Sayfa 35 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35 36 37 SonuncuSonuncu
Toplam 920 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rizespor 0-2 TRABZONSPOR | STSL 30. Hafta | MAÇ SONUCU

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

İşi ilerletti artık yenincede piyasaya çıkıyor yanlışta konuşmuyor hani lakin oyuncu kadrosunda zerre kadar kabahat bulmuyorum.bu kadro vasat futbol oynamaz.hoca geldiğinden beri oyun anlamında hiç bir katkı koymadı ortaya.Oyuncu tercihlerinde felaket.sabredecez bakalım nolur.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi kafa toplarında faul yapıyor.her maç üç tane garanti. boyu kısa çünkü, avantaj sağlayamıyor.sertlikten de vazgeçmiyor.o kafa toplarını alamayınca yaptığın baskı boşa gidiyor, rakip rahatlıyor. defalarca oldu bu, savunulacak bir tarafı yok.boyun kısaysa hızlı olacaksın, o da yok.
    Kardeşim yaptığı fauller genelde orta çizgiye yakın yerlerde yani karşıdan gelen toplarda. Bunun takıma zararı minimumdur.Herif ceza sahası ve çevresinde kuş uçurtmuyor rakibe nefes aldırmıyor tek hamlede rakipten top kesen ve bu anlamda ligin en iyilerinden.Kusur kadı kızındada olur ama bu muhtemelen forvetten bozma Uğurdan stoper falan olmaz. Helede Aykutun olduğu yerde kadrolara hayatta yazılamaz.

Nereden
    Eskişehir

Uğur,İshak,F.Atik,Salih,Musa,Deniz bunlarla sezon sonu ilişki kesilmeli.Tabi hedef şampiyonluksa.Yok 4.oynayacaksak kalabilirler.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yaptığı fauller genelde orta çizgiye yakın yerlerde yani karşıdan gelen toplarda. Bunun takıma zararı minimumdur.Herif ceza sahası ve çevresinde kuş uçurtmuyor rakibe nefes aldırmıyor tek hamlede rakipten top kesen ve bu anlamda ligin en iyilerinden.Kusur kadı kızındada olur ama bu muhtemelen forvetten bozma Uğurdan stoper falan olmaz. Helede Aykutun olduğu yerde kadrolara hayatta yazılamaz.
    olur mu abi minimum.oyun sistemi o zaten, önde baskı yapıp rakibi uzun topa zorluyorsun, o topları sen alamazsan bozulur oyunun. hocanın tercih sebebi bence o. stoperde kısa kalmayalım diye.yoksa aykut kötü oynuyor diye değil. zaten lig bitti, hiçbir taraf da tutmadı. seneye durumu tekrar değerlendirir hoca.

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu takimin rezil oldugunu Türkiye deki bütün futbol yorumculari söylüyor.Daha az önce TRT de,bu Trabzon u,Bursa yener dediler,Trabzon cok kötü takim.Tarihin en iyi kadrosu diyen futbol fukaralari hala umut dagitiyor.
    iho istifa.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Ugur, Mustafa Akbas'tan daha kötü, hele bir de mâliyeti isin içine karistirisak hiç tartismayalim daha iyi...
    Savunmaci dedigin yeri geldi mi Song gibi rakibi kaldirip atacak, yerden müdahalelerle rakibi sindirecek, tabi çirkeflik yapmadan ve topa müdahale ederek... Ugur temiz oynasin da rakibi bozarak temiz oynasin, öyle üstümü kirletmeyeyim aman yere yatmayayim temiz kalayim diyerek temiz oynarsan lazim degil

Nereden
    Eskişehir

olur mu abi minimum.oyun sistemi o zaten, önde baskı yapıp rakibi uzun topa zorluyorsun, o topları sen alamazsan bozulur oyunun. hocanın tercih sebebi bence o. stoperde kısa kalmayalım diye.yoksa aykut kötü oynuyor diye değil. zaten lig bitti, hiçbir taraf da tutmadı. seneye durumu tekrar değerlendirir hoca.
    Oyun sistemi diye bir şey göremiyorum ortada.Futbolcuların bireysel gayretleriyle maç kazanıyoruz. Hocanın kötü oynayan oyuncuya sabrı felaket.Stoperde uzun oynatacaz diye rakibe havadan 10 tane yan top vereceksek işimiz var.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur Demirok'un boyu 1,85.

Semih Kaya'dan, Egemen'den, Chedjou'dan uzun. Bekir İrtegün, Sivok ve Ersan Adem Gülüm ile yaklaşık aynı boyda.
    Ve kafa vuruslarinda hepsinden kötü, ister savunmada olsun ister hücumda...

Nereden
    Eskişehir

Futbol dahisi biltrabzon işimiz futbol yorumcularına kaldıysa gs'den fark yiyorduk.ona bakarsan Ligdeki bir çok hocada Trabzonspor'un kadrosu güçlü, şampiyonluğa oynar diyor.Ama biliyorsun seni ben iyi bildiğim için yorumlarını pek ciddiye almıyorum çünkü iyi biliyorumki tek derdin bu yönetim zamanında başarılı olmayalımda nolursa olsun laf olsun torba dolsun misali.Farketmez yönetim falan umurumda değil tabiri caizse israil devleti gelsin yönetime yeterki başarılı olalım.

Nereden
    Bursa

Oyun sistemi diye bir şey göremiyorum ortada.Futbolcuların bireysel gayretleriyle maç kazanıyoruz. Hocanın kötü oynayan oyuncuya sabrı felaket.Stoperde uzun oynatacaz diye rakibe havadan 10 tane yan top vereceksek işimiz var.
    rakip etkliydi bu maç hava toplarında.aykut olsa daha fazla vururlardı.adamın boyu kısa yav.çok iyi zıplıyor falan da değil yani.

carantinas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Bossi reyiz seneyede stoperde oynar kendi gibi gibi bir stoper lamazlarsa tabi. (topla oynayabilen, hızlı ve çevirk).. UĞUR ve BOSS bence orda iyi bir ikili olur. Sağ beke Sener gibi bir oyuncu bulabilirsek orası da tamam. SOL???? YuSuf??? bilemiyorum ama oraya adam lazım. Medjani banko oynar ama ortada oynar şimdiki gibi. Çok iyi kesici ve topla oynaması da kötü değil. Yeterli. Yanına SELÇUK gibi oyuncu lazım önlerinde EKİCİ. ERKAN bir kanatta banko desek diğer kanada adam lazım. ve FORVET??

Nereden
    Eskişehir

rakip etkliydi bu maç hava toplarında.aykut olsa daha fazla vururlardı.adamın boyu kısa yav.çok iyi zıplıyor falan da değil yani.
    Yanlış Aykutu takip ediyor olmayasın
    Yahu ligde en az rakibe kafa topu veren stoperlerin başında Aykut geliyor. Haa deki oyun kuramıyor birazda geri dönüşleri sıkıntılı katılayım.Aykut tek hamlede ligin en iyisi.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

izlediğin en rezim maçtı..
    Trabzon çok kötüydü--
    rize dahada kötüydü..
    bu rize küme düşmüyorsa yazık

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    İstanbul

edit:rezil

Nereden
    İstanbul

bu nasıl takım yahu..
    ne oynadığı beli değil....
    ne yaptığı belli değil

Nereden
    İstanbul

yalnız resmen bjk yı yiyor hakemler.....

Nereden
    Almanya

kusura bakmada seni burda bir Allah in kulu ciddiye almiyor.Sezon basindan beri pof pofladigin yönetim ve takim ortada,sapka düstü kel göründü.Zaten futbolu bilenler bu takimdan ne köy olur nede kasaba diyordu,ama siz yok mu siz,taraftari bile kandirdiniz,baskaninizla beraber hayal sattiniz.Aykut denilen kazma,vasifsiz bir stoperi bile savunabiliyorsan seni ciddiye almamalari dogal zaten.
    iho istifa.

Nereden
    Bursa

Yanlış Aykutu takip ediyor olmayasın
    Yahu ligde en az rakibe kafa topu veren stoperlerin başında Aykut geliyor. Haa deki oyun kuramıyor birazda geri dönüşleri sıkıntılı katılayım.Aykut tek hamlede ligin en iyisi.
    en iyisi belkalem , belkalem ve bosingwa oynamalı bana kalırsa. ikisi de yedek kalacaksa anlaşabiliriz abi. ben uğuru daha çok beğeniyorum, durum bu.

Nereden
    Almanya

Attigimiz ilk golde Cardozo faul yapiyor,2.goldede Mehmet topa elle vuruyor düserken.Bunuda belirtelim.Rize nin hakki yenildi bugün.
    iho istifa.

Nereden
    Eskişehir

Bosingwa tecrübesiyle stoperde oynuyor lakin hava toplarında özellikle yandan gelen toplarda çaresiz kalıyor.Tabi burada kabahat asla Bosingwa'da değil. Seneyede Ersun hoca Uğur Bosingwa tandeminde ısrar ederse yine her maçın kahraman adayı kalecimiz olur.

Nereden
    İstanbul

berkalem nerede?

Nereden
    Eskişehir

Biltrabzon seni bilen bilir her maç gerideyken bişeler zırvalarsın öne geçincede kaçacak delik ararsın.Seni bana anlatma boşuna.Sanada yol göstereyim aklın ve hafızan yetmez belki gir Aykutun başlığına son 6 aydır performansına dizilen methiyeleri okuman varsa oku.Seni gidi mağlubiyet çıkarcısı seni.

Nereden
    Eskişehir

en iyisi belkalem , belkalem ve bosingwa oynamalı bana kalırsa. ikisi de yedek kalacaksa anlaşabiliriz abi. ben uğuru daha çok beğeniyorum, durum bu.
    Kardeşim anlaşalım bende çok beğeniyorum Belkalem'i lakin Bosingwa Allah aşkına sağ beke,Aykut'ta stopere geçsin

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Standart Ynt: Rizespor 0-2 Trabzonspor | STSL 30. Hafta | Maç Sonucu

Lig tv de özellikle şansal in bizim pozisyonları degerlendirisini izleyince husnu zan besleyemiyorum adama. Ekici bilerek elle gönderdi diyor el insaf diyorum.

Nereden
    Eskişehir

Question

Alıntı biltrabzon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Attigimiz ilk golde Cardozo faul yapiyor,2.goldede Mehmet topa elle vuruyor düserken.Bunuda belirtelim.Rize nin hakki yenildi bugün.
    Adamın galibiyete zerre kadar tahammülü yok şu yoruma bakın. Benimde gözümün üstünde kaşım var eyvaaaah nolacak şimdi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)