Hesaplipazar
Sayfa 47 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 45 46 47
Toplam 1170 adet sonuctan sayfa basi 1,151 ile 1,170 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Genlerbirlii 1 - 1 Trabzonspor | Ma Sonucu... | STSL 28. Hafta

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul

bir oyun yapmz olmad iin evdeki malarda taraftar basks gazla takm kazanyor ama deplasmanda sfrz nk bir oyun yapmz yok deplasmanda tek pozsyona giremiyoruz arkada yaa istendii kadar transfer yaplsn yine baaramayz takm top oynamyor bu i ersunla olmayacak ben kararm verdim.

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Beklediim bir sonutu. Mehmet'in olmad malarda saha ii organizasyon kabiliyetimiz %70 civar dyor... Bunun zm var myd? Evet. Kendisi kadro d maalesef...
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

DEEP BLUE
    Ziyareti

Alnt 61ronin61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    u kadroyla ligin ak ara en kt oynayan takmyz ne bir taktik teknik ne bir plan oyun yaps var malesef bu i galiba ersunla olmayacak.enol hocann deerini bilmedik ligin en keyif veren ak ara en sper futbolunu oynayan takm bursa enol hoca bizim bu kadroyu uururdu.
    Fatih Atik, Soner, Musa Nizam, shak, Akba, Salih Dursun, Sefa, Deniz gibi adamlar ancak enol hoca uurur evet. Ha, bi de Oflu hoca...

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Deplasman malarmz izlemek korku filmi gibi
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

lazibere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.12.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Ma kaybediyoruz, sinirlenmiyorum
    Ma kazanyoruz, hoplayp zplamyoruz

Neden?

nk, Bu takmn istikrarl bir oyunla skor alacak kapasitesi yok ve bu sene iin de ne futbolcular da ne de Hocasnda nede taraftar olarak bizde en ufak bir heyecan yok. ma izlerken, mevcut oyuncularn ka tanesiyle yola devam edeceiz, kimler elimizde patlayacak v. s ve hangi mevkilere transfer yapmamz gerekiyor diyerek izliyoruz. Golleri Mehmet ve Cardozo ve medyani haricinde kimse atmad iin onlar olmadnda da ma zaten kazanlmayacak diye onyargmz batan oluuyor zaten

zemediim ey ise? Zaten umudumuzun olmad bir sezonda, Stoper mevkisinde Bosingwa'nn srarla oynatlmas. hayr da bosingwa drt drtlk stoperlik grevini yerine getirse bu tercihi anlayabilirm de ama Aykut Demir'den daha m iyi yapyor o ii ki orda deneniyor, ya da seneye bosingwa orda m yer alacak?

Burda ekonomk gerekeler ile Aykut'un yer almadn dnyorum sanrm ma ba odemek istemiyorlar.

Neyse

Bosnigwa yerinde oynamad mddete, gelecek sezonun oyuncu planlamasnda bu oyun taktiiyle doru sonular alnamayacaktr.

70 dakka hi bir ey yapmayan ve beraberlik iyi skordur diye dnen takmn hocas, 70. dakkadan sonra 6 futbolcunun saha ii yerlerini deitirerek gol aryorsa burda sorun var demektir. ?
    En byk baar disiplinden dn vermemektir.

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Bosingwa'nn bu ma sa kenar oynamamas bir hata olabilir eyvallah ama sanki Bosingwa'y sa kenarda oynatmak tm hereyi zecekmi gibi davranlyor. Canm skan bu. Tabi ki herkes eletirebilir. Vahid Hoca'nn son gnlerinde ben de ok yklendim bu mevki ileri yznden ama tm zm buna balamak doru deil.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Deplasmanda 14 mata 2 galibiyet.....

dme hattndaki 3 takmdan baka sadece konya bu kadar kt istatistie sahip....

yani ligin deplasmanda en kt 5 takmndan biriyiz....

en fazla gol yiyen 7.takmz......

i sahada ise en baarl 3 takmdan biriyiz.....

genellikle Trabzonspor futbolcularna bask oluturuyor diye i sahada puan kaybetmesinden yaknlrd....

imdi deplasmanda resmen yoklar oynuyoruz....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    37

Alnt piskopatrizeli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    5. olursak avrupaya gidebiliyormuyuz ? ( trke ne acaip dil 8 tane ek kullandm )
    300 milyon TL harca 5. ol 5. olarak avrupaya gidilecekse yere batsnn lanet olsun avrupasna Koca Trabzonspor taraftarn 5. cilik gibi bir kepazelie mahkum edenlere bunun hesabn sormayp millete hayal satanlarada lanet olsun .Hani diyordum ya basn bizi niye kk gryor hep stanbul takm konuuluyor futbolcular niye stanbul takmna gitmek istiyor ......Ben hic bir stanbul takmnn lig 5.ciligine sevindiini grmedim hatta 2.ciligi bile baarsz grr stanbul takm byle bir sonuta ne hoca ne bakan o koltukta oturabilir ama bizde herey st liman gelecein kadrosunukurdum ddiyenler deplasmanda 28 haftada sadece 2 galibiyet alnmas izah etmeye bile yeltenmiyorlar.Ksacas bizden H BR BOK OLMAZZZZ.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Skoru tahmin ettim, herkes etmitir puan kayb oluyor deplasmanda ama ilk yar ok gzel oyun oynadk genler gelin bize atn aln ma dedi beceremedik.

Ma ncelikle soner denen ahs sonra ersun yanal yznden kaybettik. Ben sonerden utanyorum arkadalar bilmem siz ne ekilde svyorsunuz ama ben oray atm kin gdyorum, nefret ediyorum, ap ald paraya imzalad szlemeye gnderilmek istemesine ramen ileri zorlatrmasna almalarna oyunlarna hareketlerine bakn, ya faul yaplmayacak yerde faul yapt bari hi bir ey yapamyorsun gez sahada pres yap ama bir ey yapma.

Bu ehir volkan ene kfr ederek gnderdi, asla tasvip etmiyorum ama normal insan gibi tepki gsterilerek artk bu herif gnderilmeli ben tahammn edemiyorum kzgnl brakn, utanyorum artk.

Dier eyleri de uzun uzadya anlatmaya gerek yok ya biz ocukken marcelinhoda sol bek oynad bosingwda efsane olduu mevki dnda her yerde oynuyor yldz futbolcularn kaderi bu demek ki, byle ahmak byle sama bir sistem, hangi futbol otoritesine sorarsanz sorun gerekirse defans 4'lsnn 3'nn yerine kalecileri koyar bosingway sada oynatr. Bu provakedir, bu aymazlktr, bu bo boazlktr. u mantkta biri transfer yapacak ve takm kuracak. Yazk gerekten ok yazk. Umarm bosingwa ve cardozo arabistana gider, arap bile daha aklldr aa bu adam dnyaca nl sa bek o zaman sa beke koyaymda alvarm enlensin der, aaa bu adam forvet ve buna sanrm bol bol orta amam beslemem lazm orta aacak adam sa beke koyaymda orta gelsin der, yapar bunu vallahi yapar, arap yapar bunu ersun yapamaz, trklerin egosuna lanet olsun, ersun u anda dalga geiyor ben baka bir mana veremiyorum.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    11.09.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    300 milyon TL harca 5. ol 5. olarak avrupaya gidilecekse yere batsnn lanet olsun avrupasna Koca Trabzonspor taraftarn 5. cilik gibi bir kepazelie mahkum edenlere bunun hesabn sormayp millete hayal satanlarada lanet olsun .Hani diyordum ya basn bizi niye kk gryor hep stanbul takm konuuluyor futbolcular niye stanbul takmna gitmek istiyor ......Ben hic bir stanbul takmnn lig 5.ciligine sevindiini grmedim hatta 2.ciligi bile baarsz grr stanbul takm byle bir sonuta ne hoca ne bakan o koltukta oturabilir ama bizde herey st liman gelecein kadrosunukurdum ddiyenler deplasmanda 28 haftada sadece 2 galibiyet alnmas izah etmeye bile yeltenmiyorlar.Ksacas bizden H BR BOK OLMAZZZZ.
    o zaman her sene onlardan en az 2 bakan 2 teknik adam bir ka tane de oyuncu postalanyor bak sen u kyma

Trabzonspor Kongre yesi
    UUR DURTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.11.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Erkan ve soneri kadro disi birakip bosingwayi yerinde oynatmak bu kadar mi zordu be hoca..yazik ya bu kacinci taktiksel hata yuzunden kaybedilen mac
    Soner
    *iki yldr sonerin bittiini yazp iziyorum.
    *adam l gibi oynuyor,
    *durarak top oynanmaz,
    *kendisi gsz,kafasnda bitirmi futbolu bence
    GURUR6134
    dn ma kapalda izledim,
    ok samimi sylyorum,
    soneri matan nce zellikle 20 dakikaya yakn takip ettim.
    takm snmaya kt,bu esnada yedeklerde kt.
    soner kar kmaz
    bizim bulunduumuz yere yneldi.
    kendisine benziyen biriyle 2-3 dak.tel rglerin nnde konutu,
    sonradan rendim abisiymi.
    panik halinde soner saha kenarnda biriyleriyle gryor,abisi bir daro bir ieri....
    bu arada takm snma hareketlerine devam ediyor.
    soner abisiyle devaml el kol hareketleriyle konuuyor.
    zldm konu ersun hocann yardmclar sahada bir tanesi soneri uyarmyor...
    en son ailesinden 6-7 kiinin girdiini grdm stada,soner ondan sonra yalandan snmaya balad,
    ikinci yar Oyuna girdi sizde izlemissinizdir.
    vurdum duymaz,toptan kayor,golc gibi rakip ceza sahas iinde dolayor,
    kardeim sen oyun kurucusun,orta sahaya yakla top iste,adam eksilt,can alc ara pas ver,kim dokunsa gol olur misali ortalar kes...adam bitmi arkadalar..
    unutmadan kendisini yakarda yazdm eylerle gstermek yerine,kazandmz ve golle sonulanan frikikte gstermek istedi topu ald yusufa vermedi,ersun hoca talimatyla yard.hoca bard topa yusuf vursun dedi yle topun bandan ayrld.
    demek istediim ey matan nce ailenle deilde maa konsantre olsaydn,iyi snsaydn,kendini maaverseydin daha iyi olurdu diye dnyorum.

Erdal DLEK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2008
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    39

Bugun salihi gordum. Isiklarda arabasyla bekliyordu. Egildim Bosingwa sabektir stoper oynamaz hocaya syle dedim. ard, baklar arasnda gzden kayboldum..
    BZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mav

Trk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    44

Alnt Erdal DLEK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bugun salihi gordum. Isiklarda arabasyla bekliyordu. Egildim Bosingwa sabektir stoper oynamaz hocaya syle dedim. ard, baklar arasnda gzden kayboldum..
    ola ne ii var oralarda hafta sonu ma var
    TrabZonguldakl...

Erdal DLEK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2008
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    39

Alnt Erdin Dilek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ola ne ii var oralarda hafta sonu ma var
    Ankaradan memleketine geldi. Dun izinliydiler ya...stres aday...
    BZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mav

Trk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Adem Akyz' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    26

Man geni zetini nereden izleyebilirim? Divane sayfasnda bulamadm.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKAABAT SEBATSPOR"

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    36

Alnt Adem Akyz' Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Man geni zetini nereden izleyebilirim? Divane sayfasnda bulamadm.

bence hic izleme
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Efsane efsane ne efsanesi ile balayan 10 saniyelik kfrl tezahurattan dolay Rize deplasmannda seyircimiz alnmayacak. Genlerbirlii manda FB'ye kfr etmenin mantn pek anlayamyorum...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Adem Akyz' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    26

Standart Genlerbirlii 1 - 1 Trabzonspor | Ma Sonucu... | STSL 28. Hafta

Alnt Harun-61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence hic izleme
    Diyorsun Neyse, kalsn o zaman..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKAABAT SEBATSPOR"

melihergun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    19

medjanide olmasa batcaz arkadas bu nedir yahu
    Bordo-Mavi

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul

Alnt melihergun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    medjanide olmasa batcaz arkadas bu nedir yahu
    renkda cevap basit bu takm top oynamyor bir sistemi yok kr dv gibi acaip biey oynuyor bi pas sistemi allm bir kontra atak planlanm kurgulanm bir sistem felsefe yok takmda yani hocasz ksalar gene byle oynarlar burda cardozoyu bile sulu ilan edenler var sanki takm malarda 10 pozsyona giriyor cardozoya pas atabiliyorlarm gibi cardozo gibi dnyadaki en iyi on golcden biri bile sulanabiliyor ersun hoca beni hayel krklna uratmak zere. her zaman trkiyede en mkemmel oyunu enol hoca oynatmtr u andada ligin ak ara en gzel zevk veren futbolunu bursa oynuyor .ersun hocaya istedii transferler yaplsn ondan sonra bakalm ben bir yl daha sre veriyorum ona nk ersun hocay seviyorum. ama yine bu takm deplasmanlarda byle aciz sfr pozsyon oyanarsa ersun hocann bilet kesilmeli ve hemen enol gne getirilmeli enol hoca iyi kadroyla ligi domine eder .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)