Sayfa 23 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23 24 25 ... SonuncuSonuncu
Toplam 649 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor MP 63 - 64 Nanterre | Avrupa 2.'siyiz!

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Oğuz hoca seneye yapılanma hakkında bilgin var mı?

Hoca kalacak mı oyunculardan hangileri kalacak belli ?

Seneye bütçemizi ne kadar oluşturmalıyız sence ?

Uğur Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeniden Trabzonspor adına heyecan duymak güzeldi. Uzun zaman sonra bu kadar heyecanlandım teşekkürler Trabzon Basket. (NOT: Maç sonunda sahaya atılan maddeyi atan şahıs ne amaçla yapıyorsun bunu ne sıkıntın var. Böyle bir organizasyona ev sahipliği verilmiş Trabzon'a. Ciddi bir vitrin Trabzon Şehri Ve Trabzon Basket Camiası için. Be cahil herif madem basket maçından zevk almak adına aklında herhangi bir düşünce yok gelme salona izleme ya da git tv başında izle de bari Trabzona zararın olmasın.)
    Ne Mutlu Göğsünü Gere Gere Trabzonsporluyum Diyene...

Uğur Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın en büyük sıkıntısı yerli kalitesi. Yerli kalitesi yukarı taşındığı takdirde Trabzon Basket adından çok söz ettirecek gelecek senelerde.
    Ne Mutlu Göğsünü Gere Gere Trabzonsporluyum Diyene...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Takımımızla gurur duyuyorum Allah hepsinden razı olsun, bize bu heyecanı yaşattıkları için!
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un efsane taraftarı ;

Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Taraftar tüylerimi diken diken yaptı.

Bravo, Avni Aker'de de bunu görelim.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Buğra Çora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Travma bende devam ediyor
    !Her bağimlılığa karşiyim TRABZONSPOR harıc..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Etkisinden çıkamadım. Energia'ya elensek bu kadar tesir etmezdi.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakikaten hala büyük derecede şokunu ve üzüntüsünü yaşıyorum maçın...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence maçı Dee Bost'un erken faul sorununa girmesi nedeniyle kaybettik..
    Can çok ağır, varlık gösteremedi.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fadigaTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lawal kalmak istemedi diye biliyorum.Yoksa lawal göndermeyi bırak takımda tutulması gereken ilk adamdı
    Lawal'la ilgilş detaylı açıklama:

http://forum.bordomavi.net/showpost....6&postcount=32

http://forum.bordomavi.net/showpost....3&postcount=34

http://forum.bordomavi.net/showpost....0&postcount=40

http://forum.bordomavi.net/showpost....38&postcount=1

Koç Markovic de bizimle paralel düşünceye sahip:

"Many people were sceptical when we brought in Ivanov (to replace Gani Lawal, midway through the season) but we knew why we wanted him. He can play at both the '4' and the '5', he is more mobile and a very good passer, he understands the game. But I believe we have gained in quality to be a better basketball team than before."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

herhalde bir basketbol maçında hele hele final maçında bir takımın başına gelebilecek en kötü şeylerden birisi geldi başımıza

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı SEDER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basketbolda başarılı olmak daha kolay.. zira baskette zırt pırt çıkıp çıkıp öze dönelim, öze dönelim diyecek kimseler yok(!)
    Artı baskette öyle futbol bilgini gibi kesim de yok. Şu anda basket güllük gülistanlık. Kıymetini bilelim. Yakında o tipler çıkar.

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Taraftar gibi taraftar be!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım henüz bu olgunlukta değiliz...

Kendimi de dahil ederek takım play-off'a gelene kadar bir çoğumuz 1 yıllık koca bir sürece çok fazla tanıklık etmedik. Yani ekibimizin bu yolculuğuna katılmadık...

Oysa ki takım finale çıkınca nasıl bir heyecan duyduğumuzu da görmüş olduk. O yüzden şimdi diğer hedefimize yoğunlaşmak lazım.

Bu süreçte ekibimiz büyük bir alkış hakediyor.

Ve en başından sonuna kadar bu takım ile ilgilenen tüm taraftalarımıza da özel bir teşekkür ediyorum...

Pek çok ayrıntıyı bize yansıtan Oğuz'a da teşekkür ederim.
    Rica ederim, Trabzonspor basketbolunun konuşulup tartışıldığı en canlı ve derin ortam kesinlikle burası. Ve burada basketbol bilgisini, görüşünü son derece olgunlukla yansıtan nice arkadaş var. Hepsinden Allah razı olsun.

Alıntı katre-i.matem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı kayıplar vardır ki beraberinde büyük kazançlarda getirir. Umarım dün kaybedilen maç basket takımımız için şehrin ilgisini çekmeyi başaran bir kazancı yanında getirir.

@Oğuz Zeytin bu konuda senden daha fazla umutluyum. Trabzonbasketde 2. ligden çıkma mücadelemizde yazdığın zamanla şimdi ki zamanı karşılaştırırsan aradaki o muazzam fark senide umutlandırır umarım
    İnşallah tabii. Ancak şunu da unutmamak gerek, biz başarıyı seviyoruz. Bu takım buraya gelirken, zor günlerinde (mesela düşmemeye oynarken) kimse elini taşın altına koymamıştı. O zaman gereken ilgi/destek, dünkünden fazlaydı kanımca. Detaya girmek istemiyorum, hazır bu atmosfer varken tatsızlıklar bana kalsın.

Alıntı cem1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oguz hocamin heyecandan son 3 sn kala yanimdan en alt basamaga inmesi 1 sn surdu. Yalniz içime doğan olmuştur finalde nanterre ile eslesiriz dedim tutturduk seneye bu adamlarla bir şekilde Eurocup da karsilasacagiz ve evire çevire yenecegiz

Maçı Cem'le yanyana seyrettik. Son hücumda şut girmeyince (galiba üçüncü sıradaydık) en öne atladım. Halbuki soğukkanlılıkla son düdüğü beklerim genelde. Kazandık diye sevindim. Sevinçten zıplayınca sevinen Nanterreli oyuncuları gördüm. Yani basketi görmedim. İlginç bir his...

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz hoca seneye yapılanma hakkında bilgin var mı?

Hoca kalacak mı oyunculardan hangileri kalacak belli ?

Seneye bütçemizi ne kadar oluşturmalıyız sence ?
    FIBA yemeğinde cumartesi akşamı Eurocup meselesi konuşulmuş. Normal koşullarda önceki sezonlarda Eurochallenge finalistleri takip eden yıl Eurocup'a katılıyor. Fakat nedendir bilinmez, yemekteki yetkililer bu konuyla alakalı bizim yöneticilere olumsuz konuşmuş.

Yakında detayları şekillenir. Planlamayı da onu göre tartışırız.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

2008'den bugüne kadar iyi kötü çok şey yaşandı. Kulüp-taraftar (taraftardan kastım takımı yakından takip edenler / Bu grup bir iki istisna dışında BMN üyeleridir) arasındaki buzlar bir türlü erimedi. Şahsımıza yapılan hakaretler, darplar, küfürleri hiçbir zaman yazıp duyurmadık. Neden? Trabzonspor ismine zarar gelmesin, basketbola ilgi duyacak kardeşlerimizin hevesi kaçmasın. Aksine ne yaptık? Bursa, Bandırma, Ankara, Antalya, Edirne, Eskişehir vs. takımın peşinden gitti. Bir soru sorduk, cevabı bilene kendi imkanlarımızla kombine hediye ettik. Kısacası kendimizce gönül seferberliği oluşturduk. Ha başardık başaramadık, bilmiyorum. Kimseden takdir de beklemiyorum kendi adıma.

Final maçından önceki gece yaşanan küçük bir olay var mesela... O ortamda söylenen sözleri duysanız "Başlarım Trabzonspor'una der" bırakır gidersiniz. Ama aksini yaptık, salona gittik. Takımımızı son ana kadar destekledik. Şehirde gördüğümüz kişileri maça davet ettik. Şahıslar Trabzonspor'u kendileri için menfaat aracı görmeye devam ettikçe inadına Trabzonspor demeye devam edeceğiz. Belli ki dile getirdiğimiz acı gerçeklerin bilinmesinden rahatsızlık duyanlar var. Onlar yalakalarıyla sevişsin, ilk günkü gibi BASKETBOL konuşacağız.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes Pilsen 1996'da Korac Kupası'nı aldı. Peki 93'te Aris'e 50-48 kaybettiği Saporta Finali'ni hatırlıyor musunuz?

Bazen bir final kaybedersin, o sana çok şey öğretir. Ve gelecek için önünü aydınlatır. İnşallah dünkü tecrübe bizim yolumuzu açar. Ama "96'da Fener'e de böyle yenilmiştik" diye takılıp kalırsak olduğumuz yerde sayarız.

EK: Aynı Aris, 97'de Korac Kupası'nda TOFAŞ'a ilk maçta evinde 66-77 yenilmişti. Bursa'da ise 70-88 kazanarak şampiyon olmuştu. Basketbol böyle bir şey işte.

*

Bir de... "Stipanovic kötüydü, Marshall saçmaladı, Bost yetersizdi" gibi eleştirileri maç heyecanıyla hepimiz yaptık. Fakat bu takımı buraya onlar getirdi. Sanırım bu durumla ilgili en doğru sözü Hardy söyledi: "Kazanırken birlikte kazandık, kaybederken de birlikte kaybettik."

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Israrla yazmaya devam edeceğim, son pozisyonda Velickovic'e yapılan çok net bir hücum faul vardı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes Pilsen 1996'da Korac Kupası'nı aldı. Peki 93'te Aris'e 50-48 kaybettiği Saporta Finali'ni hatırlıyor musunuz?

Bazen bir final kaybedersin, o sana çok şey öğretir. Ve gelecek için önünü aydınlatır. İnşallah dünkü tecrübe bizim yolumuzu açar. Ama "96'da Fener'e de böyle yenilmiştik" diye takılıp kalırsak olduğumuz yerde sayarız.

EK: Aynı Aris, 97'de Korac Kupası'nda TOFAŞ'a ilk maçta evinde 66-77 yenilmişti. Bursa'da ise 70-88 kazanarak şampiyon olmuştu. Basketbol böyle bir şey işte.

*

Bir de... "Stipanovic kötüydü, Marshall saçmaladı, Bost yetersizdi" gibi eleştirileri maç heyecanıyla hepimiz yaptık. Fakat bu takımı buraya onlar getirdi. Sanırım bu durumla ilgili en doğru sözü Hardy söyledi: "Kazanırken birlikte kazandık, kaybederken de birlikte kaybettik."
    Oğuz'cum çok haklısın.

Sporda geçmişe değil geleceğe bakmak lazım.

Hem futbol hem basketbolda bazı takımlar için çok dramatik final maçları oldu.Bu sefer bunu biz yaşadık.

Çoğu pes etmedi 1-2 sene sonra o finali kazandı.Efes örneği çok güzel.Bizim de öyle yapmamız,ayakta kalmamız lazım.Daha hedefler var.Bu başarılı sezonu ilk kez play off'a kalarak taçlandırmak ve öyle kapatmak lazım.

İlk kez Avrupa Kupalarına katılıp final oynayan bir takımın oyuncularını yada teknik ekibini eleştirmek büyük haksızlık.Bu süreçte iyi oynayan ya da bekleneni veremeyen her oyuncunun ve teknik ekibin ellerine sağlık.Yeter ki bundan sonra iyi yapılanıp,bu başarıları kalıcı tutalım.Dün kıl payı giden şampiyonluk bir yerde gelir.
    Konu winner tarafından (27.04.2015 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Israrla yazmaya devam edeceğim, son pozisyonda Velickovic'e yapılan çok net bir hücum faul vardı.
    9,2 kala

Son pozisyonu ilk kez şimdi seyrettim. 9,2 sn. kala açık hücum faul var, haklısın. Diptekiyle bizim benchin önündeki hakemin de önü açık. Neyse,yapacak bir şey yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oğuz,

Takım faulumüzü doldurduktan sonra 12,5 kaldı.

Oradaki savunmayla bitirme tercihini nasıl yorumluyorsun?

Sen olsaydın hangisini tercih ederdin?
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Trabzonspor MP 63 - 64 Nanterre | Avrupa 2.'siyiz!

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9,2 kala

Son pozisyonu ilk kez şimdi seyrettim. 9,2 sn. kala açık hücum faul var, haklısın. Diptekiyle bizim benchin önündeki hakemin de önü açık. Neyse,yapacak bir şey yok.
    Ki maçta ne kadar ucuz hücum faul çaldıklarını gördük, cidden yazık oldu, hatalar silsilesi.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğurtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz,

Takım faulumüzü doldurduktan sonra 12,5 kaldı.

Oradaki savunmayla bitirme tercihini nasıl yorumluyorsun?

Sen olsaydın hangisini tercih ederdin?
    Fark 2 olsa ve rakibin savunması yumuşak olsa faulü düşünülebilirdi Uğurtan. Ama tek fark varken çizgiye göndermek, hele ki kalan sürede sert savunma seni beklerken büyük risk olurdu bence.

zappe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açıkçası iyi niyetli ama lalak bi takımımız var biraz daha uyanık olmaları lazım..
    Hardy tutuldu elimiz kolumuz bağlandı.. Bost'un erken faulleri, Çemberden seken topları yer yer izlememiz. Dün bi kupa kaybettik ama şehrin baskete olan tutkusunu kazandık diye düşünüyorum..
    Bundan sonra baskete olan ilginin de artacağını umarım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Oğuz kardeşim saygılar.
    Senin bilgin olabileceğini düşündüğüm için soruyorum.Basketbol branşımızın kongre üyeliği alımı varmı,şartları nedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)