Sayfa 64 Toplam 66 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 54 62 63 64 65 66 SonuncuSonuncu
Toplam 1646 adet sonuctan sayfa basi 1,576 ile 1,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 29. Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beþiktaþ | Maç Sonucu

E. Okan Bülbül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    31

Adamlarýn orta sahasý var bizim gibi hepsi ordan burdan yama deðil. Fatih sað açýk Medjani stoper özerin ne olduðu belli deðil. Sol bekimiz aslýnda stoper sað bekimiz stoper oynadý bu haftaya kadar forvetimiz deniz sað açýk oynadý 3-4 maç ben anlamýyorum ya.
    KUPA DEÐÝL ARMA SEVDALISIYIZ

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Taraftarýyla, yöneticisiyle, sporcusuyla, hocasýyla sýnýfta kaldýðýmýz bir lig oldu bizim için.
    Ýho iho diyoruz, onu seçen de biziz maalesef. Erkana top gelsin de ýslýklayalým diye bekleyen taraftarlarýmýz var.
    Biz baþarýyý hak etmiyoruz.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Standart STSL 29. Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beþiktaþ | Maç Sonucu

Deniz bu takýmýn futbolcusu deðil. O kadar iyi olsaydý Elazýðspor küme düþmezdi.

Hacýda gidip küme düþmüþ kim varsa trabzonspora aldý.

Kendi amatör. Futbolcularda amatör olsun istiyor.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son 4 senede cok hoca geldi gitti..akilda kalan artik takim oluyoruz diyebilecegim her mac mucadeleci oyunu ortaya koyan oynatmaya calisan tek hoca begenmedigimiz hamiydi..icerde disarda takim hucum oynuyor cabaliyor yirtiniyordu..hemde kimlerle bi dusunun..adam 90li yillardaki firtina gibi esen takimdan geldigi icin ve trabzonlu oldugu icin taraftarin ne istedigini biliyor ona gore oynatiyordu topculari..yazik gercekten 100 trilyonluk takim cope giden onca para kaleyi bulan sut sayimiz son 2 macda 3 bu senede bi 100milyon harca iho uzerine duseni yap gorevini yerine getir ve klubun kapisina kiliti vurup git sonrada etrafda dolas ts sevdalisiyim diye ..yazik ki ne yazik..

Rakipten direnç gördüðümüz hangi maçý kazandýk o dönem. Gs 3 Attý. Ilk maç iyi oynayan Juve kadrosunu ikinci maçta korumadý. Hami hocaya gelene kadar daha çok adam vAr.
    ( ゚д゚)

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý E. Okan Bülbül Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adamlarýn orta sahasý var bizim gibi hepsi ordan burdan yama deðil. Fatih sað açýk Medjani stoper özerin ne olduðu belli deðil. Sol bekimiz aslýnda stoper sað bekimiz stoper oynadý bu haftaya kadar forvetimiz deniz sað açýk oynadý 3-4 maç ben anlamýyorum ya.
    Çok doðru tespit. Oturmuþ bir takýma karþý oturmamýþ bir takým ve mevkilerinde kullanýlmayan futbolcularla mücadele ediyoruz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

Erkan ile Özer'in mevkisi ayný. Burdan maraz çýkaranlar var
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

DÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok doðru tespit. Oturmuþ bir takýma karþý oturmamýþ bir takým ve mevkilerinde kullanýlmayan futbolcularla mücadele ediyoruz
    Bizde oturmuþ bir takým havasýndaydýk... Yerimizden kalkamadýk...

Nereden
    Ýstanbul

O kadar çok parçaya ayrýlmýþýz ki ne dersek karþýdaki de öteki taraftan olayý yorumlayabiliyor. Ben mesela uzun zamandýr Özer'in tavýrlarýndan hoþnut deðilim. Anormal form düþüklüðü yaþadý. Ayrýca garip garip tavýrlar içine giriyor. Böyle olunca da acaba mevkisindeki kalabalýktan mý bunalýyor, ya da liderlik peþinde mi, arkadaþlarýný mý dolduruyor, ya da kalmak için hamleler mi yapýyor, ya da birileri tarafýndan mý dolduruluyor gibi düþünceler ortaya çýkýyor. Ersun hoca ýsrarla Erkan'ý kazanmak istiyor, o da karþýlýk veremeyince ip giderek geriliyor geriliyor ve sonunda zayýf yerinden kopuyor. Bu çekiþmeyi de kullanmak isteyenler var çünkü Ersun hoca kadro mühendisliðini oluþturabilecek en ehil kiþilerden biri. O olmazsa istikrarsýzlýk hýz kazanacak ve birileri de yönetim için daha rahat hamle yapacak, bazý kýsýlan para musluklarý yeniden açýlacak vb. birsürü neden

Sonuçta madem bir yola çýktýk, her taraf için (Futbolcu, yönetici, baþkan, taraftar, medya )doðru icraatlara ihtiyaç var

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

kesinlikle hocanýn takýmý kurmasýna müsaade etmeliyiz bu senenin çorba takýmýyla alýnan iþkembeden sonuçlara bakarak deðerlendirme yapmak saðlýklý olmaz.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

IHO ya ses cikran yok. IHO denen zat bu takimi bu hale getirdi. Nerde bu taraftar? Trabzonspor gercekten sahipsiz ve Tayebin maþasý olmuþ

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý E. Okan Bülbül Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen bu þekilde,
    iþte benim canýmý sýkan da bu,
    20 topçu al,
    1461 den gelen yedek stoperin ilk 11 in deðiþmez sol beki olsun,
    takýmýn beyni,stoper Medjani ile sað açýk Fatih Atik olsun
    kadro planlamasý dedikleri þeyi yapmazsan böyle çorba olursun,
    elindeki deðerlenme ihtimali olan oyuncularýn da çöp olur çýkar
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Nereden
    Ýstanbul

Hocanýn hatalarý var ama onun desteðinin düþmemesi lazým. Kadro temizliði olacakken köstek olamayýz. Kadro hýrslý, yetenekli, kazanan futbolculardan oluþmalý. Aralarýnda hýrssýz, yeteneksiz, kaybeden futbolcular kalýrsa diðerlerini de etkisi altýna alýr. Disiplin için saðlýklý ve tek bir kumandan altýnda bir yapýyla yola çýkmak þart. Takýmda lider bir kaptan yok bari takýmý yöneteni budamayalým

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ortada her alanda ciddi bir baþarýsýz tablo var. Þike davasýnda bir adým ileri gidilememiþ, dünyanýn parasý harcanmasina raðmen saha içinde çok baþarýsýz bir takým oluþturulmuþ, söylem ve icraatlerle kulübü kötü durumlara düþürmus bir yönetim var. Ersun Hoca ya güveniyorum fakat bu yönetim ile baþarýlý olunmaz.

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bu senenin yalan olacaðý sezon baþýndan belliydi zaten. Ýstikrar saðlamadýktan sonra ne yapsak boþ. Ersun hocanýn birçok hatasýný görsem de seneye kendisiyle devam edilmeli hatta ýsrar edilmeli, çok bilmiþlere yem edilmemelidir. Bu yazýyý son 2-3 sezondur hemen hemen her hoca için yazýyorum ama her 6 ayda bir baþa dönüyoruz. Bu kafayla daha çok bu döngüde döner dururuz. Seneye en fazla 4-5 nokta atýþý transfer yapmalýyýz, fazlasý zarar.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Ankara

Arkadaþ hep maçýn stresiyle Ersun Hocaya sallýyorum ama þimdi düþününce ayný durum Özerdede olmuþtu ve hoca Özerede sabretmiþti. Ama tabiki bu kadar deðil. Bence istifa etmesi gereken birisi varsa oda Hacýosmanoðlu. Ersun Hoca en azýndan önümüzdeki sezona kadar kalmalý.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Ankara

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu senenin yalan olacaðý sezon baþýndan belliydi zaten. Ýstikrar saðlamadýktan sonra ne yapsak boþ. Ersun hocanýn birçok hatasýný görsem de seneye kendisiyle devam edilmeli hatta ýsrar edilmeli, çok bilmiþlere yem edilmemelidir. Bu yazýyý son 2-3 sezondur hemen hemen her hoca için yazýyorum ama her 6 ayda bir baþa dönüyoruz. Bu kafayla daha çok bu döngüde döner dururuz. Seneye en fazla 4-5 nokta atýþý transfer yapmalýyýz, fazlasý zarar.
    Gelin iddaya girelim. Eðer ki þb Mitroglouyu almaya çalýþýrsa ÝHO varýný yoðunu o adama sýrf namý yürüsün diye basmazsa bende birþey bilmiyorum. Adamýn Trabzonspor baþarýlý olsun düþüncesinden önce gelen milletin getiremediði adamlarý ben getireyimde biraz isim yapayým düþüncesi var.
    #TRABZONSPOR#

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son 4 senede cok hoca geldi gitti..akilda kalan artik takim oluyoruz diyebilecegim her mac mucadeleci oyunu ortaya koyan oynatmaya calisan tek hoca begenmedigimiz hamiydi..icerde disarda takim hucum oynuyor cabaliyor yirtiniyordu..hemde kimlerle bi dusunun..adam 90li yillardaki firtina gibi esen takimdan geldigi icin ve trabzonlu oldugu icin taraftarin ne istedigini biliyor ona gore oynatiyordu topculari..yazik gercekten 100 trilyonluk takim cope giden onca para kaleyi bulan sut sayimiz son 2 macda 3 bu senede bi 100milyon harca iho uzerine duseni yap gorevini yerine getir ve klubun kapisina kiliti vurup git sonrada etrafda dolas ts sevdalisiyim diye ..yazik ki ne yazik..
    bu konu benimde çok dikkatimi çekti....

neden böyle geri plana itildi ve dýþlandý anlamadým doðrusu......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Çok yazýk oldu..

Arkadaþ,tamam anladýk bu yýl beklenti yok takýmdan.Her maç ne oynadýðýmzý belli deðil.

Çok da kötü bir derbi performansýmýz yoktu bu yýl ama evinde þu beþiktaþa kaybetmeyeceksin...

Beþiktaþ da top falan oynamadý,buldun mu yýkacaksýn...

Çok mu þey istiyoruz yani?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Þu sezon bitse artýk....
    Arafilboylu

Nereden
    Ankara

Alýntý ilker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok yazýk oldu..

Arkadaþ,tamam anladýk bu yýl beklenti yok takýmdan.Her maç ne oynadýðýmzý belli deðil.

Çok da kötü bir derbi performansýmýz yoktu bu yýl ama evinde þu beþiktaþa kaybetmeyeceksin...

Beþiktaþ da top falan oynamadý,buldun mu yýkacaksýn...

Çok mu þey istiyoruz yani?
    Þu sezon bitse artýk....
    Kaç senedir bu sezon bitsinde kurtulalým, önümüzdeki seneye bakalým diyip duruyoruz farkýnda mýsýnýz? Artýk önümüzdeki sezona deðil her sezona bakmamýz lazým.

Forumda bu sezon bitsin diyen herkese soruyorum. Önümüzdeki sezonun bu sezondan ne gibi bir farký olacak? Týpký geçen sezonun bu sezondan bir farký olmadýðý gibi önümüzdeki sezonunda bu sezondan pek bir farký olmayacak büyük ihtimal.
    #TRABZONSPOR#

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Fatih K. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaç senedir bu sezon bitsinde kurtulalým, önümüzdeki seneye bakalým diyip duruyoruz farkýnda mýsýnýz? Artýk önümüzdeki sezona deðil her sezona bakmamýz lazým.

Forumda bu sezon bitsin diyen herkese soruyorum. Önümüzdeki sezonun bu sezondan ne gibi bir farký olacak? Týpký geçen sezonun bu sezondan bir farký olmadýðý gibi önümüzdeki sezonunda bu sezondan pek bir farký olmayacak büyük ihtimal.
    Hiç bir farký olmayacak,haklýsýn.

Benim tek umudum mevcut baþkanýmýzdan bir an önce kurtulmak,ama o da ne kadar mümkün bilemiyorum.

Sýrf kulübe üye yaptýðý adamlarý ona oy verse yine seçilir....

Ar damarý olsa yeniden aday olmaz zaten ama çok þey istiyorum,farkýndayým....
    Arafilboylu

Nereden
    Ankara

Hiç bir farký olmayacak,haklýsýn.

Benim tek umudum mevcut baþkanýmýzdan bir an önce kurtulmak,ama o da ne kadar mümkün bilemiyorum.

Sýrf kulübe üye yaptýðý adamlarý ona oy verse yine seçilir....

Ar damarý olsa yeniden aday olmaz zaten ama çok þey istiyorum,farkýndayým....
    Trabzonsporun artýk kulübe bir faydasý olmayan ama zora gelincede en önden vukuat çýkaran taraftarlardan ve baþkan kimliðiyle ortada dolaþan ama Trabzonspor Baþkanlýðýnýn zerre yakýþmadýðý þahýstan kurtulmasý gerek. Ama dediðin gibi ikisindende bu gidiþle zor kurtulacaðýz. Aziz Yýldýrým gibi kulübe demiri atacak gibi duruyor.

Bizim artýk parayla deðil aklýmýzla hareket etmemiz gerekiyor. Ama iþte mevcut yönetimde ne akýl var nede para.
    #TRABZONSPOR#

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Lan yenildiginiz takima bakin besiktas ne allah askina besiktas diyoruz

Iki macta 0 gol 0 pozisyon takima bakiyorum cop kayniyor

Soner aykut fatih waris yatabare deniz constant erkan hali sahada oynamaz bunlar

Taraftar az bile yapiyor milyon dolarlar alip bentley ferrari lamborgini lüks villalarda oturmayla olmaz bu isler .

hocaya gelince adam da ya beyin yok ya da mac satiyor fener olmasin diye ilk macta ayni kadroyla ayni sistemle cikti yine aynisini yapti.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

madem yarý sahamýzda bekliyoruz erkan, ekici ve özer den biri yerine waris veya yusuf oynasaydý daha iyi olurdu.çünkü o oyunla kaleye gitmek için defansýn arkasýna koþu yapan bir oyuncuya ihtiyacýn var. oynayan üçlü topu ayaðýna bekleyen oyuncular. top kazanýnca çok yavaþ çýktýk, bjk de dengeli oynadý zaten. dolayýsýyla çok tehlike yaratamadýk. direk oyuncudan bahsetmiyorum.kim olduðu önemli deðil.sahip olunan özellikler önemli olan. oyun planýna uygun oyuncular deðildi .bir kaç hýzlý atakta bjk yi tedirgin edebilseydik bu kadar kolay hücum hamleleri yapamazlardý. bu kadar geride oyunu kabul ediyorsanýz, mesafe kateden oyuncular, güçlü koþular lazým.özer erkan deniz böyle oyuncular deðil.

deplasmanda saldýrdýk, kendi sahamýzda bekledik. en çok yara aldýðýmýz maçlar da bu iki maç oldu. tam tersi planlarla çýksak daha uygun olurdu.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Galatasarayi þansa bala yendik deyince millet itiraz etti acin izleyin kaleci 10 tane top cikarmis

Genclerbirligi maci adam 35 dakika 10 kisi oynuyor gol atiyor ve biz 0 pozisyonla maci tamamladik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)