Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sn. Futbolcular, Yönetim ve Teknik Direktör

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Post Sn. Futbolcular, Yönetim ve Teknik Direktör

ya yaşım geLdi 21 e bir sezon oLsun yüzüm güLemedi gitti..
    sözüm trabzonLu futboLcuLara ya kardeşim bu takım uzun süredir şampiyonLuk görmedi ve şampiyonLuqa ac bu takıma geLirken bunu hepiniz biLiyorsunuz yafs bir sezon canınızı dişinize katın şampiyon oLun o zmn bu taraftar sizi gökLere cıkarır....
    ya sizden cok bir şey istemiyoruz ki şampiyonLuqa inanın ve öyLe oynayın.... ama diyorsanızki bizene şampiyonLuk biz aLdıqımız paraya bakarız o zmn.... paf takımızLa cıkarız sahaya ama yürekLeriyLe oynarLar hic oLmazsa....
    biz trabzonspor taraftarıyız yeniLsekde severiz ama şampiyonLuqu görmekde hakkımız deiLmi ey futboLcuLar yönetim ve td ????????
    benim gibi niceLeri var şampiyonLuqu görmedi...
    Konu Çakır tarafından (02.11.2006 Saat 07:45 ) değiştirilmiştir.
    Kimilerine Göre Kral'iz. Kimilerine Göre Yalaniz. Siz Rahat Olun Biz Adamina Göre Adamiz.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu gidişle bir daha göremeyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya millet kahvede dalga geciyor trabzonumuzla ya adam ts ye yazik ya atsinlar bi gol birak rize diyorlar

kutoz
    Ziyaretçi

Güzel kardeşim, böyle yazmakla hiçbirşey düzelmez... Sen, beyninde taşığıdın akılla ve yüreğinde taşıdığın sevgiyle, herşeyi çözebilirsin. Bunun de tek yolu, Trabzonspor'a üye olup, Trabzon'a gidip oy kullanarak kendi yönetimini oluşturmaktır. Bunu yapmadığın sürece, sen sadece burada yazmakla yetinirsin... Bu fikir, malesef Trabzonspor gerçeğine bundan sonra yön verecek, gerçektir... Bundan ötesi bana yalan geliyor...

Nereden
    Bursa

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim, böyle yazmakla hiçbirşey düzelmez... Sen, beyninde taşığıdın akılla ve yüreğinde taşıdığın sevgiyle, herşeyi çözebilirsin. Bunun de tek yolu, Trabzonspor'a üye olup, Trabzon'a gidip oy kullanarak kendi yönetimini oluşturmaktır. Bunu yapmadığın sürece, sen sadece burada yazmakla yetinirsin... Bu fikir, malesef Trabzonspor gerçeğine bundan sonra yön verecek, gerçektir... Bundan ötesi bana yalan geliyor...
    abi güzeL diyorsun....
    ama şunuda merak ediyorum her zmn giden yönetimi aramadıkmı ????
    kim geLdiyse biriLeri tarafından hep engeLLendiLer yada bu takımı yönetemedi.... ben üye deiLim(en yakın zamanda oLmayı düşünüyorum) ama üye oLan ark.Larım bu yönetime güvendiLer ve kuLLandıLar yine hüsran
    Kimilerine Göre Kral'iz. Kimilerine Göre Yalaniz. Siz Rahat Olun Biz Adamina Göre Adamiz.

Nereden
    İstanbul

Ben takımımızın şampiyon olması için maçlara giderek, kulubümüze üye olarak, lisanslı ürün alarak üzerime düşeni fazlasıyla yaptığıma inanıyorum. Sorumlu kişiler bulundukları mevkilerin onlara yüklediği sorumluluğu layıkıyla yerine getirebilselerdi bir nesil şampiyonluk görmeden büyümemiş olurdu. Ama bu bile benim Trabzonspora olan sevgimde ve sadakatimde en ufak bir törpülenmeye dahi yol açmaz.

BİZİM SEVDAMIZIN YAZGISI ÖLÜMCÜLDÜR.

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

LÜTFEN YÖNETIME LAF YOK Yönetimin ne sucu var Süper Kadro kurdular! Para da iyi da ne iyityorsunuz adamlar gül gibi stad yapiyorlar!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Nereden
    Bursa

Alıntı LazYattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LÜTFEN YÖNETIME LAF YOK Yönetimin ne sucu var Süper Kadro kurdular! Para da iyi da ne iyityorsunuz adamlar gül gibi stad yapiyorlar!
    ben herkese söyLedim bu takımın icinde oLan herkese yani şampiyonLuqa onLarında inanmasını istiyorum onLarda inanırsaLar şampiyonLuqun geLmemesi icin bir sorun kaLmaz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

birader dalgami geciyorsun.....transferleri benmi yaptim ya...bu ne ya reziligin daniskasi...dolmuscu nuri dolmuslarina dön lütfen..TS sana büyük geldi..

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

+ 1967..(umarım dalga gecmiyorsun)
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

ligarba61
    Ziyaretçi

Yönetimden ne kadar para alıyrsun burda yazı yazmak için

mackali_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Avatarından belli hangi zihniyete hizmet ettiğin!!! Bu ne hayranlık!

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetimin bence bir suçu yok ben bu yönetimi destekliyorum
    ama bunlar ziya doğan zamanıyla ilgili görüşlerim lazoronide tabiki hataları vardı
    fatura ziya hocaya kesilmeli
    bu takım böyle oynatılmamalı
    Konu AKSOY_61 tarafından (30.10.2006 Saat 23:31 ) değiştirilmiştir.
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

yönetim bide hüseyin hariç herkesi eleştirlim arkadaşlar.
    özellikle bu ikisine yazık oluyor bence.
    ziya hoca da görsün artık bazı şeyleri musa da sağ back olmaz görsün. hasan ferhattan bin kat daha iiyidir görsün. ömer sakatladı ama ömerden cacık olmayacağını görsün. görsün artık gerçekleri ona göre müdahale etsin takıma.
    ben isim önemli değil isterse paf takımla cıksın yeterki trabzonspor sahada olsun. ben bunu istiyorum.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Nereden
    İstanbul

Şunu kabul etmek gerekir ki Nuri Albayrak ve yönetim kurulu son yıllarda görev alan birçok yönetimden daha basiretli vede 95-96 sezonundan sonraki dönemin en iyi kadrosunu kurdular. En büyük hataları sezon başında Lecescu veya Ersun Yanal tarzında belli bir oyun planı olan teknik direktörü takımın başına getirememeleri. Birçogumuzda Ziya Doğan'ın gelişinede Lazoroniyle yolların ayrılmasından ötürü sevindik, yoksa Ziya Doğan çok iyi bir teknik direktör değil. Lazoroniden kurtulduğumuz için Ziya Doğan tercihi pek yadırganmadı ama bundan sonra teknikheyet konusunda yönetimin başı epeyce ağıracağa benziyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hala senin dedigin lucescu veya yanali alabilirler yeterki istek olsun
    ama gelmiceklerini hepimiz biliyoruz
    ancak buyuk para karsiligi gelir ikiside

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ahmetansu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetim bide hüseyin hariç herkesi eleştirlim arkadaşlar.
    özellikle bu ikisine yazık oluyor bence.
    ziya hoca da görsün artık bazı şeyleri musa da sağ back olmaz görsün. hasan ferhattan bin kat daha iiyidir görsün. ömer sakatladı ama ömerden cacık olmayacağını görsün. görsün artık gerçekleri ona göre müdahale etsin takıma.
    ben isim önemli değil isterse paf takımla cıksın yeterki trabzonspor sahada olsun. ben bunu istiyorum.
    ama bunları gelde ziya hocaya anlat
    ben şu an ziyanın gitmesini istiyorum ama yerine kimin geleceğini düşününce
    kafam karışıyo
    gönderilmesimi hayırlı gönderilmemesimi bilemiyorum

herşey trabzonsporumuz için
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

buramburam61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Paralı başkan, paralı yönetim ve paralı zihniyet.Bu senaryoyu 20 yıl öncede izlemiştik.Para babaları yıllar önce bir tesis kazandırdılar bizlere.O günden sonra Şampiyonluğu unuttuk.Korkarım ki; bunlar da şimdi bir stad kazandıracaklar bize(orası da meçhul); ebediyyen şampiyonluğu unutacağız anlaşılan.Bu film sonunda da geriye sadece hüsran,yıkım ve bir yığın borç...
    Ali kemal yuvarladi,Hüseyin patlatti ve futbolda düzen degisti

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu yönetimle bir bişey olmaz otursun izlesin kendi eserni BÜYÜK TRABZONSPORU ne hale getirdiğinide futbolcularda biraz o taşıdıkları formanın şerefini düşünerek oynasınlar bizden para kazanarak bize ihanet etmesinler bu takımdan derhal hasan hüseyin ferhat gönderilsin hocada pek fazla suç yok bence bu beceriksizlerle bir şey olmaz ama azda olsa hatası var

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdi herkes birbirini suçlar.Başkanın ağırlığını koyup olaya hakim olması şart.Bu zor günlerde yanlış yapılan bir hareketin sonucu kayıp bir yıl daha olarak hanemize yazılır ama eğer liderlik yapar ve olaya hakim olursa en az hasarla atlatırız.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rizeye bile tek forvetle çıkarsan bu sonuçlar kaçınılmaz olur.Biz kötü oyunla galibiyet hakkımızı erciyes maçında kullandık.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Hakkari

Bu gidişle şampiyonluğu görmek ütopya denen kavrama dönüşecek...yazıklar olsun...fark beklereken yeniliyoruz... bu kadar fazla... Fatih ten gelen para bitmiş.... nereye gitti? marce, musam, musa b, .....yazıklar...

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Angry

para ıyı mı fatıhten gelen 7.2 mılyon euro dan elde kalan koca bır sıfır ayrıca kulubun 20 trılyon borcu var bunun 12 trılyonu nurı beyın eserı (ayrıca bu borc bankalara olan borctur kredı karsılıgı alınmıstır odenemedıgı takdırde bu borc katlanarak artacaktır) bu adama laf soylemıyelım oylemı gecı sende haklısın laf soylemeye bıle gerek yok
    gul gıbı stad yapıcaklar ha 28 bın kısılık stad yapsa ne olur yapmasa ne olur alıs verıs merkezı carty curt yapıcakmıs gecıcen bunları kusura bakmayın ama g.. b.klu kayserı 40 bın kısılık stad yapıyo
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende yönetime suç bulmuyorum hiç bi suçları yok gerekli yerlere takviye yaptımı bu adamlar yaptılar olmuyo işte ne yapılabilir bende bilmiorum
    ayrıca yönetimden 1 kuruş almadım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sözüm futbolculara. Kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi görmesinler. Yönetim hatalıdır değildir orası tartışılır. Tek gerçek futbolcu kardeşlerim yürekleriyle oynamıyor
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)