Sayfa 75 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 65 73 74 75 76 SonuncuSonuncu
Toplam 1897 adet sonuctan sayfa basi 1,851 ile 1,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 27. Hafta | TRABZONSPOR 2-1 Galatasaray | MAÇ SONUCU

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şikenin kaymağını yiyenlere koymamız çok iyi oldu ,gerçek yüzlerini bilsek bile yine de görmüş olduk.

Fazla abartmaya da gerek yok lakin artık şampiyon olmak istiyoruz ,şampiyon belirlemek değil....
    Ya kırdığın gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsin. Bilseydin ödün kopardı; dokunamazdın. // Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Normal sonuç.
    Maç içinde yakışmayan seyretmeler hatalar olmasaydı çok daha güzel olurdu.
    Galatasaraylıların maçtan sonra yaptıkları ise iki zihniyetin birbirinden pek de farklı olmadığının tekraren ispatı niteliğinde. 2010-2011'de rakibimiz Galatasaray olsaydı belki bu kadar fütursuzca yapamazlardı ama yine de fenerbahçelilerden aşağı kalacaklarını zannetmiyorum. Özetle yok birbirinden farkları.

Trabzonspor bu, iki sandalyeden bir tanesine Trabzonspor forması giydir. Bizim için hemen özelliği değişir. Rakip kim şartlar ne olursa olsun kazanmak isteriz. Keşke futbolcular da bu ruh ve kabilette olsalar.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceza sahasına gelen topu fütursuzca elle kesip, eline koluna gelen toptan dolayı bayılma numarası geçirip, sahaya doktor girmesine sebep olan haysiyet yoksununa "Galatasaraylı oyuncu" denir.

Buna penaltı veremeyip, sakatlanmış numarası yapmasına kart çıkarmaya cesaret edemeyen korkağa "Türk hakemi" denir.

Düne kadar sitelerinde 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor yazarken, başka takımlardan alışık oldukları şekilde yatmayıp yendiğimiz zaman, yazıyı 2010-2011 Şampiyonu Fenerbahçe olarak değiştiren zümreye "Galatasaray taraftarı" denir.

Bunların yaşandığı ülkede futbolu yöneten kuruma da "TFF" denir.

.
    baska söze gerek varmi
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ceza sahasına gelen topu fütursuzca elle kesip, eline koluna gelen toptan dolayı bayılma numarası geçirip, sahaya doktor girmesine sebep olan haysiyet yoksununa "Galatasaraylı oyuncu" denir.

Buna penaltı veremeyip, sakatlanmış numarası yapmasına kart çıkarmaya cesaret edemeyen korkağa "Türk hakemi" denir.

Düne kadar sitelerinde 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor yazarken, başka takımlardan alışık oldukları şekilde yatmayıp yendiğimiz zaman, yazıyı 2010-2011 Şampiyonu Fenerbahçe olarak değiştiren zümreye "Galatasaray taraftarı" denir.

.
    Şahane olmuş.
    Hamiş

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

.

Seviyorum sizi hocam
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Standart STSL 27. Hafta | TRABZONSPOR 2-1 Galatasaray | MAÇ SONUCU

Sürekli hakeme atarlanan bu dümbelekler, Alex Telles'in ceza sahası içinde elle oynamasına ne dediler, merak ediyorum.

.
    Bu işi ben de yapmak istiyorum....( iyi küfür ederim) reyting gırla gider...

RTÜK' e para çoktur klüplerde malum...

Bu arada 12:49'dan sonra başlarına "çakmak" düşmüş arkadaşların...
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cyzio hocam ; İki geyse maçında da penaltı veremeyen hakemlere de i.ne denir.

İyi oldu böyle, bir de şampiyonluğa oynarken hem içeride hem dışarıda yenebilsek bu moronları....
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı piskopatrizeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kıdem tazminatı helal değilmiş. cübbeli hoca ve osman ünlü hoca ( başkada itibar edilecek hoca kesinlikle yok ) caiz değil diyorlar.
    şimdi adam bir işyerinde 5 yıl 8 yılçalışıyor yıpranıyor işyeri onun kanını emiyor ve işten çıkarınca kıdem tazminatını vermiyecek haaa bişey yazardımda forumdan şutlanma riski olabilir diye yazmıyorum.o adam işten çıkarılınca mağdur oluyor kirası taksiti faturası bankaya belki borcu vb. bir hayat düzeni var onun magduriyetinibenmi karşılıcam tabiki onu kapı önüne koyan onun sırtından milyarlar kazanan fabrika işyeri vb vericek hemen belki işe giremiyecek işyeri bir işçiyi yada çalışını çıkarırsa eşşek gibi kıdem tazminatını vericek bana görede bu caiz.ben zaten kurana itimat ederim orda eksiksiz herşey mevcut.hocaların tüm dediklerine uysaakkk ohooooo o zaman kotta giymicen kafan yerden de kalkmayacak namahreme vb uzar gider.

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ceza sahasına gelen topu fütursuzca elle kesip, eline koluna gelen toptan dolayı bayılma numarası geçirip, sahaya doktor girmesine sebep olan haysiyet yoksununa "galatasaraylı oyuncu" denir.

Buna penaltı veremeyip, sakatlanmış numarası yapmasına kart çıkarmaya cesaret edemeyen korkağa "türk hakemi" denir.

Düne kadar sitelerinde 2010-2011 şampiyonu trabzonspor yazarken, başka takımlardan alışık oldukları şekilde yatmayıp yendiğimiz zaman, yazıyı 2010-2011 şampiyonu fenerbahçe olarak değiştiren zümreye "galatasaray taraftarı" denir.

Bunların yaşandığı ülkede futbolu yöneten kuruma da "tff" denir.

.
    efsane özet

Forumdan Uzaklaştırılmıştır piskopatrizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi adam bir işyerinde 5 yıl 8 yılçalışıyor yıpranıyor işyeri onun kanını emiyor ve işten çıkarınca kıdem tazminatını vermiyecek haaa bişey yazardımda forumdan şutlanma riski olabilir diye yazmıyorum.o adam işten çıkarılınca mağdur oluyor kirası taksiti faturası bankaya belki borcu vb. bir hayat düzeni var onun magduriyetinibenmi karşılıcam tabiki onu kapı önüne koyan onun sırtından milyarlar kazanan fabrika işyeri vb vericek hemen belki işe giremiyecek işyeri bir işçiyi yada çalışını çıkarırsa eşşek gibi kıdem tazminatını vericek bana görede bu caiz.ben zaten kurana itimat ederim orda eksiksiz herşey mevcut.hocaların tüm dediklerine uysaakkk ohooooo o zaman kotta giymicen kafan yerden de kalkmayacak namahreme vb uzar gider.
    ben 3 defa kıdem tazminatı almıştım. birinde benim haberim olmadan yatırmışlar , birindede askere giderken kendim hesaplayıp aldım patronun haberi bile olmadı. ama bu fetvalardan sonra sıkıntı bastı şimdi beni.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi başlayıp kötü bitirdin..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu küçük şikecilere de koyarsak baya rahatlamış olacağım.Gs nin 6, şikebahçe nin 4 puanına mal olduk bu sene. o yüzden bjk yi mutlaka yenmek lazım.ilk maç kaybettik bari 3 puan da onlardan çalalım. haa bu üçlüden hangisi mi şampiyon olsun.. tüpçünün olağanüstü desteği olmasa bjk derdim ama illa birisi olacaksa gs olsun isterim..
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu adam neden 2 saat kivranmisdi
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Bilgehan Tokal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muslerayı geri kalenin içine soktuğumuz kavga pozisyonun gifini yapmak lazım

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ğs'ye iki maçta da hakeme rağmen çaktık. Helal olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Bilgehan Tokal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muslerayı geri kalenin içine soktuğumuz kavga pozisyonun gifini yapmak lazım
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Ertan Artan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adam neden 2 saat kivranmisdi
    Bende öyle yapardım.

Suçlu kendin olunca, hedef saptirmak lazım...
    HAYAT BİR GÜNDÜR, O DA BUGÜNDÜR

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul olsun Trabzon olsun veya anadolunun herhangi bir ilinde olsun genel kanı şu : Trabzonspor taraftarlarının ikinci takımı galatasaraydır..bunu duyduğum zaman cinlerim tepeme çıkıyor..bu iftira nerden çıktı ? bu iftirayı kim ? neden ? nasıl ortaya attı ?..neden Trabzon taraftarının üzerinde bu leke kaldı...bizim için şikeci fener ne ise, sahtekar kuyu kazıcı cincon da aynıdır, bjk de aynıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart STSL 27. Hafta | TRABZONSPOR 2-1 Galatasaray | MAÇ SONUCU

sebebi içerde 17-15 galibiyet istatistiği.

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

TS - Facebook sayfası, Günaydın mesajı altı

:'( :'(

Kolpacı
    Ziyaretçi

Adama sormuşlar "amca lmeden nce son isteğin nedir?" o da gs başknı olmak istiyorum demiş , canından önce aklını kaybetmiş olack ki maç tatil edilmeliydi demiş , dede bu ülkeye hiç uygun değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Ertan Artan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoshop bu bence...
    HAYAT BİR GÜNDÜR, O DA BUGÜNDÜR

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs şampiyon olmasında kim olursa olsun hatta umarım fb çatır çatır şampiyon olur, tüm gs'lilerin önleri kesilsin, ebelerine ateşler salınsın.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı pascalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul olsun Trabzon olsun veya anadolunun herhangi bir ilinde olsun genel kanı şu : Trabzonspor taraftarlarının ikinci takımı galatasaraydır..bunu duyduğum zaman cinlerim tepeme çıkıyor..bu iftira nerden çıktı ? bu iftirayı kim ? neden ? nasıl ortaya attı ?..neden Trabzon taraftarının üzerinde bu leke kaldı...bizim için şikeci fener ne ise, sahtekar kuyu kazıcı cincon da aynıdır, bjk de aynıdır.
    Bu yöndeki tahminim su sekildedir. 90 Yillarda büyüklerimizle beraber Istanbul'da bir Galatasaray - Trabzonspor macinda macin baslamasini bekliyoruz. Her nedense Galatasaray kale arkasi yada maraton olacak tam hatirlayamiyorum ama Galatasaray tribünlerinden "Bordo" diye bir tezahürat geldi, bizimkilerde "mavi" diye karsilik verdiler. 30 Saniye kadar bu sekilde Bordo - Mavi cekildi karsilikli. Daha sonra Bizim kale arkasindan sari denildi, onlar kirmizi dedi. Hatta Trabzonspor kale arkasini yöneten tribüncüler millet sari bagiriyor diye bizim taraftari susturmaya calismislardi. O güne kadar kesinlikle arkadaslik, kardeslik gibi zirvalari asla duymamistim, öyle bir muhabbet yoktu yani. Ne ciktiysa bu mactan sonra cikti bugüne kadar geldi.

Olayin kesinlikle dostlukla kardeslikle uzaktan yakindan alakasi yok. O gün o sekilde bir olay oldu diye bugüne kadar bu deli sacmasi düsünceler geldi. Istanbul yavsamislari da kardesligin falan olmadigini it gibi biliyorlar.
    Bu muhabbetin sebebinin kesinlikle bu oldugunu düsünüyorum. Elle tutulur baska hicbir aciklamasi yok. Hatta elle tutulamayacak bir aciklamasi da yok.
    Saygilar.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)