Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Ekici

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cardozo için bende sana birkaç müzik önerisi yapayım kardeşim ama bunlar için ama başka videolar için değerlendirirsin

"When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eline sağlık devamını bekliyoruz
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gol, asist, şut dışında maç içinden görüntüler olsa daha da güzel olur. ne biliyim top kontrol edişi, sürüşü falan. böylece daha özel bir video olur.en azından ben böyle şeyler beklerim. emeğine sağlık.

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gol, asist, şut dışında maç içinden görüntüler olsa daha da güzel olur. ne biliyim top kontrol edişi, sürüşü falan. böylece daha özel bir video olur.en azından ben böyle şeyler beklerim. emeğine sağlık.
    Aslında bende videoyu bitirdikten sonra bu kadar kısa olacağını düşünmüyordum. İzlenirken izleyiciyi sıkmayan bir video olsun diye sadece çok çok önemli kesitleri paylaşmak istedim buda bir futbolcunun özel klibi değil de sadece şut gol asist videosuymuş gibi oldu. Cardozo videosunu uzun yapmayı düşünüyorum
    FIRTINA

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Tolga Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bende videoyu bitirdikten sonra bu kadar kısa olacağını düşünmüyordum. İzlenirken izleyiciyi sıkmayan bir video olsun diye sadece çok çok önemli kesitleri paylaşmak istedim buda bir futbolcunun özel klibi değil de sadece şut gol asist videosuymuş gibi oldu. Cardozo videosunu uzun yapmayı düşünüyorum
    bence en büyük eksik metalist macindaki gol sevinci
    efsaneydi o an
    azimini, hirsini bi insan daha güzel sergileyemez
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

ganzilisten rica edelim mehmet ekiciyede bi video yapsın haketti.

melihergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

video güzel olmus abicim eline saglık
    Bordo-Mavi

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk videoya göre gayet iyi olmuş. Ganzilis bıraktıkta sonra videocu kalmadı neredeyse umarım kazanırız seni
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi müzikler yaratıcılığınızıda geliştirir kanaatindeyim başarılar
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Elinize sağlık.

Cardozo videosunda genel müzik değil de gollerden hemen öncesi için;

https://vine.co/v/OvqaVQv0IK6

" Geliyoo tikkat et.."

https://www.youtube.com/watch?v=zfW6y1jDSrU 53. saniye..
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Adana

...Ekici'yi bundesliga'ya veya diğer Avrupa liglerine imkanı yok pahalıya satamayız...Avrupa değeri bana göre 1100-1200 m Euro eder en fazla...ondan fazlasını da kusura bakmayın ama kimse vermez...araplara satalım desek bu seferde ekici gitmez.. alman kültürü almış adama çok para da versen ille de bundesliga der..ve halil gibi az paraya orta sınıf bir bundesliga takımına kapağı atar...sonuç olarak ekici bundesliga diye tutturmazsa elimizde kalır...

....peki elimizde kalması iyi midir...asla...bu seneki performansı üst düzeydeyken hemen elden çıkarılmalı....değerini bulduğunda kim olursa olsun hemen satılmalıdır...seneye ne bu performansı olur ne de elin oğlu bu kadar frikik attırır...en iyisi aklını çelip hemen araplara şutlamak...

...tüccar kafası ile düşünmek lazım...bak cavcav'a...kaşla göz arasında karate kid Aykut'la clara Soner'i nasıl itekledi bize...adam çöpü bile satıyor...

...Ekici'de seneye çöp olmadan diğer ıstakalarla beraber (yaklaşık 17 futbolcu) bu yaz döneminde hemen şutlanmalıdır..

....sonuç olarak Ekici'nin yerine kim oynarsa oynasın...önemli olan onun etinden sütünden para kazanmak...nasıl olsa amaçsız,ruhsuz,isteksiz,aidiyet duygusu olamayan bir takımımız var...ve değil ekici messi gelse bu durum uzun yüzyıllar değişmeyecek...

not:...bu camia ali kemal'i,serdar Bali'yi,hami'yi,Abdullah'ı,ogün'ü ve nice adamı sattı...ekici kim hacı...

Nereden
    Asya Diğer

Ekici bu takımın lideri olacak önümüzdeki sezon. Ancak senin "şutlanman" yakındır. Görür müsün bilemem.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Rust Cohle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...Ekici'yi bundesliga'ya veya diğer Avrupa liglerine imkanı yok pahalıya satamayız...Avrupa değeri bana göre 1100-1200 m Euro eder en fazla...ondan fazlasını da kusura bakmayın ama kimse vermez...araplara satalım desek bu seferde ekici gitmez.. alman kültürü almış adama çok para da versen ille de bundesliga der..ve halil gibi az paraya orta sınıf bir bundesliga takımına kapağı atar...sonuç olarak ekici bundesliga diye tutturmazsa elimizde kalır...

....peki elimizde kalması iyi midir...asla...bu seneki performansı üst düzeydeyken hemen elden çıkarılmalı....değerini bulduğunda kim olursa olsun hemen satılmalıdır...seneye ne bu performansı olur ne de elin oğlu bu kadar frikik attırır...en iyisi aklını çelip hemen araplara şutlamak...

...tüccar kafası ile düşünmek lazım...bak cavcav'a...kaşla göz arasında karate kid Aykut'la clara Soner'i nasıl itekledi bize...adam çöpü bile satıyor...

...Ekici'de seneye çöp olmadan diğer ıstakalarla beraber (yaklaşık 17 futbolcu) bu yaz döneminde hemen şutlanmalıdır..

....sonuç olarak Ekici'nin yerine kim oynarsa oynasın...önemli olan onun etinden sütünden para kazanmak...nasıl olsa amaçsız,ruhsuz,isteksiz,aidiyet duygusu olamayan bir takımımız var...ve değil ekici messi gelse bu durum uzun yüzyıllar değişmeyecek...

not:...bu camia ali kemal'i,serdar Bali'yi,hami'yi,Abdullah'ı,ogün'ü ve nice adamı sattı...ekici kim hacı...
    İsterseniz "cool" emojisinin patentini size verebiliriz.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Eskişehir

11 milyon euro iyi parada şampiyonluk hesapları yapan bir takım illa para ediyor diye oyuncu satmaz.karate kid diye dalgaya alınan Aykut'un performansını göremediniz galiba.Bugün satışa koysan aldığın paraya rahatlıkla satarsı.Ruhu isteği olmayan takım 2. yarının en fazla puan toplayan takımı.nasıl bi ruhsuzluksa bu!

Nereden
    Adana

Alıntı baki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekici bu takımın lideri olacak önümüzdeki sezon. Ancak senin "şutlanman" yakındır. Görür müsün bilemem.

...beğenirsin beğenmezsin...burası özgür bir ortamsa ben düşüncelerimi söylerim arkadaş...senin söylediğine de kötü yorum yapmak bana yakışmaz...çünkü o da senin düşüncen...her şeyi olaylar ve zaman gösterecektir...

...önemli olan kimin haklı kimin haksız olduğu değil özgürce aklından geçeni söyleyebilmesidir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Bilgehan Tokal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

...beğenirsin beğenmezsin...burası özgür bir ortamsa ben düşüncelerimi söylerim arkadaş...senin söylediğine de kötü yorum yapmak bana yakışmaz...çünkü o da senin düşüncen...her şeyi olaylar ve zaman gösterecektir...

...önemli olan kimin haklı kimin haksız olduğu değil özgürce aklından geçeni söyleyebilmesidir..
    Yıldızı artan herkes satılsın, şehrin sembolü olmasın, efsane futbolcumuz olmasın, diğer anadolu klüpleri gibi değerlenen oyuncuyu satalım.

Nereden
    Adana

[QUOTE=Bilgehan Tokal;1920019062]Yıldızı artan herkes satılsın, şehrin sembolü olmasın, efsane futbolcumuz olmasın, diğer anadolu klüpleri gibi değerlenen oyuncuyu satalım.[/QUO

...yetenekli meziyetli oyuncu tamam...ama selçuk, burak, colman, aurelio gibi örnekler varken dikkatli düşünmek lazım...çünkü seneye bonservisini uzatamazsan elinden kaparlar lokmanı..

Nereden
    Adana

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11 milyon euro iyi parada şampiyonluk hesapları yapan bir takım illa para ediyor diye oyuncu satmaz.karate kid diye dalgaya alınan Aykut'un performansını göremediniz galiba.Bugün satışa koysan aldığın paraya rahatlıkla satarsı.Ruhu isteği olmayan takım 2. yarının en fazla puan toplayan takımı.nasıl bi ruhsuzluksa bu!

...Aykut'a 3.5 milyon Euro verdik...pardon cavcav'a...kendisine verileni daha telaffuz etmedim...

..bugün satışa koysam aldığım paraya rahatlıkla satarım demişsin...tamam satışa koyduğunda tekrar görüşelim..

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ellerine sağlık... Kurgu da çok güzel müzik de bence...

Önce direkler sonra asistler sonra goller çok beğendim....

İlk denemen olduğunu okuyunca sasırdım... Devamlarını bekliyoruz..

Nacizane önerim Kanala abone olmayı unutmayın ibaresine gerek yok
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Eskişehir

...Aykut'a 3.5 milyon Euro verdik...pardon cavcav'a...kendisine verileni daha telaffuz etmedim...

..bugün satışa koysam aldığım paraya rahatlıkla satarım demişsin...tamam satışa koyduğunda tekrar görüşelim..
    Hayır 2.9 milyon verildi,çok yüksek ihtimal verende Ağaoğlu.Aykut'un ederine gelince son aylardaki yükselen formunu görmemek için art niyet taşımak lazım. şuan ligin en formda stoperi ve değeride en az alındığı para kadardır.Önümüzdeki senede başta Ekici ile birlikte takımı taşıyacak önemli oyuncuların başında gelecek.
    Konu Fatih Öztürk tarafından (28.03.2015 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cardozo için bende sana birkaç müzik önerisi yapayım kardeşim ama bunlar için ama başka videolar için değerlendirirsin

İlk müzik sahiden çok iyi

Ne günlerdi beee... Hatırlarsanız kötü skorlar almaya başlamıştık ve bu video stadta yayınlanmıştı. Ganzilis de bu parçayı kullanmıştı videoda

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Müzik tercihine geçecek olursak, artık videolarda savaş müzikleri değil de dubstep tarzı müzikler kullanıyorlar...

Hem izlerken sıkmıyor hem de oyuncunun gollerine, asistlerine veya hareketlerine dinamizm katıyor...

Mesela;

Konu Berke6198 tarafından (28.03.2015 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Belli ki videonun güzel bir hale gelebilmesi için çok emek harcamışsın. O yüzden öncelikle EMEKLERİNE SAĞLIK demeliyim. Bu videonun çok daha iyisini hazırlayabileceğinden hiç kuşkum yok çünkü heyecanını yazılarından görebiliyorum.

Video ya gelince,

Görüntü de farklılıklar yapmak, tek bir standartta gitmek yerine daha farklı renkler kullanmak istemişsin. Bunlar da başarılı olmuşsun lakin içlerinde 3 - 5 tanesi videonun gidişatını bozdu diyebilirim. Bunlardan bir tanesi Mehmet Ekici'nin forma rengi.

Müzik anlamında ise başta çok iyi geliyordu ancak ilerledikçe kulağa hoş gelmemeye başladı. Seviye genel de aynı oranda kaldı ..

Bunları sana aktarırken video dahisi olduğumu düşünme, hatta hiç anlamam.

Sadece düzeltebilmen açısından sana yardımcı olmak istedim.

Tekrar emeklerine sağlık.

Devamını bekliyoruz

Nereden
    Asya Diğer

Bak aşırı özgürlükçü insan;

Başlığı okuma zahmetine girdin mi? İçerikten haberin var mı? Genç bir arkadaşımız emek harcamış bir video hazırlamış. Sen bir "eline sağlık" bile demeden oyuncuyu takımdan nasıl uzaklaştırırız onun hesabını yapmışsın. Üstelik "şutlamak" gibi argo bir tabirle yapıyorsun bunu. Daha nasıl bir özgürlük bekliyorsun? BMN'de senin bile düşüncelerini ifade edebileceğin fazlasıyla demokratik bir ortam var. Ayrıca burası taraftar sitesi. Taraf olmak zorundasın. Tuttuğun takımı bilmediğimden belirteyim; Trabzonspor'dan yana.

Not: "" bu ifadeyi her cümlenin sonuna ekleyince çok özgürlükçü ve "biliyor" anlamında algılanmıyor. Komik oluyor sadece.

FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Onur Muhcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belli ki videonun güzel bir hale gelebilmesi için çok emek harcamışsın. O yüzden öncelikle EMEKLERİNE SAĞLIK demeliyim. Bu videonun çok daha iyisini hazırlayabileceğinden hiç kuşkum yok çünkü heyecanını yazılarından görebiliyorum.

Video ya gelince,

Görüntü de farklılıklar yapmak, tek bir standartta gitmek yerine daha farklı renkler kullanmak istemişsin. Bunlar da başarılı olmuşsun lakin içlerinde 3 - 5 tanesi videonun gidişatını bozdu diyebilirim. Bunlardan bir tanesi Mehmet Ekici'nin forma rengi.

Müzik anlamında ise başta çok iyi geliyordu ancak ilerledikçe kulağa hoş gelmemeye başladı. Seviye genel de aynı oranda kaldı ..

Bunları sana aktarırken video dahisi olduğumu düşünme, hatta hiç anlamam.

Sadece düzeltebilmen açısından sana yardımcı olmak istedim.

Tekrar emeklerine sağlık.

Devamını bekliyoruz
    Estağfurullah düzeltmem gereken yönlerimi siz söyledikçe ben geliştireceğim kendimi. Evet müzik gerçekten 3 dk olmasına rağmen sıktı ama Cardozo için bulduğum müziğin sıkmayacağını düşünüyorum

Herkese yorumları için teşekkür ederim. Bu arada videoyu BMN adı altında paylaştım yönetimden uğur abiyle görüştüm büyük ihtimal videoları BMN introsu ile gireceğim ve BMN'nin youtube'deki kolu olacağım bu benim için gurur verici
    FIRTINA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)