Sayfa 42 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42
Toplam 1034 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,034 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sakaryaspor - Trabzonspor

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı mahmuter61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya beyler cangela olmasa ne olacak gol atmadan maç kazanılıyormu!Bu takım sakaryada ya berabere yada malup ahada buraya yazdım!!!Çünki bizde cimşir var bakınyine kaşıntı bastı beniiiii.....
    Güzel ve gerçekçi tahmin olmuş. Aynen de tutmuş. Tebrik ederim.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@şampiyonum61

onlar için büyükmaçtı iidiler.Bizim derbi maçlarını izlemiyosun hiç galiba...
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

benim anlamakta güçlük çektiğim birtakım konular var ;
    1. bu takımın kadrosu gerçekten şampiyonluğa aday bir kadro mu ? sağ bek :M.KEÇELİ sol bek . M.BÜYÜK, defans F.AKYEL, orta sahada H.ÜÇÜNCÜ, forvette ersen ve umut hangi büyük takımda oynayabilir ? kaleci jefersonu katarsak bu takım ancak orta sıralar için mücadele edebilir, her maç 3 farklı sonuçla bitebilir.
    2. peki halka arzdan, lig yayın gelirleri, tolga ve fatihin transferlerinden elde edilen paralar nereye ve nasıl harcandı ? bunun hesabını yönetim vermeli , vermiyorsa mutlaka birileri sormalı. umarım taraftara kalmaz bu hesap sorma işi.
    3. eldeki bu malzemeden bu kadar defansif bir kurguyla takımı kurarak gol atmanın imkansız hale getirilmesinden sorumlu ziya doğana akıl verecek hiç mi futboldan anlayan biri yok koca şehirde. zico bile yönetimin uyarısıyla doğruyu buldu.

umarım bu sorulara aklıselim cevap vererek çözüm üretilir en kısa sürede. hoşçakalın

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence sakarya sporun taraftarı iidi bizm avniaker seyircisinden katılıyorum kaç kere maç izledim avni akerde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya bizim 5. forvetimizi ergin keleşin oynadığı bir takıma yenildik....

sakarya iyi diye değil biz rezil bir top oynadık diye yenildik.......

bu ligde mücadele edipte yenemeyeceğimiz takım yok....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

yahu forvetimiz ve defansımız süper adam ortasahamızı mücadeleci olsun diye kazmalardan oluşturdu defans bunların yüzünden kontra yiyor çünkü ayaklarında top tutamıyorlar

forvet bunların yüzünden gol atamıyor çünkü orta yapmayı dahi becxeren iki adamı üstüste geçen yok

işte muhteşem beşli
    musa hasan hüseyin ferhat mustafa

ver adıyamana almazlar be
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @şampiyonum61

onlar için büyükmaçtı iidiler.Bizim derbi maçlarını izlemiyosun hiç galiba...
    İzlemez olurmuyum kardeşim ama ben genel anlamda diyorum.. Büyük maçlar harici bu takım mağlup duruma düştüğünde taraftar desteği sayesinde hangi maçı çevirebildki? benim istediğim hermaç ta tam destek sonuç ne olursa olsun maç devam ettiği sürece destek.. birde organize değiliz o kötü
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Yakın tarihte bu kadar kötü olduğumuz bir maçı hatırlamıyorum.Futbolcular,yönetim ve teknik ekip hepsi birden taraftarı nasıl kahrederiz diye anlaşmışlar gibi.Bırakın Trabzonu ikinci ligde oynayayamayacak 4-5 futbolcu var bu takımda.Diğer tarafta kulübeye bakıyoruz symek,musampa ve marce.Helal olsun ziya hoca daha ne diyelim.Fakat musampa büyük futbolcu.Her hafta 81 de oyuna girip hala sesini çıkarmıyorya hakikaten büyük futbolcu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazanist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın tarihte bu kadar kötü olduğumuz bir maçı hatırlamıyorum.Futbolcular,yönetim ve teknik ekip hepsi birden taraftarı nasıl kahrederiz diye anlaşmışlar gibi.Bırakın Trabzonu ikinci ligde oynayayamayacak 4-5 futbolcu var bu takımda.Diğer tarafta kulübeye bakıyoruz symek,musampa ve marce.Helal olsun ziya hoca daha ne diyelim.Fakat musampa büyük futbolcu.Her hafta 81 de oyuna girip hala sesini çıkarmıyorya hakikaten büyük futbolcu.
    yada bi de yerel basında musampayı yerden yere vurdular ulen adamı bi maç oynattınmıda oynayamadı... 80 dak. oyuna alıyosun 10 dakikada adam oyuna bile ısınamaz.....

bence ziya hoca musampanın uzun saçlarını sorun etti kendisine bu yüzden oynatmıyor.... yoksa orta sahada gökdeniz hariç iyi oynayan yokki onu kesmek istemiyor...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)