Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Firtina 61 sitesi

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı caykarali_erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet baska sitelerin reklamini yapmak yasakdir Trabzonspor disi bir siteyse ve seviyeli bir site olmakda en onemlisi u61 de seviye diye bir seymi var / kaldi ????
    Trabzonsporlu olmuyanlarla doldu tasdi renkleride kaldirsa vede banneri , bak bakalim ne sitesi.

u61 sitesi Taraftar sitesi olarak gormen bile dusundurucu cunku yazdigim gibi istanbul takimlarinin taraftarlariyla dolmus tasmis kari kiz pesinde dolasanlarla dolmus bir site neyse bu konuyu kapatiyorum her kez serbestdir hangi sitede kendini tatmin ede biliyorsa orda etsin .

ben bordo mavide vede firtinada kendimi tatmin ediyorum.

amacim acik ve net Trabzonspor.

kullandigin avatoru yapan kardesim Viya'yada (ozgur'e)selamlar olsun neden ayrildi o siteden birde ona sor derim saygilarimla.
    Konuyu ikili tartışmaya mı götürmek istiyorsun.Ben o sitenin savunucusu değilimm.Sadece sanki o site sadece o amaçlarla yapılmış ve bilerek topluyorlar oraya o dengesizleri düşüncesiyle yazdığın yazıya tepkimmm.
    Avatarımı yapan Viya kardeşime gelince ben her gördüğümde selamlarımı saygılarımı iletiyorum sen merak etme.
    NoT : İmzamıda Viya kardeşim yapmıştı.
    Konu Nebiye tarafından (21.11.2006 Saat 08:49 ) değiştirilmiştir.

ffuygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı caykarali_erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sagolasin Kardesim u61 den ayrilma nedenim sende biliyorsundur Traftarlik sitesi namina hic bir sey yapmiyan en onemlisi hic bir organisasyona katilmiyan sanal alemde Taraftarlik yapan ve cok daha onemli olan Trabzonsporlu olmayan istanbul takimlarinin Taraftarlariyla dolan kari kiz pesinde dolasan kisileri bir raya getirmekle ugrasan bir site oldugundan ayrildim.
    Trabzonspora hic bir yarari olmuyan ve olmuyacaginida inandigim bir site ve Trabzonspor avrupa fan sitesi diye gecinmelerinden utanc duydugumda oldu.
    ben bu yola cikmisim elimden geleni yapacagim.
    En azindan bes kisiyi bir araya getirmek ve organize halde bir seyler gerceklestirmek icin ugras vermek icin kendimi adadim.

ilk organisazyonumuz Trabzonspor - ezikler macinda bir bayrak kampanyasi kendi dusuncemdir maddi yardim beklemiyorum ama fikir ureteni bekliyorum BMN den ve cogu Traftar sitelerinden beklendimde sudur birlik beraberlik'dir
    bir elin nesi var iki elin sesi var derler ya amacimiz
    HER SEY TRABZONSPOR ICIN.
    öncelikle tüm site üyelerine ve yönetici arkadaşlara selamlar erdal kardeşim seniin söylmek istedigin nedir biz ultra61 de pezevenklik mi yapıyoruz onun içinmi gece gündüz Trabzonsporumuzla bi alakası olmayan kişileri atıyoruz site sitenin üye sayısı 7700 atılan kişi en az 2000 senin burda kasti olarak bir davranışın oldugunu düşünüyorum bizim sitemizde arkadaşlık adına tek yapılan şey orda takım adına veya kişilerin yorumlarında yapılanlardır kimseyi buluşturup birleştirdigimizde yok tek amacımız istanbul başta olmak üzere büyük şehirlerimizde takımıza taraftar grubu olarak destek vermek bunuda sizin gibi düşünen geri düşünceli insanlar yüzünden çok yavaş yapıyoruz ilk pankartımızı trabzonda açmış olmakla birlikte her maçta kendi grubumuz takımımıza destek vermektedir ve devamıda gelecektir şimdilik size fazla birşey söylemek istemiyorum site adminleri bu konuda yapması gerekenleri yapsınlar bu şekilde grupları karalayarak kimse birşey kazanamaz ne sen ne ben ne bi başkası herkese saygılar.
    .:Trabzonspor:.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konu amacından uzaklaşıp; kişiselleşmeye başladığından kapatmak zorundayım.Kimsede kusura bakmasın.Maksat Trabzonspor'a hizmet ise tartışmaları kişiselleştirmenin alemi yok...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.