Sonuç: Trabzonsporun şu anki durumunun sorumlusu kim ?

Katılımcı sayısı
210. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • yönetim

59 28.10%
  • futbolcular

49 23.33%
  • teknik direktör

37 17.62%
  • taraftar

3 1.43%
  • hepsi

62 29.52%
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 138 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takımın Şu Anki Durumunun Sorumlusu Kim?

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hepimizin suçu var.Sırasıyla yönetim,teknik direktör,futbolcular ve biz taraftarlar.

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

futbolcu oynamadıktan sonra birşey konuşmaya gerek yok
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lazaroni kazığını daha bir süre daha üzerimizden atamayacağız. Bu konuda Ziya Doğan'a hak vermiyor da değilim. Takım tatil yapmış diyor hazırlık kamplarında. İnanıyorum ki takım güçlendikçe başarılı sonuçlar alacaktır Herkese sabır diliyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetim topçular ve hoca
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

orange24
    Ziyaretçi

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diyene bak sen kendi takımına bak kleberson mu büyük oyuncu bobo mu bakimi ibrahim üzülmez mi yoksa toraman mı sen kafayı yemişin heralde kendi takımına bi bakta ondan sora öt dışardan yanlış görüon sen dışarda kal sen genede lazım deilsin

bak kardeş ben antu ve ua yada uyeyım beşiktas la ılgılı konu varsa yazarım yada o takımla ılgılı dısardan gordugumude yazarım beşiktaşında sorunları var elbet ama mevzu beşiktaş diil bu forumda bi sen tepkı gösterdin naptım ts yı mi asagıladım herhangı bırınemı kufrettım ts yı dısardan gordugume gore degerlendırdım ts nin sıradan topcularla biyere varamayacagını soyledım ayrıca öyle öt fln demende yakışmadı

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı orange24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak kardeş ben antu ve ua yada uyeyım beşiktas la ılgılı konu varsa yazarım yada o takımla ılgılı dısardan gordugumude yazarım beşiktaşında sorunları var elbet ama mevzu beşiktaş diil bu forumda bi sen tepkı gösterdin naptım ts yı mi asagıladım herhangı bırınemı kufrettım ts yı dısardan gordugume gore degerlendırdım ts nin sıradan topcularla biyere varamayacagını soyledım ayrıca öyle öt fln demende yakışmadı
    Sevgili Arkadaşım belki iyi niyetli yazıyorsun ama bu foruma böyle güzellikle yazıp sonradan yüzünden maskelerini çıkaran insanları çok gördük. Yazımı sizi tenzih ederek yazıyorum. Ancak önceden yaşanan tecrübelerden dolayı , foruma yazmamanız daha hayırlı olur. Hem bu Trabzonsporun sorunu bunu biz çözeriz , sizde kendi sorunlarınızla ilgilenin lütfen...
    Taraftarlık ; Geçim kaynağı değil , Yaşam kaynağıdır ...
    Fırtınasız denizde , herkes Kaptan ...

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sıralamam taraftar>yönetim>teknik heyet>futbolcular
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

benim anlamadığım nasıl taraftart dionuz her maça gidiolar bira bşarı olsa stad olcak gs maçında tribüner süperdi ilk haftalaradaki manisa maçında yalaşık 17-18 bin kişi vardı(her ne kadar 13.500 okunsada stadda sadece açıkla kale arkalarında 13 bin kişi vardı )neyse traftar a bi kıvılcım lazım sonra trabzonspor taraftarı dökülsün meydana
    ayrıca 1-2 seri galibiyette yok ateşlenme olayı yok
    1.yönetim kadro rezil adam gibi takviye yapmadı f.tekke yi sattı
    2.futbolcular ne yaptıklarını kendileri bile bilmio bi maç i bi maç berbat
    3.teknik direktör takmı ofansive futbola alıştırması lazım 4-3-2-1 biim taktiğimiz değil bizim ki 4-4-2
    4.taraftar hiç şucu yok formasını alıo,bayragını alıo maça koşuo
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tek sorumlu jeffersonbence suçlu önce yönetim sonra antrenör ve sonra da futbolcular.taraftarlarlar masumdur beraat!
    Konu Hekimoğlu tarafından (04.11.2006 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ankete bakıyorum da teknik direktörü suçlu bulanlar sadece % 17 civarı. ziya doğan göreve geldiğinde karşı görüştüe olanlar da yaklaşık % 15 ti. yani taraftarın nabzı incelendiğinde çoğunluk olayı sadece ziya doğana bağlamıyor. burda olayı ziya doğana yıkanlar topu topu % 15 20 çoğunluk kimin sorumlu olduğunu az çok biliyor

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Çok net ertuğrul doğan'dır. futbol gibi yönetmesi çok zor olan bir sektörde ahbap çavuş ilişkisi ile abdullah avcı'yı kovma cesareti gösteremiyor. 100 milyonluk kadroyla geldiği 10.haftadan sonra mağlubiyet rekoru kırarak yoluna devam ediyor.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcı'yı göndermek için, ne kadar sayfa var ise oralarda yazmak ))

Ama neyi kaçırıyorsun biliyormusun. Bu yazdığın başlık 2006 yılında yazılanlar, öncelikjle teşekkür ederim eskileri tekrar yad edebilmek adına önümüze düşürdüğün için

Sonra da, 2006 yılında ne konuşuluyor ise şimdi de aynısını konuştuğumuzu fark ettim.

Bir takım başarısız olduğunda, Yönetim topçular ve hoca ve taraftar sorumlu ilan edilir ve bu değişmez, Üzerinden 20 sene geçmiş bu arada kupalarımız çalınmış v.s ve şampiyon da olmuşuz ama dönüp dolaşıp aynı şeyleri konuşmaya devam ediyoruz. Futbol işte tam da bu ve asla futbolda doğru oyuncu ve doğru başkan ve doğru hocayı aslında hiç transfer edememişizdir

Başka sözüm yok
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Madem bu başlık güncellendi o halde bir kaç satır da ekleyeyim

Takımın içinde bulunduğu durum ile alakalı ;

Öncelikle bu konuyu bizim tartıştığımız kadar Futbolun içinde olan Trabzonspor ailesi emin olun tartışmıyor. Bize göre başarı '' Kupadan ibaret '' ama Yönetici ve teknik ekip için ise '' Para ve istatistik '' ön planda.

Bu bağlamda bizim dert ettiklerimizi onların dert edebilmesini de beklemiyorum, bunu bilerek yazıyorum ve bunu anlamalarını da beklemiyorum. Onlara göre taraftar '' bağırır bağırır ve en sonunda bir iki oyuncu transferi ile tekrar statlarda yerini alan , para ağaçlarıdır '' . Bizim yaşadığımız heyezan ve mutluluklarımızı ölçümlemelerini de asla beklemiyorum

Yorum yazarken de o bakımdan kendimi paralamadan ve söylediğim şeylerin, ciddiye alınmayacağını ( yöneticiler okuyorsa ) bilerek yazıyorum ve isyan da etmemeye çalışıyorum

YAŞADIĞIMIZ ŞEY NE??

2022 senesinde şampiyon olmuş ve sonraki planlamasını doğru yapamamış , gerek transferler gerekse hoca seçimleri ile bu süreci acayip kötü yönetmiş bir yönetim sonrasında, O kötü yönetimin PARA AĞACINI başkan seçerek süreçten kurtulacağımızı umarak '' Bu kez hata yapmayacağız '' söylemi ile yine taraftara umut bağlanmış ve sonunda yine fiyasko olan bir süreç

O bakımdan, İçinde bulunduğumuz durumu , Şampiyon olduğumuz zaman ki kredisini kullanarak taraftar nezdinde kredisi olduğunu düşünerek hata yaparsak da affedilir anlayışıyla yürüten Hoca ve Yönetime bağlıyorum. Bu arada Ülkede ki ekonomık kriz ki son iki yılda enflasyon gayri resmi bile %400 lere varan bu fiyat dalgalanmalarında ve Kur hareketlerinden gelen sürece bağlıyorum. Bir diğer Husus da, AKP nin arka bahçesi olma ilkesiyle , butun maddi ilişkilerini onlara bağlayan ve Bankalar birliği anlaşmaları ile kulubu ipotek altına alanları da unutmamak lazım. Sattığımız her oyuncunun parası yanılmıyorsam öncelikle borca gitti ve kalan zerrecikler ile yürüttük ve sponsorluklar ile ayakta kalmaya çalıştık. Şampiyonlujk primlerinin bile 6 aya geciktiğini okumuştum bilmiyorum doğrusunu ,Neyse

Transfer bir şans işidir kabul ediyorum ama hatalı transferleri de şansa bağlayamam. Bu süreçte alınan oyucuların neredeyse tamamından verim alamadığımız bir gerçek, Kiralık alınan oyuncuları da dahil ettiğimiz zaman koca 2 seneyi neredeyse bir tane bile oyuncu kazanamadan tamamladık.

Şimdi her şey sıfırdan başlayacak ve zaten oyuncu transferinde çok da sağlıklı sonuçlar alamamış bu yönetim ve teknik ekibin bu seneki transferden başarılı olacaklarını düşünmek de son derece hayalcilik olur !!!

Transferlerin iyi olması için, Ligde ki yarışmacı halin devamıyla da orantılıdır. Sanki biz şampiyon olduğumuzda kadromuz öyle aman aman bir kadro muydu? Elbette değildi, Galibiyetler geldikçe oyuncular da motive oldu ve beraberinde başarı geldi. Şimdi çöp diye nitelendirdiğimiz oyuncularımızın belki de hedefli bir sezon olsa bir çoğu parlayacak ve belki de bu kadar transfere ihtiyacımız kalmayacaktı

Ama bir gerçek var? Onachu ve Pepe gibi aslında verim alamayacağımız oyuncuları sırf taraftarın gazını almak için transfer etmek ve Kulupten kaçan Berat'ı kurtarıcı olarak tekrardan almak ve sakatlıktan yeni çıkmış ve stoperlerle bu sezonu kurtaracağımızı sanmak ve her sezon başında illa da gideceğim diyen Uğurcan'ı zorla kulupte tutmak anlayışı bizi bu hallere getirdi. Gün sonunda, BAKASETAS gitti, ÖMür kaçtı ve Uğurcan'ın da kaçarak sonlanacağı bir süreci yaşadık yaşamaya devam edeceğiz..

Bu Ekonomık koşullar, Ülkede yaşanan Ekonomik kriz ve kur hareketliliğinde, Pahalı oyuncular alabilmek ve tazminata açık yeni hoca transferleri yapmak da öyle kolay değil. O bakımdan, Her olayı ve meseleyi AVCI ile ilişkilendirip, Onu yollarsak her şey düzelecek algısıyla yazan ve algı yapan kişileri ise gerçekten ciddiye almıyorum. AVCI , benım abartmadan beğendiğim ama bir sürü yanlışına rağmen, Şu konjoktürde , yerine gelecek olan kişinin kim olacağına bakılarak, hedef tahtası haline getirilmemesi gereken kişidir diye düşünüyorum ve illa ve ısrarla tüm suçu ona yıkmanın yanlış olduğunu da düşünenlerdenim.

Yeni sezonda

Daha önce yapıldığı gibi, Kritik mevki oyuncularının , Avrupa da transferin bittiği günlerden sonra yani EYLÜL den sonrasına bırakılacağı bir durum olursa, her gün küfür ederim bunu yapanlara

O açıdan, Zamanında transferler tamamlanıp, kampa yetiştirilir ve abartmadan hedef belirlenirse ve en önemlisi, Arkadaşlık ortamıyla, Güzel futbol oynayan bir takım olursa bu yaştan sonra keyiflenmek için extra bir şey talep de etmeyeceğim. Beraberinde kupalar gelirse de ne ala

Bu sene için hala 2 kupa ihtimalimizin olduğu gerçeğini de hatırlatır, Umarım kazanırız diyorum

Aksi durumlar için, Birbirimizi kırmaya gerek yok. Kalın sağlıcakla
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)