Sonuç: Trabzonsporun þu anki durumunun sorumlusu kim ?

Katýlýmcý sayýsý
201. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • yönetim

57 28.36%
  • futbolcular

48 23.88%
  • teknik direktör

34 16.92%
  • taraftar

3 1.49%
  • hepsi

59 29.35%
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takýmýn Þu Anki Durumunun Sorumlusu Kim?

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Cevap veriyorum hepsi.
    keyif adamý ..

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetimmi suçlu þaka gibi ya

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Exclamation

beþ metreye pas atamayan ben sorumluyum, birde bana benzeyen ts futbolcularý

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bu durumda herkesin suçu var.

H.Tolga YÝÐÝT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Tabi ki futbolcular...

Ve de tiyatro izlemeye gelen trabzonda yaþayan taraftarlar...

Ben Ýstanbuldaki Beþiktaþ maçýna gittim 1 hafta sesim düzelmedi...

Orda ki taraftarýnda gerçek anlamda takýmý sahiplenmesi lazým...

Ruhsuz taraftar...Ruhsuz takým...Sonuç yine hüsran...Kim gelirse gelsin...
    >>(KaBuSuN_OLuRuM)<<

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

ben ziya dogan dedim ama futbolcularinda sucu yok degil!
    Ýnsan ol evlat!

Nereden
    Ýstanbul

YÖNETÝM : Yönetim yok ki bizde ???? bence o kýsmý kaldýrýn ... baþkanýn yönetim üstünde ciddi bir yaptýrýmý yok bu çok konuda hep belli oldu... en belirgin olaný kaleci konusu ...baþkan ayrý telden trabzon kanadý ayrý telden istanbul kanadý baþkana yakýn böyle bir yönetimden ne bekliyorsunuz ... baþkan masaya yumrugunu vurmalýydý vuramadý hatalý ... trabzon kanadý davulu baþkana verip tokmagý kendi istiyor ki açýkcasý öle hala ...istanbul kanadý baþkanla beraber olmak istiyor baþkan sessiz kalýnc onlarda kalýyor ...ideal olan bence kongre de baþkanýn kendi listesini adam gibi yapmasý ama o liste kongreden geçer mi biraz deðil oldukça zor ...yani bu yönetim böle devam edecek gibi gözüküyor sürprizler olmazsa ...

FUTBOLCULAR : bence taraftardan sonra en suçsuz kesim ... arkadaþlar adamlarýn çogu kafa olarak bitmiþ ... sahaya çýkýyorsunuz genel oyun anlayýþýnýz hucum ama kenarda jandarma var korkudan yapacagýnýzý yapamazsýnýz ...bir de þimdi teknik bir futbolcuyu düþünün adam veriyor topu sonra topu geri almayý bir yana býrakýn baþlýyor geriye koþmaya çünkü jandarma orada hemen kementi atýp alýr oyundan .. eh bu böle 3 4 5 defa olursa o futbolcu da oynama hýrsý da kalmaz þevki de ... takýmdaki futbolcularýn çogu ofansif yönü kuvvetli futbolcular genel yapý itibarýyla bu adamlar topu verip sonra hiç alamazlarsa hamal gibi koþmalarýný beklemeyiniz. top yapan bir takým çýksýn sahaya bakýn nasýl oynuyorlar .. topun peþinden koþmaktan top yapamýyorlar ki al ver sonra koþ al ver sonra koþ ...

TEKNÝK DÝREKTÖR:Bu forumda lazaroni kendi bir þey yapmazsa bu yönetim bunu yollamaz demiþtim sonra lazaroni medyaya o açýklamalarý yaptý ve kovuldu .. can kurban gerçi böyle kovulmaya .. neyse yani lazaroni kovulmuyacaktý baþkan da bunu açýklamýþ sanýrým bugün ... sebebi saha sonucu deðildi yani ..þimdi lazaroninin gelmesi büyük hata idi neyse yapýldý bir hata taraftar ayaga kalktý adam öle veya böle yollandý ... þimdi ikinci hata ziya dogan dan baþlýyor ... ziya dogan hazretleri ilk demecinde ben deðiþtim demiþti yalan yok dedim ki hadi bakalým ama iþte huylu huyundan vazgeçmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr r........dünyanýn en yeteneksiz teknik direktörü olsa bu takýmýn defans oynayamayacagýný bilir kiiiiiii yani yattara da yok .. yattarayý da koyun bu takýma takým töbe defans yapamaz.. gerçi ziya dogan hazretleri yattara yok diye epey sevinmiþtir... maçtan sonra hala diyor ki defansif hatalar kondisyon vs vs vs vs.... yahu be hazret kaç pozisyonumuz var top mu yaptýk baskýlý mý oynadýk ne yaptýk? ne defansý bu takým senin kafandaki defansý yapamazzzzzzzzzzzz ha alýrsýn ayman erdinç emrah yabancý bir ön libero bir kaleci bir tane daha ön libero bir tane daha stoper tamam senin dedðin defansý yapar ... öle yok hazret artýk gökdeniz gidecek fatihe verecek aradan þimek vuracak sen maç alacan o mazide kaldý geç bu iþleri yemiyor iþte ....bence çok büyük oranda hatta % 51 bu duruma gelmemizde son haftalarý kast ediyorum tek suçlu hazrettir ...þunu anlamýyor bu takým top oynasýn yenilsin taraftar buna razý sahaya çýksýn oynasýn bassýn top yapsýn ama yeniliyorsa yenilsin ( ki böle takýma kimse üzerimize gelip kendi sahamýzda hapsedemez ) ne olursa hazrettin takýntýlarý var ve bunu geçemiyor ... bu takýmdan diger meslektaþý niye gitti onu dahi anlamýyor .. laaroni sahi niye gitti ? sahaya 3 forvetle çýktýgý için mi ? hazret geldi þöyle bir geniþ bakýn ne kadar fark var mantalite olarak ? takým 1 0 maglup gel olm þimek umut musampa vs vs vs ... ama baþtan yok yasak ... hazret korkma korkma tek deðil ama en büyük suçlu sensin ....

TARAFTAR:Ben az suçu taraftara buluyorum ... naim bir kaç konuya temas etmiþ ... açýkcasý samimi olmak gerekirse ben de maçlarda bagýran taraftar deðilim ... 27 28 yaþýna kadar bagýrýyordum yani bir þeyler yapýyorduk.. çekirdek yemesem de açýkcasý bagýrmýyorum ... zaten her hafta maça gitmiyorum da ... ben bagýrýp bagýrmamasý olayýndan ziyade ( bence rize maçýnd taraftar iyi idi) taraftarý maça gitmemesi konusunda hatalý bulabilirim bagýrmasalar dahi dolu tribünler her zaman iyidir.. taraftarýn en büyük hatasý lazaroniyi gönderdikten sonra yönetimi adeta ziya dogan hazretlerinin ayagýna götürdü ii gerçi o da koþa koþa geldi ya neyse .. taraftar olarak bence buna dikkat etmeliyiz ve en önemlisi samimi olmalýyýz önce samimi ... bu sitede oy kullanan taraftarýn % 85 i ziya dogan hazretleri demedi mi ??????? yerel gazetenin anketinde % 80 ziya dogan çýkmadý mý ?????? arkadaþlar samimi olalým öle yagma yok ..... kimse bu hoca konusunda topu bir yerlere atmaya çalýþmasýn .... ziya dogan hazretleri tercihinde ilk suçlu taraftardýr .... yani yönetim yönetime yakýn insanlar bu siteyi hiç takip etmiyorlar mý ? baský altýnda iþler kötü durumda olan bir yönetim bakýyor ki taraftarýn % 85 i ziya dogan diyor ... tamam diypr taraftar istiyor pat ziya dogan hazretleri ...ben forumu elimden geldiði kadar okuyorum bir kaç arkadaþ dýþýnda biz bu ziya doganý istedik hata yaptýk diyen yok herkes saldýracak bir yer bulmuþ hucum saldýrýyor .... ziya dogan hazretleri konusunda tek suçlu taraftardýr biraz samimi olmak gerek ....ha þimdi diyeceksiniz ki almasalardý yok öyle iþte eger almasalardý ve bu tablo gene böyle olsaydý taraftarýn tepkisini düþünemiyorum ...

saygýlarýmla ....

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hepsi diyorum .... herkes suçlu kimse üzerine düþeni yapmýyo... trabzonspor takým deðil...
    [ille d' 7]

MahmutHSO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Mantýk sýralamasý yaparsak,tabiki baþarý ve baþarýsýzlýðýn ilk sorumlusu yönetimdir.
    Ama ben bu kadronun daha iyi oyun çýkartabileceðini düþünüyorum.Bu düþünceye göre de Ziya Doðan sorumlu bu oyunumuzdan.

Nereden
    Hakkari

Herkes suçlu demiþtim ve yine tekrarlýyorum...taraftardan yönetime kadar. futbolcudan antrenöre kadar....herkes...

Mustafa Mahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

ya hakkattende yönetimin tek suçu lazaroniyi getirip göz göre göre iðrenç bi baþlangýç yapmasýydý.teknik direktör desen adam sana kadroyu ayarlýyo,verio ne suçu var(tabi gidipte gökdeniz yerine paf takýmdan adam koymuyoya ona þükür)bütün suç futbolcularda bütün futbolcular hýrslý oynasa karþýmýzda takým duramaz ç.rize nasýl oynadý özellikle altan adamlar yýktýlar bizi yaw.yönetimin bir diðer suçuda gelip ali GÜZELdal ý satýosun.gidiosun murat ocaký alýosun.Geliyosun sað kanatta oynasýn diye solak herif musa büyük alýosun defansa.Teknik dirtektör idman eksiði var diye musampayý oynatmýormuþ.adam izledik biraz daha þans verse maçlarda 45 dk. filan çok iyi olucak.adam bileðine gayet hakim þutlarý sert ve isabetli çekio.BENCEDE BÜTÜN SUÇ HERKESÝN(TARAFTAR HARÝÇ)biz göewvimizi yapýp baýrýyoruz..
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yonetimde baskan ve 'brahim haciosmanoglu disinda adam yok bence derhal baskan yonetimini sekillendirmeli baska bir kadroyla yola devam etmeli hasimlerle olacak is degil bu ziya hocanin sucu fazla degil her gelen teknik direktoru istifaya davet etmek gibi sacma bir mantik olamaz napsin adam herifler oynamayinca kendisimi ciksin sucun en buyugu futbolculardaaaaa

AKSOY_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

tabikide teknik traktörümüz ziya doðan suçlu
    bu takýmý böyle oynatmamalý
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

baþta futbolcular olmak üzere sýrasýyla teknik direktör,yönetim,taraftar
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

kandemir
    Ziyaretçi

bakýyorumda ziya doðaný bile yollamaya çalýþýosunuz...bu adam deilmi bjk ve gs yi ezen...

eee daha ne...biraz sabýr gösterelim,bu zamana kadar her gelen hocayý þutladýk.þu adama 2 sene sabredelim

asem61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yönetim tek sucludur. yanlis kararlar takimimizi ve kulübümüzü buduruma getirmistir.
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý szymkowiak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya hakkattende yönetimin tek suçu lazaroniyi getirip göz göre göre iðrenç bi baþlangýç yapmasýydý.teknik direktör desen adam sana kadroyu ayarlýyo,verio ne suçu var(tabi gidipte gökdeniz yerine paf takýmdan adam koymuyoya ona þükür)bütün suç futbolcularda bütün futbolcular hýrslý oynasa karþýmýzda takým duramaz ç.rize nasýl oynadý özellikle altan adamlar yýktýlar bizi yaw.yönetimin bir diðer suçuda gelip ali GÜZELdal ý satýosun.gidiosun murat ocaký alýosun.Geliyosun sað kanatta oynasýn diye solak herif musa büyük alýosun defansa.Teknik dirtektör idman eksiði var diye musampayý oynatmýormuþ.adam izledik biraz daha þans verse maçlarda 45 dk. filan çok iyi olucak.adam bileðine gayet hakim þutlarý sert ve isabetli çekio.BENCEDE BÜTÜN SUÇ HERKESÝN(TARAFTAR HARÝÇ)biz göewvimizi yapýp baýrýyoruz..
    yazdýklarýnýn hepsine katýlýyorum ama son cümlene katýlamýyorum... rize maçý niye taraftardan niye ses çýkmadý merak ettim.ben bile canlý biliyom bir tarafýmýz çýkana kadar baðýrdýðýmýzda bu takým nasýl oynuyordu
    [ille d' 7]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý pisluq61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bakýyorumda ziya doðaný bile yollamaya çalýþýosunuz...bu adam deilmi bjk ve gs yi ezen...

eee daha ne...biraz sabýr gösterelim,bu zamana kadar her gelen hocayý þutladýk.þu adama 2 sene sabredelim

yani 2 maç kazandý diye gelen geçene yenilmeye hakký var diye bi sonuç çýkýyor o zaman... bence çok saçma bi düþünce çünkü onlarý yenmekle sadece kazandýðýmýz 6 puandý... oysa gençler ve rize maçlarýndada 6 puan kaybettik.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý coolank Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    YÖNETÝM : Yönetim yok ki bizde ???? bence o kýsmý kaldýrýn ... baþkanýn yönetim üstünde ciddi bir yaptýrýmý yok bu çok konuda hep belli oldu... en belirgin olaný kaleci konusu ...baþkan ayrý telden trabzon kanadý ayrý telden istanbul kanadý baþkana yakýn böyle bir yönetimden ne bekliyorsunuz ... baþkan masaya yumrugunu vurmalýydý vuramadý hatalý ... trabzon kanadý davulu baþkana verip tokmagý kendi istiyor ki açýkcasý öle hala ...istanbul kanadý baþkanla beraber olmak istiyor baþkan sessiz kalýnc onlarda kalýyor ...ideal olan bence kongre de baþkanýn kendi listesini adam gibi yapmasý ama o liste kongreden geçer mi biraz deðil oldukça zor ...yani bu yönetim böle devam edecek gibi gözüküyor sürprizler olmazsa ...

FUTBOLCULAR : bence taraftardan sonra en suçsuz kesim ... arkadaþlar adamlarýn çogu kafa olarak bitmiþ ... sahaya çýkýyorsunuz genel oyun anlayýþýnýz hucum ama kenarda jandarma var korkudan yapacagýnýzý yapamazsýnýz ...bir de þimdi teknik bir futbolcuyu düþünün adam veriyor topu sonra topu geri almayý bir yana býrakýn baþlýyor geriye koþmaya çünkü jandarma orada hemen kementi atýp alýr oyundan .. eh bu böle 3 4 5 defa olursa o futbolcu da oynama hýrsý da kalmaz þevki de ... takýmdaki futbolcularýn çogu ofansif yönü kuvvetli futbolcular genel yapý itibarýyla bu adamlar topu verip sonra hiç alamazlarsa hamal gibi koþmalarýný beklemeyiniz. top yapan bir takým çýksýn sahaya bakýn nasýl oynuyorlar .. topun peþinden koþmaktan top yapamýyorlar ki al ver sonra koþ al ver sonra koþ ...

TEKNÝK DÝREKTÖR:Bu forumda lazaroni kendi bir þey yapmazsa bu yönetim bunu yollamaz demiþtim sonra lazaroni medyaya o açýklamalarý yaptý ve kovuldu .. can kurban gerçi böyle kovulmaya .. neyse yani lazaroni kovulmuyacaktý baþkan da bunu açýklamýþ sanýrým bugün ... sebebi saha sonucu deðildi yani ..þimdi lazaroninin gelmesi büyük hata idi neyse yapýldý bir hata taraftar ayaga kalktý adam öle veya böle yollandý ... þimdi ikinci hata ziya dogan dan baþlýyor ... ziya dogan hazretleri ilk demecinde ben deðiþtim demiþti yalan yok dedim ki hadi bakalým ama iþte huylu huyundan vazgeçmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr r........dünyanýn en yeteneksiz teknik direktörü olsa bu takýmýn defans oynayamayacagýný bilir kiiiiiii yani yattara da yok .. yattarayý da koyun bu takýma takým töbe defans yapamaz.. gerçi ziya dogan hazretleri yattara yok diye epey sevinmiþtir... maçtan sonra hala diyor ki defansif hatalar kondisyon vs vs vs vs.... yahu be hazret kaç pozisyonumuz var top mu yaptýk baskýlý mý oynadýk ne yaptýk? ne defansý bu takým senin kafandaki defansý yapamazzzzzzzzzzzz ha alýrsýn ayman erdinç emrah yabancý bir ön libero bir kaleci bir tane daha ön libero bir tane daha stoper tamam senin dedðin defansý yapar ... öle yok hazret artýk gökdeniz gidecek fatihe verecek aradan þimek vuracak sen maç alacan o mazide kaldý geç bu iþleri yemiyor iþte ....bence çok büyük oranda hatta % 51 bu duruma gelmemizde son haftalarý kast ediyorum tek suçlu hazrettir ...þunu anlamýyor bu takým top oynasýn yenilsin taraftar buna razý sahaya çýksýn oynasýn bassýn top yapsýn ama yeniliyorsa yenilsin ( ki böle takýma kimse üzerimize gelip kendi sahamýzda hapsedemez ) ne olursa hazrettin takýntýlarý var ve bunu geçemiyor ... bu takýmdan diger meslektaþý niye gitti onu dahi anlamýyor .. laaroni sahi niye gitti ? sahaya 3 forvetle çýktýgý için mi ? hazret geldi þöyle bir geniþ bakýn ne kadar fark var mantalite olarak ? takým 1 0 maglup gel olm þimek umut musampa vs vs vs ... ama baþtan yok yasak ... hazret korkma korkma tek deðil ama en büyük suçlu sensin ....

TARAFTAR:Ben az suçu taraftara buluyorum ... naim bir kaç konuya temas etmiþ ... açýkcasý samimi olmak gerekirse ben de maçlarda bagýran taraftar deðilim ... 27 28 yaþýna kadar bagýrýyordum yani bir þeyler yapýyorduk.. çekirdek yemesem de açýkcasý bagýrmýyorum ... zaten her hafta maça gitmiyorum da ... ben bagýrýp bagýrmamasý olayýndan ziyade ( bence rize maçýnd taraftar iyi idi) taraftarý maça gitmemesi konusunda hatalý bulabilirim bagýrmasalar dahi dolu tribünler her zaman iyidir.. taraftarýn en büyük hatasý lazaroniyi gönderdikten sonra yönetimi adeta ziya dogan hazretlerinin ayagýna götürdü ii gerçi o da koþa koþa geldi ya neyse .. taraftar olarak bence buna dikkat etmeliyiz ve en önemlisi samimi olmalýyýz önce samimi ... bu sitede oy kullanan taraftarýn % 85 i ziya dogan hazretleri demedi mi ??????? yerel gazetenin anketinde % 80 ziya dogan çýkmadý mý ?????? arkadaþlar samimi olalým öle yagma yok ..... kimse bu hoca konusunda topu bir yerlere atmaya çalýþmasýn .... ziya dogan hazretleri tercihinde ilk suçlu taraftardýr .... yani yönetim yönetime yakýn insanlar bu siteyi hiç takip etmiyorlar mý ? baský altýnda iþler kötü durumda olan bir yönetim bakýyor ki taraftarýn % 85 i ziya dogan diyor ... tamam diypr taraftar istiyor pat ziya dogan hazretleri ...ben forumu elimden geldiði kadar okuyorum bir kaç arkadaþ dýþýnda biz bu ziya doganý istedik hata yaptýk diyen yok herkes saldýracak bir yer bulmuþ hucum saldýrýyor .... ziya dogan hazretleri konusunda tek suçlu taraftardýr biraz samimi olmak gerek ....ha þimdi diyeceksiniz ki almasalardý yok öyle iþte eger almasalardý ve bu tablo gene böyle olsaydý taraftarýn tepkisini düþünemiyorum ...

saygýlarýmla ....
    Bu yazý iyi bir toparlama olmuþ. Bir de Cyzio üstadýn "Þampiyonluk Þansýmýz" konu baþlýðýnda böyle güzel bir toparlama mesajý vardý. Ýkisi için de, her ikinizin de eline saðlýk.

Aslýnda sorunlarýn tespitinde hemen herkes hemfikir. Hemfikir de, bu sorun sarmalýnýn birbirlerine etkisi ve tetikleyiþi var ki, sanýrým iþte orada ayrýlýyoruz.

Ziya Doðan, insan olarak çok sevdiðim, çalýþan emekçi olarak da takdir ettiðim bir adam. Takdir ediþ sebebim ise reklamlardan ve ayak oyunlarýndan uzak saf ve samimi bir futbol emekçisi. Ýþ ahlaký yüksek. Ama teknik direktörlük konusunda ayný güzel methiyeleri haketmiyor. Zeki hamleleri yapmýyor ve bazý takýntýlarý var. Aslýnda bu da anormal deðil. Zira her yiðidin bir yoðurt yiyiþi var ve biz de bunu, daha o takýmýn baþýna gelmeden biliyorduk.

Ýþte burada TEK SUÇLU YÖNETÝMDÝR diyebilirim. Allah allah bu nereden çýktý? Anlatayým:

Asýl suç, Ziya Doðan'ýn gelmesine sebep olacak zeminin hazýrlanmasýndaydý. Mesela Lazaroni'nin getiriliþi bunun bir ayaðýydý. Lazaroni, yeryüzündeki teknik direktörler içinde bu takýmýn baþýna getirilecek en kötü teknik direktör, en berbat seçimdi. O zaman þimdi buralarda ince (hacim bakýmýndan) zekasýyla ahkam kesen bazý zevat onun için "Kariyerli" bile diyordu. Saçmaydý. Ýþte o adamý bu takýmýn baþýna getirmekle Ziya Doðan'ý getirmek beraberinde geldi.

Zira daha sezonun 4. haftasýnda teknik direktör yolluyorsanýz, o zaman Ziya Doðan'dan baþka tercihleri de kalmamýþtý. Neden? Çünkü:

1- Taraftar Lazaroni'ye ciddi tepki vermeye baþlamýþ, tepkiler yavaþ yavaþ yönetime de kaymaya baþlamýþtý. O dönemde bir yeni Lazaroni vakasý daha yaþamaya da kimsenin tahammülü kalmamýþtý. Dolayýsýyla getirilecek herhangi bir yabancý TD yönetim için büyük bir kumar olacaktý.

2- Yerli TD'ler içinde adý geçenler (taa sene baþýnda) ise zaten o TD arayýþý sýrasýnda küstürülmüþ ve yýpratýlmýþtý. Yani ya gelmeyi kabul etmeyecekler, ya da gelseler de yýpratýlmýþ olduklarý için ömürleri muhtemelen kýsa olacaktý.

3- Aslýnda yönetim sene baþýnda adam akýllý bir "hoca arayýþý" da yapmamýþtý. Öyle ki 2 aya yakýn bir süre "yabancý" hoca arayan yönetim, Lazaroni'yi gönderdiðinde yeni bir alternatifi elinde bulundurmuyordu. Yani ya 2 ay daha, hem de baþlamýþ ve ilerleyen sezonda hoca arayacak ve sonunda da abuk subuk bir adamý getirecek, ya da Ziya Doðan'ý getirecekti.

4- Yeni gelecek teknik direktörün takýmý tanýmasý, Türk Futbolunu tanýmasý gibi kriterler devreye girecekti.

Ýþte bu ve bazý baþka yan sebepler nedeniyle seçim için Ziya Doðan'dan baþka þanslarý da kalmamýþtý. Ama en iyi alternatif Ziya Doðan deðildi. Bence aslýnda kendileri de bunu biliyordu, ama iþ iþten geçmiþti.

Ýþte o Lazaroni hatasý bugünkü sýkýntýlarýmýzýn da baþlangýcýdýr.

Aralýk ayýnda 1 sene dolacak ve biz:
    Komple yenilenmiþ bir kadro, muhteþem iki Bizans galibiyeti, UEFA'dan eleniþ, üçüncü teknik direktörümüz, defans ve gol zaaflarýmýz, orta saha yetersizliðimiz, çubuksuz formalarýmýz ve ezkiz halindeki, nereye yapýlacaðý hala belli olmayan stad çizimlerimiz ile baþbaþa kalacaðýz.

Ýþte bu yüzden suçlu yönetimdir.
    Konu Tunga tarafýndan (01.11.2006 Saat 08:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Standart Yönetim...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr buckler - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yani 2 maç kazandý diye gelen geçene yenilmeye hakký var diye bi sonuç çýkýyor o zaman... bence çok saçma bi düþünce çünkü onlarý yenmekle sadece kazandýðýmýz 6 puandý... oysa gençler ve rize maçlarýndada 6 puan kaybettik.....
    kardeþ kimse öyle biþe demiyor ama sonuçta bu adam yeri geldiðinde iyi iþlerde yaptý.tabi bunu tek baþýna deðil futbolcularla beraber yaptý.demekki takým istediðinde güzel futbol oynayabiliyormuþ bunu bjk ve gs maçlarýnda gördük. bence bu durumda en büyük suçlu futbolcular. aldýklarý paralarýn hakkýný versinler.onlar koþsun çabalasýn mücadele etsinler eðer yine yenilirlerse bu defa teknik direktör veya yönetim suçlanýr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

2 maçý kazanmaya sevinen takým küçük takýmdýr bende bunu söylüyorum.... gs ve bjk maçlarýnýn önemi diðer maçlarý kazansaydýk olurdu ama olmadý.... takýmý o maçta motive eden ziya hoca diðer maçlarda neden oynatamýyor yada 90 dak koþan takým neden 60dan sonra ntekliyor......

sonra bir türlü transfer yapamayan yöneytiminde suçu var fatihi yollamak resmen delilikti sonra yattara sakatlandý yerine adam alýnmadý diye bu kadar aksýyoruz.... sonra adam gibikalceiyi almayan yönetimin suçu yokta benimmi var.....

seyirci hariç herkes suçlu hüseyini 90 deðil 190 dak alkýþlasan ne olur destek versen ner olur kazma gene kazmadýr.. yani alkýþlayýnca ileriye nokta paslarmý atacak hayýr yine atamayacak....

kimse kusura bakmasýn bu kadro ile ilk4 ten sonraki hedeflerin takýmý oluruz.....

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

2 maçý kazanmaya sevinen takým küçük takýmdýr bende bunu söylüyorum.... gs ve bjk maçlarýnýn önemi diðer maçlarý kazansaydýk olurdu ama olmadý.... takýmý o maçta motive eden ziya hoca diðer maçlarda neden oynatamýyor yada 90 dak koþan takým neden 60dan sonra ntekliyor......

sonra bir türlü transfer yapamayan yöneytiminde suçu var fatihi yollamak resmen delilikti sonra yattara sakatlandý yerine adam alýnmadý diye bu kadar aksýyoruz.... sonra adam gibikalceiyi almayan yönetimin suçu yokta benimmi var.....

seyirci hariç herkes suçlu hüseyini 90 deðil 190 dak alkýþlasan ne olur destek versen ner olur kazma gene kazmadýr.. yani alkýþlayýnca ileriye nokta paslarmý atacak hayýr yine atamayacak....

kimse kusura bakmasýn bu kadro ile ilk4 ten sonraki hedeflerin takýmý oluruz.....
    ya kardeþ fatihi yollamak delilikti diyosunda sanki fatih zorla satýldý. adam zaten gitmek istediðini söylüyodu.hala fatih tekke davasýnda yönetimi nasýl suçluyosunuz ben bunu anlamýyorum? tabiki gitmesi kötü oldu bizim için ama adam kafasýna koymuþ bi kere gidecem diye sen zaten onuelinde tutup zorlaoynatsan ne kadar verim alabilirdinki. yönetiminde hatalarý var ama bu konuda bence bi hatasý yok.motive konusuna gelince seninde dediðin gibi bu takýmý bjk ve gs maçlarýnda motive eden ziya hocaydý. demekki adam bu iþi iyi yapýyor.o zaman sorun futbolcularda demekki.ya adamlar milyarlarý götürüyorlar keyiflerine göre oynuyorlar sýkýntýsýný biz çekiyoruz biz üzülüyoruz biz tartýþýyoruz yalanmý????????

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý buckler Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya kardeþ fatihi yollamak delilikti diyosunda sanki fatih zorla satýldý. adam zaten gitmek istediðini söylüyodu.hala fatih tekke davasýnda yönetimi nasýl suçluyosunuz ben bunu anlamýyorum? tabiki gitmesi kötü oldu bizim için ama adam kafasýna koymuþ bi kere gidecem diye sen zaten onuelinde tutup zorlaoynatsan ne kadar verim alabilirdinki. yönetiminde hatalarý var ama bu konuda bence bi hatasý yok.motive konusuna gelince seninde dediðin gibi bu takýmý bjk ve gs maçlarýnda motive eden ziya hocaydý. demekki adam bu iþi iyi yapýyor.o zaman sorun futbolcularda demekki.ya adamlar milyarlarý götürüyorlar keyiflerine göre oynuyorlar sýkýntýsýný biz çekiyoruz biz üzülüyoruz biz tartýþýyoruz yalanmý????????

fatihin sahada yürüyeni bile ersen+umut+ömer rýza ederdi... hem 2 maç çekersin kýzaða mecbur oynayacaktý fatih oynamam demiyoduki sene sonu gidecem diyodu takýmý þampiyon yapsýn sonra nereye isterse gitsin... yönetimin tek amacý para almaktý fatihi göndermekle zaten neredeyse klübün btün masraflarýný bu para ile karþýladýlar.... dün 2 yýldýz alacam diyenlerin sesi çýkmýyor..... hami mandýralýda zamanýnda gs ye gidecem diyodu 1996 senesi idi 400 milyar para vermiþlerdi þimdi bile iyi bi para bu ama yönetim bi þekilde meseleyi halletmiþti... ymönetim bunu beceremiyorsa bunla beraber transferde yapamýyorsa orda ne iþi var... böyle þekilde bende yönetirim klübü sat fatihi trannsfer yap borç kapa oh ne güzel memleket be.....

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

fatihin sahada yürüyeni bile ersen+umut+ömer rýza ederdi... hem 2 maç çekersin kýzaða mecbur oynayacaktý fatih oynamam demiyoduki sene sonu gidecem diyodu takýmý þampiyon yapsýn sonra nereye isterse gitsin... yönetimin tek amacý para almaktý fatihi göndermekle zaten neredeyse klübün btün masraflarýný bu para ile karþýladýlar.... dün 2 yýldýz alacam diyenlerin sesi çýkmýyor..... hami mandýralýda zamanýnda gs ye gidecem diyodu 1996 senesi idi 400 milyar para vermiþlerdi þimdi bile iyi bi para bu ama yönetim bi þekilde meseleyi halletmiþti... ymönetim bunu beceremiyorsa bunla beraber transferde yapamýyorsa orda ne iþi var... böyle þekilde bende yönetirim klübü sat fatihi trannsfer yap borç kapa oh ne güzel memleket be.....
    öyle bi diyosunki adam tek baþýna þampiyon yapcaktý bizi sanki? ona bakarsan geçen sene önceki sene.. fatih bizdeydi þampiyon oldukmu??gitmek istedi gitti yönetim satmasaydý sene sonu beleþ gidecekti. ayrýca her gelen yönetime sen þöle yaptýn böyle yaptýn istifa et öle yap böyle yap yaa senelerdir bu böyle devam edip gidiyor peki biz böyle yapýnca þampiyonluk geliyormu?? þimdi bu yönetim gitsin baþkabiri gelsin oda ayný olacak 2 maç yenildimi tamam gönder.. nereye kadar böyle devam etcezki??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)