Sonuç: Trabzonsporun şu anki durumunun sorumlusu kim ?

Katılımcı sayısı
210. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • yönetim

59 28.10%
  • futbolcular

49 23.33%
  • teknik direktör

37 17.62%
  • taraftar

3 1.43%
  • hepsi

62 29.52%
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takımın Şu Anki Durumunun Sorumlusu Kim?

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cevap veriyorum hepsi.
    keyif adamı ..

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetimmi suçlu şaka gibi ya

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation

beş metreye pas atamayan ben sorumluyum, birde bana benzeyen ts futbolcuları

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu durumda herkesin suçu var.

H.Tolga YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tabi ki futbolcular...

Ve de tiyatro izlemeye gelen trabzonda yaşayan taraftarlar...

Ben İstanbuldaki Beşiktaş maçına gittim 1 hafta sesim düzelmedi...

Orda ki taraftarında gerçek anlamda takımı sahiplenmesi lazım...

Ruhsuz taraftar...Ruhsuz takım...Sonuç yine hüsran...Kim gelirse gelsin...
    >>(KaBuSuN_OLuRuM)<<

Nereden
    Belçika

ben ziya dogan dedim ama futbolcularinda sucu yok degil!
    İnsan ol evlat!

Nereden
    İstanbul

YÖNETİM : Yönetim yok ki bizde ???? bence o kısmı kaldırın ... başkanın yönetim üstünde ciddi bir yaptırımı yok bu çok konuda hep belli oldu... en belirgin olanı kaleci konusu ...başkan ayrı telden trabzon kanadı ayrı telden istanbul kanadı başkana yakın böyle bir yönetimden ne bekliyorsunuz ... başkan masaya yumrugunu vurmalıydı vuramadı hatalı ... trabzon kanadı davulu başkana verip tokmagı kendi istiyor ki açıkcası öle hala ...istanbul kanadı başkanla beraber olmak istiyor başkan sessiz kalınc onlarda kalıyor ...ideal olan bence kongre de başkanın kendi listesini adam gibi yapması ama o liste kongreden geçer mi biraz değil oldukça zor ...yani bu yönetim böle devam edecek gibi gözüküyor sürprizler olmazsa ...

FUTBOLCULAR : bence taraftardan sonra en suçsuz kesim ... arkadaşlar adamların çogu kafa olarak bitmiş ... sahaya çıkıyorsunuz genel oyun anlayışınız hucum ama kenarda jandarma var korkudan yapacagınızı yapamazsınız ...bir de şimdi teknik bir futbolcuyu düşünün adam veriyor topu sonra topu geri almayı bir yana bırakın başlıyor geriye koşmaya çünkü jandarma orada hemen kementi atıp alır oyundan .. eh bu böle 3 4 5 defa olursa o futbolcu da oynama hırsı da kalmaz şevki de ... takımdaki futbolcuların çogu ofansif yönü kuvvetli futbolcular genel yapı itibarıyla bu adamlar topu verip sonra hiç alamazlarsa hamal gibi koşmalarını beklemeyiniz. top yapan bir takım çıksın sahaya bakın nasıl oynuyorlar .. topun peşinden koşmaktan top yapamıyorlar ki al ver sonra koş al ver sonra koş ...

TEKNİK DİREKTÖR:Bu forumda lazaroni kendi bir şey yapmazsa bu yönetim bunu yollamaz demiştim sonra lazaroni medyaya o açıklamaları yaptı ve kovuldu .. can kurban gerçi böyle kovulmaya .. neyse yani lazaroni kovulmuyacaktı başkan da bunu açıklamış sanırım bugün ... sebebi saha sonucu değildi yani ..şimdi lazaroninin gelmesi büyük hata idi neyse yapıldı bir hata taraftar ayaga kalktı adam öle veya böle yollandı ... şimdi ikinci hata ziya dogan dan başlıyor ... ziya dogan hazretleri ilk demecinde ben değiştim demişti yalan yok dedim ki hadi bakalım ama işte huylu huyundan vazgeçmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr r........dünyanın en yeteneksiz teknik direktörü olsa bu takımın defans oynayamayacagını bilir kiiiiiii yani yattara da yok .. yattarayı da koyun bu takıma takım töbe defans yapamaz.. gerçi ziya dogan hazretleri yattara yok diye epey sevinmiştir... maçtan sonra hala diyor ki defansif hatalar kondisyon vs vs vs vs.... yahu be hazret kaç pozisyonumuz var top mu yaptık baskılı mı oynadık ne yaptık? ne defansı bu takım senin kafandaki defansı yapamazzzzzzzzzzzz ha alırsın ayman erdinç emrah yabancı bir ön libero bir kaleci bir tane daha ön libero bir tane daha stoper tamam senin dedğin defansı yapar ... öle yok hazret artık gökdeniz gidecek fatihe verecek aradan şimek vuracak sen maç alacan o mazide kaldı geç bu işleri yemiyor işte ....bence çok büyük oranda hatta % 51 bu duruma gelmemizde son haftaları kast ediyorum tek suçlu hazrettir ...şunu anlamıyor bu takım top oynasın yenilsin taraftar buna razı sahaya çıksın oynasın bassın top yapsın ama yeniliyorsa yenilsin ( ki böle takıma kimse üzerimize gelip kendi sahamızda hapsedemez ) ne olursa hazrettin takıntıları var ve bunu geçemiyor ... bu takımdan diger meslektaşı niye gitti onu dahi anlamıyor .. laaroni sahi niye gitti ? sahaya 3 forvetle çıktıgı için mi ? hazret geldi şöyle bir geniş bakın ne kadar fark var mantalite olarak ? takım 1 0 maglup gel olm şimek umut musampa vs vs vs ... ama baştan yok yasak ... hazret korkma korkma tek değil ama en büyük suçlu sensin ....

TARAFTAR:Ben az suçu taraftara buluyorum ... naim bir kaç konuya temas etmiş ... açıkcası samimi olmak gerekirse ben de maçlarda bagıran taraftar değilim ... 27 28 yaşına kadar bagırıyordum yani bir şeyler yapıyorduk.. çekirdek yemesem de açıkcası bagırmıyorum ... zaten her hafta maça gitmiyorum da ... ben bagırıp bagırmaması olayından ziyade ( bence rize maçınd taraftar iyi idi) taraftarı maça gitmemesi konusunda hatalı bulabilirim bagırmasalar dahi dolu tribünler her zaman iyidir.. taraftarın en büyük hatası lazaroniyi gönderdikten sonra yönetimi adeta ziya dogan hazretlerinin ayagına götürdü ii gerçi o da koşa koşa geldi ya neyse .. taraftar olarak bence buna dikkat etmeliyiz ve en önemlisi samimi olmalıyız önce samimi ... bu sitede oy kullanan taraftarın % 85 i ziya dogan hazretleri demedi mi ??????? yerel gazetenin anketinde % 80 ziya dogan çıkmadı mı ?????? arkadaşlar samimi olalım öle yagma yok ..... kimse bu hoca konusunda topu bir yerlere atmaya çalışmasın .... ziya dogan hazretleri tercihinde ilk suçlu taraftardır .... yani yönetim yönetime yakın insanlar bu siteyi hiç takip etmiyorlar mı ? baskı altında işler kötü durumda olan bir yönetim bakıyor ki taraftarın % 85 i ziya dogan diyor ... tamam diypr taraftar istiyor pat ziya dogan hazretleri ...ben forumu elimden geldiği kadar okuyorum bir kaç arkadaş dışında biz bu ziya doganı istedik hata yaptık diyen yok herkes saldıracak bir yer bulmuş hucum saldırıyor .... ziya dogan hazretleri konusunda tek suçlu taraftardır biraz samimi olmak gerek ....ha şimdi diyeceksiniz ki almasalardı yok öyle işte eger almasalardı ve bu tablo gene böyle olsaydı taraftarın tepkisini düşünemiyorum ...

saygılarımla ....

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hepsi diyorum .... herkes suçlu kimse üzerine düşeni yapmıyo... trabzonspor takım değil...
    [ille d' 7]

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Mantık sıralaması yaparsak,tabiki başarı ve başarısızlığın ilk sorumlusu yönetimdir.
    Ama ben bu kadronun daha iyi oyun çıkartabileceğini düşünüyorum.Bu düşünceye göre de Ziya Doğan sorumlu bu oyunumuzdan.

Nereden
    Hakkari

Herkes suçlu demiştim ve yine tekrarlıyorum...taraftardan yönetime kadar. futbolcudan antrenöre kadar....herkes...

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya hakkattende yönetimin tek suçu lazaroniyi getirip göz göre göre iğrenç bi başlangıç yapmasıydı.teknik direktör desen adam sana kadroyu ayarlıyo,verio ne suçu var(tabi gidipte gökdeniz yerine paf takımdan adam koymuyoya ona şükür)bütün suç futbolcularda bütün futbolcular hırslı oynasa karşımızda takım duramaz ç.rize nasıl oynadı özellikle altan adamlar yıktılar bizi yaw.yönetimin bir diğer suçuda gelip ali GÜZELdal ı satıosun.gidiosun murat ocakı alıosun.Geliyosun sağ kanatta oynasın diye solak herif musa büyük alıosun defansa.Teknik dirtektör idman eksiği var diye musampayı oynatmıormuş.adam izledik biraz daha şans verse maçlarda 45 dk. filan çok iyi olucak.adam bileğine gayet hakim şutları sert ve isabetli çekio.BENCEDE BÜTÜN SUÇ HERKESİN(TARAFTAR HARİÇ)biz göewvimizi yapıp baırıyoruz..
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yonetimde baskan ve 'brahim haciosmanoglu disinda adam yok bence derhal baskan yonetimini sekillendirmeli baska bir kadroyla yola devam etmeli hasimlerle olacak is degil bu ziya hocanin sucu fazla degil her gelen teknik direktoru istifaya davet etmek gibi sacma bir mantik olamaz napsin adam herifler oynamayinca kendisimi ciksin sucun en buyugu futbolculardaaaaa

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabikide teknik traktörümüz ziya doğan suçlu
    bu takımı böyle oynatmamalı
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

başta futbolcular olmak üzere sırasıyla teknik direktör,yönetim,taraftar
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

kandemir
    Ziyaretçi

bakıyorumda ziya doğanı bile yollamaya çalışıosunuz...bu adam deilmi bjk ve gs yi ezen...

eee daha ne...biraz sabır gösterelim,bu zamana kadar her gelen hocayı şutladık.şu adama 2 sene sabredelim

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yönetim tek sucludur. yanlis kararlar takimimizi ve kulübümüzü buduruma getirmistir.
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı szymkowiak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hakkattende yönetimin tek suçu lazaroniyi getirip göz göre göre iğrenç bi başlangıç yapmasıydı.teknik direktör desen adam sana kadroyu ayarlıyo,verio ne suçu var(tabi gidipte gökdeniz yerine paf takımdan adam koymuyoya ona şükür)bütün suç futbolcularda bütün futbolcular hırslı oynasa karşımızda takım duramaz ç.rize nasıl oynadı özellikle altan adamlar yıktılar bizi yaw.yönetimin bir diğer suçuda gelip ali GÜZELdal ı satıosun.gidiosun murat ocakı alıosun.Geliyosun sağ kanatta oynasın diye solak herif musa büyük alıosun defansa.Teknik dirtektör idman eksiği var diye musampayı oynatmıormuş.adam izledik biraz daha şans verse maçlarda 45 dk. filan çok iyi olucak.adam bileğine gayet hakim şutları sert ve isabetli çekio.BENCEDE BÜTÜN SUÇ HERKESİN(TARAFTAR HARİÇ)biz göewvimizi yapıp baırıyoruz..
    yazdıklarının hepsine katılıyorum ama son cümlene katılamıyorum... rize maçı niye taraftardan niye ses çıkmadı merak ettim.ben bile canlı biliyom bir tarafımız çıkana kadar bağırdığımızda bu takım nasıl oynuyordu
    [ille d' 7]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı pisluq61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakıyorumda ziya doğanı bile yollamaya çalışıosunuz...bu adam deilmi bjk ve gs yi ezen...

eee daha ne...biraz sabır gösterelim,bu zamana kadar her gelen hocayı şutladık.şu adama 2 sene sabredelim

yani 2 maç kazandı diye gelen geçene yenilmeye hakkı var diye bi sonuç çıkıyor o zaman... bence çok saçma bi düşünce çünkü onları yenmekle sadece kazandığımız 6 puandı... oysa gençler ve rize maçlarındada 6 puan kaybettik.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YÖNETİM : Yönetim yok ki bizde ???? bence o kısmı kaldırın ... başkanın yönetim üstünde ciddi bir yaptırımı yok bu çok konuda hep belli oldu... en belirgin olanı kaleci konusu ...başkan ayrı telden trabzon kanadı ayrı telden istanbul kanadı başkana yakın böyle bir yönetimden ne bekliyorsunuz ... başkan masaya yumrugunu vurmalıydı vuramadı hatalı ... trabzon kanadı davulu başkana verip tokmagı kendi istiyor ki açıkcası öle hala ...istanbul kanadı başkanla beraber olmak istiyor başkan sessiz kalınc onlarda kalıyor ...ideal olan bence kongre de başkanın kendi listesini adam gibi yapması ama o liste kongreden geçer mi biraz değil oldukça zor ...yani bu yönetim böle devam edecek gibi gözüküyor sürprizler olmazsa ...

FUTBOLCULAR : bence taraftardan sonra en suçsuz kesim ... arkadaşlar adamların çogu kafa olarak bitmiş ... sahaya çıkıyorsunuz genel oyun anlayışınız hucum ama kenarda jandarma var korkudan yapacagınızı yapamazsınız ...bir de şimdi teknik bir futbolcuyu düşünün adam veriyor topu sonra topu geri almayı bir yana bırakın başlıyor geriye koşmaya çünkü jandarma orada hemen kementi atıp alır oyundan .. eh bu böle 3 4 5 defa olursa o futbolcu da oynama hırsı da kalmaz şevki de ... takımdaki futbolcuların çogu ofansif yönü kuvvetli futbolcular genel yapı itibarıyla bu adamlar topu verip sonra hiç alamazlarsa hamal gibi koşmalarını beklemeyiniz. top yapan bir takım çıksın sahaya bakın nasıl oynuyorlar .. topun peşinden koşmaktan top yapamıyorlar ki al ver sonra koş al ver sonra koş ...

TEKNİK DİREKTÖR:Bu forumda lazaroni kendi bir şey yapmazsa bu yönetim bunu yollamaz demiştim sonra lazaroni medyaya o açıklamaları yaptı ve kovuldu .. can kurban gerçi böyle kovulmaya .. neyse yani lazaroni kovulmuyacaktı başkan da bunu açıklamış sanırım bugün ... sebebi saha sonucu değildi yani ..şimdi lazaroninin gelmesi büyük hata idi neyse yapıldı bir hata taraftar ayaga kalktı adam öle veya böle yollandı ... şimdi ikinci hata ziya dogan dan başlıyor ... ziya dogan hazretleri ilk demecinde ben değiştim demişti yalan yok dedim ki hadi bakalım ama işte huylu huyundan vazgeçmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr r........dünyanın en yeteneksiz teknik direktörü olsa bu takımın defans oynayamayacagını bilir kiiiiiii yani yattara da yok .. yattarayı da koyun bu takıma takım töbe defans yapamaz.. gerçi ziya dogan hazretleri yattara yok diye epey sevinmiştir... maçtan sonra hala diyor ki defansif hatalar kondisyon vs vs vs vs.... yahu be hazret kaç pozisyonumuz var top mu yaptık baskılı mı oynadık ne yaptık? ne defansı bu takım senin kafandaki defansı yapamazzzzzzzzzzzz ha alırsın ayman erdinç emrah yabancı bir ön libero bir kaleci bir tane daha ön libero bir tane daha stoper tamam senin dedğin defansı yapar ... öle yok hazret artık gökdeniz gidecek fatihe verecek aradan şimek vuracak sen maç alacan o mazide kaldı geç bu işleri yemiyor işte ....bence çok büyük oranda hatta % 51 bu duruma gelmemizde son haftaları kast ediyorum tek suçlu hazrettir ...şunu anlamıyor bu takım top oynasın yenilsin taraftar buna razı sahaya çıksın oynasın bassın top yapsın ama yeniliyorsa yenilsin ( ki böle takıma kimse üzerimize gelip kendi sahamızda hapsedemez ) ne olursa hazrettin takıntıları var ve bunu geçemiyor ... bu takımdan diger meslektaşı niye gitti onu dahi anlamıyor .. laaroni sahi niye gitti ? sahaya 3 forvetle çıktıgı için mi ? hazret geldi şöyle bir geniş bakın ne kadar fark var mantalite olarak ? takım 1 0 maglup gel olm şimek umut musampa vs vs vs ... ama baştan yok yasak ... hazret korkma korkma tek değil ama en büyük suçlu sensin ....

TARAFTAR:Ben az suçu taraftara buluyorum ... naim bir kaç konuya temas etmiş ... açıkcası samimi olmak gerekirse ben de maçlarda bagıran taraftar değilim ... 27 28 yaşına kadar bagırıyordum yani bir şeyler yapıyorduk.. çekirdek yemesem de açıkcası bagırmıyorum ... zaten her hafta maça gitmiyorum da ... ben bagırıp bagırmaması olayından ziyade ( bence rize maçınd taraftar iyi idi) taraftarı maça gitmemesi konusunda hatalı bulabilirim bagırmasalar dahi dolu tribünler her zaman iyidir.. taraftarın en büyük hatası lazaroniyi gönderdikten sonra yönetimi adeta ziya dogan hazretlerinin ayagına götürdü ii gerçi o da koşa koşa geldi ya neyse .. taraftar olarak bence buna dikkat etmeliyiz ve en önemlisi samimi olmalıyız önce samimi ... bu sitede oy kullanan taraftarın % 85 i ziya dogan hazretleri demedi mi ??????? yerel gazetenin anketinde % 80 ziya dogan çıkmadı mı ?????? arkadaşlar samimi olalım öle yagma yok ..... kimse bu hoca konusunda topu bir yerlere atmaya çalışmasın .... ziya dogan hazretleri tercihinde ilk suçlu taraftardır .... yani yönetim yönetime yakın insanlar bu siteyi hiç takip etmiyorlar mı ? baskı altında işler kötü durumda olan bir yönetim bakıyor ki taraftarın % 85 i ziya dogan diyor ... tamam diypr taraftar istiyor pat ziya dogan hazretleri ...ben forumu elimden geldiği kadar okuyorum bir kaç arkadaş dışında biz bu ziya doganı istedik hata yaptık diyen yok herkes saldıracak bir yer bulmuş hucum saldırıyor .... ziya dogan hazretleri konusunda tek suçlu taraftardır biraz samimi olmak gerek ....ha şimdi diyeceksiniz ki almasalardı yok öyle işte eger almasalardı ve bu tablo gene böyle olsaydı taraftarın tepkisini düşünemiyorum ...

saygılarımla ....
    Bu yazı iyi bir toparlama olmuş. Bir de Cyzio üstadın "Şampiyonluk Şansımız" konu başlığında böyle güzel bir toparlama mesajı vardı. İkisi için de, her ikinizin de eline sağlık.

Aslında sorunların tespitinde hemen herkes hemfikir. Hemfikir de, bu sorun sarmalının birbirlerine etkisi ve tetikleyişi var ki, sanırım işte orada ayrılıyoruz.

Ziya Doğan, insan olarak çok sevdiğim, çalışan emekçi olarak da takdir ettiğim bir adam. Takdir ediş sebebim ise reklamlardan ve ayak oyunlarından uzak saf ve samimi bir futbol emekçisi. İş ahlakı yüksek. Ama teknik direktörlük konusunda aynı güzel methiyeleri haketmiyor. Zeki hamleleri yapmıyor ve bazı takıntıları var. Aslında bu da anormal değil. Zira her yiğidin bir yoğurt yiyişi var ve biz de bunu, daha o takımın başına gelmeden biliyorduk.

İşte burada TEK SUÇLU YÖNETİMDİR diyebilirim. Allah allah bu nereden çıktı? Anlatayım:

Asıl suç, Ziya Doğan'ın gelmesine sebep olacak zeminin hazırlanmasındaydı. Mesela Lazaroni'nin getirilişi bunun bir ayağıydı. Lazaroni, yeryüzündeki teknik direktörler içinde bu takımın başına getirilecek en kötü teknik direktör, en berbat seçimdi. O zaman şimdi buralarda ince (hacim bakımından) zekasıyla ahkam kesen bazı zevat onun için "Kariyerli" bile diyordu. Saçmaydı. İşte o adamı bu takımın başına getirmekle Ziya Doğan'ı getirmek beraberinde geldi.

Zira daha sezonun 4. haftasında teknik direktör yolluyorsanız, o zaman Ziya Doğan'dan başka tercihleri de kalmamıştı. Neden? Çünkü:

1- Taraftar Lazaroni'ye ciddi tepki vermeye başlamış, tepkiler yavaş yavaş yönetime de kaymaya başlamıştı. O dönemde bir yeni Lazaroni vakası daha yaşamaya da kimsenin tahammülü kalmamıştı. Dolayısıyla getirilecek herhangi bir yabancı TD yönetim için büyük bir kumar olacaktı.

2- Yerli TD'ler içinde adı geçenler (taa sene başında) ise zaten o TD arayışı sırasında küstürülmüş ve yıpratılmıştı. Yani ya gelmeyi kabul etmeyecekler, ya da gelseler de yıpratılmış oldukları için ömürleri muhtemelen kısa olacaktı.

3- Aslında yönetim sene başında adam akıllı bir "hoca arayışı" da yapmamıştı. Öyle ki 2 aya yakın bir süre "yabancı" hoca arayan yönetim, Lazaroni'yi gönderdiğinde yeni bir alternatifi elinde bulundurmuyordu. Yani ya 2 ay daha, hem de başlamış ve ilerleyen sezonda hoca arayacak ve sonunda da abuk subuk bir adamı getirecek, ya da Ziya Doğan'ı getirecekti.

4- Yeni gelecek teknik direktörün takımı tanıması, Türk Futbolunu tanıması gibi kriterler devreye girecekti.

İşte bu ve bazı başka yan sebepler nedeniyle seçim için Ziya Doğan'dan başka şansları da kalmamıştı. Ama en iyi alternatif Ziya Doğan değildi. Bence aslında kendileri de bunu biliyordu, ama iş işten geçmişti.

İşte o Lazaroni hatası bugünkü sıkıntılarımızın da başlangıcıdır.

Aralık ayında 1 sene dolacak ve biz:
    Komple yenilenmiş bir kadro, muhteşem iki Bizans galibiyeti, UEFA'dan eleniş, üçüncü teknik direktörümüz, defans ve gol zaaflarımız, orta saha yetersizliğimiz, çubuksuz formalarımız ve ezkiz halindeki, nereye yapılacağı hala belli olmayan stad çizimlerimiz ile başbaşa kalacağız.

İşte bu yüzden suçlu yönetimdir.
    Konu Tunga tarafından (01.11.2006 Saat 08:55 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Standart Yönetim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır buckler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani 2 maç kazandı diye gelen geçene yenilmeye hakkı var diye bi sonuç çıkıyor o zaman... bence çok saçma bi düşünce çünkü onları yenmekle sadece kazandığımız 6 puandı... oysa gençler ve rize maçlarındada 6 puan kaybettik.....
    kardeş kimse öyle bişe demiyor ama sonuçta bu adam yeri geldiğinde iyi işlerde yaptı.tabi bunu tek başına değil futbolcularla beraber yaptı.demekki takım istediğinde güzel futbol oynayabiliyormuş bunu bjk ve gs maçlarında gördük. bence bu durumda en büyük suçlu futbolcular. aldıkları paraların hakkını versinler.onlar koşsun çabalasın mücadele etsinler eğer yine yenilirlerse bu defa teknik direktör veya yönetim suçlanır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

2 maçı kazanmaya sevinen takım küçük takımdır bende bunu söylüyorum.... gs ve bjk maçlarının önemi diğer maçları kazansaydık olurdu ama olmadı.... takımı o maçta motive eden ziya hoca diğer maçlarda neden oynatamıyor yada 90 dak koşan takım neden 60dan sonra ntekliyor......

sonra bir türlü transfer yapamayan yöneytiminde suçu var fatihi yollamak resmen delilikti sonra yattara sakatlandı yerine adam alınmadı diye bu kadar aksıyoruz.... sonra adam gibikalceiyi almayan yönetimin suçu yokta benimmi var.....

seyirci hariç herkes suçlu hüseyini 90 değil 190 dak alkışlasan ne olur destek versen ner olur kazma gene kazmadır.. yani alkışlayınca ileriye nokta paslarmı atacak hayır yine atamayacak....

kimse kusura bakmasın bu kadro ile ilk4 ten sonraki hedeflerin takımı oluruz.....

Nereden
    Trabzon

2 maçı kazanmaya sevinen takım küçük takımdır bende bunu söylüyorum.... gs ve bjk maçlarının önemi diğer maçları kazansaydık olurdu ama olmadı.... takımı o maçta motive eden ziya hoca diğer maçlarda neden oynatamıyor yada 90 dak koşan takım neden 60dan sonra ntekliyor......

sonra bir türlü transfer yapamayan yöneytiminde suçu var fatihi yollamak resmen delilikti sonra yattara sakatlandı yerine adam alınmadı diye bu kadar aksıyoruz.... sonra adam gibikalceiyi almayan yönetimin suçu yokta benimmi var.....

seyirci hariç herkes suçlu hüseyini 90 değil 190 dak alkışlasan ne olur destek versen ner olur kazma gene kazmadır.. yani alkışlayınca ileriye nokta paslarmı atacak hayır yine atamayacak....

kimse kusura bakmasın bu kadro ile ilk4 ten sonraki hedeflerin takımı oluruz.....
    ya kardeş fatihi yollamak delilikti diyosunda sanki fatih zorla satıldı. adam zaten gitmek istediğini söylüyodu.hala fatih tekke davasında yönetimi nasıl suçluyosunuz ben bunu anlamıyorum? tabiki gitmesi kötü oldu bizim için ama adam kafasına koymuş bi kere gidecem diye sen zaten onuelinde tutup zorlaoynatsan ne kadar verim alabilirdinki. yönetiminde hataları var ama bu konuda bence bi hatası yok.motive konusuna gelince seninde dediğin gibi bu takımı bjk ve gs maçlarında motive eden ziya hocaydı. demekki adam bu işi iyi yapıyor.o zaman sorun futbolcularda demekki.ya adamlar milyarları götürüyorlar keyiflerine göre oynuyorlar sıkıntısını biz çekiyoruz biz üzülüyoruz biz tartışıyoruz yalanmı????????

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı buckler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kardeş fatihi yollamak delilikti diyosunda sanki fatih zorla satıldı. adam zaten gitmek istediğini söylüyodu.hala fatih tekke davasında yönetimi nasıl suçluyosunuz ben bunu anlamıyorum? tabiki gitmesi kötü oldu bizim için ama adam kafasına koymuş bi kere gidecem diye sen zaten onuelinde tutup zorlaoynatsan ne kadar verim alabilirdinki. yönetiminde hataları var ama bu konuda bence bi hatası yok.motive konusuna gelince seninde dediğin gibi bu takımı bjk ve gs maçlarında motive eden ziya hocaydı. demekki adam bu işi iyi yapıyor.o zaman sorun futbolcularda demekki.ya adamlar milyarları götürüyorlar keyiflerine göre oynuyorlar sıkıntısını biz çekiyoruz biz üzülüyoruz biz tartışıyoruz yalanmı????????

fatihin sahada yürüyeni bile ersen+umut+ömer rıza ederdi... hem 2 maç çekersin kızağa mecbur oynayacaktı fatih oynamam demiyoduki sene sonu gidecem diyodu takımı şampiyon yapsın sonra nereye isterse gitsin... yönetimin tek amacı para almaktı fatihi göndermekle zaten neredeyse klübün btün masraflarını bu para ile karşıladılar.... dün 2 yıldız alacam diyenlerin sesi çıkmıyor..... hami mandıralıda zamanında gs ye gidecem diyodu 1996 senesi idi 400 milyar para vermişlerdi şimdi bile iyi bi para bu ama yönetim bi şekilde meseleyi halletmişti... ymönetim bunu beceremiyorsa bunla beraber transferde yapamıyorsa orda ne işi var... böyle şekilde bende yönetirim klübü sat fatihi trannsfer yap borç kapa oh ne güzel memleket be.....

Nereden
    Trabzon

fatihin sahada yürüyeni bile ersen+umut+ömer rıza ederdi... hem 2 maç çekersin kızağa mecbur oynayacaktı fatih oynamam demiyoduki sene sonu gidecem diyodu takımı şampiyon yapsın sonra nereye isterse gitsin... yönetimin tek amacı para almaktı fatihi göndermekle zaten neredeyse klübün btün masraflarını bu para ile karşıladılar.... dün 2 yıldız alacam diyenlerin sesi çıkmıyor..... hami mandıralıda zamanında gs ye gidecem diyodu 1996 senesi idi 400 milyar para vermişlerdi şimdi bile iyi bi para bu ama yönetim bi şekilde meseleyi halletmişti... ymönetim bunu beceremiyorsa bunla beraber transferde yapamıyorsa orda ne işi var... böyle şekilde bende yönetirim klübü sat fatihi trannsfer yap borç kapa oh ne güzel memleket be.....
    öyle bi diyosunki adam tek başına şampiyon yapcaktı bizi sanki? ona bakarsan geçen sene önceki sene.. fatih bizdeydi şampiyon oldukmu??gitmek istedi gitti yönetim satmasaydı sene sonu beleş gidecekti. ayrıca her gelen yönetime sen şöle yaptın böyle yaptın istifa et öle yap böyle yap yaa senelerdir bu böyle devam edip gidiyor peki biz böyle yapınca şampiyonluk geliyormu?? şimdi bu yönetim gitsin başkabiri gelsin oda aynı olacak 2 maç yenildimi tamam gönder.. nereye kadar böyle devam etcezki??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)