Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 188 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 188 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon'da Dev Ulusoy Posteri

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Levent Kızıl sadece bir piyondur, kukladır, maşadır. Bursaspor'u bu davranışı ile Fenerin küçük kız kardeşi yapan adamdır. Bu iş çok fena patlayacak. Haluk Ulusoy bu ihanetleri affetmez.

Ayrıca şunu da ekleyeyim. yıllarca Gs'ye kıyaklar geçen Haluk Ulusoy herhalde biraz akıllanmıştır. Özhan Canaydın'ın ihanetine karşılık baba ocağı olan ve hep üvey evlat muamelesi yaptığı Trabzon camiasına vefasını göstermelidir. Trabzon ona babalığını yapmıştır evlat olarak aklına başı alan bir Ulusoy Trabzonspor için büyük güç olur.
    Konu Emorfo tarafından (09.01.2007 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bakın sırf Haluk Ulusoy trabzonlu ve sahip çıkalım mantığı ile birileri bunu yaparsa bir noktaya kadar kabul görebilir ama mevzu futbola ve kazandırdıkları ise geyse ve feybe liler yürüsün . Sahip çıkmak gerekmez 106 imza toplanmış şimdi iyi bir aday bulup desteklemelidirlerbu sayede yeni yönetim ile iyi ilişkiler sayesinde takımın hakkı kimseye yedirilmez.Kendsinede teşekkür edilir. Belki gelir kulübün başına belli olmaz .Belki o zaman yürümek gerekebilir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent Kızıl sadece bir piyondur, kukladır, maşadır. Bursaspor'u bu davranışı ile Fenerin küçük kız kardeşi yapan adamdır. Bu iş çok fena patlayacak. Haluk Ulusoy bu ihanetleri affetmez.

Ayrıca şunu da ekleyeyim. yıllarca Gs'ye kıyaklar geçen Haluk Ulusoy herhalde biraz akıllanmıştır. Özhan Canaydın'ın ihanetine karşılık baba ocağı olan ve hep üvey evlat muamelesi yaptığı Trabzon camiasına vefasını göstermelidir. Trabzon ona babalığını yapmıştır evlat olarak aklına başı alan bir Ulusoy Trabzonspor için büyük güç olur.

Haklısın Emerfo Haluk Ulusoy mutlaka akıllanmıştır ama benim merak ettiğim bizim ne zaman akıllanacağımız neden bize geçmişte yapılanları bu kadar çabuk unutuyoruz bizi her zaman seçim yapması gerektiğinde yıktı bu adam bunları unutalım mı, Fatih Akyel maç sonrası T.S. taraftarına küfür etti resmen unuttuk sonu ne oldu görüyoruz değil mi unutalım biz bunları bizi yerle yeksan edenleri destekleyelim, şurada gördüklerim bana neden bu halde olduğumuz konusunda baya fikir veriyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Nuri Albayrak ve Haluk Ulusoy gibi adamlardan Trabzonspora tek bir çöp bile fayda olmaz...Bu adamlar bir defa Trabzonsporlu değiller...Trabzonsporlu olmaları içinse kalp ameliyatı ile kalplerini değiştirmeleri bile işe yaramayacaktır...

Bunlar Trabzonsporu kişisel çıkarları ve hınçları için severler...
    Birilerine hesap sormak için Trabzonsporu kullanırlar...
    İşleri bitince de bir kenara atarlar....
    Benden söylemesi...

Nereden
    İstanbul

Emre kardeş Haluk Ulusoy'un Trabzonspor'a bir zararının olduğunu düşünmüyorum. Sadece sürekli kendisini bu kulüp desteklese de Trabzon camiasına üvey evlat muamelesi yapmasıdır can sıkan. Trabzonspor kendilerinden bir ayrıcalık beklemiyordu, sadece hakkımız yenmesin diyorduk. Buna rağmen çoğu zamanda kıyağını görmedik değil. Trabzon'a yaptırdığı tesisler amatör kulüpler için ilaç oldu. Ama malesef kendisi İstanbul'da farklı beklentiler içerisine girdi. Boyunun ölçüsünü aldı. Haluk Ulusoy bir kaç seneye kalmaz Trabzonspor başkanıdır.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ulusoy kendi çıkarlarını savunsun....

çıksın fifaya şikayet etsin spora siyaset bulaştırıyorlar...... onlarda ceza versinler.....

dün bir bakan ile fb başkanının samimiyetini gördükten sonra federasyon başkanının yakın bi zamanda değiştileceğini anladım....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

fever_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

futbola bu kadar siyaset neden bulasir acaba yoksa futbol federasyonun butcesinin devlet tarafından diil de özerk federasyonda tarafından kullanılmasından dolayı olabilirrmi acaba yıllık karı 24 milyon dolar olan ve toplam olarak idare ettiği paranın değeri 500 milyon dolar olması olabilir mi dersiniz?
    "Bir Trabzonsporlu futbolcunun saha içinde tartaklandığını görmek, aklın baştan gitmesi için yeterli bir nedendir kimileri için"

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alıntı altancakular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir önerim var

burada yazılan yazıları bay haluk a gönderelim
    gönderelim de memleketi Trabzon'un uşaklarının parayla satın alınamayanlarının çoğunlukta olduğunu görsün

gönderelim de takımı dünya 3. sü yapan hemşehrisi şenol güneşe hakettiği paraları vermemek için onu mahkeme kapılarında bekletirken federasyonun paralarını kimlerle nerde nasıl yemiş ise gitsin onlardan yardım dilensin

gönderelim
    lütfen
    Evet arkadasim sagolasin senol gunesin parasi daha su gune kadra verilmedi verilmeyecekde.

senin yazilarini okudukca neden bu forumdan gonderildigini anlamis degilim.

haluk ulusoya gelince allah bizi bu karanlik guclerden kurtarsin spor devlet politika ic ice (mafia) derler buna.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'dan Ulusoy'a destek..

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a destek için 13 Ocak Cumartesi günü Trabzon halkı ve dernekler olarak toplanacaklarını söyledi.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde Trabzonspor Taraftar Dernekleri adına bir açıklama yapan Özgür Özal, Haluk Ulusoy'un ikinci kez TFF başkanı olmasından sonra yapılan dayatmaların en büyük nedeninin Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'a yaranmaktan başka bir şey olmadığını ileri sürdü.

Yaşananları artniyetli yaklaşım olarak değerlendiren Özal, şöyle konuştu:
    "Hemşehrimiz Haluk Ulusoy'un başarılarına gölge düşürmek isteyen insanlarda artniyet arıyoruz. Bu artniyet temiz futbol anlayışıyla, kaliteli futbol anlayışıyla Türk liglerini dünyaya tanıtan bir federasyon başkanına yapılmış çok büyük bir haksızlıktır. Yaptığı hizmet karşısında muhaliflerinin yapmış olduğu karalama çalışmaları yakışmıyor. Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl'ın sanki Bursaspor kulübü başkanı değilmiş de Fenerbahçeli bir yöneticiymiş gibi hareket etmesi kafalarda soru işareti bırakıyor. Biz, Kızıl'ın federasyon ve Haluk Ulusoy ile uğraşmayı bırakmasını ve Bursaspor'u tekrar eski günlerine döndürmesini istiyoruz. Özhan Canaydın, bizce Kulüpler Birliği Başkanlığı'na yakışmıyor. Türk futboluna siyasetin karışmasını da anlamsız buluyoruz."

Trabzonlular olarak Haluk Ulusoy'a destek çıkmayı üzerlerine bir borç olarak gördüklerini anlatan Özal, sözlerine şöyle devam etti: "Bütün maneviyatımızla beraber Haluk Ulusoy'un arkasındayız. Haluk Ulusoy'a desteğimiz ona kişisel sevgimizden değildir. Türk futboluna yaptığı büyük hizmetlerden dolayıdır. Milli Takımı dünya 3.'sü yapmak hiçbir federasyona nasip olmamıştır. Bu aşamadan sonra Trabzon halkı ile taraftar dernekleri olarak bütünleşip 13 Ocak Cumartesi günü Trabzon Belediyesi önünde bir basın açıklaması yaparak Haluk Ulusoy'a destek vereceğiz."

Özgür Özal, Cumartesi günü saat 14:00'de Türk futbolunun temiz kalmasını isteyen herkesi yapacakları basın açıklamasına katılmaya davet etti.
    http://www.ajansspor.com/haber/164874

bence Derneklerin bu işe karışmaması daha iyi olurdu.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bende Haluk Ulusoyun Trabzonsporun menfaaitene enufak bir davranışının olduğuna inanmıyorum.Fakat devlet bakanı şahinin davranışları sinir ediyor.Bugünkü demecinde demorasiden bahsediyor.Be bakan!Bende bu ülkenin ferdi olarak sizlerden rahatsızım ve Türkiyenin büyük kesimi gibi SEÇİM istiyoruz!!!Hadi demokrasiye uyun ve erken seçime gidin...!!!Nuri ve Ziyayı sizlerden çok seviyorum bunu bilin.Sizlerin de SN Ulusoy gibi bu ülkeye verdikleriniz tartışılır.Spora siyaseti katmayacaktınız.Karışımlardan hiçbir yere fayda gelmedi gelmezde...Ben bir Trabzonlu olarak başbakanın Ts-fb maçından sonraki demeçlerinden ötürü aile çevremede sizlere tekbir oy veremiyeceğimizi beyan ettim.sağolsunlar Trabzonlular onurludur ve dik durmaya AŞIĞIZ BİZLER.İşin özü iki taraftanda bu memlekete hayır yok...

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'dan Ulusoy'a destek..

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a destek için 13 Ocak Cumartesi günü Trabzon halkı ve dernekler olarak toplanacaklarını söyledi.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde Trabzonspor Taraftar Dernekleri adına bir açıklama yapan Özgür Özal, Haluk Ulusoy'un ikinci kez TFF başkanı olmasından sonra yapılan dayatmaların en büyük nedeninin Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'a yaranmaktan başka bir şey olmadığını ileri sürdü.

Yaşananları artniyetli yaklaşım olarak değerlendiren Özal, şöyle konuştu:
    "Hemşehrimiz Haluk Ulusoy'un başarılarına gölge düşürmek isteyen insanlarda artniyet arıyoruz.
    Allahim Bizi Boyle (gs'li) Hemserilerden koru dualarimizi kabul eyle allahim.

allah askina bu Taraftarlar dernegi baskani ozgur ozali bir dahaki secimlerde hemen evine gonderelim, benim uye oldugum klubun Taraftarlari namina konusmuyor kendi'sine rant edindigi bir sirketden konusuyor Trabzonspor Taraftarlak dernegi boyle kisiler tarafindan yonetildikce Taraftarlarda bolunmus halde Taraftarlik yaparlar vede Trabzonsporda hic bir zaman birlik beraberlik olusmaz neden efendim bir bes kisi kendilerine Trabzonsporu rand edindiklerinden yaziklar olsun.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre kardeş Haluk Ulusoy'un Trabzonspor'a bir zararının olduğunu düşünmüyorum. Sadece sürekli kendisini bu kulüp desteklese de Trabzon camiasına üvey evlat muamelesi yapmasıdır can sıkan. Trabzonspor kendilerinden bir ayrıcalık beklemiyordu, sadece hakkımız yenmesin diyorduk. Buna rağmen çoğu zamanda kıyağını görmedik değil. Trabzon'a yaptırdığı tesisler amatör kulüpler için ilaç oldu. Ama malesef kendisi İstanbul'da farklı beklentiler içerisine girdi. Boyunun ölçüsünü aldı. Haluk Ulusoy bir kaç seneye kalmaz Trabzonspor başkanıdır.

Emerfo yorumun bu şekildedir ve saygı duyarım fakat zararı yok dediğin Ulusoy'un bariz olarak bizi yok ettiği bir maçı ayrıntısıyla anlatmak isterim. G.s. ile samiyende maçımız vardı ve kendileri o sıralarda şampiyonlar liginde oynuyorlardı, maçın ertelenmesini istedi G.s. fakat maç ertelenmedi siz çıkın oynayın şeklinde bir açıklama yaptı Ulusoy ve maç oynandı hakem Mutlu Çelik'ti (sonrasında Haluk Ulusoy ile iyi arkadaş olduğunu çeşitli yerlerde zikretti) 2 tane penaltı verdi alaksız pozisyonlarda maçı 3-1 kaybettik inan ben hayatımda öyle penaltılar görmedim. Sonuç olarak Haluk Ulusoy çıkın oynayın ben gereğini yaparıma getirdi tetikçi olarak Mutlu Çelik'i maça verdi ve sizin bahsini ettiğiniz memleketi hiç umrunda değildi inanın bunu yaparken ben o maçtaydım sinirimden ağladım ve benimle gelen 8-9 arkadaşımda aynı duyguları yaşadı, hiç bir zaman Haluk Ulusoy'un T.S. için ağladığına ve ağlayabileceğine inanmıyorum, ve bu derinliği hissetmeyen birini de T.S. spor başkanlığına namzet göstermenize de üzülüyorum.

Nereden
    İstanbul

Haklısın o maçta bende tribündeydim. Böyle rezillik görülmemişti. Hatası yok demiyorum zaten. Trabzonspor açısından kötünün iyisiydi. Bu sezon bile 3, 4 maçı bariz hakem hataları nedeniyle kaybettik. Yine Ulusoy dönemi. Siyasi baskıya ve Ulusoy'un ardından gelecek yönetimin çok daha kötü olduğunu sandığım için Ulusoy kötünün iyisidir.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)