Hesaplipazar
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Rize Belediyesi yldz kz takm Trkiye 4. oldu

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Standart Rize Belediyesi yldz kz takm Trkiye 4. oldu

bu balk ok nemsenmez ama benim ok ilgimi ekti haber...
    http://basketfaul.com/makale/42596/r...p-kapanli.html

Mehmet Kaputolu ile yolda karlasak birbirimizi tanr myz? Bilmem... Ama son gnlerde sesini en ok duyduum kii de Mehmet Kaputolu...

Yldz Kzlar Trkiye ampiyonas'nda Rize Belediye'nin eyrek finale kald gn TED Ankara Kolejliler'in menajeri Eber'i arayp sormutum... "Bu Rize ii nedir? Basketboldan uzak kalm, kck bir ilden kan takm anlat. Baka illerden transfer mi yapmlar? Yalar m byk?"

Eber, "Yok be abi. 5 kiiyle oynuyorlar, uzunlar yok ama mthi savayorlar, lkleri atyorlar. Sayg duyulacak bir takm."

Yine Eber'in yardmyla Rize Belediye takm Mehmet Kaputolu'nun telefon numarasn buldum. O gnden beri de neredeyse her gn konuuyoruz. O tabii farknda deil ama baar yksn anlatrken karsndaki yal adamn gzleri nemlenmiti. Okullarna ve antrenmanlara gidebilmek iin ile merkezine kadar 25 dakika yrdkten sonra Rize dolmuuna binen, harlklarn biriktirip doum gnlerinde birbirlerine basketbol ayakkabs alan kzlar... Ayn evden kan iki karde ve bir kuzen... Yani takmn yars Topu'lar...

Balarnda antrenrlk kariyerinin ilk yllarnda saylabilecek Mehmet Kaputolu... Bir basketbol misyoneri, bir adam...

Sayfamzda Rize Belediye'nin yksn verdiimizde ok kii bizi arad ve Mehmet Kaputolu'nun telefon numarasn istedi. Basketbol camias bu takma yardm etmek istiyordu. (Oyunculara ayakkab hediye eden TBF'ye de teekkrler). Kaputolu geenlerde beni arad, "Hocam, antrenrlerin ba bana ulat (TBAD Bakan Mehmet Baturalp'ten bahsediyor), saolsun ok ilgilendi. Benim ise bir korkum var. Eer camia birey yapmak istiyorsa, ocuklarn elinden tutsun. Ben kendim iin hibir ey istemiyorum, hereyi yapan o ocuklar. (TBF'ye gnderdii ayakkab numaralar arasnda kendi ayak numaras olmadn biliyorum. Kaputolu kadrosu bulunmayan, cretli olarak alan bir retmen)

Mehmet Kaputolu bize ok byk dersler veriyor. Adamlk dersi veriyor, liderlik dersi veriyor... Verdii en byk ders ise baarmann yolunun istemekten ve azimden getiini anlatmas. Byk kentlerde yllardr basketbol altyaps olduunu iddia eden, salonu, malzemesi, ulam iin servisi, her trl olana, geliri, antrenrleri, oynadklar liglerde rakipleri bulunan kulpler... O kulplerin antrenrleri... Sizde olan ok eye sahip olmayan Rize takm sizi geiyorsa... Utanmak en doal hakknzdr... Bu hakknz kullann... Onlarda olup da sizde olmayan ise siz bulun...

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    29

Tebrikler Rize takimina ve emegi geenlere
    stelik uzunsuz oynayan ve 3lklerle isi gtren bir takim, tam benlik
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

stelik bir oyuncusu da mvp seilmi

Sercan Kele - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Helal olsun
    Dozer Cemil sezonunda bize den baka takm kaptanlarnn kupa kaldrmamasdr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)