Sayfa 56 Toplam 66 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 46 54 55 56 57 58 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1646 adet sonuctan sayfa basi 1,376 ile 1,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 29. Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beþiktaþ | Maç Sonucu

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Þuan kaos içerisindeyiz. Daha doðrusu 4 yýldýr devam ediyor bu kaos.

O kadar çok problem var ki yaz yaz bitmez. Huzursuz, mutsuz, lanet bir sezon daha.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý kyodou Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen Kasýmpaþa' yý Baþakþehir ile karýþtýrdýn sanýrým. Kasýmpaþa 3-4 sezon önce her dönem kümeye oynayan takým iken bu sezon 8. sýrada Þota yuhalandý.
    Þota altyapýyý planlama, yönlendirme ve scouting araþtýrmasýnda kullanýlabilir.

Onun dýþýnda Van Gaal'ýn tedrisatýndan geçse de onun antrenör karakterinin yakýnýndan bile geçemez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý arifberkay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun efendiye göre suçlu taraftar
    Haklý.
    Tribündeydim Abi...
    6 sezondur tüm maçlara gidiyorum. Böyle rezillik görmedim!
    Çocuk sallasan uyurdu bugün tribünde!
    Sessiz, sakin...
    Salak salak tepkiler!
    Rezillik vardý tribünde...
    Hamiþ

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Varlýbaþ61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yada adam gibi futbolunu oyna yenileceksen öyle yenil .. Trabzon zor þehir felan filan hep ayný hikaye !
    Ýðrenç bahanelerle renktaþ bok gibi oyna zor þehir ulan su rezalet istanbul takýmlarýnda yasansa hepiniz anadolu takýmýný boylardýnýz ne diyeyim boyle yonetimi boyle sacma sapan bir takýmmm.
    Konu nakzo tarafýndan (03.05.2015 Saat 22:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    burda bir tarýþma konusu daha açalým ersun yanalý gönderelim peki kimi alacaðýz cevaplarý merak ediyorum.
    kendimce cevap vereyim;

Üyelerin çoðu þu anda daha evvelden gözüne kestirdiði en deli adamý ister (muhtemelen Yýlmaz Vural)

olay biraz soðuyunca uzun vadede takýmý derleyip toparlayabilecek kendini ispat etmiþ biri olur (muhtemelen Bielsa gibi adamlar)

Nihayetinde 1-2 galibiyet sonrasý Ersun hoca takýmýn kursun sonra konuþalým þimdilik bu sezon bitsin lafýný duyarýz.

...

ben son kategoridenim.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Yusuf millete akýl vereceðine futbol oynasýn biraz. 1461'den Trabzonspor'a geçtiðinden bugüne 1cm ilerlemediði gibi geri gittiði bile söylenebilir.
    Birini eleþtirmeden önce kendi iþini doðru yapacaksýn. Bu yusuf içinde tataftar içinde , ersun hoca ininde geçerli.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý serdarblue Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kesinlikle katýlýyorum renkdaþým. 2 ila 4 maç ön eleme , 6 tane gereksiz maç grupta , sonra zaten Napoli'si Juventus'u gelip aðzýmýzý kýracak. 2 gereksi maç da öyle.. Boþu boþuna oynanan 10-12 tane maç ! O 12 maçta verdiðimiz sakatlarla,yorgunlukla ligde atý alan üsküdarý geçiyor. Bak Legia maçýnda Onur'u kaybettik. Tam ligde kafaya yaklaþýyoruz derken kaleye Ýbrahim'di Fatih'ti bir sürü abuk sabuk adam geçti tuhaf tuhaf goller yiyip ligden koptuk. Ee ne faydasý oldu bize uefa liginin ?

Yemiþim uefa ligini. Gitmemek daha iyi bence de. Bu yýl Rostov'a elensek zararýmýza deðil faydamýza olurdu inanýn..
    Bu nasýl bir vizyon gerçekten anlamýyorum.Avrupa kupasýna katýlmadýðýmýz için ligde baþarýlý olacaðýmýzýn garantisi mi var?
    Trabzonspor gibi bir takýmýn taraftarý nasýl Avrupa Kupalarýný istemez hele ki þikenin fink attýðý ligde.
    Avrupa Kupalarý bu havasýz ortamýn oksijen bacalarý.Onlar olmasa bu ligde boðuluruz.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Waris 6 milyon
    Erkan 2.5 milyon
    Sefa 3.5 milyon
    Constant 3 milyon
    Ishak 2,5 milyon
    Deniz,Serdar 2.5 milyon
    Aykut 2.5 milyon euro verildi.Lan Allah tan kork,bunun hesabini ver IHO.Forma giymeden gönderilenlerde var.
    iho istifa.

kyodou - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zamandan sonra Ciner grubuna geçti takým,maddi olarak da tesis olarak da çað atladýlar.
    Proje takýmý gibi oldular ama Þota iþi kotaramadý.
    Kasýmpaþa' da baský yoktu dedin. Konu ordan çýktý. Al sana baský iþte, benim dediðimi destekledin bu mesajýnda. Kasýmpaþa' nýn beklentisi arttý iþte. Takým o halden bu hale geldi, 8. iken Þota yuhalandý iþte. Baský hep vardý yani. Kasýmpaþa' nýn da saðlam taraftarý var.
    Þahýslardan önce kafalar deðiþmeli.

Cezalý Üye
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Standart STSL 29. Hafta | TRABZONSPOR 0 - 2 beþiktaþ | MAÇ SONUCU

Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Doðru söylemiþ.

Tribündeki atmosfer, doluluk diðer büyük maçlara nazaran kötüydü.

Üstelik futbolcularý sindirmeye yönelik harekatlerde cabasý.
    Haklýsýnýz.

Doðan Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    35

Aslýnda hocaya þu soruyu soracaksýn..haftalardýr bosi yi stoper oynattýnýz bu maçta neden saðbeke çektiniz?
    Trabzonspor, tutkum.​

Cezalý Üye
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Haklý.
    Tribündeydim Abi...
    Sessiz, sakin...
    Salak salak tepkiler!
    Haklýsýnýz.
    Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Haklý.
    Tribündeydim Abi...
    Sessiz, sakin...
    Salak salak tepkiler!

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Arkadaþlar mevcut kadroya bakarak kimseyle iddialaþmayýn restleþmeyin rakip taraftarlarla dalaþmayýn kendinizi paralamayýn..

1-Takýmda iki üç adam geçerek içeri katedecek bir adam yok.

2-Ligde kadrosunda en fazla kanat-kenar adamý olduðu halde biri hariç hepsinin orta yapma becerisi yok..

3-Takýmýn orta sahasýnýn top kapma çalma becerisi yok üstüne topu baský anýnda kolay kaybetme becerisi var..

4-Top havadayken ya da ölü haldeyken topun nereye düþeceðini tahmin edemeyen rakibin sýkýþtýðýnda nereye vuracaðýný kestirip rakipden pas alamayan bir takým..

5-Geriye dönük orta saha adamlarýnýn yüzünü rakip yerine sürekli kendi kalesine döndüðü takým..

6-Forvetleriyle topu buluþturamayan takým..

Bütün bunlarý sezon baþýndan beri yazýyorum hoca deðiþimi ve devre arasý kampýndan sonra oyun stratejisi biraz deðiþse de yukarda saydýðým eksiklikler sahada kendini gösteriyor..Takýmýn kimyasý kadro kalitesi bu kadar..Takýmýn duran top organizasyonundan baþka skor üretecek mecali yok..

Bugünkü maça gelirsek Ersun eleþtiriliyor falan filan..Bakýn Ersun bu kadrodaki adamlarý nasýl dizerse dizsin nasýl oynatýrsa oynatsýn ne direktif verirse versin çok koþan çok basan yýpratarak oynayan hiçbir takýmý yenemezsin..Niye? Sebepleri yukarda..

Boþuna hocaya oyunculara sallamayýn..Kadronun kimyasý planlamasý hocaya da bize de uygun deðil..Daha önce temizlik yapýlacak adamlarý yazmýþtým

Fatih-Soner-Uður-Medjani-Waris-Yatabare-Sefa tamamen gönderilmeli..Özer Yusuf Erkan Aykut gibi adamlar rotasyonda kullanýlma adýna hamle oyuncularý olarak kalmalý..Direkt as olarak deðil..Görelim bakalým hocanýn yaz transfer listesini sabredin..

Hakem konuþmayý sevmem..Ama Cüneyt'in her zaman kötü hakem olduðunu yazmadan geçmemiþimdir..

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

neden söyle basan ýsýran bir takýmýmýz yok bizim...
    orta saha savaþçý kþan pres yapan...

salih mücadelesinde ama ondan çok daha yetenekli orta saha 2 oyuncu lazým bize.....

ekici serbest adam olur..

1 ön libero
    iyi biir forvet lazým...
    oyun sistemimize uyan

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Söyleyecek çok þey var. derby maç deðilde sanki antreman maçý oynuyoruz havasindaydik. Maçi izlerken biranda vites yukseltecegiz umudunu taþýya taþýya vites yukseltemeden maç bitti. Bazý oyuncularimiza elestiri getirmek istiyorum.

Erkan zengin: alýnmasýný çok istemiþtim. Hürriyetlerin morilerin olduðu kadroda ligin en fazla pas yapan oyuncusu olan adamla hucumda top tutariz diye düþünmüþtüm ama olmadý formsuz olabilirsin ama isteksiz olamazsin.

Özer: bana göre mactaki yenilginin baþ sorumlularindan. tek pozisyonumuzda önünde bomboþ 7 metrelik kale var golü atabilse o moralle maçý alýrdýk

Aykut: ersun hocanin neden ona guvenmeyip bosingwayi stoper oynattigini daha iyi anladim. Demba ba ceza sahamizda topu kontrol ediyor dönüyor vuruyor aykut ba ya sadece refakat ediyor. Ayrica orta sahada sýrtý dönük rakip oyunculara faul yapma hastaligindan kurtulamadi.

Ekici: bazen uygun durumdaki arkadasina pas vermek yerine çalým atmak için çok uðraþýyor kendisini de yoruyor.ilk seferde adami gecememisse top yine Ekici de ise inatla tekrar o adamý gecmeye çalýþýyor ve yoruluyor. Bunun dýþýnda eksiksiz oynuyor. Biraz daha pas ekici.

Cardozo: ba ile hemen hemen ayný sürede oyunda kaldý merak ediyorum ba kaç kez arkadaslarina top indirdi duvar oldu pas alisverisi yapti cardozo ne kadar olabildi ne kadar yapabildi. Forvet oyuncusu sadece gol atmaz. Yeri gelir hava topu indirir, arkadaþlarýna duvar olur arkadaslarini pozisyona sokar, adam eksiltir. Maalesef hicbir büyük maçta etkili olamadý

Ersum hocam: herþeyi anlamaya calisirimda son oyuncu degisikligi öncesi sakatlanan bosingwayi degilde baska birisini cikarmasini anlayamiyorum. Takými kendisi kurmadigi için fazla da elestiremiyorum fakat constanti affetmemesi ile constanti mi takimi mi bizi mi cezalandirdigini sorgulamak gerekir. Ayrica genclerbirliginin baþýnda iken kadikoyde 10 kiþi kalmýþken ve skor berabere iken defanstan adam çýkarýp forvet sokan ersun hocayý ozledim ben.

Fatih atik, mustafa Akbaþ ve deniz yilmazda suç yok yetenekleri bu kadar suç onlarý transfer edende ve bugün oynatanda.

Aykut ve bosingwa iyi oynadilar. Bjk de ise sosa mükemmel oynadý atiba ve tolgayda iyiydiler.

Seyircimiz berbattý. Nerde akþam 7 deki derby maç için öðlen 1 de stada girdigimiz tüm futbolcularin tek tek tribunlere çaðrýldýgi futbolcularin havaya sokuldugu yýllar.

melihergun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bosingwa sakat sakat oynadi bide arkadas bu nedir yahu basima agri girdi
    Bordo-Mavi

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý arifberkay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Shotadan olsa olsa stand up çý olur hemde çok güzel olur
    mra, hami, vahit, tolunay, broos, lazaroni, mantalite, aybaba, vural

teknik direktörse ben hollandada 10 ay teknik direktörlük okuluna gitmis shota arveladzeyi tercih ederim

ama ersun yanal da 1 sezon hak ediyor, pesine senol hocam geri dönmek isterse her zaman ilk secenektir, hemen arkasindan sota ve ünal gelir

nede olsa bugüne kadar filozof senollan en büyük basarilarimizi yasadik

belkide stand up ci shota veya ülkücü ünal karaman cözümdür
    teknik direktör sunlarsa bunlarda alemin kralidir abicigim
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Elazýð

Yalnýz Olcay'ýn kýrmýzý kartý es geçildi ve penaltýmýz verilmedi.

Cüneyt, Ersun ve Erkan kargalara 3 puaný hediye etti.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý kyodou Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kasýmpaþa' da baský yoktu dedin. Konu ordan çýktý. Al sana baský iþte, benim dediðimi destekledin bu mesajýnda. Kasýmpaþa' nýn beklentisi arttý iþte. Takým o halden bu hale geldi, 8. iken Þota yuhalandý iþte. Baský hep vardý yani. Kasýmpaþa' nýn da saðlam taraftarý var.
    Ýyi iþte Abdullah Avcý gibi bir baþarý getiremedi,yoksa ilk seneden þampiyonluk beklemiyorlardý ama Þota beklentilere cevap veremedi.
    Bize gelse hedef belli,ortam karma karýþýk,nasýl iþin altýndan kalkablir sence?
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý ffýrtýna Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rize= 0-1
    Bursa=3
    Eskiþehir= 0
    Balýkesir=3
    Sivas=1
    = 8 47+8=55... Artýk 55 puanla kaçýncý olursak hadi 55 deðil de 57 olsun o da en fazlasý olur ..
    Katýlmýyorum rize bizi rahat yenecek kümeye oynuyor :0,bursa en fazla:1,balýkesir:3 sivas :0 en fala 51 puan 100 trilyon harca 51 puan Utanmasý olmayanlara ne ifade ederki....
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

kyodou - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýyi iþte Abdullah Avcý gibi bir baþarý getiremedi,yoksa ilk seneden þampiyonluk beklemiyorlardý ama Þota beklentilere cevap veremedi.
    Bize gelse hedef belli,ortam karma karýþýk,nasýl iþin altýndan kalkablir sence?
    Ben bize gelsin demedim. Konu "Kasýmpaþa' da baský yoktu, Þota hoca falan deðil" muhabbetinden çýktý. Þota iyi hocadýr.
    Þahýslardan önce kafalar deðiþmeli.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Trt 1de bjk trabzon havaalaninda bjkli taraftarlar baðýrýyor .

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

biliç de olcayý beke aldý.hemen hemen ayný hamle.

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Þansal büyüka :Trabzon üst üste 6 kere þampiyon olmuþtu
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Nereden
    Ankara

Teknik direktör bosingwa olur
    En büyük Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)