Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Altınordu FK

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Adalet,Eşitlik,Özgürlük..
    Komünar..

Nereden
    Balıkesir

Naptin öyle Cengiz
    Komünar..

Nereden
    Balıkesir

Adanaspor 2-4 Altınordu

Alt kategoriler de ki diğer resmi müsabakalar:

Altınordu U19 7-0 Adanaspor U19 (Altınordu bu ligde U 18 takımı ile oynuyor)

Altınordu U14 6-1 Denizlispor U14

Altınordu U15 5-0 Aydındpor 1923 U15

Altınordu U21 3-0 Adanaspor U21 (Altınordu bu ligde 2 yaş küçük olan U19 takımıyla oynuyor)

Altınordu U17 3-0 Medipol Başakşehir U17

Dün oynanan 2 hazırlık maçı:

Altınordu U12 5-0 Galatasaray U12

Altınordu U11 6-2 Galatasaray U11

Adamların alt yapısı tıkır, tıkır işliyor
    Konu Muhteva tarafından (19.10.2015 Saat 02:05 ) değiştirilmiştir.
    Komünar..

Nereden
    Balıkesir

Altınordu 1-0 Göztepe

Altınordu U21 2-0 Goztepe U21

Altınordu U19 2-2 Goztepe U19
    Konu Muhteva tarafından (25.10.2015 Saat 00:49 ) değiştirilmiştir.
    Komünar..

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Altınordu'nun taraftarı var mı ?
    Mustafa Yumlu.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altınordu'nun taraftarı var mı ?
    Altınordu İzmir'in en köklü kulüplerinden birisi hatta 1960'lı yıllarda İzmir de en çok taraftarı olan takım Altınordu idi.
    O yıllarda Göztepe'nin esamesi okunmazdı, maçlarına bir otobüs taraftar ya giderdi ya gitmezdi.
    1970'li yıllar Göztepe sağlam çıkış yapıp Altınordu iyice çöküşe geçince Altınordu taraftarları'nın büyük bölümü Göztepe'yi tutmaya başladı.
    Buna rağmen köklü bir kulüp olduğu için yaşları 40-50 üzeri olan son derece nezih ve bir o kadar hasta Altınordu'lu taraftarları var

Tabi bu son 3-4 yıldan beri imza attıkları başarılardan sonra taraftar sayısında da hiç şüohesiz ciddi artış oldu.
    Komünar..

Nereden
    Balıkesir

Okay Yokuşlu, Enes Ünal ve Salih Uçan Altınordu'nun "Futbola bir şans ver" projesine destek veren ilk isimler oldu.

Altınordu'nun, İngiltere merkezli 2nd Chance (İkinci Şans) Derneği ile birlikte organize ettiği ve sosyal yönden dezavantajlı çocukları topluma futbolla kazandırmayı hedefleyen “Give Football A Chance” (Futbola Bir Şans Ver) isimli projeye ülkemizin genç yıldız futbolcularından tam destek geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu, UEFA ve sponsorların desteğini alan projenin yüzleri, İtalyan ekibi Roma’da kariyerini sürdüren Salih Uçan, Manchester City’den Genk’e kiralanan Enes Ünal ve
    Trabzonspor’un genç yıldızı Okay Yokuşlu oldu.

Üç futbolcu da çocuklar için başlatılan Avrupa’nın futboldaki en büyük sosyal sorumluluk projesi için kameralar karşısına geçip hem futbol hayatlarındaki en büyük şanslarını anlattılar, hem de farkındalık oluşturmak adına düğmeye ilk basan isimler oldular.

Konuşmasında, çocukken hayran olduğu ve maçlarını TV’den izlediği Roma’nın efsane kaptanı Francesco Totti ile aynı takımda oynadığını hatırlatan Salih Uçan, “Bu benim için çok büyük bir şans. Genç kardeşlerimin de böyle bir şans elde etmesini çok istiyorum. Artık hepimiz, dünya futbolundaki gençlere yeniden bir şans verelim” dedi.

Trabzonsporlu Okay Yokuşlu ise şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Trabzonspor’da forma giymesinin önemli bir şans olduğunu vurgulayarak, “Tüm çocukların benim kadar şanslı olmasını istiyorum. Sen de dünya çocukları için futbola bir şans ver” çağrısında bulundu.

Enes Ünal ise 19 yaşında dünyanın en büyük kulüplerinden Manchester City’ye imza attığını belirterek, “Şu an da Belçika’nın güçlü kulüplerinden Genk’te forma giyiyorum. Bu, benim için büyük bir şans. Sen de dünya çocukları için futbola bir şans ver” diye konuştu.

Altınordu’nun yanı sıra İspanya'dan Athletic Bilbao, Almanya'dan Schalke 04, İngiltere'den Sheffield United, Hollanda'dan Vitesse Arnhem, İsveç'ten Hammarby, Bosna Hersek'ten Sarajevo ve Yunanistan'dan ise Atromitos kulüplerinin paydaş olduğu proje kapsamında 8 Avrupa ülkesindeki yoksul mahallelerde yaşayan, çoğunluğu göçmen ve spor yapma imkanı bulamayan ya da yetenekleri olduğu halde bir kulübün altyapısına girme şansı bulamamış 11 yaşındaki çocuklar arasında seçmeler yapılacak. Yüzlerce çocuğun katılacağı bu seçmeler sonucunda 8 ayrı 'Give Football A Chance' takımı oluşturulacak. İkinci aşamada bu 8 takım, ülkelerinde yapacağı seçmelerle 16 kişilik kendi 'Give Football A Chance' ekiplerini oluşturacak.
    Komünar..

Nereden
    Balıkesir

Altınordu U15 11-0 Alanyaspor U15

Altınordu U14 13-1 Alanyaspor U14

Rencide etmeseler aslında iyi takımlar
    Komünar..

Nereden
    Balıkesir

Altınordu forması giyen 19 yaşında ki Çağlar Söyüncü A milli futbol takımına davet edildi.
    Komünar..

Nereden
    İstanbul

Başkan abidik gubidik yasaklar koymuş. Diksiyon dersi hariç içi boş yasaklar olmuş. Senin ülkenin en kariyerli oyuncusu bir karış sakal ile neon yeşil ayakkabılar ile geziyor bu adam Barcelona da oynuyor sen tutup alt yapına sakal yok renkli ayakkabı yok diyorsun.

Bu kadar başarılı bir yapıda bile bunları görmek üzücü.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan abidik gubidik yasaklar koymuş. Diksiyon dersi hariç içi boş yasaklar olmuş. Senin ülkenin en kariyerli oyuncusu bir karış sakal ile neon yeşil ayakkabılar ile geziyor bu adam Barcelona da oynuyor sen tutup alt yapına sakal yok renkli ayakkabı yok diyorsun.

Bu kadar başarılı bir yapıda bile bunları görmek üzücü.
    Renkli krampon kısmına bayıldım.ben de eskiden senin gibi düşünürdüm ama kesinlikle bazılarının artistliklerini torpulemek için denenebilir. Amaç sakal kesmek değil. Hergün bir amaç için düzenli şekilde fedakarlık yapmak. Felsefene, amacina bagli olarak değerlendirme değişir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renkli krampon kısmına bayıldım.ben de eskiden senin gibi düşünürdüm ama kesinlikle bazılarının artistliklerini torpulemek için denenebilir. Amaç sakal kesmek değil. Hergün bir amaç için düzenli şekilde fedakarlık yapmak. Felsefene, amacina bagli olarak değerlendirme değişir.
    Katılmıyorum ben de sakal bırakıyorum kulübüm benden sakalımı kesmemi istese zoruma gider. Ayakkabılarımda parlak turuncu benim suçum değil Nike seri ayakkabılarda bu tip renkler hakim amaçta saha içinde dikkat çekip fark edilir olmak. Oyuna ufak tefek katkıları da var. Bu meseleler bireysel meselelerdir. Bir futbolcu "artistlik" yapıyorsa bu tip şeylerle değil eğitim ile disipline edilir. Bu tip şeyler efendi olmanın göstergesi değil bana kalırsa. C.Ronaldo'nun stili yaptıkları ortada bu adam çok üst düzey oyunculardan iki kilo jöle sürüyor ama gayet profesyonel bir futbolcu.

Nereden
    Bursa

Katılmıyorum ben de sakal bırakıyorum kulübüm benden sakalımı kesmemi istese zoruma gider. Ayakkabılarımda parlak turuncu benim suçum değil Nike seri ayakkabılarda bu tip renkler hakim amaçta saha içinde dikkat çekip fark edilir olmak. Oyuna ufak tefek katkıları da var. Bu meseleler bireysel meselelerdir. Bir futbolcu "artistlik" yapıyorsa bu tip şeylerle değil eğitim ile disipline edilir. Bu tip şeyler efendi olmanın göstergesi değil bana kalırsa. C.Ronaldo'nun stili yaptıkları ortada bu adam çok üst düzey oyunculardan iki kilo jöle sürüyor ama gayet profesyonel bir futbolcu.
    altyapı oyuncularından bahsediyoruz. profösyönel olana kadar bu tip deneysel çalışmalar olabilir. sonucuna göre değerlendirme yapılır.işe yarayıp yaramadığını yaptıktan sonra değerlendirirsin.

Nereden
    İstanbul

altyapı oyuncularından bahsediyoruz. profösyönel olana kadar bu tip deneysel çalışmalar olabilir. sonucuna göre değerlendirme yapılır.işe yarayıp yaramadığını yaptıktan sonra değerlendirirsin.
    .

Bunun deneysel yönü olduğunu dusunmuyorum ben. Bence bu tip tercihlerin bile profesyonelliğe engel olmadığını göstermek daha büyük kazanım. Kaldı ki bu çocuklar 10-15 yaşında bu şeyleri bu yaşta yapmayacakta nerde yapacak. A takımda bile bu yasak var. Bir de kirli sakal olabilir yazmış doğrudan transferlere öz evlat onu da yapamıyor. Ağır saçmalamiş. Böyle şeyleri profesyonellikle bağdaştırmak ayıptır. Bu anlayış devam ettikce daha çok aglayacagiz oyuncumuz yok diye.

Nereden
    Bursa

.

Bunun deneysel yönü olduğunu dusunmuyorum ben. Bence bu tip tercihlerin bile profesyonelliğe engel olmadığını göstermek daha büyük kazanım. Kaldı ki bu çocuklar 10-15 yaşında bu şeyleri bu yaşta yapmayacakta nerde yapacak. A takımda bile bu yasak var. Bir de kirli sakal olabilir yazmış doğrudan transferlere öz evlat onu da yapamıyor. Ağır saçmalamiş. Böyle şeyleri profesyonellikle bağdaştırmak ayıptır. Bu anlayış devam ettikce daha çok aglayacagiz oyuncumuz yok diye.
    Bence çok kizilacak bişey yok.niye yaptıkları önemli.kötü arkadaş ortamından net bir şekilde ayrılmalarını temsil ediyor olabilir. Hergün tıraş olmanın vereceği disiplinden faydalanmak istiyor olabilirler. Barcelona da neymar'dan aşırıya kaçan saç stillerinden kaçınmasını istemişti hatırladığım kadarıyla. Çünkü muhafazakarlik, sadelik tüm klube oyun sistemine bile işlemiş. Klübün başkanı olarak böyle şeyleri isteme hakkı var.bugün büyük şirketlerde de böyle kurallar var. Niyet önemli. Altınordu kulübüne bakınca kesinlikle eski tip sakal karsitligindan daha fazlası olduğuna eminim.bu arada benim de kirli sakalim var.

Nereden
    İstanbul

Bence çok kizilacak bişey yok.niye yaptıkları önemli.kötü arkadaş ortamından net bir şekilde ayrılmalarını temsil ediyor olabilir. Hergün tıraş olmanın vereceği disiplinden faydalanmak istiyor olabilirler. Barcelona da neymar'dan aşırıya kaçan saç stillerinden kaçınmasını istemişti hatırladığım kadarıyla. Çünkü muhafazakarlik, sadelik tüm klube oyun sistemine bile işlemiş. Klübün başkanı olarak böyle şeyleri isteme hakkı var.bugün büyük şirketlerde de böyle kurallar var. Niyet önemli. Altınordu kulübüne bakınca kesinlikle eski tip sakal karsitligindan daha fazlası olduğuna eminim.bu arada benim de kirli sakalim var.
    Ah ah Altınordu olsam başkana inat uzun sakal bırakır en ornek oyuncu olurdum. Pembe kramponlarla

Nereden
    Balıkesir

hbrde478.jpg

Bence boşuna tartışıyorsunuz bu resim bugünkü U15 maçından ben 4 farklı renk görüyorum pembe bile var

Resim yenidir herhalde çünkü her maç öncesi çekilen resmi koyuyorlar.

Bu arada maç skoru;

Altınordu U15 11-0 Nazilli Belediyespor U15

Bu uygulamaların sadece alt liglerde uygulanması bencede disiplinle ilgili bir husus mesela bir futbolcunun Arda gibi sürekli sabit sakalı varsa bu normaldir ama bir futbolcu 5-10 gün kirli sakalla dolaşıp sonra tıraş olup tekrar aynısını yapıyorsa bu onun uyuşuk ve tembel olduğunu gösterir bu tip insanları disipline edemezsen kaliteli bir futbolcu olmasını bekleyemezsin.

Belki Başkan'ın sakal yasağının altında bu düşünce vardır.

Öte yandan eğer ayakkabı yasağı varsa ki resimlere göre yok bencede gereksiz bir uygulama olmuş ama Başkan yaptırdığı uygulamaların çoğunluğunda Avrupa kulüplerini örnek alıyor yarın eleştiriler sonrası çıkıp kardeşim Dortmund'da,Bilbao'da aynı uygulamayı yapıyor haberiniz yok diyebilir
    Konu Muhteva tarafından (22.11.2015 Saat 01:55 ) değiştirilmiştir.
    Komünar..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhteva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hbrde478.jpg

Bence boşuna tartışıyorsunuz bu resim bugünkü U15 maçından ben 4 farklı renk görüyorum pembe bile var

Resim yenidir herhalde çünkü her maç öncesi çekilen resmi koyuyorlar.

Bu arada maç skoru;

Altınordu U15 11-0 Nazilli Belediyespor U15

Bu uygulamaların sadece alt liglerde uygulanması bencede disiplinle ilgili bir husus mesela bir futbolcunun Arda gibi sürekli sabit sakalı varsa bu normaldir ama bir futbolcu 5-10 gün kirli sakalla dolaşıp sonra tıraş olup tekrar aynısını yapıyorsa bu onun uyuşuk ve tembel olduğunu gösterir bu tip insanları disipline edemezsen kaliteli bir futbolcu olmasını bekleyemezsin.

Belki Başkan'ın sakal yasağının altında bu düşünce vardır.

Öte yandan eğer ayakkabı yasağı varsa ki resimlere göre yok bencede gereksiz bir uygulama olmuş ama Başkan yaptırdığı uygulamaların çoğunluğunda Avrupa kulüplerini örnek alıyor yarın eleştiriler sonrası çıkıp kardeşim Dortmund'da,Bilbao'da aynı uygulamayı yapıyor haberiniz yok diyebilir
    Bu demek ki başkan şov yapmış sadece kendisi de farkında olayın. Maksat Altınordu'nun reklamı olsun.

Nereden
    Balıkesir

Hayır yasaklamış resimler eski bugün siteye koyduğu uzun yazısını gördüm bu konuda ciddi kurala uymayan başka kapıya demiş kısaca.

Show'u İho türü parazitler yapar Altınordu'nun reklama ihtiyacı yok zaten projeleriyle sürekli ekranlara gelen bir kulüp.

Misyonu show yapmak olan kulüp 3 yılda 2 lig yükselemez.

Daha öncede söylediğim gibi ayakkabı yasağını doğru bulmuyorum ama herkesin disiplin anlayışı farklıdır kendi tercihi.

Başkanın yazısından şu satırlar bu uygulamayı disiplinli ve kaliteli futbolcu yetişmesi için yaptırdığı anlaşılıyor:

"Kaleye şöyle bazuka gibi vuran bir futbolcumuz yok ama ayaklar sanki gökkuşağı."

"Sirk topçusu olmak isteyen, başka yere gitsin,bizden irak,ne yaparsa yapsın"
    Komünar..

Nereden
    Bursa

ayakkabı rengi önemli, özellikle bir önlibero renkli ayakkabı giyiyorsa karakteri önlibero oynamaya uygun değildir

Nereden
    Balıkesir

Altınordu 0-1 Yeni Malatyaspor

Hakem Altınordu'nun 2 net penaltısını vermedi Malatya'nin golünde de topun çizgiyi geçip geçmediği anlaşılmıyor.

Altınordu U16 7-2 Fenerbahçe U17

Feneri madara etmişler
    Komünar..

OĞUZHAN061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

krampon olayına katılıyorum.herkes amatör olarak oynamıştır futbolu.biz okul takımındayken böyle renkli krampon giyenler genelde quaresma vari takılıp takıma katkı vermeyen tiplerdi

Nereden
    Balıkesir

Altınordu U18 4-1 Karşıyaka U19

Şu bonus kafa büyük golcü olacak

Komünar..

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Muhteva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altınordu U18 4-1 Karşıyaka U19

Şu bonus kafa büyük golcü olacak

İsmi ne bu bonusun? Bir de biri u19'da diğeri niye u-18
    Mustafa Yumlu.

Nereden
    Balıkesir

Çünkü Altınordu U19 liginde U18 takımıyla oynuyor bir yaş küçükler yani

Bonusun ismi Onur Demir
    Komünar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)