.

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoca inşallah tek önlibero yapmaz.ikili oynamak daha iyi.
    bourcenau mbia ekici orta sahasına ne dersun

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı BunyaminEraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw her neyse işte
    Zaten rakamlar sembolik.
    Orası öyle ya
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı kyodou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben onu aceleden yanlış attım. tm ye warsc yazıp girip attım hemen. 1 saattir "polonium" diyorum sana legia warşovanın profilini atıyorum. Bu, adrianın geldiği takımı bilmemek olabilir mi ? ayrıca şimdi doğru yazıp baktm tm den o sezonki kadroya bakılmıyor malesef.
    Polonia takımı diyorum bende sana.değeri üç aşağı beş yukarı o günki gibi 10 milyon euro kadar.sen bana sor yederli.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sabri ile 1+1 yıllık anlaşma sağladı. Tecrübeli oyuncunun garanti ücretinin 1 milyon 800 bin Euro'ya çıkarıldığı ve maç başı ücretinde de iyileştirme yapıldığı bildirildi.

beyler şunu gördükten sonra futbolcu yıllıkları hakkında bir daha düşünün derim

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bourceanu takımda kalmalı. Transfer yapılsın veya yapılmasın, böyle bir görev adamı takımda her zaman iş yapar. Yedek kulübesinde de olsa oyuna girdiğinde takımı eksik oynatmayacağını öngörür taraftar en azından.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ysngmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda sefa düşmanlıgi var.şu soruya cevap verin .waris,yatabare,deniz,sefa hangisi gol yada asistleri ile takıma en çok katkı yapmıştır
    bu konuyu oynadıgı süre bölü istatistik olarak hesaplarsan hiç bişey yapmadıgını anlarsın

Nereden
    Almanya

Alıntı ysngmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda sefa düşmanlıgi var.şu soruya cevap verin .waris,yatabare,deniz,sefa hangisi gol yada asistleri ile takıma en çok katkı yapmıştır
    Waris, 4 gol 2 asist, 1765 dakika
    Yatabare, 5 gol 3 asist, 1735 dakika
    Sefa Yilmaz, 7 gol 4 asist, 2147 dakika
    Deniz Yilmaz, 2 gol, 1007 dakika

Ligi taniyan ve bilen, yabanci dil sorunu, arkadaslik sorunu cekmeyen, hocayi taniyan bir Sefa 400 dakika daha fazla oynamasina ragmen Warisden 3, Yatabareden 2 gol daha fazla atmis.

Evet Sefa düsmanligi ... Sefa kötü olamaz asla. Herkes Sefa düsmani, ama Sefa cok iyi.

Oynarken ismini yarim saatte bir duydugumuz Sefa

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabri ile 1+1 yıllık anlaşma sağladı. Tecrübeli oyuncunun garanti ücretinin 1 milyon 800 bin Euro'ya çıkarıldığı ve maç başı ücretinde de iyileştirme yapıldığı bildirildi.

Galatasaray bir şekilde şampiyon olduğu için koymuyor onlara,45milyon euro garanti para veriyorlar oyunculara
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kyodou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben onu aceleden yanlış attım. tm ye warsc yazıp girip attım hemen. 1 saattir "polonium" diyorum sana legia warşovanın profilini atıyorum. Bu, adrianın geldiği takımı bilmemek olabilir mi ? ayrıca şimdi doğru yazıp baktm tm den o sezonki kadroya bakılmıyor malesef.
    Polonia'nın o zaman ki kadro değeri 12-13 filandı boş yere uğraşma öyle 30 filan değil

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal’ın Avrupa seyahatinde gözlem altına aldığı iki oyuncu için yönetime rapor sunduğu ifade edildi. Austria Wien’in iki sol bekini de beğenen Yanal’ın yönetime sunduğu raporda, “İki sol bek te iyi. Ama 28 yaşındaki Markus Suttner bize daha çok katkı sağlar. Eğer onu alamazsak, alternatif olarak yine o takımda oynayan 26 yaşındaki Thomas Salamon’u da kadromuza katabiliriz” dediği ifade edildi.

Trabzonspor yönetiminin de teknik direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Austria Wien’in kaptanı olan 28 yaşındaki Markus Suttner için 1.5 Milyon Euro’luk bir teklif yapacağı belirtildi. Wien yetkililerinin bu teklife olumsuz yanıt vermesi durumunda ise aynı takımda oynayan bir başka sol bek oyuncusu Thomas Salamon için de 700 Bin Euro’luk bir teklif yapılacağı belirtildi. Takım kaptanı olan Suttner bu sezon 26 maça çıkıp 1 gol 4 asistlik performansla oynarken, Salamon ise 22 maça çıkıp 1 gol 2 asist yaptı.

karayamayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence yılın transferi bir şekilde Soner'in gönderilmesidir...

Her gün gitti mi diye bir bakıyorum foruma, hala kurtulamadık diye de hayıflanıyorum...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

su kazmanin futboldan para kazandigi üstelik bizim tüm Forum ahalisinin emekli olana Kadar kanacagi parayi 1 yilda kazandigi bir dünyada kimse adeletten bilmem neden bahsetmesin zaten.

kaldi ki sabrinin 1.800 milyon kazandigi yerde mbia cardozo gibileri yillik 10 milyondan asagiya olmamasi lazim herhalde.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig Radyo @LigRadyo 2 dk.2 dakika önce Lig Radyo Özel... UEFA, Başakşehir Futbol Kulübü'nün Avrupa Kupaları'na katılmasında bir sıkıntı olmadığına hükmetti.

Men yemediler, biraz tuhaf oldu bu şimdi.
    lig radyoya inanmam. takımlar bugün bildirilecekti yanılmıyorsam nasıl belli olmuş

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Bu Şili'liler hakikaten çok değişik bir millet, kendilerine büyük hayranlığım vardı şu manzarayı gördükten sonra hayranlığım bir kat daha arttı.Geçtiğimiz günlerde alkollü şekilde kaza yapan Arturo Vidal basın toplantısında hüngür hüngrü ağlıyor ve herkesten özür diliyor.Biz de olsa sümen altı yapmak için her yol denenir, ne alkollüsü ben hayatımda kolonya bile sürmedim gibi açıklamalar yapılır, zaten bütün suç karşıdakinindi denir ve herşey biterdi.Azıcık onurlu bir ülkede neler oluyor görmek isteyen şu basit olaydan bile ne dersler çıkarır.İzlemek isteyen buyursun izlesin.

http://www.goal.com/tr/news/3716/cop...C4%9Flad%C4%B1

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Transferler kampa yetişsinde kim olursa olsun.bu yonetım transfer yapmasada razıyım,eldekiler bu lig için gayet yeterli
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bourcenau mbia ekici orta sahasına ne dersun
    why not? ekdal da iyi olurdu. bourceanu m'bia olursa önlerine jaja koymak farz olur.

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polonia takımı diyorum bende sana.değeri üç aşağı beş yukarı o günki gibi 10 milyon euro kadar.sen bana sor yederli.
    Ben polonium takımının o zamanki değerini 30 küsür hatırlıyorum. Dediğin gibi 10 küsür olsa bile adrian' ın bize transfer olduğu dönemki değeri 3 M € idi. biz 5.25 verdik. Şuan ekicinin değeri 4 M €, 10 M € verseler satılması tartışılır. Kaldıki adrian geldi iyide katkı yaptı. çokda zarar ettiğimiz söylenemez. Aşağı yukarı yakın bir paraya sattık. Şuanki değeri de 5 M €. Olay burdan buralara geldi. Polonium takımının kadro değerini yanlış hatırlamış olmam bunu değiştirmez.
    Konu kyodou tarafından (18.06.2015 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nordin Amrabat'ın menajeri Guido Albers, Faslı oyuncunun Galatasaray'da kaldığını açıkladı. (Radyospor)

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Fransız basının çıkan son iddialara göre, defans bölgesine takviye yapmayı planlayan Trabzonspor, Cezayir Ligi'nde JS Kabylie forması giyen defans oyuncusu Djamel Eddine Benlamri'ye teklif yapacak.

Kulübüyle 2 yıllık sözleşmesi olmasına rağmen takımdan ayrılmak istediğini duyuran Djamel Eddine Benlamri'nin menajeri Trabzonspor ile görüşecek. İlginç bir detay ise 25 yaşındaki Cezayirli stopere Trabzonspor'un dışında Süper Lig'den Torku Konyaspor'un talip olduğu yönünde.

500 bin Euro civarında bir bonservis bedeli olan Djamel Eddine Benlamri, geçen sene Cezayir Ligi'nde oynadığı 29 maçta 2 gol attı.
    Konu duyurukcu tarafından (18.06.2015 Saat 14:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik yazı

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nordin Amrabat'ın menajeri Guido Albers, Faslı oyuncunun Galatasaray'da kaldığını açıkladı. (Radyospor)
    hayyydaaa )

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Şili'liler hakikaten çok değişik bir millet, kendilerine büyük hayranlığım vardı şu manzarayı gördükten sonra hayranlığım bir kat daha arttı.Geçtiğimiz günlerde alkollü şekilde kaza yapan Arturo Vidal basın toplantısında hüngür hüngrü ağlıyor ve herkesten özür diliyor.Biz de olsa sümen altı yapmak için her yol denenir, ne alkollüsü ben hayatımda kolonya bile sürmedim gibi açıklamalar yapılır, zaten bütün suç karşıdakinindi denir ve herşey biterdi.Azıcık onurlu bir ülkede neler oluyor görmek isteyen şu basit olaydan bile ne dersler çıkarır.İzlemek isteyen buyursun izlesin.

http://www.goal.com/tr/news/3716/cop...C4%9Flad%C4%B1
    https://www.youtube.com/watch?v=G5W0gTIdXcA

Şunu izleyip hangimiz gaza gelmedik? Şili'ye karşı bir hayranlığım var onlarında bizi sevdiğine eminim.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

son 12 gün kaldı ve yapılması beklenen 5 nokta atışı transfer.Gönderilmesi gereken sürüyle oyuncu.Proje ödevini son günü bırakan öğrenci gibiyiz

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Beyler istanbul medyasına itibar etmeyin ciddi sölüyorum. Hurma varsa amrabat bizdedir. O menajer bozuntusu para yiyemicek o yüzden böyle açıklamalar yapması doğal

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Avrupa Diğer

bizim Yurt disindan tarihimizde kiraladigimiz tek oyuncu Belkalem miydi? ben baska hatirlamiyorum da. yani sunu demek istiyorum bazen kiralik oyunculardan da üst düzey verim alinabiliniyor. belkelem de kisa sürede iyi isler yapti. baktik ki bonservis vs olmuyor bu yöntemi kullanabiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)