Sayfa 24 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24 25 26 SonuncuSonuncu
Toplam 649 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor MP 63 - 64 Nanterre | Avrupa 2.'siyiz!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Adana

...Atatürk'ün söylediği söz...

" Siz orada sadece düşmanı değil, milletin makus tarihini de yendiniz. "

...bizimkilerin söylediği söz...

''Biz orada sadece düşmanı değil, Trabzon' un makus talihini de yenemedik.''

...bu da benim sözüm...

...1995,2004,2008,2011,2015...tebrikler Trabzon'um yine yanıltmadın beni...

...şarkısı da şudur...

....böyle gelmiş böyle gidecek korkarım valla, kader bir gün bize de güler, güler inşallah''...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı TolgaTopçu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence maçı Dee Bost'un erken faul sorununa girmesi nedeniyle kaybettik..
    Can çok ağır, varlık gösteremedi.
    evet erken faul dağıttı bizi

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Israrla yazmaya devam edeceğim, son pozisyonda Velickovic'e yapılan çok net bir hücum faul vardı.
    evet o fauldü, şerefsiz hakem maç başından beri bize takmıştı zaten

12 SAYI GERİYE DÜŞMÜŞTÜK

13 sn kala öne geçtik

1 saliseyle kaybetmek çok koydu be

Sayı farkıyla umudumuz kalmadan yenilseydik çok az yıkım olurdu
    Konu Berke6198 tarafından (27.04.2015 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

takımımıza teşekkürler.aynı azimli mücadeleyi ve taraftar kitlesini futbol takımından da bekliyoruz.Teşekkürler trabzonspor basket takımı.tekrar heyecan getirdiniz bu şehre.umarım devamları gelir hem basket hem futbolda.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz kardeşim saygılar.
    Senin bilgin olabileceğini düşündüğüm için soruyorum.Basketbol branşımızın kongre üyeliği alımı varmı,şartları nedir.
    Evet, hatta M. Usta bu yönde bir çağrı yapmıştı, şehir dışında yaşayanlar için kolaylaştırıcı şekilde yardımcı olacaklarına dair...

0462- 325-09-67 numaralı telefondan Ferda Hanım'la iletişime geçebilirsin Fatih.

*

Yarın Trabzon'da en az Eurochallenge Final Four kadar önemli bir şampiyona var: Genç Erkekler Anadolu Şampiyonası.

Trabzonspor ve İdmangücü takımlarımızın katılmaya hak kazandığı organizasyonda;

Marmara'dan BANVİT,
    Ege'den DENİZLİ BASKET,
    Merkez-Kuzey'den SAMSUN BŞB,
    Merkez-Güney'den GAZİANTEP ZİRVE ÜNİ,
    Güneydoğu'dan MALATYA YILDIZLARI
    Geçen sene şampiyonu AKHİSAR BLD. (Eski VESTEL)

*

Bu arada alt yaş grubu milli takımlarına Trabzon'dan iki oyuncunun çağrılması bekleniyor.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (27.04.2015 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, hatta M. Usta bu yönde bir çağrı yapmıştı, şehir dışında yaşayanlar için kolaylaştırıcı şekilde yardımcı olacaklarına dair...

0462- 325-09-67 numaralı telefondan Ferda Hanım'la iletişime geçebilirsin Fatih.

Yarın Trabzon'da en az Eurochallenge Final Four kadar önemli bir şampiyona var: Genç Erkekler Anadolu Şampiyonası.

Trabzonspor ve İdmangücü takımlarımızın katılmaya hak kazandığı organizasyonda;

Marmara'dan BANVİT,
    Ege'den DENİZLİ BASKET,
    Merkez-Kuzey'den SAMSUN BŞB,
    Merkez-Güney'den GAZİANTEP ZİRVE ÜNİ,
    Güneydoğu'dan MALATYA YILDIZLARI
    Geçen sene şampiyonu AKHİSAR BLD. (Eski VESTEL)

*

Bu arada alt yaş grubu milli takımlarına Trabzon'dan iki oyuncunun çağrılması bekleniyor.
    Teşekkürler Oğuz.
    Derhal üye olmak lazım.

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hayatımda bir spor müsabakasında en üzüldüğüm anlar arasında ilk 3 e girecek bir andı o salise.Bu takım Maurice Bailey,Monwell Randle,Marc Salyers, Ernest Kalve'yle küme düşerken de yanındaydık dün akşam da salonda olmasak da yanındaydık.Küme düştüğümüz sene çıktığımız sene bir avuç insanla takip ederdik maçları o günlerden dün geceki tabloya.Çok üzgünüm ama bir yandan da gururluyum bu ateş artık sönmez bu takımı sonuna kadar destekleyelim her ne şartta olursa olsun.Biz bu branş dalında çok güzel şeyler yapacağız herkesin buna inanması lazım.Dün gece bir başlangıçtı.
    Konu exelans_25 tarafından (27.04.2015 Saat 17:05 ) değiştirilmiştir.
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Oğuz.
    Derhal üye olmak lazım.
    Rica ederim. Hayırlı olsun.

Alıntı winner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz'cum çok haklısın.

Sporda geçmişe değil geleceğe bakmak lazım.

Hem futbol hem basketbolda bazı takımlar için çok dramatik final maçları oldu.Bu sefer bunu biz yaşadık.

Çoğu pes etmedi 1-2 sene sonra o finali kazandı.Efes örneği çok güzel.Bizim de öyle yapmamız,ayakta kalmamız lazım.Daha hedefler var.Bu başarılı sezonu ilk kez play off'a kalarak taçlandırmak ve öyle kapatmak lazım.

İlk kez Avrupa Kupalarına katılıp final oynayan bir takımın oyuncularını yada teknik ekibini eleştirmek büyük haksızlık.Bu süreçte iyi oynayan ya da bekleneni veremeyen her oyuncunun ve teknik ekibin ellerine sağlık.Yeter ki bundan sonra iyi yapılanıp,bu başarıları kalıcı tutalım.Dün kıl payı giden şampiyonluk bir yerde gelir.
    Efes ve Tofaş örneklerine Pınar Karşıyaka'yı da eklemek gerek Erdoğan Ağabey.

2013 Eurochallenge Final'de İzmir'de bütün maçı önde götürürken Krasnye Krylia'ya 76-77 kaybettiler.

Sonraki sezon (geçen yıl) ilk kez katıldıkları Eurocup'ta gruptan çıktılar. Bu sezon ise çeyrek final oynadılar.

Efes, Tofaş ve Karşıyaka'yla kıyaslamıyorum takımımızı. Sadece böyle kaybedilen maçlar yolun sonu değil, aksine yeni başarıların başlangıcı oluyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kısa ama çok yoğun bir ''bir gün '' yaşadık oğlum Kerem Ali ve ben...dün sabah uçağı ile Trabzona iner inmez Meydan parkına geçtik sağolsun Oğuz,Taner,Burak ve Ogün bize Sumeladan inerek yetiştiler...ama organizasyonun en güzel yanı 17 senedir görmediğim Üniversiteden arkadaşım Nihat Günay kardeşimle de bu sayede buluşmuş olmamızdı...güzel bir öğlen çay faslı ve köfte faslından sonra (aramıza Murat da katıldı bu arada)salona geçtik...
    ilk maçın ilk devresini Trabzondaki arkadaşlarla tanışmak, yer bulma telaşı (kararsızlık sebebiyle salonu bir indik bir çıktık ) ile yedik, ikinci yarı yavaş yavaş salon dolmaya coşku artmaya başladı... öyle ki otururken beğenmediğimiz yerimize başkaları salça olmaya başladı
    bizim maçla alakalı ise arkadaşlar gerekenleri zaten yazdılar, benim şahsi düşüncem kazansaydık sadece inancın zaferi ile kazanmış olacaktık ..naterre bizden çok daha iyi ve atletik bir takım... özellikle ikini yarın 11 sayı geriye düştüğümüzde ne yalan söyleyeyim umudumu yitirmiştim , coach, oyuncular ve kalabalık ,coşkulu ama organize olmayan taraftar geri dönüşün destanını yazıyordu fakat 1 salise ile elimizden uçtu gitti... bir kaç densiz hariç salonda herkes bu durumu üzülerek de olsa kabullendi ve gerek rakibi gerekse kendi oyuncularımızı ve yönetimimizi alkışladı..biz de oyuncularla tek tek tokalaşarak onları teselli etmeye çalıştık, burada sağolsun forma isteğimi geri çevirmeyip nazikçe salondan çıkışta yanıma getiren Can korkmaz da ne kadar değerli bir insan olduğunu gösterdi....
    maçtan bir saat sonra tekrar meydana geçtik İsmail abi, Ankara grubu Batuhan, Kaan ve Siraç da bize eşlik etti...yine çay faslı vb. derken muhabbet uzadı gitti...
    bu sabah da Oğuz, Taner ve Ogünle yapılan mükellef bir kahvaltı ile geri döndük... bu organizasyonda liderlik eden Oğuz Zeytin kardeşim sen pırıl pırıl bir kardeşimsin...her zaman arkadaş ,dost kalmak dileğiyle .... Taner Uykuçeken kardeşim sen gerçek bir Trabzonlusun, daha çok buluşalım artık nasılsa seni enişte yapmak niyetimiz var

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler Trabzonsporum,her zaman daha iyilerine layık samimi Trabzonsporlular,bence de bu branşta daha iyisini yapacaktır.
    Yeter ki şehir biraz daha omuz versin basketbola...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takımımız geçen seneye kadar 2. ligde sürünürdü.nerden nere geldi. muharrem usta 'ya teşekkürler.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Evet demek ki basketboldan çok çok anlamaya gerek yok hakemin serefsiz köpek oldugunu belirtmek için...
    L'equipe sitesinde yorumlara baktim az önce, aralarinda sayinin geçersiz sayilmasi gerektigini yazanlar da var, kirmizi isiga kafayi takip geçerli diyen de....
    Yalniz ben iyice baktim da, ulan salisenin önemi var diyoruz da nasil oluyor da süre tam bittikten 2 saat sonra yaniyor kirmizi isik ?? böyle rezillik mi olur ?? süre bitiyor kirmizi isik yanmiyor yahu bayagi sonra yaniyor, baslarim kirmizi isigina yaa...

He bir de bunlar beni hiç sasirtmadi, çirkef pislikler, neymis "geçersiz olmasa bile önemli degil masadaki görevliler süreyle oynamis hata yapmis ta Trabzon lehine çalismislar, ona saysinlar, adalet saglandi" diyen var, agzina yandigimin serefsizleri...

He bir de, "etkilenmem" ayagina karsilasmayi yöneten hakemlere de övgü var (gerçi bunu açikça yapan sloven(slovak?) ama neyse)
    "Baskidan etkilenmeyen hakemleri kutlarim, aferin sizlere" diyor mesela biri... diyemiyor ki "hakem baskiya boyun egmedigini göstermek için bazen bizi kolladi"...

Kupa resmen çalinmistir, baska da bir sey degil, futbolda tolga özkalfa'ya bilmem kime sövüyoruz da bu hiyar hakem de onlardan asagi degil...

nanterre o hakeme en azindan 1 madalya hediye etmeli
    Konu Adem Akyüz' tarafından (27.04.2015 Saat 18:11 ) değiştirilmiştir.

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gece boyunca o son salise 100 kere aklıma gelmiştir heralde. Gerçekten bizim bu hayatta ki sinavimizin Trabzonspor olduğunu düşünüyorum. Hep böyle tam umitlenmisken son anda birsey oluyor ve tum hayallerimiz suya düşüyor. Avrupa da ki ilk sezonumuzda şampiyon olsak müthiş bir başarı olacaktı bizim için ama olmadi maalesef.
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada bana göre maçı kaybetmemiz in en önemli nedeni yakaladığımız en az 6 tane 2 ye 1 pozisyonu degerlendirememiz oldu. Adamlar da maşallah uzaydan üçlük attılar nerdeyse.
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kırmızı ışığın olayı nedir ben anlamadım 0.00'dan en az iki salise sonra yandı.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kırmızı ışığın görevi süre biter bitmez (yani 0.00 olduğu gibi) yanmak değil mi?

Çok net bir şekilde geç yanıyor.
    Işığa değil de skorboard'un sesine odaklansalar basketi vermezdiler.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hatalar silsilesi, o hücum faul nasıl verilmez gerçekten anlamıyorum. Uşak ve Banvit galibiyeti ile.unuturuz inşallah bu maçı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Standart Tesekkur

Oncelikle bu muthis final four haftasonunda herturlu destegi saglayan Oguz Zeytin e tesekkur ederek baslayayim. Bu haftasonu BMN nin ne kadar duzgun insanlardan olustuguna bizzat sahit oldum. Oguz, Taner, Ogun, Ismail, Cengiz, Nihat, Adem, Cem, ismini yazmayi unuttugum buyugum, kucugum bircok BMN uyesi gercektende Trabzon genelinin cok ustunde bir saygi cercevesinde elinden geleni yaparak cok iyi bir temsilde bulundular. Tamami Trabzon lu olup (istisnalar kaideyi bozmaz ) bu kadar uyumlu hareket eden, saygili, iyi niyetli baska bir gruba denk gelecegimi sanmiyorum. Keza dogma, buyume istanbul lu bir trabzon lu olarak memleketimin gerceklerini unuttugumu genel taraftar profilini ve gruplari gorunce bir anda hatirlayiverdim ve BMN nin degeri gozumde bir kez daha artti. Tabi BMN geneli bu sekilde ise sahsen burada yazarken sizleri gercek birer kisi degilde sanal karakterler olarak goruyordum. Simdi isler degisti, umarim daha nice organizasyonlar gerceklestiririz. En kisa surede de avatarimi kendi fotografim yapmaya karar verdim.

Maca gelirsek, bircok arkadasin sandigi gibi basketbolu bilen, basarili bir taraftar profili aslinda salonda yoktu(yoksa stad mi desem ). Olayin TV den o sekilde gorunmesinin tek sebebi efes anonscusu Mustafa nin taraftari yonlendirmesi oldu. O olmasaydi ugultu gurultu icinde ilk maci bile kaybetmis olabilirdik. Keza ortak gorus olarak final macindaki hakem hatalari, bu hatalara zamaninda tepki veremememiz sebebiyle katlanarak artti. Taraftar birazcik isi cozebilse, hakemler ilk periyotta bizim lehimize donmeye baslarlardi ve macin kopmasina sebep olan erken faul problemleri, kritik ve moral bozan kararlar yasanmazdi.

Son olarak aglar vaziyette yerde yatan Hardy ve onu kaldirmaya calisan Stipanovic e su sisesi firlatan salagin omru boyunca bu hatasini utanarak hatirlamasini diliyorum.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kırmızı ışığın görevi süre biter bitmez (yani 0.00 olduğu gibi) yanmak değil mi?

Çok net bir şekilde geç yanıyor.
    Işığa değil de skorboard'un sesine odaklansalar basketi vermezdiler.
    FIBA oyun kuralları sayfa 15 ve 16'ya bakınız arkadaşlar.

http://www.fiba.com/downloads/Rules/...les_2014_Y.pdf

(9.8'de açıklıyor)
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (27.04.2015 Saat 20:32 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunç Tosun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle bu muthis final four haftasonunda herturlu destegi saglayan Oguz Zeytin e tesekkur ederek baslayayim. Bu haftasonu BMN nin ne kadar duzgun insanlardan olustuguna bizzat sahit oldum. Oguz, Taner, Ogun, Ismail, Cengiz, Nihat, Adem, Cem, ismini yazmayi unuttugum buyugum, kucugum bircok BMN uyesi gercektende Trabzon genelinin cok ustunde bir saygi cercevesinde elinden geleni yaparak cok iyi bir temsilde bulundular. Tamami Trabzon lu olup (istisnalar kaideyi bozmaz ) bu kadar uyumlu hareket eden, saygili, iyi niyetli baska bir gruba denk gelecegimi sanmiyorum. Keza dogma, buyume istanbul lu bir trabzon lu olarak memleketimin gerceklerini unuttugumu genel taraftar profilini ve gruplari gorunce bir anda hatirlayiverdim ve BMN nin degeri gozumde bir kez daha artti. Tabi BMN geneli bu sekilde ise sahsen burada yazarken sizleri gercek birer kisi degilde sanal karakterler olarak goruyordum. Simdi isler degisti, umarim daha nice organizasyonlar gerceklestiririz. En kisa surede de avatarimi kendi fotografim yapmaya karar verdim.

Maca gelirsek, bircok arkadasin sandigi gibi basketbolu bilen, basarili bir taraftar profili aslinda salonda yoktu(yoksa stad mi desem ). Olayin TV den o sekilde gorunmesinin tek sebebi efes anonscusu Mustafa nin taraftari yonlendirmesi oldu. O olmasaydi ugultu gurultu icinde ilk maci bile kaybetmis olabilirdik. Keza ortak gorus olarak final macindaki hakem hatalari, bu hatalara zamaninda tepki veremememiz sebebiyle katlanarak artti. Taraftar birazcik isi cozebilse, hakemler ilk periyotta bizim lehimize donmeye baslarlardi ve macin kopmasina sebep olan erken faul problemleri, kritik ve moral bozan kararlar yasanmazdi.

Son olarak aglar vaziyette yerde yatan Hardy ve onu kaldirmaya calisan Stipanovic e su sisesi firlatan salagin omru boyunca bu hatasini utanarak hatirlamasini diliyorum.
    Estağfurullah, keşke daha fazla zamanımız olsaydı.

Bu arada su şişesini okuyunca hatırladım. 10000'e yakın taraftarla gurur duysak da o kadar insanı pasif içici durumuna düşüren beyinsizlere de lanet olsun.

Nereden
    Trabzon

Estağfurullah, keşke daha fazla zamanımız olsaydı.

Bu arada su şişesini okuyunca hatırladım. 10000'e yakın taraftarla gurur duysak da o kadar insanı pasif içici durumuna düşüren beyinsizlere de lanet olsun.
    Salona üst kattan baksanız şok olurdunuz heralde. Sadece koku değil, görüntü olarak da koskoca salon dumanaltı oldu. Alt kata indim kapılar açık, dışarı çıkma imkanı varken herkes içerde içiyor.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Organizasyon detaylarını paylaşan abilerim, kardeşlerim... Çok imrendim çok. Keşke kupayı kazanabilmiş olsaydık.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sigara olayı gerçekten şu organizasyonun en berbat yanıydı sanırım.
    Üst kattan bakınca hiç bilmeyen biri yangın var zannederdi.
    Koridora inip içenleri geçtim, tribünde bile oturduğu yerden sigara içenler vardı.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salona üst kattan baksanız şok olurdunuz heralde. Sadece koku değil, görüntü olarak da koskoca salon dumanaltı oldu. Alt kata indim kapılar açık, dışarı çıkma imkanı varken herkes içerde içiyor.
    O kadar uyarı yapılmasına rağmen... İstenseydi önlenirdi, o kadar salonda maç seyrettim, bizimkinin ne ayrıcalığı var hala çözebilmiş değilim.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

YAYGIN BASINDA ÇIKAN HABERLER

Cumhuriyet - Yunus AYDIN - Trabzonspor Medical Park Son Saniyede Kaybetti

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/b..._kaybetti.html

Fanatik - Gökhan GERMAN - Trabzon Denedi ama Olmadı

http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/g...-olmadi/600684

Milliyet - Ümit AVCI - Trabzon Kazandı

http://www.milliyet.com.tr/umit-avci...-yazar-yazisi/

Fotomaç - Eyüp YILDIZ - Galiptir Bu Yolda Mağlup

http://www.fotomac.com.tr/yazarlar/e...u-yolda-maglup

Sabah - Volkan ÜSTÜNYILDIZ - Trabzon'a Yazık Oldu

http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spo...ona-yazik-oldu

Basketfaul - Yasin YILDIRIM - Çok Üzgünüz

http://www.basketfaul.com/makale/420...KYH8nY.twitter
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (27.04.2015 Saat 19:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

O kadar uyarı yapılmasına rağmen... İstenseydi önlenirdi, o kadar salonda maç seyrettim, bizimkinin ne ayrıcalığı var hala çözebilmiş değilim.
    İnsanımız bir garip.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)