Sonuç: Trabzonsporun şu anki durumunun sorumlusu kim ?

Katılımcı sayısı
210. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • yönetim

59 28.10%
  • futbolcular

49 23.33%
  • teknik direktör

37 17.62%
  • taraftar

3 1.43%
  • hepsi

62 29.52%
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takımın Şu Anki Durumunun Sorumlusu Kim?

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunun tek bir cevabı var TRABZONSPOR RUHUNUN KAYBOLMASI ve bunun için bir şey yapmayan yönetim,taraftar ve yerel medya olgusu...

ispir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu amatör ruhlu oyuncuların bir an önce defolup gitmesi lazım. ferhat çökmüş, hüseyin,ömer rıza ve bir sürüsü daha. 90 dk fethat yada hüseyine nasıl tahammül edilebiliyor aklım almıyor. bu takımda altyapı yokmu onlar çıkıp oynası bu kadar rezillik olmazdı. ali güzeldalı istanbula peşkeş çeken yönetim suçludur. yaptıkları hatalardan dolayı önce uefadan elendik şimdi de şampiyonluktan koptuk. neymiş son haftaya kadar da şampiyonluğu kovalayacakmış. birkaç sıra geriden kovalamayı kasdetmiştir sayın yönetici herhalde.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dahi Doğan,Dahi Doğan,Dahi DoğanDahi Doğan,Dahi Doğan,Dahi DoğanDahi Doğan,Dahi Doğan,Dahi DoğanDahi Doğan,Dahi Doğan,Dahi DoğanDahi Doğan,Dahi Doğan,Dahi DoğanDahi Doğan,Dahi Doğan,Dahi DoğanDahi Doğan,Dahi Doğan,Dahi DoğanDahi Doğan,Dahi Doğan,Dahi Doğan

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu tabiki yönetim!!! niye futbolcuyu teknik direktörü eleştiriyorsunuz at sahibine göre kişner!!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkesin biraz suçu varda bence en büyük sorumlu taraftardır sıralama
    taraftar>futbolcular>ziya doğan>yönetim
    hüsolee heralde taraftarı işaretleyen tek kişi sensin. büyük ihtimal de başka kişi çıkmaz.
    taraftara gelene kadar çok şey var. taraftar dediğin senin benim gibi hiçbir kararda etkisi olmayan insandır. bordomavi.net o kadar medeni bir oluşum ki herkes fikrini söylüyor ve tartışıyor. bu forum Trabzon seyircisinin nabzını tutuyor. Trabzon yönetimi futbolcusu tv izleyeceğini bunları okumas lazım işte o zaman ancak taraftar da olaya katılır. ama arkadaşların da bir mesaj da belirttiği üzere futbolcularımızın burada yazılanlardan haberi bile yok

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bitik biktik ya yeter gayri yeter, bence ilk sorumlusu yönetimdir yahu anlatilacak okadar sey varki ömür boyu anlatsan bitmez, 22 seneden beri adam gibi bi yönetim gelipte bir tek hedefleri sampiyonluk düsüncesiyle bu takimin basina gelmediler 22 senedir bütün gelmis gecmis yöneticiler sadece sampiyonlugu hedeflemedigi icin biz bu hallere düsdük, düsündükleri sey yildiz oyuncu kimi alacagiz, stad projeleri, yok uefada basarilar elde etmek vs...

Ya kardesim sen 22 sene sampiyon olamiyorsan senin tek hedefin sampiyonluk olmasi gerekmiyormu lann sana diyorum sanaaaaaaaaa duy benii duyyy sen bu milletlen alaymi ediyorsun dalgami geciyorsun duygularinlami oynuyorsun, gecmisine bak neler oldu nasil sampiyon olundu biraz düsün senin stad projelerine merakli degiliz biz, biz sadece birtane ya birtane fazla istemiyoruz birtaneee sampiyonluk kupasi istiyoruz senin icin yanmiyormu tükenmiyormu böle basarisizklara sen tahammül nasil edebiliyorsun yazik yaa yazik kendime bütün su taraftarlara aciyorum aglioyorummm.

Yönetimden sonra teknik direktör ve futbolcular sorumludur ama bunlar zaten ortada herkez görüyor bu hatalari bu böle devam edecektir su andaki anlayisla ve düsünceyle hersey yine böle devam edecektir fazla ümitlenmeye hic gerek yok.

Iste bugün gecmis kafkas efendi medyanin karsisina konusuyor yok iste hatalarimiz var zamanla düzelecek falan filan, yaaa geec bunlari arkadaslar bunlar bos laflar bunlar sadece lak lak konusmalar bunu herkez biliyor bide utanmazdan o kamera karsisina medya karsisina gecipte böle bi aciklama yapiyorsun utan beee utann.

Fazla söze gerek yok hersey yalan...
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftar dışında hepsi.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sene başında Dengeleri bozmamak adına çalışmalar yapanlar !!
    Bakın görün eserinizi. Benim dengem bozuldu.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

emre1inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

halimizin sorumlusu yönetimdir,sezon başında yanlış hoca,yanlış transferler...bunları yapan yönetimdir dolayısıyla halimizin sorumlusuda yönetimdir!!!

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet hepsi demek kolay ama ben ilk başta yönetimi sorumlu tutuyorum ilk ve en önemli sorumlu sevgili yönetimimizdir
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetimden başkası degildir diyorum
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kaan Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu takima nerede siradan futbolcu varsa transfer eden yönetim takimi yonetemeyen yönetim sucludur,trabzonsporumuza korkak futbol oynatan teknik direktör sucludur,trabzonspor ruhunu sevgisini anlamini büyüklügünü kaldiramayan,kavrayamayan,anlamayan yasamayan futbolcular sucludur
    Inne'd-Dine indAllahi'l ISLAM

Devlet makamı, millet tarafından ehli olmayan kimseye saltanat tahtı yapılıp oturtuldu mu, o millet felaketi gözlemelidir.Ravi: Buhari

emre1inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

heralde yönetimden başkası değildir,hocada hata yap oyuncuda hata yap sonra şampiyon olcaz diye taraftarları kandır,inanmamıştım zaten,bu kadroyla,bu kadar puan kaybıyla olmaz bu iş...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

herkes hata yapti
    yönetim yanlis transferler yapti
    futbolcular ruhsuz oynadi
    t.direktör son 2 macta rezil olmamizin sebebi bence
    taraftar - stadda takimi destekleyenler az

ama bence yönetim okadar hata yapmasaydi bunlarin hicbiri olmazdi o yüzden oyumu yönetimden yana kullandim
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetimin iki büyük hatası vardı..
    Birincisi Lazaroni idi onu telafi ettler (yani en azından gönderdşler)
    İkincisi Fatih Tekke'nin satılması idi ki bunu tam olarak bir hata imiş gibi görmüyorum artık. bu takımda o da kanser olurdu..
    ziya Doğan'a bir lafım yok, ne hali varsa görsün..

Ama suç hepimizde..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

yönetimden başka suclu yoktu.. balık baştan kokar....
    Trabzonspor

ligarba61
    Ziyaretçi

Birileri hata yapmıyor.Bilinçli şekilde sabote ediyor,olanda bize oluyor.Bittik tükendik artık yeter birileri bu işe dur demeli ağlaya ağlaya artık ağlamaktan da utanır hale geldik

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

madem yonetim su anki durumun tek suclusu, neden haftalardir ziya dogani elestiriyoruz.Bence tarftar haric herkes suclu.En buyuk suclu ise teknik heyet ve futbolculardir.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Nereden
    Hakkari

Alıntı ligarba61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birileri hata yapmıyor.Bilinçli şekilde sabote ediyor,olanda bize oluyor.Bittik tükendik artık yeter birileri bu işe dur demeli ağlaya ağlaya artık ağlamaktan da utanır hale geldik
    ağlaya ağlaya göz damarlarımız çatlayacak; birileri yine kurcalamaya başladı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

kesinlikle yönetim
    transfer döneminde bize yaptıkları necabuk unutuldu.
    yapılan yanlışlıklar ustune birde hoca eklendi.
    farkındaysanız zıya hoca herseferinde takımla tam anlamında calışamamaktan şıkayetcı. bence takıma yakışan transferler yapılmamıştır.
    yönetimin olumlu falıyetleri parmakla sayılacak kadar az ama olumsuzlukları cok.
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tabiki Yönetim Suclu...bastan sonuna kadar YÖNETIM suclu... yani satilan oyuncularin yerine daha kalitelisi i alindi yoksa daha kötüsü mü??? bence satilan ve yeni transfer ediler futbolculari karsilastirsak satilanlar kalite olarak yeni transferlerden daha iyiler...
    yani yönetimin attigi her adim yanlis be
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hüsolee heralde taraftarı işaretleyen tek kişi sensin. büyük ihtimal de başka kişi çıkmaz.
    taraftara gelene kadar çok şey var. taraftar dediğin senin benim gibi hiçbir kararda etkisi olmayan insandır. bordomavi.net o kadar medeni bir oluşum ki herkes fikrini söylüyor ve tartışıyor. bu forum Trabzon seyircisinin nabzını tutuyor. Trabzon yönetimi futbolcusu tv izleyeceğini bunları okumas lazım işte o zaman ancak taraftar da olaya katılır. ama arkadaşların da bir mesaj da belirttiği üzere futbolcularımızın burada yazılanlardan haberi bile yok
    bravo ii tespit tek işaretleyen kişi benim
    trabzondakş tarfatarın bmn bünyesindeki taraftar profiliyle alkası yok malesef

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Şuanki durumun sorumlusu olarak Ziya Doğanı görüyorum, takım haftalardır berbat oynamasına rağmen kadroda değişikliği hiç düşünmüyor, defansımız berbat ötesi ama tek değişen arada bir sol bekimiz. artı olarak fevkaleda korkak futbol oynuyoruz, maç 0-0 gittiği sürece tek düşüncemiz gol yememek, ama bir gol yiyince stoperlerimiz rakipo ceza sahasında, böyle bir futbol anlayışıyla ancak bu kadar olur. ayrıca hoca aşırı derece de inatçı, Musampa bir ferhat kadar, keçeli kadar şans verilmeyi haketmiyor mu? hazır değil diye tutturdu ama adamı 2 aydır hazırlayamıyosan gene sen suçlusun. son yıllardaki en geniş kadro hocanın elinde ama bu adam ibrahim egelere, emre toramanlara, sommerslere, ferhatlara takmış durumda. böyle devam et hoca, yakındır ense traşını görmemiz....

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Taraftarimizda his suc yok onlar sadece izdirap cekiyorlar, bu iyi bi takim olsa taraftar her hafta o stadi tika basa doldurur. Yönetim, Teknik D., Futbolcular baska yok.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Tüysüzoğlu Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

arkadaşlar bence bitane suçlu aranması yanlış çünkü yönetiminden tekniktirektörüne futbolcusundan taraftarına kadar herkes suç ortağıdır.

yönetim ilk hatayı lazoroniyle yaptı bunu transfer yanlışları izledi alınan oyuncular kamp a yetiştirilemedi.öyle olduki 2. ligden aldığımız futbolcuyu bile 2 ayda zorla aldık.

ben futbolcuları anlamakta güçlük çekiyorum.gökdeniz ve stepanov hariç hiç birinde o formanın büyüklüğünü kaldıracak ruh yapısı kalmamış.herkes top bana gelmesin diye dua ediyo.hiç bir topaayak sokulmuyor

avniaker bizim evimiz oraya gelen taraftarız avniakeri cehenneme çevirmesi gerekir.gelen rakip futbolcuların ayakları titremesi gerekir.ama gel görkü dün arkadaşlarla kafvede maçı izliyoduk inanın bizden farkları yoktu bizde bazı pozisyonlarda sesimizi çıkarıyodum onlarda öle yaptı.arada sırada trabzon die bağırdılar.artık bu böyle gitmez taraftar derneklerinin birleşmesi gerekiyor herkes ayrı telden çalarsa hiç biyere varamayız

ziya hocayı özellikle sona bıraktım
    ziya hoca bize ilk geldiği yıl iyi bir seri yakalamıştı ama ozamanda onu futbolu korkak oynattığı için eleştiriyodum.busene tekrar göreve geldiğinde yine aynı endişelerim vardı.ama ilk beşiktaş maçında izlediğimizde sanki defans oynama alışkanlığından vazgeçmiş gibiydi.atak oynuyordu ve geriden gelip maçı aldık.ardından bir beraberlik aldık önemi yok dedik hoca yeni geldi.bide galatasaray mmaçını kazanınca dedimki kendi kendime ziya hocanın futbol mantalitesi değişmiş.o defans oynama alışkanlığını bir kenara koymuş atak futbol anlayışını benimsemiş.ama gel görkü ondan sonraki haftalar yanıldığımı anladım.ziya hoca eski ziya hoca.tek forvetle sahaya çıkan bi gol atıp üstüne yatan ziya hoca.kendi evimizde rizeyle oynuyoruz tek forvet sahaya çıktık.yaa anlamıyorum rize kimyaa neden korkak oynuyoruz.hemde kendi evimizde.

bence artık bişeylerin değişmesi lazım....
    fener'i tutacagima ''aklimdan bir sayi tutarim'' daha iyidir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)