Hesaplipazar
Sayfa 3 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1170 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Genlerbirlii 1 - 1 Trabzonspor | Ma Sonucu... | STSL 28. Hafta

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul

Alnt memozcan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ibb'nin rize mann zetlerini izledim.. s. krntl kazara kurtarrm diye elini uzatmyor toplara.. 3 temmuz devam ediyor hala!!
    rize deilmi ne bekliyorsun ki bize nezman hayrlar olmu kstek olmaktan baka bize kar savar gibi oynarlar rakiplerimizden 3-5 yerler tek dostumuz karabkt oda malesef dyor yada drtlyor diyim ama trabzona yakn kulp brakmamak ligde ikebahenin kankas baakehirin bu kadar ykseklerde olmas size tuhaf gelmiyormu bana hi gelmiyor kim ikebaheye yaknsa o ligde sknt ekmez bazende baakehirgibi dllendirilir zaten ikebahenin baakehir-rize-eskiehir-sivas maarnda 24 puan bankodur garantidir nalet olsun byle dzene

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

Kupayi sivas alamyacagina gore.bu sene 3.olan 4.olan. ve8 olan gidecek uefaya.bursa.ibb.mersin cezali satilabikir.trabzonum her turlu gider yani uefaya ama 4.olmaliyiz ve kalan maclari yenmek icin cikmaliyiz.ozellikle bursa ve siketas maclarini.

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    31

Aykut DEMR artk stoperde oynamal!!!

Bosingwa da sa beke gemelidir!!!

Fantezi aramaya gerek yok!!!

sasort - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2013
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    33

ARKADALAR in bizim haftamz olur in

el kebir cezal

sakatlar da var

ayrca ibb- bursa ile oynayacak

bursa ibb den gl

ayrca bursa fb yenildi yartan kopmamak iin basacak eli mecbuuuuuuuuuuur

sasort - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2013
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    33

zer cezal olmayayd iyiydi

Joacivil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.10.2009
    Nereden
    stanbul

Beyler acil yardim lazim,karsta askerim mac gunu terhis oluyorum
    saat 1.30 gibi ankaradayim ,maca gitmek istiyorum pasoligim var
    mac biletini internetten alabilyormuyum ?
    giseden alma imkanim yok,mac gunude ucu ucuna yetisirim maca

Trabzonspor Kongre yesi
    UUR DURTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.11.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

*gs ma moral alamnda sper oldu.
    *deplasman karnemizin ok kt olduunu,
    *cardozo nun deplasmanlarda takm daha dorusu ou mata eksik otnatt iin genler mana yedek balamas taraftarym.
    hakan
    bosiwga-aykut-uur-akba
    medyani-fatih
    deniz-ekici-erkan
    yatabare

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul

cardozosuz trabzon tekerlei olmayan arabaya kanad olmayan uaa dner.hoca olsam kadroya ilk yazacam ve asla oyundan karmyacam adam dnyadaki en iyi on golcden biri olan oscar cardozodur.takm ona pas atmay beceremiyorsa yada pas atmyorsa sorun cardozoda deil takmda yada takmn oyun yapsndadr.takmn berbat oyun yaps cardozoya mal edilemez.altn amurada dse altndr.bizede birdaha cardozo gibi forvet gelmez.takmda en gvendiim adam cardozodur.

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

ortalama her 5,2 foule 1 sari gryoruz
    jimnastik her 7,1 foulde 1 sari gryor
    gassaray her 6,5 foulde 1 sari gryor
    sikebahce her 6.6 foulde 1 sari gryor

hakemlerin kimi nasil kayirdiginin karnesi bu statistikdir
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

zelik61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

zor ma, ama alacamz dnyorum
    Trabzon-aykara-Yeilalan (Holaysa)

pascalli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt atomantcum Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ma bilet fiyatlar aklanr aklanmaz sata km m oluyor? Passolig'e paray neye gre ykleyeceiz? Diyelim fazla ykledik, sonrasnda paray ekebiliyor muyuz? Bilenler aydnlatrsa sevinirim.
    Passolig kart ayn banka kart gibi,fazla paran varsa her trl harcamay o kartla yapabilirsin..istediin bankamatikten paran grp zerini ekebilirsin...hatta 15 bin liraya kadar kredi bile alabiliyorsun.

pascalli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt Joacivil Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Beyler acil yardim lazim,karsta askerim mac gunu terhis oluyorum
    saat 1.30 gibi ankaradayim ,maca gitmek istiyorum pasoligim var
    mac biletini internetten alabilyormuyum ?
    giseden alma imkanim yok,mac gunude ucu ucuna yetisirim maca
    Passoligin internet sitesine kartnn ifresi ile gir..yada o siteye ye ol..ye olduktan sonra her trl ilemi yaparsn..ma biletini oradan alrsn...parasn da ptt ubelerine akbank yada vakfbank ubelerine bankamatiklerine vs vs..yatrabilirsin..maa girite problem yaamazsn.. sadece kartn ve kimliini kontrol ediyorlar o kadar.
    Konu pascalli tarafndan (21.04.2015 Saat 13:02 ) deitirilmitir.

ffrtna - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2013
    Nereden
    stanbul

Alnt 61ronin61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    cardozosuz trabzon tekerlei olmayan arabaya kanad olmayan uaa dner.hoca olsam kadroya ilk yazacam ve asla oyundan karmyacam adam dnyadaki en iyi on golcden biri olan oscar cardozodur.takm ona pas atmay beceremiyorsa yada pas atmyorsa sorun cardozoda deil takmda yada takmn oyun yapsndadr.takmn berbat oyun yaps cardozoya mal edilemez.altn amurada dse altndr.bizede birdaha cardozo gibi forvet gelmez.takmda en gvendiim adam cardozodur.
    Sen Cardozo'nun performansna gre yorum yapmyorsun duygusal olarak yaklayorsun olaya.. Evet Cardozo iyi futbolcuydu kariyeri de salam ancak fizik olarak bitmi bir futbolcu.. Cardozo kt futbolcudur diye kattiyen sylemiyorum ancak miladn doldurmu bir futbolcudur.. Bosigwa yana ramen canavar gibi ancak Cardozo tam tersi bir durumda..
    Eriir menzil-i maksuduna aheste giden..

Adem Akyz' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    25

Genlerbirlii'ni El Kabir'siz yakalam olmak byk ans.
    Bu ans deerlendirmek lazm.
    O kadar dengesiz bir takmz ki bu moralli durumda bile kesin kazanrz diyemiyoruz.

*

Artk Bosingwa'y sa bekte izlemek istiyorum. Aykut ve Yusuf da ilk 11'e girmeli artk.
    Erkan'a yedek kalmak yaramam. Biraz daha otursun kulbede..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKAABAT SEBATSPOR"

Forum Yneticisi M.Berke Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    20

Ligdeki en rahat mamz olur diye dnyorum. En skokerer adamlarndan El Kabir de yok.

Defansmz pek zorlamazlar ancak sa bekteki retimi Bosingwa'y orda oynatmayarak 0'a indiren Ersun Yanal snrlar zorluyor. Akba-Aykut-Medjani-Bosingwa kmalyz.

Akba' yazyorum sol beke nk dier sol bek oyuncularmzdan o kadar bi' haberiz ki form durumlar nedir, ne deildir bilemiyoruz.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Umarm rehavatte falan deildir bizimkiler....

Hayal krkl yaamak istemiyorum artk.....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

trk takimlarinin 1 numarali takintisi denizi gecip derede bogulmak

hayirlisi
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

lkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.12.2014
    Nereden
    Bursa

Ciddiyeti bozmamak art. Seneye her maa bir final gzyle bakp, o ciddiyetle kmamz lazm. Bunu da imdiden oturtmaya balasak iyi olur. s, b, 8jk karnzdaym gibi oynayn.

atomantcum - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Alnt pascalli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Passolig kart ayn banka kart gibi,fazla paran varsa her trl harcamay o kartla yapabilirsin..istediin bankamatikten paran grp zerini ekebilirsin...hatta 15 bin liraya kadar kredi bile alabiliyorsun.
    ok teekkrler bilgi iin
    yattara tribnnde ma izlemi ocuk

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    22.08.2009
    Nereden
    Avrupa Dier

Bence warris yatabareyi ishaki constanti degerlendirmeliyiz ki paramiz cepte kalsin

Trabzonspor Kongre yesi
    Emrullah - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    37

Passolig kartm yok. Passolig kartm olmadan ma bileti alamaz mym? Tek malk kart-bilet her neyse yok mu?
    TRABZON BR SEVDA!

TRABZONSPOR BR DESTANDIR!

Trabzonspor Kongre yesi
    UUR DURTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.11.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

Alnt ffrtna Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sen Cardozo'nun performansna gre yorum yapmyorsun duygusal olarak yaklayorsun olaya.. Evet Cardozo iyi futbolcuydu kariyeri de salam ancak fizik olarak bitmi bir futbolcu.. Cardozo kt futbolcudur diye kattiyen sylemiyorum ancak miladn doldurmu bir futbolcudur.. Bosigwa yana ramen canavar gibi ancak Cardozo tam tersi bir durumda..
    Cardozonun takm eksik oynatyor onun iindirki genler manda yedek soyundurulmal derken

ffrtna nn belirtmi olduu detaya girmek istemedim.
    futboldan anlayan biri tarafszda yorum yaparsa ortaya bu yorum kar.
    syg.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul

Alnt ffrtna Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    valla renkdam a malar istersen yine bak bu takm cardozoya pas atamyor atmyor .cardozonun performans demisin sanki grende takm malarda cardozoya 6-7 gollk pas veriyorda atamyor sancak .hala ok iyi futbolcu iyi pas yapan bir takmda ve ona oynayan bir takmda ve beyin grevi oynayan futbolcu ona alsa 40 golden aa dmez .adama pas atlmyor ite yaa grmyormusunuz bunu bi tek benmi gryorum.ekicide milletin gzn boyam braksn paso kendine alyor hayatta cardozoya pas atmyor bu ekici.miadn doldurmu haa ne bekliyorsunuz cardozodan hakan kr gibi deli dana gibi koup pres yapmasnm bekliyorsunuz bizim takm adam gibi top oynamay becerebilse cardozonun her ma en az 2 gol var. tabi sama sapan paslar demiyorum gollk pas atlsa diyorum.cardozo bile isyan ediyor artk gidiyor 40 metreden kaleye vuruyor bende helal olsun cardozo diyorum o zaman .ben anlyorum cardozonun isyann takm bilerekmi yapyor bilmiyorum pas atlmyor bu adama ben gzme inanrm gzlerimdede bir sorun yok onuda diyim. .

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt M.Berke Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ligdeki en rahat mamz olur diye dnyorum. En skokerer adamlarndan El Kabir de yok.

Defansmz pek zorlamazlar ancak sa bekteki retimi Bosingwa'y orda oynatmayarak 0'a indiren Ersun Yanal snrlar zorluyor. Akba-Aykut-Medjani-Bosingwa kmalyz.

Akba' yazyorum sol beke nk dier sol bek oyuncularmzdan o kadar bi' haberiz ki form durumlar nedir, ne deildir bilemiyoruz.
    Bosingwa ortann aya dzgn ve seri stoper ihtiyacndan dolay orda oynuyor. Hoca nne Medjani'yi koyup seri ataklarda Bosingwa'nn kmasn salyor. Aslnda gs manda plan fazlas ile tuttu. Balarda souk bakyordum ama imdi mantkl geliyor. Hata hava topu riski olmasa Bosingwa-Aykut idealin stnde tandem olur bu oyun tarz iin. Her ey transfere gre ekillenecek ama...
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul

adam gibi kanatlar alsa ekici egoistilii brakp cardozoya oynasa grn o zaman cardozoyu. genlerbirlii mamyd tam hatrlamyorum cardozo 3 gol atmt.hepsi jeneriklik st dzey star golc golleriydi.ama bizim takm ma boyunca adama bir pas atamyor ki adam futboldanda oyundanda souyor.kimse demesin cardozo aralara kacakta bilmem ne .hayr kardeim takm koucak aralara kacak ve cardozoya alcak cardozoda yazcak.onun ii uzmanlk alan gol deli dana gibi koup pres yapmak srekli aralara komak deil takmn tek yapmas gereken cardozoya pas atabilmek . bi mata be tane adam gibi golk pas atsnlar cardozoda atamasn tm yazdklarm geri alyorum o kadar gveniyorum cardozoya. hee bizim umut vard hatrlarmsnz deli gibi koar bi mata takm ona 10-15 gollk pas atar atamazd sa ba yolardk yada bazen birini yanllkla kaval kemiiyle atard .hey yavrum bee umutlardan cardozoya geldik cardozoyu beyenmiyorlar.hi takmn nasl oynadn cardozoya hi pas atlmadn yazan yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)