Sayfa 4 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1170 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu... | STSL 28. Hafta

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Fatih ÇELÝK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bosingwa ortanýn ayaðý düzgün ve seri stoper ihtiyacýndan dolayý orda oynuyor. Hoca Önüne Medjani'yi koyup seri ataklarda Bosingwa'nýn çýkmasýný saðlýyor. Aslýnda gs maçýnda plan fazlasý ile tuttu. Baþlarda soðuk bakýyordum ama þimdi mantýklý geliyor. Hata hava topu riski olmasa Bosingwa-Aykut idealin üstünde tandem olur bu oyun tarzý için. Her þey transfere göre þekillenecek ama...
    zaten uður un tercih edilme sebebi bence odur. kýsa kalmamak için.yoksa aykut la alakalý bir sorun yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Hocanýn çeþitli varyasyonlar deneyeceði bir maç olur diye düþünüyorum. Malumunuz rakip eksik bayaðý.

Kazanýrýz diye düþünüyorum ...
    9 # Osvaldo'

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    zaten uður un tercih edilme sebebi bence odur. kýsa kalmamak için.yoksa aykut la alakalý bir sorun yok.
    Ben de öyle düþünüyorum. Yoksa sebebi Aykut'un performasý olamaz.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

umitçebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Joacivil Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beyler acil yardim lazim,karsta askerim mac gunu terhis oluyorum
    saat 1.30 gibi ankaradayim ,maca gitmek istiyorum pasoligim var
    mac biletini internetten alabilyormuyum ?
    giseden alma imkanim yok,mac gunude ucu ucuna yetisirim maca
    Evet paso comdan alabýlýrsýn.Pasocart ýn lada rahatçada gýrersýn maça

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý sasort Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

özer cezalý olmayaydý iyiydi
    þu kadrolarý görünce hayret ediyorum

Deniz Yýlmaz asla sað kanat/açýk/forvet oynýcak bi adam deðil,Ersunda bazen onu sað kanada hapsediyor, kanat oyuncusu kenardan bindirip orta veyahut pas atacak.

Þu adamý ileride Cardo ile çift forvet oynatalýyýz, Cardozoda yalnýz kalýyor öbür türlü.

Deniz CArdonun YANINA

SAÐ KANADA Yusuf yada artýk kim oynarsa

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aykut DEMÝR artýk stoperde oynamalý!!!

Bosingwa da sað beke geçmelidir!!!

Fantezi aramaya gerek yok!!!
    +1
    ayný þekilde Deniz Yýlmaz'i sað kanada hapsetmeye gerek yok.
    dikkat ederseniz Yusuf girdikten sonra Cardozanýn yanýna gitti ve etkili olmaya baþladý

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Arkadaþlar oðluma takýmý göstermek istiyorum. Konaklanacak otele gitsek görüþme imkanýmýz olur mu? veya Anýtkabir ziyareti yapýlacak mý? Takýmý görmeye gidecek var mý? Bir organizasyon düþünülüyor mu?

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý memmedaga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    +1
    ayný þekilde Deniz Yýlmaz'i sað kanada hapsetmeye gerek yok.
    dikkat ederseniz Yusuf girdikten sonra Cardozanýn yanýna gitti ve etkili olmaya baþladý
    öyle deðil pek.özer saðda deniz cardozo nun yanýnda oynuyor zaten bir kaç maçtýr. bazen geliyor sað kanada deniz.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

sene olmuþ 2015 .. artýk f. atikli kadrolar görmek istemiyorum
    Attan inip eþeðe bindik!

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

Deniz Yýlmaz asla sað kanat/açýk/forvet oynýcak bi adam deðil,Ersunda bazen onu sað kanada hapsediyor, kanat oyuncusu kenardan bindirip orta veyahut pas atacak.

Þu adamý ileride Cardo ile çift forvet oynatalýyýz, Cardozoda yalnýz kalýyor öbür türlü.

Deniz CArdonun YANINA

ben ersun tercihlerine göre kurdum kadroyu

ffýrtýna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu maça Cardozo-Yatabare-Deniz üçlüsüyle baþlardým ya da Cardozo-Waris-Deniz ama Ersun hoca bu üçünü ayný anda oynatacaðýný pek sanmam
    Eriþir menzil-i maksuduna aheste giden..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Standart okunmasý gereken bir yazý

onlar aslýnda bizi hiçbir zaman dost olarak görmedi .ve böyle olmasý aslýnda çok daha iyi bizim onlarý dost olarak görmemizin dost olarak yaklaþmamýzýn deðerini þimdi artýk kaybettiklerinde anlayacaklar.konuyu biraz açarsam trabzon insaný aslýnda anadolu insanýdýr içi dýþý bir mert saf(saf derken aptal manasýnda deðil içinde kötülük beslemeyen art niyeti olmayan manasýnda) vb insanlardýr. spor dostluk kardeþlik fairplay dir masalý yýllardýr milleti kandýrmak için ortaya atýlmýþ en büyük uydurmadýr.ama biz bu kelimelere yýllardýr inanýyorduk . zaten o yüzden 30 yýldýr þampiyon olamadýk.(2010-2011 þampiyonluðumuzu kabul ediyorum ve inanýyorum ama o kupa müzeye girmeden resmi olarak þampiyon deðiliz arkadaþlar bu gerçektende kaçamayýz)onlar sporu dostluk fair play kardeþlik olarak hiç görmedikleri için tesadüfe bakýn ki 30 yýldýr onlar dönüþümlü olarak þampiyon oluyor .hacýosmanoðlunu tebrik ederim onlara hakettiði gibi davrandý aslýnda olmasý gereken de buydu.ne oldu þimdi niye bizle küstünüz haa niye aramýz bozuldu haa çakal istanbul üçüzü.neden biliyormusunuz trabzon artýk oyunu kuralýna göre oynamya baþladýðýný gördüler onlarýn gerçek yüzünü görmemiz iþlerine gelmedi ne güzelde trabzonu dost kardeþ ayaðýna 30 yýldýr kandýrýyorduk sonunda uyandýlar dediler ve iþlerine hiç gelmedi bu .þampiyon olduðumuz yýllarda onlarý takýr takýr yeniyorduk sahamýzda santra çizgisini geçemiyorlardý o zamanlar saygý duyuluyorduk þunu unutmayalým kazanana herkes saygý duyar.sonra anlaþýlamayan büyük bir oyun sahneye konuldu.baktý bu üçistanbul üçüzü biz bu trabzona diþ geçiremiyoruz bari dost gibi davranalýmda deðerlerini kaybetsinler ve baþardýlar deðerlerimiz erozyana uðradý onlara benzemeye baþladýk ve anadoludanda uzaklaþtýk yabancýlaþtýk.artýk anadoluda karþýmýzdaydý .bir taþla ikikuþ vurdular hem anadoluyu karþýmýza aldýk hemde onlarýn sahte dostluklarýna inandýk.onlarýn telaþýnýn gerçek yüzlerinin ortaya çýkmasý paniðinin nedeni devrin eskiye doðru dönmesidir.sahamýzda gs piçlerine yenilirken ne güzeldi deðil mi o zaman hiç sorun yoktu kardeþtik dosttuk deðil mi yenince dostluk bozuldu zaten yalancý bir dostluktu.dostlukta iki tarafta dost olur tek taraflý dost olunmaz.yukarýda renkdaþým yazmýþ sahaya bayrakla girmiþiz filan sebep böyle basit þeyler deðil.olay trabzonspor imparatorluðunu çökertme devirme planýydý.çok þeytanice bir plan.ama bu üçistanbul üçüzleri 30 yýl bize bu planý yedirdiler(hakkýný vermek lazým)trabzonun gerçek dostlarý anadolu kulüpleridir onlar bizden dir bizde anadoluluyuz.üç istanbul kulübü artýk gavurlaþmýþ kulüpler.onlarýn üç amacý var güç para ve hakimiyet.onlar güce paraya tapýyorlar bir deðerleri yok kazanalýmda þampiyon olalýmda nasýl olursa olsun anlayýþlarýnýn sebebi budur.onlar koyun sürüsüne girmiþ koyun postu giyinmiþ kurtlardýr.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Bu maçý alýrsak çok karlý bir haftayý kapatýrýz.

ÝBB geçelim artýk
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Galatasaray'ý Hüseyin Avni Aker'den eli boþ gönderen Trabzonspor, bu sezon birçok kez lideri belirleyerek adeta ligin gizli efendisi durumuna geldi. Bordo-mavili takým, þampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe'den sonra Galatasaray'ý da koltuðundan ederken, 'Lideri belirleyen takým' unvanýný elde etti. Trabzonspor, ligin 18'nci haftasýna zirvede giren Fenerbahçe ile deplasmanda 0-0 berabere kalarak sarý-lacivertli ekibin koltuðunu Beþiktaþ'a kaptýrmasýna neden olurken; 26'ncý haftayý lider tamamlayan Galatasaray'ý da yýkarak zirvenin rengini yine deðiþtirdi. Trabzonspor 2009-10 sezonunun son haftasýnda da deplasmanda Fenerbahçe ile 1-1 kalarak Bursaspor'un þampiyon olmasýný tayin etmiþti. Bu sezon Süper Lig'de 3 büyük takýma karþý oynadýðý 5 maçta sadece 1 kez yenilen Trabzonspor, derbi maçlarýndaki baþarýlý grafiði ile de göz doldurdu. Galatasaray'ý her 2 maçta da yenen bordo-mavililer, Fenerbahçe ile oynadýðý 2 maçý da golsüz tamamladý; sadece Beþiktaþ'a 3-0 kaybetti. Böylece 5 derbide 8 puan toplayan bordo-mavililer, 5 gol attý, 4 golü de kalesinde gördü. Ligin ikinci yarýsýnda þampiyonluk kovalayan ekipler kadar puan toplamayý baþaran Trabzonspor, ilk yarýda kaçýrdýðý puanlara þimdi daha çok yanýyor.

BEÞÝKTAÞ'I BEKLÝYOR

Trabzonspor, bu sezonun son derbisinde ligin 29'uncu haftasýnda 3 Mayýs günü evinde Beþiktaþ ile karþýlaþacak. Konya'da oynanan ve Beþiktaþ'ýn 3-0 kazandýðý karþýlaþmada bu sezonki tek derbi yenilgisini alan bordo-mavililer, Beþiktaþ'ý da yenerek þampiyonluk yolunun Avni Aker'den geçtiðine bir kez daha vurgu yapmak istiyor.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Arkadaþlar Ankarada hemen passolig alabileceðimiz bir baþvuru noktasý var mý. Bilenler yardýmcý olursa sevinirim. G.Birliði maçý için passolig almak istiyorum.
    HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

Nereden
    Avrupa Diðer

Hakan
    Bos belkalem medjani constant
    Yusuf ekici salih erkan
    Warris yatabare

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Deniz CArdonun YANINA

Bu takým zaten forvetini ileride yalnýz baþýna çaresiz býrakýp sonra da "neden gol atamýyor çok kötü" demekte ustadýr. Þampiyonluktan sonra hep ayný þey her sene tek forvet ileri de bir baþýna sonra neden gol atamýyor. Cardozo'ya bile laf ediyoruz. Bu oyun tarzýyla hiç bir forvet iyi gözükmez zaten. Yine Cardozo kafasý çok çalýþan bir topçu olmasý ve mükemmel vuruþu sayesinde bu kadar gol attý.

pascalli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý trapezus61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar Ankarada hemen passolig alabileceðimiz bir baþvuru noktasý var mý. Bilenler yardýmcý olursa sevinirim. G.Birliði maçý için passolig almak istiyorum.
    passolig'in internet sitesine gir..bütün açýklamalar yönlendirmeler orda yazýyor.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tayfun Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar oðluma takýmý göstermek istiyorum. Konaklanacak otele gitsek görüþme imkanýmýz olur mu? veya Anýtkabir ziyareti yapýlacak mý? Takýmý görmeye gidecek var mý? Bir organizasyon düþünülüyor mu?
    anýtkabir ziyareti yapýlcak diye biliyorum yani basýndan öyle okudum

Nereden
    Avrupa Diðer

Bes die yabanci hakki heralde insan unuttuyor her mac üc yabanciyla cikinca
    Ozaman constant yerine sefayla

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok rahat kazanacaðýz handikapýn kralý olacak 5'lik olursa bile þaþýrmayýn güzel hücum organizasyonlarý izleyeceðimize eminim.

Skor tahminim 1-4
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý U.Sadýkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok rahat kazanacaðýz handikapýn kralý olacak 5'lik olursa bile þaþýrmayýn güzel hücum organizasyonlarý izleyeceðimize eminim.

Skor tahminim 1-4
    aynen adminim 1-4 katýlýyorum

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    37

Alýntý uemit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakan
    Bos belkalem medjani constant
    Yusuf ekici salih erkan
    Warris yatabare
    Bu kadro süper bile olsa bu kadroyla çýkýlmaz
    kadro istikrarýný yeni yeni saðlýyoruz birden bu denli revizyon gerektirecek bir sebep yok
    kazanan kadrodan özer yerine atýk oynar sadece
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    37

Hakan
    bosi aykut uður akbaþ
    medjani
    deniz atik ekici erkan
    yatabare

Olabilir
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

atomantcum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Tüm maçlar satýþa çýktý bizimki hala çýkmadý. Cavcav karar veremedi mi acaba bizi kaç paralýk söðüþleyeceðine?
    yattara tribününde maç izlemiþ çocuk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)