Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Cem Papila'dan ok Aklamalar...

Trabzonspor Kongre yesi

DN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    49

Standart Cem Papila'dan ok Aklamalar...

Cem Papila, Futbol Extra Dergisi'nin Kasm saysnda yer alan rportajnda, FIFA listesinde grnen Kuddusi Mftolu'nun Ocak aynda liste d kalacan, bunun ulcu tarafndan planl bir ekilde yapldn belirterek, ''ulcu'nun bu yapt ark kurnazl. Kuddusi Mftolu liste d kaldnda MHK ile federasyonun birbirlerine ne diyeceini merak ediyorum'' dedi.

Papila, FIFA listesiyle ilgili iddialarn u szlerle srdrd: ''Bakn ortadaki kriterlere gre listenin yedinci srasna yazlmas gereken Blent Yldrm altya, altya yazlmas gereken Mftolu da yediye yazld. imdi Haluk Ulusoy dnyor ki, Kuddusi Mftolu FIFA oldu. Aslnda olmad. Kimse farknda deil, kimse 1 Ocakta Trkiye'nin FIFA kadrosu 6'ya indirilirse armasn. 1 Ocakta bu liste 6 kii olarak belirlendiinde, Mftolu liste d kaldnda o zaman Ulusoy Federasyonu ile ulcu MHK's bakalm birbirlerine ne yapacak? nk kadronun aslnda 6 kii olduunu ulcu biliyor ama Ulusoy bilmiyor. Kim kimi kandryor burada? Mustafa ulcu'nun bu yaptklar hep ark kurnazl, baka bir ey deil?''

Olayn zerinden zaman gemesine ramen karlat yanl hala unutamadn belirten Cem Papila, ''Ben MHK'nn bamsz olmasn mit ediyordum ama son gelimeler hibir ekilde bamsz olmadn gsteriyor. Yani kendi iradesiyle kararlar veremediini gsteriyor. MHK Bakan dik duramad bu olayda. MHK Bakan ve ynetimi en batan federasyon bakannn bu ekilde bir hakk olduunu kabul edip de o greve gelmilerse onu bilemem. Ama bunu kabul etmeden geldilerse dik duramadlar demektir. Ne yapmalar gerekirdi? stifa edeceklerdi. ulcu dik durup istifa edecekti ama bir sonraki dnem yine MHK Bakan olabilecekti. nsanlar sylemleriyle deil yaptklaryla anlr. Herkes tarihte yerini alacak'' eklinde konutu.

-''PATRONUN GEREKE AIKLAMASI HER EY ANLATIYOR''-

Federasyon bakan Haluk Ulusoy'un, performansndan dolay FIFA listesine alnmad ynnde gsterdii gerekeye katlmadn belirten Papila, ''Bu inandrc ve doru bir gereke de deil. Futbolun patronu kim? Haluk Ulusoy. Peki, patronun savunma verdii nerede grlm? Federasyon Bakan'nn, MHK'nn bir tasarrufunu onaylarken FIFA listesinde neden deiiklik yapldn aklamak zorunda kalmas aslnda birok eyi anlatyor. nk ben gerei biliyorum. Bu gerek, gemite genel bakan seiminde Mustafa ulcu ile kar karya gelmemizdir'' diye konutu.

Mustafa ulcu'nun MHK bakanlna geldii gn FIFA kokartn kaybettiini belirten Cem Papila, ''Hakemlii braktm, zlmedim mi, biraz zldm tabii. Bunca yl emek harcamm nk. Ama bir kere ldm. Beni 10 defa daha ldrmelerine izin vermedim. nk bundan sonra 10 defa daha ldrrlerdi beni'' aklamasn yapt. Mustafa ulcu ile aralarndaki olayn sadece Eskiehir'deki seim olay olmadn belirten Papila, ''Bizim ulcu ile ilk kavgamz bundan 1,5 yl ncesine dayanyor. Aramzda kt bir ekilde bir telefon mesaj olay yaand. Bunu sadece drt kii biliyor. Mustafa ulcu'nun cep telefonuna hakemlik messesesiyle ilgili bir mesaj geliyor, altnda Cem Papila yazyor. Ama telefon numaras bana ait deil. O da mesaj alr almaz beni aramas gerekirken, hemen yetkilileri aram. Sonradan o telefon mesajn ekenin de kim olduunu buldum ve kendilerine gsterdim. Bu benim iin ok ac bir olayd. Ondan beri aramz gergindi zaten'' dedi. Papila, kendisine kar bu tr talihsiz olaylarn bir ok defa meydana geldiini belirterek, mazeretini bildirmesine ramen Mustafa ulcu'nun kz kardeinin dn olduu gn kendisine 2. Lig (B) kategorisi ma verdiini syledi.

-''KNC BR ENES ERZK OLMAK STEMTM''-

Faal hakemken hedefinin hakemlii braktktan sonra Trkiye'yi Avrupa'da FIFA ve UEFA'da nemli bir grevde temsil eden ikinci bir enes Erzik olmak olduunu belirten Papila, unlar syledi: ''Bende bunu yapacak bilgi ve birikim var. Ama bugnk federasyon bunu dnecek kapasitede deil, bunu grecek vizyona da sahip deil. En byk zntm, sadece kiisel sebeplerden dolay bana bu frsat vermediler. Yine ayn ekilde geen sene de Metin Aydoan'a FIFA listesi konusunda hakszlk yapld. Ben bunu o gnk MHK Bakan Ufuk zerten ile paylamtm. (k olmad) dedim. Onu, stanbul medyasnda eski hakemlere yakn bir grup istemedi. Onlar birilerinin menfaatini kollamak amacyla birilerini FIFA yapmak iin Aydoan' yediler.''

-''SERDAR TATLI'NIN BIRAKMA NEDEN SAKATLIK DEL''-

Serdar Tatl'nn hakemlii brakma nedeninin akland gibi sakatlk olmadn belirten Papila, yle devam etti: ''Serdar Tatl'ya en yakn hakem bendim. Serdar'n brakmasndaki gerek neden farklyd. Bu bizim kendi aramzdaki zel bir ey. Bunu ben aklayamam. Yani hakemlikten mutlu olarak ayrlan hi yok gibi. Mustafa ulcu 45 yann ve FIFA kariyerinin sonuna kadar hakemlik yapt, o bile mutlu ayrlamad. Biz o kadar gidemedik. ulcu nasl gitti, bilemem. O ayr bir yetenek olsa gerek. Hem 45 yann sonuna kadar hem de FIFA'da drdnc kategoride kalarak bu kadar srdrebilmek ok byk bir yetenek. Biz 39 yanda, hem de nc kategoride kalamadk.''

Hakemlik hayatnda ''keke olmasa'' dedii hatalarn olduunu belirten Papila, ''Mesela Vestel Manisaspor-Galatasaray manda ofsayt gerekesiyle iptal ettiimiz bir gol var. Yine Fenerbahe-Trabzonspor manda yardmcnn yanl tespit edip ofsayttan gol verdiimiz bir pozisyon var. Keke yaanmasayd dediim kararlard bunlar'' itirafnda bulundu.

-''TAI SEVERM DEDM, BEKTALI OLDUM''-

yi bir Beikta taraftar olduunu belirten Cem Papila, ''Beiktal oluumda ok ilgin. O zaman 8-9 yandaym. Komumuzun olu Turgay aabey bana gelip (Saraym seversin, baheyi mi, yoksa ta m?) diye sordu. Ben de (Ta) cevabn verdim. O da o zaman (Tamam sen Beiktalsn) dedi ve yle Beiktal oldum. stanbul'da okudum, bir sene Dikilita'ta oturdum. Kaldm ev nn Stad'nn hemen stndeydi. Srekli nn Stad'na malara giderdim. Hibir zaman fanatik olmadm ama sk bir Beikta taraftarydm. En beendim futbolcu ise o dnemde Gkhan Keskin'di'' diye konutu.

-''KENDM TRABZONLU OLARAK GRYORUM''-

Kendisini en ok zen olaylardan birinin Trabzonspor taraftarlarnn yapt yry olduunu belirten Cem Papila, ''nk ben Trabzonluyum. Brakn annemin ve eimin Trabzonlu olmasn, ben Zonguldak'ta Trabzon kltryle bym biriyim. Ben o yrenin insanym, benim memleketim oras, kendimi Trabzonlu olarak gryorum. Babam Hopal. O yrenin insan olarak bu ekilde protesto edilmek beni zd. Ama bunda bana gre baka faktrler vard. O yry siyasi rant amacyla yaplm bir yryt. O olay organize eden insanlar bana gre siyaseti kullanarak bu ii yapt. Tabii vatanda onu bu ekilde grmedi'' iddiasnda bulundu.

-''HEDEFM SPOR BAKANI OLMAK''-

Beikta-Samsun man hatasz ynettiini tekrarlayan Papila, o man devre arasnda Sinan Engin'in soyunma odasna gelerek, verdii krmz kartlarla ilgili kendisine, (Hocam kartlarnda, kararlarnda haklsn) dediini syledi. Bundan sonraki hedefinin CHP'den milletvekili olarak meclise girmek olduunu syleyen Papila, ''Daha ncede siyasetin iindeydim. Profesyonel lig hakemi olunca siyasete ara vermek zorunda kaldm. imdi kaldm yerden yoluma devam edeceim. CHP'nin yesiyim. En byk idealim de spor bakan olarak bilgi ve birikimimle lkeme hizmet etmek'' dedi.

Papila, Fenerbahe Kulb Asbakan ekip Mosturolu ile snf arkada olduunu dorulayarak, ''Sayn ekip Mosturolu ile Hukuk Fakltesi'nden arkadatk. 1984-88 yllar arasnda ayn snfta okuduk. Federasyon bakan vekili olduktan sonra kendisiyle yz yze gelmedik dersem yalan olmaz. Sadece bayramlarda ve kandillerde birbirimize mesaj atardk, o kadar. Bu konuda hem kendisi hem de ben byk zen gsterdik'' eklinde konutu.

-''PAPLA'YI PAPLA YAPAN DK DURUUDUR''- ''

Cem Papila'y Cem Papila yapan dik duruudur'' diyen Papila, ''Ben hatalar yapmadm m yaptm ama yapmadm bir tek ey var, kimse iin santim eilmedim. ok da byk konumak istemiyorum ama eilirsem sadece ocuklarm iin eilirim. Belki onlar iin de eilmeyebilirim, snrlarm zorlarm. Ama etrafmda ok eilen insan grdm. Hele o Eskiehir'deki benim dik durduum seimde ok insan vard eilen'' dedi.

-''TEK ZNTM NN STADI'NA IKAMADAN DD BIRAKMAK''-

Hakemlii brakrken en byk zntlerinden birinin nn Stad'na kamadan ddn asmak olduunu belirten Papila, yle konutu: ''Vestel Manisaspor-Galatasaray mam baarl geseydi ertesi hafta nn Stad'na gidecektim. Ama iyi gemedii iin gidemedim. imde brakrken ukde olarak kalan tek ey o Beikta-Samsunspor mandan sonra nn'ye gidemeden dd brakmak. stenmediim yere bam dik kmak isterdim. O atmosferi yaamak isterdim. Beikta seyircisi bu konuda bana gre yneticisinden daha saduyulu. Beikta seyircisi ok saduyulu bir seyirci. Hi de tepki gstermezlerdi. Beikta taraftar ynetiminden daha saduyulu, o kesin. Ortadaki somut beyanlara gre konuuyorum, herkes gryor, duyuyor bunlar.''

-''TRABZONSPOR VE BEKTA'IN AMPYONLUK ANSI YOK''-

Bu sene ampiyonluun Fenerbahe, Galatasaray ve Vestel Manisaspor arasnda geeceini, Beikta ve Trabzonspor'un ans olmadn belirten Papila, ''nk Beikta takm olamad. Bu konuda ok nemli zaaflar var. Kayseri Erciyesspor ma sonras yaananlar televizyondan izledim, arkadaln olmad yerde baar olmaz. Galatasaray' geen sezon ampiyon yapan en nemli faktr takm olmakt. Ama Beikta takm olamad'' diyerek szlerini tamamlad.

Kaynak: http://www.internetspor.com/v3/futbo...?haberID=35388
    Konu DN tarafndan (30.10.2006 Saat 16:43 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Papila y papila yapan dik duruuymu... ...siz adam... Senin dik duruun ancak virgl kadar olur...

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Emeimize kan doradktan sonra deil Trabzonlu nereli olursan ol. Benim iin farketmez. nsan nce insan olmal
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

tamu yamtar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

Gzel bir benzetme var byle insanlar iin ama neyse.

Sitenin kalitesine yakmaz.

Bu kadar der mi bir insan.

Sokak bilmemneleri gibi konumalar.

Nasl insan bunlar?
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli...

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

it iti srmaz derler ama bunlar brbrlerne dslern bayag gecryorlar.

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

- yi bir beiktalym beikta taraftarym,
    - kendimi Trabzonlu olarak gryorum,
    - Trabzonspor ve Beikta'n ampiyonluk ans yok.

Bir yaz ierisinde bu kadar metcezirler yaayan ruhuna tkrseler yeridir. Sadece seni deil tff'yide protesto ettik ve niye ettiimizi de gayet iyi biliyorduk emek hrsz karaktersiz !

ekip mosturolu gereini aklamam nihayet ama ge ve eksik aklam, sen o katliamlar yaparken adam fb ynetici deil, tff yetkilisi idi. Yani senin arkanda salam bir torpi vard deil mi Papila ! Seni hibir zaman affetmeyeceiz !
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

benim izlediim anlarda,dini simgelerle ilgili olarak,kamayaca bir konunun dibine dalmt,araya konular ve aybaba,gkmen,ziya falan girdide kurtardlar papili...

mahmuter61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    50

Ulan senin dik duruunu ....pis herif!Senin yedi slalen Trabzonlu olsa ne yazar kavak herif.Kancktan ta aaasn cin papila...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ya brakn unu kendisini iyi trabzonlu gryorsa yaptklar ne

Fanatik28 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2005
    Ya
    46

Gereken tepkinin aslinda simdi verilmesi gerek. Yok Trabzonluymus, yok dik dururmus. Biz adama nasil durulmasi gerektigini gsteririz ama bunu burada kelimelere dkmeye terbiyem msaade etmiyor.

Eger gereken tepkiyi vermezsek, bu adam yakinda Trabzon`u yorumlamayada baslar, ahan buraya yaziyorum.

empty61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2005
    Ya
    35

Dik duruyormu
    7
    TrabzonSporluyum Derken Daha Bi Gururluyum u Gnlerde !!

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

Eri oturup doru konumaya alm...samalam...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

ts_fan
    Ziyareti

Bu balkta ad geen mahlua, onun sylediklerine, onun yaptklarna, ... v.s hereyine sadece kusulur.Baka birey gelmiyor aklma, ok ar kelimeler geiyor iimden yazmak iin ama yazmyorum.Dnyann en adi, .....siz varlklarndan biri olan adam, sen bizim iin mr boyu, kara gmlekli, verilmi infaz grevini laykyla yapm, vicdansz biri olarak akllarmzda ve kalbimizde yer alacaksn.Sen hibir Anadolu ehrinin insan olamazsn, ki Trabzon'lu olarak kendini hissettiini sylemen demogojiden baka birey deildir, Anadolu insan delikanl olur.Sen belkide Dikilita'(t)a otura otura!!! kendine ben dik duru sahibiyim imajn yaktryorsun, dediim gibi Dikilita'(t)a oturarak dik oldum diyorsan, evet diksin hemde dim diksin (yalnz o taa tam oturabilmi olman kaydyla).ok saylacak!, ok sevilecek! mahluksun ama buras yeri deil.Birok Trabzonspor muhabbetinde, birok ortamda zaten fazlasyla seviliyorsun!!!, bir daha burda senin gibi deersiz bir mahluk iin gnaha girmeye demez.Tm Trabzonspor'lular teki tarafta yakana yapacak, orada hesaplaacaz seninle
    Konu ts_fan tarafndan (30.10.2006 Saat 17:56 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

papila aslnda hereyi anlatmam.. mesela trabzonspor-fb man!
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

degok - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2005
    Nereden
    Manisa
    Ya
    46

Alnt bmteam Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Kendisini en ok zen olaylardan birinin Trabzonspor taraftarlarnn yapt yry olduunu belirten Cem Papila, ''nk ben Trabzonluyum. Brakn annemin ve eimin Trabzonlu olmasn, ben Zonguldak'ta Trabzon kltryle bym biriyim. Ben o yrenin insanym, benim memleketim oras, kendimi Trabzonlu olarak gryorum. Babam Hopal. O yrenin insan olarak bu ekilde protesto edilmek beni zd. Ama bunda bana gre baka faktrler vard. O yry siyasi rant amacyla yaplm bir yryt. O olay organize eden insanlar bana gre siyaseti kullanarak bu ii yapt. Tabii vatanda onu bu ekilde grmedi'' iddiasnda bulundu.

Kaynak: http://www.internetspor.com/v3/futbo...?haberID=35388
    Bu kadar da sallanmaz ki. Adam 30 binlerin yryn siyasi bir rant yry diye deerlendirmi. Ne tip bir siyasetse syledii her dnceden insann katld bir yryt bu.

Hepsini getim trabzonluyum demesi trabzon kelimesini azna almas bile beni irendirdi.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Bu adam Trabzon'luysa ben deilim vallahi.Bir insanda hi mi eref, haysiyet, yz kzarmas olmaz?Siyaset varm yryte ge Papila bunlar ge.

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Trabzonlu olarak gryormu...30 bin kii ile protesto edildi imdi kuruu kaptrmama telanda... ....siz...

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    32

Bu Adam Ne Hakla Hala Bizim Takimimizin Ismini Agzina Aliyor, Sen Kimsinde Trabzonun Lafini Agzina Aliyoruz Defolll...
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

Cenkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt ts_fan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sen belkide Dikilita'(t)a otura otura!!! kendine ben dik duru sahibiyim imajn yaktryorsun, dediim gibi Dikilita'(t)a oturarak dik oldum diyorsan, evet diksin hemde dim diksin (yalnz o taa tam oturabilmi olman kaydyla).ok saylacak!, ok sevilecek! mahluksun ama buras yeri deil.
    Ben de Dikilitas ta oturuyorum, burasi Karadenizliler in cogunlukta oldugu bir semt, oyle adam cikarmaz. Oturmussa bile Kadikoy de buyumustur..

ts_fan
    Ziyareti

@Cenkhan
    Vallahi bunu yazarken emindim byle bir k olabileceini ama sonra yok olmaz dedim.Lafn zaten gittii yer belli diye dndm, zaten orada yazmda bariz bir dokundurma var ve dokundurduum adamda belli, bu yzden gerek yoktu bu yaptn aklamaya

D.N: Benim tuhafma gitti, keke bu ayrnty not dseydin diyorsan, yazdklarm ve dokundurmam gayet ak ve nettir ve o mahluadrinde birey kalmasn gadam, sayglar

Kkaliolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Nasiiiii ne satyomu bu adam anlayan varm. Avel'in sevmedii takm yok heryere bi kulptan yapm. spor bakan olacakm olsan olsan bobakan olursun.
    Trabzon'dan iktum Yola Vardum Geldum stanbul'a
    Bu Ne Biim Yermi Ula Hi Bir eye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bir de kendimi Trabzonlu olarak gryorum diyo.Trabzonu azna alamaz bu adam

Ertan 51 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    Nide
    Ya
    51

Standart kullanlm insanlar hakknda

cem papila trabzon lafn azna almasn kendine ekiller vermeye alan fakat ii bo kullanlp bi keye atlan adam.bu laflarna aldanp bi tane trabzonlu buna sahip karsa ve affederse fenerli olsun.biz kenarda durup bunun bi yerlere yamanmaya almasn acyarak seyredelim.daha iimden neler geiyor ama sitemize yakmaz.nideden trabzona sayglarmla.

Erkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.10.2006
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    29

BU ADAMIN YUZUNDEN OLUYORDUM OLUYORDUM YA!!!!!!!!!!! NE KONUSUYOR PIS HERIF, A BELLASINI VERSIN , SAMPIYON OLMA SANSIMIZ BIRAZ DAHA YUKSELDI boyle bir serefsiz hakemligi birakti hakem dunyasindan ilerleme var..

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Alnt sweetrose Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Papila y papila yapan dik duruuymu... ...siz adam... Senin dik duruun ancak virgl kadar olur...
    Evet ok dik durdun okkkkkkkkkkkk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)