Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Firtina 61 sitesi

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Standart Firtina 61 sitesi

Arkadaslar cok zamandan beri dusundugum ve sonunda yapma karari verdigim firtina61 sitesini yaptim ve lance etdim amacimin ne oldugunu sizlerle paylasmak istedim.

1977 'den beri hollandada yasiyorum ve seneler geciyor ama Trabzonsporun avrupadaki sesin'in cikmamasi ve duzenli bir sekilde bir sey'ler organisasyon yapilmamasi beni az cok uzuyor ve ne yapip yapip bunu degistirme zamanin geldigini ve gec kalindiginin kanitindayim tek basina bu cesit seyleri gerceklestirmek cok zor bunuda biliyorum.

Hollandada kurulan (avrupada) taraftar dernekleri daga dogrusu karadeniz derneklerinin bu cesit organizelerinin olmadigi ve her ne kadar her seferinde gorusmelerin yapilmasi ama sonuc olarak bir sey cikmamasi ve heb lafda kalmasi beni dahada cok uzuyor .

Trabzonsporun avrupadaki her hangi macina veyatda kamplarina organize hal'de katilmak her hangi bir konuda avrupali tarabzonsporlular olarak katilim yapmak basta gelen amaclardan biri'dir, avrupadan turkiyeye organize sekilde gelmek ve maclarda takimimiza destek olmak ve buna benzer cok seyi gerceklestirmek niyetiyle basladim bu ise sizlerden bekledigim bir tek sey var.

bana fikir ve akil vermeniz, kisa olsun oz olsun derler ya evet arkadaslar bu konuda sizlerin fikrini bekliyorum ne nasil yaparimda az cok bu amacalari gerceklestire bilrim cok zaman alacagini hesapladim ama ben bikmam yeterki insanlarimiz bikmasin.
    Her Sey Trabzonspor Icin .

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

e hayırlı uğurlu olsun abicim
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Standart avrupali Trabzonsporlular

Arkadaslar site yeni olmasina rahmen katilim git gide artiyor ama malesef Turkiyeden katilim daha fazla oluyor Avrupali Trabzonsporlular nerdesiniz.

www.firtina61.com.
    Trabzonspor Avrupa Platformu'nda avrupali ts lileri bekliyoruz vede fikir ureten kardeslerimizi.

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı caykarali_erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar site yeni olmasina rahmen katilim git gide artiyor ama malesef Turkiyeden katilim daha fazla oluyor Avrupali Trabzonsporlular nerdesiniz.

www.firtina61.com.
    Trabzonspor Avrupa Platformu'nda avrupali ts lileri bekliyoruz vede fikir ureten kardeslerimizi.
    erdal kardeşim avrupa da Trabzonspor için verdiğin emekler için teşekkürler ultra61 den de takip ettiğim kişilerdensin uğraşlarının farkındayım ...

hayırlı uğurlu olsun
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alıntı @FLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erdal kardeşim avrupa da Trabzonspor için verdiğin emekler için teşekkürler ultra61 den de takip ettiğim kişilerdensin uğraşlarının farkındayım ...

hayırlı uğurlu olsun
    Sagolasin Kardesim u61 den ayrilma nedenim sende biliyorsundur Traftarlik sitesi namina hic bir sey yapmiyan en onemlisi hic bir organisasyona katilmiyan sanal alemde Taraftarlik yapan ve cok daha onemli olan Trabzonsporlu olmayan istanbul takimlarinin Taraftarlariyla dolan kari kiz pesinde dolasan kisileri bir raya getirmekle ugrasan bir site oldugundan ayrildim.
    Trabzonspora hic bir yarari olmuyan ve olmuyacaginida inandigim bir site ve Trabzonspor avrupa fan sitesi diye gecinmelerinden utanc duydugumda oldu.
    ben bu yola cikmisim elimden geleni yapacagim.
    En azindan bes kisiyi bir araya getirmek ve organize halde bir seyler gerceklestirmek icin ugras vermek icin kendimi adadim.

ilk organisazyonumuz Trabzonspor - ezikler macinda bir bayrak kampanyasi kendi dusuncemdir maddi yardim beklemiyorum ama fikir ureteni bekliyorum BMN den ve cogu Traftar sitelerinden beklendimde sudur birlik beraberlik'dir
    bir elin nesi var iki elin sesi var derler ya amacimiz
    HER SEY TRABZONSPOR ICIN.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

erdal abi fener maçına inşallah bi 50 100 kişi toplarsınız
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sagolasin Kardesim u61 den ayrilma nedenim sende biliyorsundur Traftarlik sitesi namina hic bir sey yapmiyan en onemlisi hic bir organisasyona katilmiyan sanal alemde Taraftarlik yapan ve cok daha onemli olan Trabzonsporlu olmayan istanbul takimlarinin Taraftarlariyla dolan kari kiz pesinde dolasan kisileri bir raya getirmekle ugrasan bir site oldugundan ayrildim.
    Trabzonspora hic bir yarari olmuyan ve olmuyacaginida inandigim bir site ve Trabzonspor avrupa fan sitesi diye gecinmelerinden utanc duydugumda oldu.
    ben bu yola cikmisim elimden geleni yapacagim.
    En azindan bes kisiyi bir araya getirmek ve organize halde bir seyler gerceklestirmek icin ugras vermek icin kendimi adadim.

ilk organisazyonumuz Trabzonspor - ezikler macinda bir bayrak kampanyasi kendi dusuncemdir maddi yardim beklemiyorum ama fikir ureteni bekliyorum BMN den ve cogu Traftar sitelerinden beklendimde sudur birlik beraberlik'dir
    bir elin nesi var iki elin sesi var derler ya amacimiz
    HER SEY TRABZONSPOR ICIN.

bende farkındayım ... yüreğine sağlık
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

slm

ben almanya krefeld tenim hollanda sinirina 30 km uzakliktayim.
    bu dernek nerde acaba adres falan yazsaniz iyi olur

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm

ben almanya krefeld tenim hollanda sinirina 30 km uzakliktayim.
    bu dernek nerde acaba adres falan yazsaniz iyi olur
    saygilarimla arkadas bu dernek dernek degil vakat bir site amaci avrupadaki Trabzonsporlularin organize olmalarini amaclayan ve toplu halde organisasyonlar etmekdir
    1 ogranize sekilde maclara gitmek
    2 Trabzonspor avrupaya geldiginde gene toplu halde karsilamak ve destek vermek.
    buna benzer her seyde ipini cekmek Bmn net ve diger Taraftar sitelerinin yaptiklari gibi organize sekilde bir seyler gerceklestirmek.
    Trabzonspor hakkinda cikan yalan dogru haberlere tepkimizi avrupali TS liler olarak tepkimizi bildirmek ve buna benzer olaylarda Trabzonsporumuzu yanliz birakmamamiz ve dunyanin her neresinden olursa olsun Turkiyedeki medyaya ve medyaya basina yonetimlere systemlere bakin Trabzonzpor avrupada yanlis degil dememiz.

kisadan bu yuz . Bmn netle ve diger Taraftar siteleriyle organize sekilde bazi seyleri gerceklestirmek cok seyler dusunuyoruz insallah cenabi hak yuzumuzu ak cikartir ve Trabzonsporumaza yakisan seyler yapariz ve gerceklestiririz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

@ caykarali_erdal

ya ben dernek acildi sandim yukarda hollandada kurulan taraftr dernekleri.... okudumda yanlis anlamisim.
    aslinda bende sizlerin dusundugu gibi organize isler yapmak isterim.
    ts karsilama yada maclara gitmek olsun
    ama nedense bunlar hep lafta kaliyor

senin sliedrecht, dordrcht cevrelerinden giresun / eynesil li tanidigin varmi
    sen nerelisin bu ara

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

@ caykarali_erdal

ya ben dernek acildi sandim yukarda hollandada kurulan taraftr dernekleri.... okudumda yanlis anlamisim.
    aslinda bende sizlerin dusundugu gibi organize isler yapmak isterim.
    ts karsilama yada maclara gitmek olsun
    ama nedense bunlar hep lafta kaliyor

senin sliedrecht, dordrcht cevrelerinden giresun / eynesil li tanidigin varmi
    sen nerelisin bu ara
    hayir dorderechte kimseyi tanimiyorum dedigin gibi lafda kaliyor yazimi dikkatle okursa orda yazdim lafda kalaiyor karadenizliler dernekleri ve buna benzer derneklerde cok konusuluyor ama malesef hic bir sey yok ve gerceklestirilmiyor.

evet bundan sonra el ele ve gerceklestirecegiz.
    bir kisiyle basladik (ben) gerisi gelecekdir buna inaniyorum saygilarimla
    ben nereliyim hehe caykarailyim. hollandada kaliyorum utrecht sehirinde.
    Konu caykarali_erdal tarafından (14.11.2006 Saat 02:02 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

@ caykarali_erdal

ya ben aslinda gelirim o taraflara o yüzden sormustum. tanidiklar akrabalar falan vard orda.
    umarim hersey istedigin gibi olur.
    evet cok sacma bir soru sormusum nereliisn diye ama napalim saat 12yi gecti

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

@ caykarali_erdal

ya ben aslinda gelirim o taraflara o yüzden sormustum. tanidiklar akrabalar falan vard orda.
    umarim hersey istedigin gibi olur.
    evet cok sacma bir soru sormusum nereliisn diye ama napalim saat 12yi gecti
    istedigim gibi olmuyor ben baslangic yaptim ve dedigim gibi 5 kisiyi bir araya getirsem bile bana yeter ama amacimiz 5 kisi degil 5 bin kisi bir elin nesi var iki elin sesi var her sey Trabzonspor icin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdal kardeş,
    Bu kadar emeği neden BMN adına yapmıyoruz da, yeni bir site ile bu kadar zaman harcıyoruz?Habire bölünüyoruz.Şimdi BMN'den fırtına 61 sitesine hep beraber üye olsak ne değişecek!ya da BMN'ye üye olan Avrupadaki kardeşlerimiz aynı anda hem BMN'ye, hem de fırtına 61 sitesine üye olsalar ne olacak?Fikirleri ve beyinleri aynı olan bu arkadaşlarımız için değişik olan ne olacak?

Ben bunu anlamıyorum!Yarında başka biri çıkacak ve diyecekki; arkadaşlar bende Karadeniz 61 sitesini kurdum hadi üye olalım.Bizim asıl sıkıntımız bence bu...Tek bir yumruk olamıyoruz.

Birde ana sayfanda kullandığın Türk bayraklı meşale görüntüleri bizim tribünlere ait değildir.Trabzon tribünlerinden bu kadar görüntü arasından ana sayfana başka tribün görüntüsü koyman bence hoş değil....

Emeğine saygı duymakla beraber; bu kadar emeğe yazık olduğunu düşünüyorum.
    Konu Badaloğlu tarafından (14.11.2006 Saat 09:38 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konunun tribün bölümü ile olan ilişkisinini anlayamadım.
    Serbest kürsüye taşınmıştır.
    ek olarak BMN nin avrupa temsilciliği için bir şeyler yapmak dururken bir kaç saatlik mesai ile yapılabilecek siteler açmanın bir şeye faydası olmayacağı kanaatindeyim.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet bu konuda yönetici ağabeylerime katılıyorum bmn gibi en aktif site varken gereksiz bmn avrupa temsiciliği için çaba harcamak bencede daha mantıklı bizim birlik olmamızı lazım bütün TRABZONSPORLU siteler birleşmeli

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdal kardeş,
    Bu kadar emeği neden BMN adına yapmıyoruz da, yeni bir site ile bu kadar zaman harcıyoruz?Habire bölünüyoruz.Şimdi BMN'den fırtına 61 sitesine hep beraber üye olsak ne değişecek!ya da BMN'ye üye olan Avrupadaki kardeşlerimiz aynı anda hem BMN'ye, hem de fırtına 61 sitesine üye olsalar ne olacak?Fikirleri ve beyinleri aynı olan bu arkadaşlarımız için değişik olan ne olacak?

Ben bunu anlamıyorum!Yarında başka biri çıkacak ve diyecekki; arkadaşlar bende Karadeniz 61 sitesini kurdum hadi üye olalım.Bizim asıl sıkıntımız bence bu...Tek bir yumruk olamıyoruz.

Birde ana sayfanda kullandığın Türk bayraklı meşale görüntüleri bizim tribünlere ait değildir.Trabzon tribünlerinden bu kadar görüntü arasından ana sayfana başka tribün görüntüsü koyman bence hoş değil....

Badaloglu kardesim Benim niyetim hic bir zaman Hic bir Taraftar sitesini bolmek ve buna benzer bir niyet olmadi olamazda boyle bir dusuncem olmadida olamazda kendimden utanirim benim iyi niyetli dusuncelerimi beni taniyan arkadaslara sora bilirsin Bmn netde ki uye olan ve cokda aktif olan arkadaslarima sunu demisimdir ve bununda arkadasinda duruyorum Bmn birakipda bu yeni siteye gelmeyin gelirseniz banlanirsiniz niyetimi yazdim su gune kadra Bmn net den avrupa temsilciligi ve buna benzer bir calisma gormedim duymadim cilginlar dan ilker kardesim almanyada gayret gosterdi ve kalearkasi sitesinde cilginlar avrupa diye bir bolum acdilar guzel fikir katiliyorum ama bir kere buna karar verdik ve site yapildi maddi yardim kimseden beklemedik beklemiyoruzda avrupdaki TS lilerin sesi olmak yolumda karra verildi ve her zaman sunuda savunduk ortak sekilde butun Taraftar grublariyla / biz kendimizi bir grub saymiyoruz grublasmaya karsiyiz bizim davamiz Trabzonspor gerisi bos avrupada su gune kadra hic bir sey yapilmamis bunun sizlerde farkindasiniz bunu BMN le de gerceklestire bilirdik evet cok dogru ama ben kendimi kimseye baglamadim su gune kadar her kezin dusuncesine saygim sonsuzdur biz kendimizi baska Trabzonsporlu bilmiyoruz sanmiyoruz burda yapacagimiz bir kac organizeyi basara bilirsek ne mutlu bizlere gelecekde ortak calismalarin olmasi niyetiyle saygilarimla.

ahmetcigim ana sayfadaki kullanilan banner Trabzonspor resmi wep sitesinden alinmis resimlerden yapilmisdir.

Alıntı tigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun tribün bölümü ile olan ilişkisinini anlayamadım.
    Serbest kürsüye taşınmıştır.
    ek olarak BMN nin avrupa temsilciliği için bir şeyler yapmak dururken bir kaç saatlik mesai ile yapılabilecek siteler açmanın bir şeye faydası olmayacağı kanaatindeyim.
    ne demeliki.
    bir kac saatlik emek demekle benim emegime saygisizlikdir ben site ustasi da degilim ilk okulu zorla bitirmis'im yaptigim ilk site senin icin kolay bir sey olabilir ama benim bir kac haftalik emegim bu site bu emek kemdimi tatmin etmek icin yapilmamisdir bu emek Trabzonspor icin yapilmisdir bu saygisizligi bana degil Trabzonspora yapilmis sayiyorum, yanlis anlama olduysa kusura bakma

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdal kardeş,

Katiliyorum, bence tek buyuk bir site yapilmasi lagzim... Buyuk sitenin yoneticileri/kuruculari bir olup tek bir site de devam etmek lagzim ve rekor bir uye sayisina ulasmak lagzim... Sub site ler de olabilir.. Ama ayni siteye bagli olmak uzere...
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel görünüyor.radyodada sinan sami çalıyor o da çok iyi
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Badaloglu kardesim Benim niyetim hic bir zaman Hic bir Taraftar sitesini bolmek ve buna benzer bir niyet olmadi olamazda boyle bir dusuncem olmadida olamazda kendimden utanirim benim iyi niyetli dusuncelerimi beni taniyan arkadaslara sora bilirsin Bmn netde ki uye olan ve cokda aktif olan arkadaslarima sunu demisimdir ve bununda arkadasinda duruyorum Bmn birakipda bu yeni siteye gelmeyin gelirseniz banlanirsiniz niyetimi yazdim su gune kadra Bmn net den avrupa temsilciligi ve buna benzer bir calisma gormedim duymadim cilginlar dan ilker kardesim almanyada gayret gosterdi ve kalearkasi sitesinde cilginlar avrupa diye bir bolum acdilar guzel fikir katiliyorum ama bir kere buna karar verdik ve site yapildi maddi yardim kimseden beklemedik beklemiyoruzda avrupdaki TS lilerin sesi olmak yolumda karra verildi ve her zaman sunuda savunduk ortak sekilde butun Taraftar grublariyla / biz kendimizi bir grub saymiyoruz grublasmaya karsiyiz bizim davamiz Trabzonspor gerisi bos avrupada su gune kadra hic bir sey yapilmamis bunun sizlerde farkindasiniz bunu BMN le de gerceklestire bilirdik evet cok dogru ama ben kendimi kimseye baglamadim su gune kadar her kezin dusuncesine saygim sonsuzdur biz kendimizi baska Trabzonsporlu bilmiyoruz sanmiyoruz burda yapacagimiz bir kac organizeyi basara bilirsek ne mutlu bizlere gelecekde ortak calismalarin olmasi niyetiyle saygilarimla.

ahmetcigim ana sayfadaki kullanilan banner Trabzonspor resmi wep sitesinden alinmis resimlerden yapilmisdir.
    Erdal ağabey, senin niyetin çok saf ve temiz olabilir ama sen ne kadar amacım BMN'yi bölmek değil desende bu ister istemez bölünmelere kutuplaşmlara yol açacaktır.Senin niyetin çok iyi olabilir ama keşke bazı şeyleri bizimle paylaşsaydın.
    Avrupa sorumlusu BMN yöneticimiz Murat, Hollanda da oturuyor.Bu konuları onunla hiç konuştunmu?Avrupa'da böyle bir güç oluşturmayı düşündüğünü onunla paylaştınmı?Biz kendi aramızda bunları hep konuşuyoruz ama Murat kardeşimizin işlerinin bu aralar haddinden fazla olması hasebi ile bazı şeyleri (Avrupa adına) gerçekleştiremedik.Ama BMN-Avrupa çok uzağımızda değil yani...

Bu arada Erdal ağabey,site ana sayfanda kullandığın banner (Türk bayraklı meşale resmi) Trabzonspor resmi sitesinden aldığını söylesende bazı gerçekler hiç bir zaman değişmez.
    Ben sana bu resimin Trabzonspor tribünlerine ait olmadığını ısrarla söylüyorum.Resmi sitemiz bu resmi alıntı yaparak çok büyük bir yanlış yapmıştır.Bu resim; Kayserispor tribünlerine aittir.Kayserispor'un bu yılki Avrupa kupalarında oynadığı maçta çekilmiştir.Aklımda kaldığı kadarı ile AZ Alkmar maçında hemde Hollanda da çekilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

.
    Bi kere arkadaşım senin yanlışın burda.Ayrıldım dediğin site de bu site ve seninyaptığın site de emek harcanılarak yapılmış.Nasıl böle yazabilmişsin ki yukarı anlayamadım.Oraya dadanan art niyetlilerden kurtulmak için nasıl uğraş verdiklerinide biliyo olman lazım.Sanki onları bilerek oraya toplamışlar gibi yazmışsın.Bu çok yanlış.
    Bi yanlışta bu sitede başka sitelerin reklamını yapmak yasak diye biliyorum..Hemen tepki veriliyo yada uyarılıyo çünküm..Bunu farketmiş olman gerekirdi ve böle bi başlık açmaman gerekirdi.
    Tabii isteyen istediği kadar site yapabilir.Gayet doğal.Yapanada niye yaptın denmemeli.Emeğe saygı ama denip arkadaş uyarılmalı ve bu başlık kapatılmalıydı bence.
    Konu Nebiye tarafından (15.11.2006 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı nebiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi kere arkadaşım senin yanlışın burda.Ayrıldım dediğin site de bu site ve seninyaptığın site de emek harcanılarak yapılmış.Nasıl böle yazabilmişsin ki yukarı anlayamadım.Oraya dadanan art niyetlilerden kurtulmak için nasıl uğraş verdiklerinide biliyo olman lazım.Sanki onları bilerek oraya toplamışlar gibi yazmışsın.Bu çok yanlış.
    Bi yanlışta bu sitede başka sitelerin reklamını yapmak yasak diye biliyorum..Hemen tepki veriliyo yada uyarılıyo çünküm..Bunu farketmiş olman gerekirdi ve böle bi başlık açmaman gerekirdi.
    Tabii isteyen istediği kadar site yapabilir.Gayet doğal.Yapanada niye yaptın denmemeli.Emeğe saygı ama denip arkadaş uyarılmalı ve bu başlık kapatılmalıydı bence.
    nebiye'ye katılıyorum.her ne şekilde olursa olsun birgün firtina61 sitesinede değişik amaçla insanlar gelebilir fakat bu sorunu siteye bulmak yanlış olur kanaatindeyim.beş parmağın 5i bir değil sonuçta.oraya Trabzon aşkıyla gelende olacaktır başka amaçlar için gelende olacaktır.ama ben yinede site açılmasına karşı değilim.bu konuda BMN nin büyüklüğü kuşkusuzki tartışılamaz.renkdaşlarımla bir arada olmak bana zevk veriyor ve diğer ezik takım taraftarlarının açmış olduğu sitelerin yanında bizimkiler az bile kalıyor.keşke amacı Trabzonspor aşkı olan daha çok site olsa.Trabzonspor'u az çok tanıyan yabancı bir takım taraftarı google arama motorunda TRABZONSPOR yazdığında eğer karşısına sadece 5-6 link çıkarsa benim zoruma gider.amaç TRABZONSPORUM ise yapılan her iş kutsaldır benim için
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

gercekten herkez tekbir amaç için uğraşıyo. ben burda kimsenin menfaatleri için uğraştıhını duşunmuyorum.
    herşey TRABZON SPOR ' un başarısı ve gelişmesi için butur olaylar camıyamızı büyültür.
    ama özellikle şöyle bir konu varki.( AHMET abininde dediği gibi) bu olay ister istemez traftarlar arasında bir bölümlük oluşturur butur organızasyonlar tek bir catı altında toplanırsa hem katılım sayısı acısından hem organızasyon sağlıhı acısından cok daha verimli olacağı kanatındeyim .butur bir site kurmak ilk başta cok basıt gelebilir ama orda duzen sağlamak orda bir butunluk kurmak ve onu hepbir arada tutmak cokzor olabilir. burda zaten herturlu konu herturlu başlık bulmak acmak mumkun ve bu site TÜRKİYE nın en katılımlı traftar sitesi. burdan hepbirlikte duzenlenecek oganızasyonlar daha verimli olacahı kesin. traftar olarak hangisiteden hangi organızasyona katılacahımızı şaşırır olduk. cılgınlar-Gurbetci gençler-BMN-fırtına61-sürmenelipıranalar gibi daha saymadıjhım birkaç site daha var.
    ben TRABZON SPOR luyum traftarım TRABZON SPOR için elimden geleni maddi manevi yapmaya hazırım benim için o site bu site önemli değil. önemli olan TRABZON SPOR'a neverdiğidir. bir amaç için burdayız bu yolda hepbirlikte hareket ediceksek varım.
    inşallah bunu başarır ve burdakı gibi bir aile ortamı sağlarsınız. BMN aracılığı ile bunu paylaşıp bu başarıda pay sahıbi olmak için bende elimden geleni yaparım.
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alıntı nebiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet baska sitelerin reklamini yapmak yasakdir Trabzonspor disi bir siteyse ve seviyeli bir site olmakda en onemlisi u61 de seviye diye bir seymi var / kaldi ????
    Trabzonsporlu olmuyanlarla doldu tasdi renkleride kaldirsa vede banneri , bak bakalim ne sitesi.

u61 sitesi Taraftar sitesi olarak gormen bile dusundurucu cunku yazdigim gibi istanbul takimlarinin taraftarlariyla dolmus tasmis kari kiz pesinde dolasanlarla dolmus bir site neyse bu konuyu kapatiyorum her kez serbestdir hangi sitede kendini tatmin ede biliyorsa orda etsin .

ben bordo mavide vede firtinada kendimi tatmin ediyorum.

amacim acik ve net Trabzonspor.

kullandigin avatoru yapan kardesim Viya'yada (ozgur'e)selamlar olsun neden ayrildi o siteden birde ona sor derim saygilarimla.

Vegas
    Ziyaretçi

Bu forumda da acilmisti ancak birkac dakika icinde kapatildi, kurdugun sitenin anasayfasinda "Trabzonspor kume duzer mi" diye anket acmissin. Bu siteyi acmandaki nedeni de Trabzonspor olarak acikliyorsun peki bir Trabzonsporludan o ankete ne cevap vermesini bekleyerek koyuyorsun oraya?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.