Sayfa 47 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 45 46 47
Toplam 1170 adet sonuctan sayfa basi 1,151 ile 1,170 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu... | STSL 28. Hafta

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

bir oyun yapýmýz olmadýðý için evdeki maçlarda taraftar baskýsý gazla takým kazanýyor ama deplasmanda sýfýrýz çünkü bir oyun yapýmýz yok deplasmanda tek pozüsyona giremiyoruz arkadaþ yaa istendiði kadar transfer yapýlsýn yine baþaramayýz takým top oynamýyor bu iþ ersunla olmayacak ben kararýmý verdim.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Beklediðim bir sonuçtu. Mehmet'in olmadýðý maçlarda saha içi organizasyon kabiliyetimiz %70 civarý düþüyor... Bunun çözümü var mýydý? Evet. Kendisi kadro dýþý maalesef...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý 61ronin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þu kadroyla ligin açýk ara en kötü oynayan takýmýyýz ne bir taktik teknik ne bir plan oyun yapýsý var malesef bu iþ galiba ersunla olmayacak.þenol hocanýn deðerini bilmedik ligin en keyif veren açýk ara en süper futbolunu oynayan takýmý bursa þenol hoca bizim bu kadroyu uçururdu.
    Fatih Atik, Soner, Musa Nizam, Ýshak, Akbaþ, Salih Dursun, Sefa, Deniz gibi adamlarý ancak Þenol hoca uçurur evet. Ha, bi de Oflu hoca...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Deplasman maçlarýmýzý izlemek korku filmi gibi
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Maç kaybediyoruz, sinirlenmiyorum
    Maç kazanýyoruz, hoplayýp zýplamýyoruz

Neden?

Çünkü, Bu takýmýn istikrarlý bir oyunla skor alacak kapasitesi yok ve bu sene için de ne futbolcular da ne de Hocasýnda nede taraftar olarak bizde en ufak bir heyecan yok. maç izlerken, mevcut oyuncularýn kaç tanesiyle yola devam edeceðiz, kimler elimizde patlayacak v. s ve hangi mevkilere transfer yapmamýz gerekiyor diyerek izliyoruz. Golleri Mehmet ve Cardozo ve medyani haricinde kimse atmadýðý için onlar olmadýðýnda da maç zaten kazanýlmayacak diye onyargýmýz baþtan oluþuyor zaten

Çözemediðim þey ise? Zaten umudumuzun olmadýðý bir sezonda, Stoper mevkisinde Bosingwa'nýn ýsrarla oynatýlmasý. hayýr da bosingwa dört dörtlük stoperlik görevini yerine getirse bu tercihi anlayabilirm de ama Aykut Demir'den daha mý iyi yapýyor o iþi ki orda deneniyor, ya da seneye bosingwa orda mý yer alacak?

Burda ekonomýk gerekçeler ile Aykut'un yer almadýðýný düþünüyorum sanýrým maç baþý odemek istemiyorlar.

Neyse

Bosnigwa yerinde oynamadýðý müddetçe, gelecek sezonun oyuncu planlamasýnda bu oyun taktiðiyle doðru sonuçlar alýnamayacaktýr.

70 dakka hiç bir þey yapmayan ve beraberlik iyi skordur diye düþünen takýmýn hocasý, 70. dakkadan sonra 6 futbolcunun saha içi yerlerini deðiþtirerek gol arýyorsa burda sorun var demektir. ?
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Ýstanbul

Bosingwa'nýn bu maç sað kenar oynamamasý bir hata olabilir eyvallah ama sanki Bosingwa'yý sað kenarda oynatmak tüm herþeyi çözecekmiþ gibi davranýlýyor. Canýmý sýkan bu. Tabi ki herkes eleþtirebilir. Vahid Hoca'nýn son günlerinde ben de çok yüklendim bu mevki iþleri yüzünden ama tüm çözümü buna baðlamak doðru deðil.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Deplasmanda 14 maçta 2 galibiyet.....

düþme hattýndaki 3 takýmdan baþka sadece konya bu kadar kötü istatistiðe sahip....

yani ligin deplasmanda en kötü 5 takýmýndan biriyiz....

en fazla gol yiyen 7.takýmýz......

iç sahada ise en baþarýlý 3 takýmdan biriyiz.....

genellikle Trabzonspor futbolcularýna baský oluþturuyor diye iç sahada puan kaybetmesinden yakýnýlýrdý....

þimdi deplasmanda resmen yoklarý oynuyoruz....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý piskopatrizeli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    5. olursak avrupaya gidebiliyormuyuz ? ( türkçe ne acaip dil 8 tane ek kullandým )
    300 milyon TL harca 5. ol 5. olarak avrupaya gidilecekse yere batsýnn lanet olsun avrupasýna Koca Trabzonspor taraftarýný 5. cilik gibi bir kepazeliðe mahkum edenlere bunun hesabýný sormayýp millete hayal satanlarada lanet olsun .Hani diyordum ya basýn bizi niye küçük görüyor hep Ýstanbul takýmý konuþuluyor futbolcular niye Ýstanbul takýmýna gitmek istiyor ......Ben hic bir Ýstanbul takýmýnýn lig 5.ciligine sevindiðini görmedim hatta 2.ciligi bile baþarýsýz görür Ýstanbul takýmý böyle bir sonuçta ne hoca ne baþkan o koltukta oturabilir ama bizde herþey süt liman geleceðin kadrosunukurdum ddiyenler deplasmanda 28 haftada sadece 2 galibiyet alýnmasý izah etmeye bile yeltenmiyorlar.Kýsacasý bizden HÝÇ BÝR BOK OLMAZZZZ.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Skoru tahmin ettim, herkes etmiþtir puan kaybý oluyor deplasmanda ama ilk yarý çok güzel oyun oynadýk gençler gelin bize atýn alýn maçý dedi beceremedik.

Maçý öncelikle soner denen þahýs sonra ersun yanal yüzünden kaybettik. Ben sonerden utanýyorum arkadaþlar bilmem siz ne þekilde sövüyorsunuz ama ben orayý aþtým kin güdüyorum, nefret ediyorum, açýp aldýðý paraya imzaladýðý sözleþmeye gönderilmek istemesine raðmen iþleri zorlaþtýrmasýna çalýþmalarýna oyunlarýna hareketlerine bakýn, ya faul yapýlmayacak yerde faul yaptý bari hiç bir þey yapamýyorsun gez sahada pres yap ama bir þey yapma.

Bu þehir volkan þene küfür ederek gönderdi, asla tasvip etmiyorum ama normal insan gibi tepki gösterilerek artýk bu herif gönderilmeli ben tahammün edemiyorum kýzgýnlýðý býrakýn, utanýyorum artýk.

Diðer þeyleri de uzun uzadýya anlatmaya gerek yok ya biz çocukken marcelinhoda sol bek oynadý bosingwda efsane olduðu mevki dýþýnda her yerde oynuyor yýldýz futbolcularýn kaderi bu demek ki, böyle ahmak böyle saçma bir sistem, hangi futbol otoritesine sorarsanýz sorun gerekirse defans 4'lüsünün 3'ünün yerine kalecileri koyar bosingwayý saðda oynatýr. Bu provakedir, bu aymazlýktýr, bu boþ boðazlýktýr. Þu mantýkta biri transfer yapacak ve takým kuracak. Yazýk gerçekten çok yazýk. Umarým bosingwa ve cardozo arabistana gider, arap bile daha akýllýdýr aa bu adam dünyaca ünlü sað bek o zaman sað beke koyayýmda þalvarým þenlensin der, aaa bu adam forvet ve buna sanýrým bol bol orta açmam beslemem lazým orta açacak adamý sað beke koyayýmda orta gelsin der, yapar bunu vallahi yapar, arap yapar bunu ersun yapamaz, türklerin egosuna lanet olsun, ersun þu anda dalga geçiyor ben baþka bir mana veremiyorum.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    300 milyon TL harca 5. ol 5. olarak avrupaya gidilecekse yere batsýnn lanet olsun avrupasýna Koca Trabzonspor taraftarýný 5. cilik gibi bir kepazeliðe mahkum edenlere bunun hesabýný sormayýp millete hayal satanlarada lanet olsun .Hani diyordum ya basýn bizi niye küçük görüyor hep Ýstanbul takýmý konuþuluyor futbolcular niye Ýstanbul takýmýna gitmek istiyor ......Ben hic bir Ýstanbul takýmýnýn lig 5.ciligine sevindiðini görmedim hatta 2.ciligi bile baþarýsýz görür Ýstanbul takýmý böyle bir sonuçta ne hoca ne baþkan o koltukta oturabilir ama bizde herþey süt liman geleceðin kadrosunukurdum ddiyenler deplasmanda 28 haftada sadece 2 galibiyet alýnmasý izah etmeye bile yeltenmiyorlar.Kýsacasý bizden HÝÇ BÝR BOK OLMAZZZZ.
    o zaman her sene onlardan en az 2 baþkan 2 teknik adam bir kaç tane de oyuncu postalanýyor bak sen þu kýyýma

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erkan ve soneri kadro disi birakip bosingwayi yerinde oynatmak bu kadar mi zordu be hoca..yazik ya bu kacinci taktiksel hata yuzunden kaybedilen mac
    Soner
    *iki yýldýr sonerin bittiðini yazýp çiziyorum.
    *adam ölü gibi oynuyor,
    *durarak top oynanmaz,
    *kendisi güçsüz,kafasýnda bitirmiþ futbolu bence
    GURUR6134
    dün maçý kapalýda izledim,
    çok samimi söylüyorum,
    soneri maçtan önce özellikle 20 dakikaya yakýn takip ettim.
    takým ýsýnmaya çýktý,bu esnada yedeklerde çýktý.
    soner çýkar çýkmaz
    bizim bulunduðumuz yere yöneldi.
    kendisine benziyen biriyle 2-3 dak.tel örgülerin önünde konuþtu,
    sonradan öðrendim abisiymiþ.
    panik halinde soner saha kenarýnda biriyleriyle görüþüyor,abisi bir dýþaro bir içeri....
    bu arada takým ýsýnma hareketlerine devam ediyor.
    soner abisiyle devamlý el kol hareketleriyle konuþuyor.
    üzüldüðüm konu ersun hocanýn yardýmcýlarý sahada bir tanesi soneri uyarmýyor...
    en son ailesinden 6-7 kiþinin girdiðini gördüm stada,soner ondan sonra yalandan ýsýnmaya baþladý,
    ikinci yarý Oyuna girdi sizde izlemissinizdir.
    vurdum duymaz,toptan kaçýyor,golcü gibi rakip ceza sahasý içinde dolaþýyor,
    kardeþim sen oyun kurucusun,orta sahaya yaklaþ top iste,adam eksilt,can alýcý ara pasý ver,kim dokunsa gol olur misali ortalar kes...adam bitmiþ arkadaþlar..
    unutmadan kendisini yakarýda yazdýðým þeylerle göstermek yerine,kazandýðýmýz ve golle sonuçlanan frikikte göstermek istedi topu aldý yusufa vermedi,ersun hoca talimatýyla yard.hoca baðýrdý topa yusuf vursun dedi öyle topun baþndan ayrýldý.
    demek istediðim þey maçtan önce ailenle deðilde maça konsantre olsaydýn,iyi ýsýnsaydýn,kendini maçaverseydin daha iyi olurdu diye düþünüyorum.

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Bugun salihi gordum. Isiklarda arabasýyla bekliyordu. Egildim Bosingwa saðbektir stoper oynamaz hocaya söyle dedim. Þaþýrdý, bakýþlarý arasýnda gözden kayboldum..
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

Alýntý Erdal DÝLEK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugun salihi gordum. Isiklarda arabasýyla bekliyordu. Egildim Bosingwa saðbektir stoper oynamaz hocaya söyle dedim. Þaþýrdý, bakýþlarý arasýnda gözden kayboldum..
    ola ne iþi var oralarda hafta sonu maç var
    TrabZonguldaklý...

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý Erdinç Dilek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ola ne iþi var oralarda hafta sonu maç var
    Ankaradan memleketine geldi. Dun izinliydiler ya...stres aday...
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Maçýn geniþ özetini nereden izleyebilirim? Divane sayfasýnda bulamadým.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçýn geniþ özetini nereden izleyebilirim? Divane sayfasýnda bulamadým.

bence hic izleme
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Efsane efsane ne efsanesi ile baþlayan 10 saniyelik küfürlü tezahurattan dolayý Rize deplasmanýnda seyircimiz alýnmayacak. Gençlerbirliði maçýnda FB'ye küfür etmenin mantýðýný pek anlayamýyorum...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Standart Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu... | STSL 28. Hafta

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence hic izleme
    Diyorsun Neyse, kalsýn o zaman..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

melihergun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

medjanide olmasa batýcaz arkadas bu nedir yahu
    Bordo-Mavi

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý melihergun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    medjanide olmasa batýcaz arkadas bu nedir yahu
    renkdaþ cevap basit bu takým top oynamýyor bir sistemi yok kör dövüþü gibi acaip biþey oynuyor bi pas sistemi çalýþýlmýþ bir kontra atak planlanmýþ kurgulanmýþ bir sistem felsefe yok takýmda yani hocasýz çýksalar gene böyle oynarlar burda cardozoyu bile suçlu ilan edenler var sanki takým maçlarda 10 pozüsyona giriyor cardozoya pas atabiliyorlarmýþ gibi cardozo gibi dünyadaki en iyi on golcüden biri bile suçlanabiliyor ersun hoca beni hayel kýrýklýðýna uðratmak üzere. her zaman türkiyede en mükemmel oyunu þenol hoca oynatmýþtýr þu andada ligin açýk ara en güzel zevk veren futbolunu bursa oynuyor .ersun hocaya istediði transferler yapýlsýn ondan sonra bakalým ben bir yýl daha süre veriyorum ona çünkü ersun hocayý seviyorum. ama yine bu takým deplasmanlarda böyle aciz sýfýr pozüsyon oyanarsa ersun hocanýn bilet kesilmeli ve hemen þenol güneþ getirilmeli þenol hoca iyi kadroyla ligi domine eder .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)