Sayfa 3 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1170 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu... | STSL 28. Hafta

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ibb'nin rize maçýnýn özetlerini izledim.. s. kýrýntýlý kazara kurtarýrým diye elini uzatmýyor toplara.. 3 temmuz devam ediyor hala!!
    rize deðilmi ne bekliyorsun ki bize nezman hayýrlarý olmuþ köstek olmaktan baþka bize karþý savaþýr gibi oynarlar rakiplerimizden 3-5 yerler tek dostumuz karabüktü oda malesef düþüyor yada düþürtülüyor diyim amaç trabzona yakýn kulüp býrakmamak ligde þikebahçenin kankasý baþakþehirin bu kadar yükseklerde olmasý size tuhaf gelmiyormu bana hiç gelmiyor kim þikebahçeye yakýnsa o ligde sýkýntý çekmez bazende baþakþehirgibi ödüllendirilir zaten þikebahçenin baþakþehir-rize-eskiþehir-sivas maçarýnda 24 puaný bankodur garantidir nalet olsun böyle düzene

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Kupayi sivas alamyacagina gore.bu sene 3.olan 4.olan. ve8 olan gidecek uefaya.bursa.ibb.mersin cezali satilabikir.trabzonum her turlu gider yani uefaya ama 4.olmaliyiz ve kalan maclari yenmek icin cikmaliyiz.ozellikle bursa ve siketas maclarini.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    35

Aykut DEMÝR artýk stoperde oynamalý!!!

Bosingwa da sað beke geçmelidir!!!

Fantezi aramaya gerek yok!!!

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

ARKADAÞLAR inþ bizim haftamýz olur inþþ

el kebir cezalý

sakatlarý da var

ayrýca ibb- bursa ile oynayacak

bursa ibb den güçlü

ayrýca bursa fb yenildi yarýþtan kopmamak için basacak eli mecbuuuuuuuuuuur

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

özer cezalý olmayaydý iyiydi

Joacivil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Beyler acil yardim lazim,karsta askerim mac gunu terhis oluyorum
    saat 1.30 gibi ankaradayim ,maca gitmek istiyorum pasoligim var
    mac biletini internetten alabilyormuyum ?
    giseden alma imkanim yok,mac gunude ucu ucuna yetisirim maca

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

*gs maçý moral alamýnda süper oldu.
    *deplasman karnemizin çok kötü olduðunu,
    *cardozo nun deplasmanlarda takýmý daha doðrusu çoðu maçta eksik otnattýðý için gençler maçýna yedek baþlamasý taraftarýyým.
    hakan
    bosiwga-aykut-uður-akbaþ
    medyani-fatih
    deniz-ekici-erkan
    yatabare

Nereden
    Ýstanbul

cardozosuz trabzon tekerleði olmayan arabaya kanadý olmayan uçaða döner.hoca olsam kadroya ilk yazacaðým ve asla oyundan çýkarmýyacaðým adam dünyadaki en iyi on golcüden biri olan oscar cardozodur.takým ona pas atmayý beceremiyorsa yada pas atmýyorsa sorun cardozoda deðil takýmda yada takýmýn oyun yapýsýndadýr.takýmýn berbat oyun yapýsý cardozoya mal edilemez.altýn çamurada düþse altýndýr.bizede birdaha cardozo gibi forvet gelmez.takýmda en güvendiðim adam cardozodur.

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ortalama her 5,2 foule 1 sari görüyoruz
    jimnastik her 7,1 foulde 1 sari görüyor
    gassaray her 6,5 foulde 1 sari görüyor
    sikebahce her 6.6 foulde 1 sari görüyor

hakemlerin kimi nasil kayirdiginin karnesi bu statistikdir
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

özçelik61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

zor maç, ama alacaðýmýzý düþünüyorum
    Trabzon-Çaykara-Yeþilalan (Holaysa)

pascalli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý atomantcum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maç bilet fiyatlarý açýklanýr açýklanmaz satýþa çýkmýþ mý oluyor? Passolig'e parayý neye göre yükleyeceðiz? Diyelim fazla yükledik, sonrasýnda parayý çekebiliyor muyuz? Bilenler aydýnlatýrsa sevinirim.
    Passolig kartý ayný banka kartý gibi,fazla paran varsa her türlü harcamayý o kartla yapabilirsin..istediðin bankamatikten paraný görüp üzerini çekebilirsin...hatta 15 bin liraya kadar kredi bile alabiliyorsun.

pascalli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Joacivil Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beyler acil yardim lazim,karsta askerim mac gunu terhis oluyorum
    saat 1.30 gibi ankaradayim ,maca gitmek istiyorum pasoligim var
    mac biletini internetten alabilyormuyum ?
    giseden alma imkanim yok,mac gunude ucu ucuna yetisirim maca
    Passoligin internet sitesine kartýnýn þifresi ile gir..yada o siteye üye ol..üye olduktan sonra her türlü iþlemi yaparsýn..maç biletini oradan alýrsýn...parasýný da ptt þubelerine akbank yada vakýfbank þubelerine bankamatiklerine vs vs..yatýrabilirsin..maça giriþte problem yaþamazsýn.. sadece kartýný ve kimliðini kontrol ediyorlar o kadar.
    Konu pascalli tarafýndan (21.04.2015 Saat 13:02 ) deðiþtirilmiþtir.

ffýrtýna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý 61ronin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cardozosuz trabzon tekerleði olmayan arabaya kanadý olmayan uçaða döner.hoca olsam kadroya ilk yazacaðým ve asla oyundan çýkarmýyacaðým adam dünyadaki en iyi on golcüden biri olan oscar cardozodur.takým ona pas atmayý beceremiyorsa yada pas atmýyorsa sorun cardozoda deðil takýmda yada takýmýn oyun yapýsýndadýr.takýmýn berbat oyun yapýsý cardozoya mal edilemez.altýn çamurada düþse altýndýr.bizede birdaha cardozo gibi forvet gelmez.takýmda en güvendiðim adam cardozodur.
    Sen Cardozo'nun performansýna göre yorum yapmýyorsun duygusal olarak yaklaþýyorsun olaya.. Evet Cardozo iyi futbolcuydu kariyeri de saðlam ancak fizik olarak bitmiþ bir futbolcu.. Cardozo kötü futbolcudur diye kattiyen söylemiyorum ancak miladýný doldurmuþ bir futbolcudur.. Bosigwa yaþýna raðmen canavar gibi ancak Cardozo tam tersi bir durumda..
    Eriþir menzil-i maksuduna aheste giden..

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Gençlerbirliði'ni El Kabir'siz yakalamýþ olmak büyük þans.
    Bu þansý deðerlendirmek lazým.
    O kadar dengesiz bir takýmýz ki bu moralli durumda bile kesin kazanýrýz diyemiyoruz.

*

Artýk Bosingwa'yý sað bekte izlemek istiyorum. Aykut ve Yusuf da ilk 11'e girmeli artýk.
    Erkan'a yedek kalmak yaramamýþ. Biraz daha otursun kulübede..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Ligdeki en rahat maçýmýz olur diye düþünüyorum. En skokerer adamlarýndan El Kabir de yok.

Defansýmýzý pek zorlamazlar ancak sað bekteki üretimi Bosingwa'yý orda oynatmayarak 0'a indiren Ersun Yanal sýnýrlarý zorluyor. Akbaþ-Aykut-Medjani-Bosingwa çýkmalýyýz.

Akbaþ'ý yazýyorum sol beke çünkü diðer sol bek oyuncularýmýzdan o kadar bi' haberiz ki form durumlarý nedir, ne deðildir bilemiyoruz.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Umarým rehavatte falan deðildir bizimkiler....

Hayal kýrýklýðý yaþamak istemiyorum artýk.....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

türk takimlarinin 1 numarali takintisi denizi gecip derede bogulmak

hayirlisi
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Ýlkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ciddiyeti bozmamak þart. Seneye her maça bir final gözüyle bakýp, o ciddiyetle çýkmamýz lazým. Bunu da þimdiden oturtmaya baþlasak iyi olur. Ðs, þb, 8jk karþýnýzdaymýþ gibi oynayýn.

atomantcum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Alýntý pascalli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Passolig kartý ayný banka kartý gibi,fazla paran varsa her türlü harcamayý o kartla yapabilirsin..istediðin bankamatikten paraný görüp üzerini çekebilirsin...hatta 15 bin liraya kadar kredi bile alabiliyorsun.
    Çok teþekkürler bilgi için
    yattara tribününde maç izlemiþ çocuk

Nereden
    Avrupa Diðer

Bence warris yatabareyi ishaki constanti degerlendirmeliyiz ki paramiz cepte kalsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Passolig kartým yok. Passolig kartým olmadan maç bileti alamaz mýyým? Tek maçlýk kart-bilet her neyse yok mu?
    TRABZON BÝR SEVDA!

TRABZONSPOR BÝR DESTANDIR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alýntý ffýrtýna Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen Cardozo'nun performansýna göre yorum yapmýyorsun duygusal olarak yaklaþýyorsun olaya.. Evet Cardozo iyi futbolcuydu kariyeri de saðlam ancak fizik olarak bitmiþ bir futbolcu.. Cardozo kötü futbolcudur diye kattiyen söylemiyorum ancak miladýný doldurmuþ bir futbolcudur.. Bosigwa yaþýna raðmen canavar gibi ancak Cardozo tam tersi bir durumda..
    Cardozonun takýmý eksik oynatýyor onun içindirki gençler maçýnda yedek soyundurulmalý derken

ffýrtýna nýn belirtmiþ olduðu detaya girmek istemedim.
    futboldan anlayan biri tarafsýzda yorum yaparsa ortaya bu yorum çýkar.
    syg.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ffýrtýna Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla renkdaþým aç maçlarý istersen yine bak bu takým cardozoya pas atamýyor atmýyor .cardozonun performansý demiþsin sanki görende takým maçlarda cardozoya 6-7 gollük pas veriyorda atamýyor sanýcak .hala çok iyi futbolcu iyi pas yapan bir takýmda ve ona oynayan bir takýmda ve beyin görevi oynayan futbolcu ona çalýþsa 40 golden aþaðý düþmez .adama pas atýlmýyor iþte yaa görmüyormusunuz bunu bi tek benmi görüyorum.ekicide milletin gözünü boyamý býraksýn paso kendine çalýþýyor hayatta cardozoya pas atmýyor bu ekici.miadýný doldurmuþ haa ne bekliyorsunuz cardozodan hakan þükür gibi deli dana gibi koþup pres yapmasýnýmý bekliyorsunuz bizim takým adam gibi top oynamayý becerebilse cardozonun her maç en az 2 golü var. tabi saçma sapan paslarý demiyorum gollük pas atýlsa diyorum.cardozo bile isyan ediyor artýk gidiyor 40 metreden kaleye vuruyor bende helal olsun cardozo diyorum o zaman .ben anlýyorum cardozonun isyanýný takým bilerekmi yapýyor bilmiyorum pas atýlmýyor bu adama ben gözüme inanýrým gözlerimdede bir sorun yok onuda diyim. .

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ligdeki en rahat maçýmýz olur diye düþünüyorum. En skokerer adamlarýndan El Kabir de yok.

Defansýmýzý pek zorlamazlar ancak sað bekteki üretimi Bosingwa'yý orda oynatmayarak 0'a indiren Ersun Yanal sýnýrlarý zorluyor. Akbaþ-Aykut-Medjani-Bosingwa çýkmalýyýz.

Akbaþ'ý yazýyorum sol beke çünkü diðer sol bek oyuncularýmýzdan o kadar bi' haberiz ki form durumlarý nedir, ne deðildir bilemiyoruz.
    Bosingwa ortanýn ayaðý düzgün ve seri stoper ihtiyacýndan dolayý orda oynuyor. Hoca Önüne Medjani'yi koyup seri ataklarda Bosingwa'nýn çýkmasýný saðlýyor. Aslýnda gs maçýnda plan fazlasý ile tuttu. Baþlarda soðuk bakýyordum ama þimdi mantýklý geliyor. Hata hava topu riski olmasa Bosingwa-Aykut idealin üstünde tandem olur bu oyun tarzý için. Her þey transfere göre þekillenecek ama...
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ýstanbul

adam gibi kanatlar çalýþsa ekici egoistiliði býrakýp cardozoya oynasa görün o zaman cardozoyu. gençlerbirliði maçýmýydý tam hatýrlamýyorum cardozo 3 gol atmýþtý.hepsi jeneriklik üst düzey star golcü golleriydi.ama bizim takým maç boyunca adama bir pas atamýyor ki adam futboldanda oyundanda soðuyor.kimse demesin cardozo aralara kaçýcakta bilmem ne .hayýr kardeþim takým koþucak aralara kaçýcak ve cardozoya çalýþýcak cardozoda yazýcak.onun iþi uzmanlýk alaný gol deli dana gibi koþup pres yapmak sürekli aralara koþmak deðil takýmýn tek yapmasý gereken cardozoya pas atabilmek . bi maçta beþ tane adam gibi golük pas atsýnlar cardozoda atamasýn tüm yazdýklarýmý geri alýyorum o kadar güveniyorum cardozoya. hee bizim umut vardý hatýrlarmýsýnýz deli gibi koþar bi maçta takým ona 10-15 gollük pas atar atamazdý saç baþ yolardýk yada bazen birini yanlýþlýkla kaval kemiðiyle atardý .hey yavrum bee umutlardan cardozoya geldik cardozoyu beyenmiyorlar.hiç takýmýn nasýl oynadýðýný cardozoya hiç pas atýlmadýðýný yazan yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)