Sayfa 48 Toplam 49 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 46 47 48 49 SonuncuSonuncu
Toplam 1204 adet sonuctan sayfa basi 1,176 ile 1,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskişehirspor 2 - 0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

En buyuk taraftar futbolcular sahtekar !!!

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

yeni turnamız Waris. maça gelirsek... gelmeyelim...
    TrabZonguldaklı...

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cok kotuyduk evet ama sunu düşünmek lazım bu kadro henrıque lerden adrıanlardan zekılerden emre gurallardan mustafa yumlulardan yanı ıkı pas yapamayan takımdan sonra kuruldu ve daha 1 yıllık kadro ve ona rağmen yıne organıze ataklar yapılabılıyor defansı sağlamlaştırıp 2 tanede yıldız ısım gelırse bence seneye cıddı ısler yapabılrıız

Ersun hoca ya sabretmek lazım o bu sene kadroyu kursun zaten daha ılk 8 haftada havlu atılmıştı sonradan bu kadar toparlanır kadro

derbı kazanmaya başlamak bıle sevındırıcı .)

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

asker kaçağı şikeci aziz in kucağına oturup maç satan satılmışşehir camiası,
    TS bayrağı yakmış,61 plakalı arabalar saldırmışlar,
    ulan alçaklar,
    sizin pisliğinizi pazara çıkaran TS yerine,
    sizi tüm dünyaya satılmışşehir yapan başkana-hocaya-topçulara bi dikilseydiniz de adam olduğunuzu bi ıspatlasaydınız,zavallısınız zavallı,hemde satılmış zavallılar.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Eskişehirspor 2 - 0 TRABZONSPOR | MAÇ SONUCU

Alıntı samway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok kotuyduk evet ama sunu düşünmek lazım bu kadro henrıque lerden adrıanlardan zekılerden emre gurallardan mustafa yumlulardan yanı ıkı pas yapamayan takımdan sonra kuruldu ve daha 1 yıllık kadro ve ona rağmen yıne organıze ataklar yapılabılıyor defansı sağlamlaştırıp 2 tanede yıldız ısım gelırse bence seneye cıddı ısler yapabılrıız

Ersun hoca ya sabretmek lazım o bu sene kadroyu kursun zaten daha ılk 8 haftada havlu atılmıştı sonradan bu kadar toparlanır kadro

derbı kazanmaya başlamak bıle sevındırıcı .)

Ersun Yanal'a fazla güvenmeyin bence,hal hareket ve tavırları burada zorla tutuyormuşum gibi.
    Ayrıca bir teknik direktörün etkisi daha kaç maç geçerse belli olur?
    Koca bir yarım sezon bitti halen iki maç üst üste iyi futbol yok.Organize bir şey yok.
    Hakan,Ekici ve Cardozo gibi topçuları ve Medjani ile Belkalem'in ekstra duran top katkıları olmasa çok berbat bir durumdaydık.
    Bursa,Başaklehir,Mersin gibi çok düşük maliyetli takımların gösterdiği performans ortada.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcuların keyifleri yerinde. Kendilerini zorlamaya gerek yok. Hedeften düştün müydü rahatsın. Paran garanti ve bol. Başkan desen kendi halinde. Taraftar bölük pörçük. Doğru dürüst tepki de yok. Ha olursa çıkar Trabzon zor şehir taraftarımız yanlış yapıyor. Aman baskı görüyorum falan dersin. Sonra yine yatış. Spor araba alır, İstanbul'a uçar, gece kulüplerinde kızlarla takılırsın. Ama şu antremanlar da olmasa. Aman kim çıkacak şimdi maça?

Her sene aynı terane
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nokulma sissako visca doka tosic scorione zec vs vs vs..fantaziye gerek yok al bu adamlari oyna kafaya millet bulup aliyor bedava paralara bide bizim aldiklarimiza sagladigi yararlara bak..175 milyon borc 400 milyona cikti ortada birak basariyi rezillik var sahada ruhsuz ne oynadigi belli olmayan takim..2 senede degisen 5 hoca iho hala hatanin kendinde oldugunu goremedi yazik..
    evet biz daha fazla para harcadık, sonuç ortada

Nokulma, Donk, Visca, Sisocco, Tosic, Doka, Zec, Vleminsk, Scarione vs.... gibi adamlar daha ucuza geldi ve daha çok iş yaptılar.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En buyuk taraftar futbolcular sahtekar !!!
    Avni Aker bu hafta dolmaz zaten

İçeride kök söktür, dışarıda bizi öldür

İstemem böyle bir takımı

BU KULÜBÜN GERÇEK SAHİBİ TRABZONSPOR TARAFTARLARIDIR.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ciddi anlamda ozellikle deplasmanlarda ligin en kotu oyununu biz oynuyoruz..gelecek sezona dahil en ufak bir isik vermiyor takim..bi 20 transferi daha kaldirmaz bu takim

Nereden
    Ankara

taraftarımıza saldıranlardan biri

https://www.facebook.com/ali.ozgen.524
    sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için

Nereden
    Zonguldak

İddiasız
    Coşkusuz
    Misyonunu kaybetmiş
    Sıradanlaşmış

bir takımla karşı karşıyayız.

İçim acıyor, yüreğim kanıyor.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Eskişehirspor 2 - 0 TRABZONSPOR | MAÇ SONUCU

Alıntı duyurukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu nerden çıkarttın şenol güneş ve hami döneminde futbol oynamıyor diye gayet de güzel oynuyordu hele ki şenol güneş her zaman keyif veren bir futbol oynatmıştır hem Trabzonda hem milli takımda ve en son örneği bursa'da.öyle açık ara şamiyon yapmış da ersun şikecilerin geçen sene hakemler tarafından ne kadar iteklendiğini hepimiz gördük ha dersin ki ersun iyi hoca bencede fena değil ama bize uymuyor uymadı uymayacak
    Şenol hocanın son dönemini kast ediyorum, taraftar takım top oynamıyor diye hocayı harcadı hemen, halbuki takımda bir halt yoktu,bana göre omurluk sözleşme yapılması gereken adamdı. Hami nin oynattigi futbola iyi diyenin futbol bilgisinden şüphe ederim. Futbol sadece hücum yaparak oynanan bir oyun değil, eğer öyle oynarsan gs den evinde yersin 4 tane yi. Hami zaten hoca olsa bank Asya da şampiyonluğa koşan Antalyaspor u neredeyse play off dışında bırakmazdi. Ersun hoca için şunu diyebilirim, en iyi 3 4 Türk teknik adamdan biridir, kendi kurduğu kadro ile uzun süre sabredilirse başarılı olacağını düşünüyorum. sikecilere geçen sene de hakemler yardım etti ama hiç bir sene bu sene ki kadar kollanmadilar. yaklaşık 15 puanları hakem tarafından hediye edilmistir. Ama ona rağmen oynadıkları futbol ortada. Ben hoca istediği kadroyu kurar, birazda zaman verilirse sampiyob olacağımiza canı gönülden inaniyorum.
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazık gerçekten çok yazık !
    Hocayı,başkanı al bir yana koy.
    Milyon €'lardan kapı açan profesyonel futbolcularımız !
    Bu kadar kolay maç kaybetmek ve futbol namına olumlu hiçbir hareket yapmamak zorunda mı ?
    Masa başında profesyonel sahada goy goy,oy anam oy...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yılın Spor Adamı(!) seçilen başkan ve Teknik Direktör yorumlasın bu maçı.

Benim diyecek bir şeyim yok...
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hocanın son dönemini kast ediyorum, taraftar takım top oynamıyor diye hocayı harcadı hemen, halbuki takımda bir halt yoktu,bana göre omurluk sözleşme yapılması gereken adamdı. Hami nin oynattigi futbola iyi diyenin futbol bilgisinden şüphe ederim. Futbol sadece hücum yaparak oynanan bir oyun değil, eğer öyle oynarsan gs den evinde yersin 4 tane yi. Hami zaten hoca olsa bank Asya da şampiyonluğa koşan Antalyaspor u neredeyse play off dışında bırakmazdi. Ersun hoca için şunu diyebilirim, en iyi 3 4 Türk teknik adamdan biridir, kendi kurduğu kadro ile uzun süre sabredilirse başarılı olacağını düşünüyorum. sikecilere geçen sene de hakemler yardım etti ama hiç bir sene bu sene ki kadar kollanmadilar. yaklaşık 15 puanları hakem tarafından hediye edilmistir. Ama ona rağmen oynadıkları futbol ortada. Ben hoca istediği kadroyu kurar, birazda zaman verilirse sampiyob olacağımiza canı gönülden inaniyorum.
    haminin elindeki malzemeye göre kötü futbol oynattığını düşünen futbol bilgisinden de ben şüphe ederim sadece gs den 4 yediği maç var bu sene ersunla şiketaş da 2 maçta hiç bir varlık gösteremedn 5 gol yedik keza şenol hocanın son döneminde bile genel olarak iyi futbol oynadık ts-0 gs-0 bjk-1 ts-1 maçlarında da hem iyi oynayıp hem de galibiyeti kaçıran taraftık.bende burdan ilan ediyorum ersundan bize realmadridi çalıştırıp şampiyon olsa bile cacık olmaz

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan cezali duruma düşmüş dusuk ihtimalde olsa onuru kalede gorebiliriz en kötü yedeklerde olur
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ersun Hoca nim Soner değisikliğini görsem sormak isterdim bu adam oynatigi maclarda yoklari oynarken mağlup durumda ne yapmasini bekliyordu gerci yedeklerde gol atacak tek bir oyuncu vardi o da stoperimiz Belkalem digerlerini Anadolu takimlarina yolla 11
    de oyniyamazlar

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu eskişehir de Trabzonsporlu taraftarımıza yapılan saldırıyı gerçekleştiren biri burada alelen belli.

Bu zibidi hakkında şikayette bulunulamıyor mu ?
    Konu U.Sadıkoğlu tarafından (19.05.2015 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sakin olun. 2 - 3 İtin yaptığını tüm Eskişehir camiasına yansıtmak doğru olmaz. Eskişehir taraftarları tek takım tutuyor. Anadolu takımı. Bizansa karşılar. Benim eskişehir ile aramda sorun yok. Düşmelerini hiç istemedim.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakin olun. 2 - 3 İtin yaptığını tüm Eskişehir camiasına yansıtmak doğru olmaz. Eskişehir taraftarları tek takım tutuyor. Anadolu takımı. Bizansa karşılar. Benim eskişehir ile aramda sorun yok. Düşmelerini hiç istemedim.
    Eskişehir forumlarına bir bakın derim.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güçlü olacaksınız. Yaptığınız doğrularla da destekleyeceksiniz. O zaman saygı duyulur
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

6222 kanun Trabzonlular icin mi var fb sivri sinek soksa haber olurken bu haber olmuyor

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskisehirde kalsaydin eskisehirlilerin sadece 10da birinin hangi takim sorusuna eskisehir dedigini gorurdun..cogu ist yalakasi iclerindede en cok sikebahceli var..eskisehir 2.takimlaridir herzaman gecin bu isleri..hangisi sevgili hangisi metres diye soruncuda afallayip kaliyorlardi..durum bursada burdan biraz daha iyi sadece ordada cogunluk ist eziklerini destekler..
    Konu gurur6134 tarafından (18.05.2015 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

son es-es mücadelesinde (!) ortaya çıkan durum yönetim ve t.d. ün "Avrupa'dan erken elenelim, bütün ağırlımığızı lige vermek zorundayız" tarzı açıklamaları sonrasıdır.....

..futbolcu camiası uyanık bir milletdir....mesajı hemen algılar...
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

legorakiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Emre Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu eskişehir de Trabzonsporlu taraftarımıza yapılan saldırıyı gerçekleştiren pçlerden biri burada alelen belli.

Bu zibidi hakkında şikayette bulunulamıyor mu ?

https://www.facebook.com/tatar.baris

https://www.facebook.com/taha.kucukersen?fref=nf

anca 30 a 1 saldırırlar. kancıklıkları kanlarında var...

mecnunun dediği gibi maç satan karısını da satar...
    Konu U.Sadıkoğlu tarafından (19.05.2015 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.
    Biz bizim olan hiçbirşeyden vazgeçmeyiz. O kupayı alacağız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)