Sayfa 1 Toplam 53 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1314 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 26. Hafta | Konyaspor 1-0 TRABZONSPOR | MAÇ SONUCU

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart STSL 26. Hafta | Konyaspor 1-0 TRABZONSPOR | MAÇ SONUCU

....

Umarım bir başlık açmayı becerebilmişimdir.

...

İlk açtığım maç başlığı hayırlı bir galibiyete vesile olur inşallah
    Konu Courage tarafından (22.03.2015 Saat 18:04 ) değiştirilmiştir.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

5 Nisan 2015 Pazar
    Saat 19:00
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart STSL 26. hafta Torku Konyaspor -Trabzonspor

Cezalı oyuncumuz: Mehmet Ekici

Sarı kart sınırındaki oyuncularımız: Aykut Demir, Essaid Belkalem, Fatih Atik

Rakibin en etkili ismi: Hasan Kabze 7 gol / 1 asist
    Rakibin cezalı oyuncusu: Mehmet Uslu

STSL 26. Hafta | T. Konyaspor - TRABZONSPOR | 05.04.2015 - 19:00
    Konu F. Yıldırım tarafından (22.03.2015 Saat 18:11 ) değiştirilmiştir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atmosfer açısından zor deplasman. Mehmet Ekici olmadan kazanabilirsek büyük başarı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atmosfer açısından zor deplasman. Mehmet Ekici olmadan kazanabilirsek büyük başarı...
    Yemisim onlarin atmosferi ya ...atmosfer gormesek neyse..yuzde 90ni istanbul yalakasi zaten heriflerin 1 gol bulalim hepsi sinema seyircisi olur..

Nereden
    Elazığ

Standart STSL 26. hafta Torku Konyaspor -Trabzonspor

Nereden
    İstanbul

mehmet ekici ye 11 m euro verecek keriz varsa direk satılsın

Nereden
    İstanbul

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emenike ye bir o kadar veren keriz varken ,Tabataya hakeza öyle bir zamanlar .....

Ayrıca 11 milyon etmese bile 7 milyon net verilebilir.

StopMatchFixing.Com

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

la oğlum elinizdeki iyileri hep satma peşindesiniz. Sonra ÜFF NİYE ŞAMPİYON OLAMAYRUK.

Nereden
    Eskişehir

Başta Yusuf,Belkalem,Yatabare ve bugün sakatlanan Aytaç gibi önemli oyuncuların bu maça yetişme ihtimali kazanmamız adına önemli etken olacak.Özer'in bugünkü insiyatifi Ekici'nin yokluğunu aratmayabilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emenike ye bir o kadar veren keriz varken ,Tabataya hakeza öyle bir zamanlar .....

Ayrıca 11 milyon etmese bile 7 milyon net verilebilir.
    hayır ben seneyi düşünerek söyledim açıkcası 11 m euro yabancı sınırının olmadığı bir devirde bir türk oyuncuya teklif varsa direk satılabilir spartak moskova idi sanırsam haberleri çıkmıştı

Nereden
    İstanbul

Alıntı İlkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    la oğlum elinizdeki iyileri hep satma peşindesiniz. Sonra ÜFF NİYE ŞAMPİYON OLAMAYRUK.
    kesinlikle doğru zaten Cardozo içinde böyle şeyler söylendiğinde tepem atmıştı.İyi olanları çabuk gönderirsek nah başarılı oluruz!

Yukarıda sadece futbolcu fiyatlaması üzerinden bir yorum yaptım.

hayır ben seneyi düşünerek söyledim açıkcası 11 m euro yabancı sınırının olmadığı bir devirde bir türk oyuncuya teklif varsa direk satılabilir spartak moskova idi sanırsam haberleri çıkmıştı

Yabancı sınırlaması yok ama Mehmet kadar iyisini getirebileceğinin garantisi yok ,getirsen uyum sağlarmı onun garantisi yok.

Elimizde bu kadar iyi ve takımı-şehri seven adam varken kaşınmayalım. Onur- Mehmet- Cardozo hatta Bosingwa kesinlikle kalmak zorunda.

StopMatchFixing.Com

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kesinlikle doğru zaten Cardozo içinde böyle şeyler söylendiğinde tepem atmıştı.İyi olanları çabuk gönderirsek nah başarılı oluruz!

Yukarıda sadece futbolcu fiyatlaması üzerinden bir yorum yaptım.

Yabancı sınırlaması yok ama Mehmet kadar iyisini getirebileceğinin garantisi yok ,getirsen uyum sağlarmı onun garantisi yok.

Elimizde bu kadar iyi ve takımı-şehri seven adam varken kaşınmayalım. Onur- Mehmet- Cardozo hatta Bosingwa kesinlikle kalmak zorunda.
    Tepkim sana değil hocam. Üstteki arkadaşın mesajıyla böyle itham bulunmaya çalışanlara.

Nereden
    İstanbul

mehmet i abartmaya gerek yok ben böyle her ayağına gelen topa vuran tipleri sevmiyorum senin öncelikli amacın gol pası vermek ben adam akıllı 2 ara pas estetik paslar attığını göremedim tamam şut da at ama ileride türkiye liginin en kaliteli adamı varken bir maçta ayağına 1 kere bile top gelmiyorsa en büyük suç mehmet indir

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mehmet ekici seviyesinde bir oyuncu cepte herhalde ki bu kadar rahat satıyorsun?

Bir de mehmet ne kadar kötüyse alan takım "keriz" oluyormuş. Ortada iniesta, yaya toure, xabi alonso var ya mehmet takımda gereksiz tabi...
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

biraz da karşı takımdan kaynaklandı.herkes boş maşallah, kimse basmıyor.daha sert bir savunma olsa bu kadar gereksiz şut denemesi olmazdı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Özdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet ekici seviyesinde bir oyuncu cepte herhalde ki bu kadar rahat satıyorsun?

Bir de mehmet ne kadar kötüyse alan takım "keriz" oluyormuş. Ortada iniesta, yaya toure, xabi alonso var ya mehmet takımda gereksiz tabi...
    duran top ve uzaktan şut tehtidinden başka bir olayı var mı ekici nin varsa da ben göremedim açıkcası sadece bu özellikleri barındıran bir oyuncunun 11 m gibi bir değere satılması işin ekonomik boyutu sebebiyle mantıklı geliyor bana sonuçta Trabzonspor un değirmeni taşıma suyla dönmüyor

Nereden
    İstanbul

duran top ve uzaktan şut tehtidinden başka bir olayı var mı ekici nin varsa da ben göremedim açıkcası sadece bu özellikleri barındıran bir oyuncunun 11 m gibi bir değere satılması işin ekonomik boyutu sebebiyle mantıklı geliyor bana sonuçta Trabzonspor un değirmeni taşıma suyla dönmüyor
    Ekicinin asistleri ,top saklaması ve maçtan maça artan koşu temposu kaç oyuncuda var?

Değirmeni döndürmek istiyorsan fuzuli para verdiğimiz adamları gönderirsin o değirmen olur baraj!

StopMatchFixing.Com

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynen bende böyle düşünüyorum, alt yapıdan oğuzhan ı kazanmalıyız bence ekici ye 11m euro verecek enayi yok. sezon sonu bence 3-4m euro teklif gelirse düşünmeden satıp yerine oğuzhan ı monte etmeliyiz.

teknik yok,
    pas yok,
    tempo yok,
    şut eh biraz,
    duran top ehh işte şansa bala atıyor arada,
    orta sahada maestro görevini yapmaktan aciz,
    çalım yeteneği zeki yavru dan berbat,
    modern futbol oynamıyor soner den tek farkı şansa bala iki gol atması işte,
    cardozo ya da top atmıyor...

gs ye de iteleyebiliriz hatta yekta + emre çolak + 2m euro ya ekici yi satarsak yılın kazığını atmış oluruz kedilere.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Ekicinin asistleri ,top saklaması ve maçtan maça artan koşu temposu kaç oyuncuda var?

Değirmeni döndürmek istiyorsan fuzuli para verdiğimiz adamları gönderirsin o değirmen olur baraj!
    ya koşuyorda ne oluyor koş topa koş topa vur bu manzarayı görmekten sıkılmadınız mı özellikle bu maçtan sonra benim canıma tak etti cardoya sanki bilerek pas atmıyor izlenimi giderek herkes tarafından farkedilmeye başladı benim kafamdaki orta sahada her zaman ilk önce gol pasını düşünmesi gerekiyor ben bu perspektifle baktığım için mehmet i beğenmiyorum gol atmayı her oyuncu ister ama bu oyunun bazı anlarında o kadar laubali bir hale bürünüyor ki insan çileden çıkıyor

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bende böyle düşünüyorum, alt yapıdan oğuzhan ı kazanmalıyız bence ekici ye 11m euro verecek enayi yok. sezon sonu bence 3-4m euro teklif gelirse düşünmeden satıp yerine oğuzhan ı monte etmeliyiz.

teknik yok,
    pas yok,
    tempo yok,
    şut eh biraz,
    duran top ehh işte şansa bala atıyor arada,
    orta sahada maestro görevini yapmaktan aciz,
    çalım yeteneği zeki yavru dan berbat,
    modern futbol oynamıyor soner den tek farkı şansa bala iki gol atması işte,
    cardozo ya da top atmıyor...

gs ye de iteleyebiliriz hatta yekta + emre çolak + 2m euro ya ekici yi satarsak yılın kazığını atmış oluruz kedilere.
    tamam lafınızı da soktunuz herhalde mutlusunuzdur pas varda pasın türü ne tam hatırlamıyorum ama geçen sene galiba yendiğimiz bir maçta %100 pas verimliliğiyle oynamıştı ne yani büyük oyuncu mu bu takımdaki bencil olabilecek tek adam cardozo dur ama maçı izlediyseniz adamın çırpınışını görürsünüz adamın gol atabileceği yegane fırsatlar yan toplar onuda salih açıyor sonra da mustafa girdi tabi oda işin kreması birde kornerler var tabi

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

forumda yonetici olsam mehmeti tartisan adami direkt banlarim..kadro messilerden gecilmiyor ya mehmet'i tartisiyor beyzadem..duran top ve sut tehdidi disinda olayi yokmus.bu zaten koca bir yalan ama varsayalim dogru olsun.bir futbolcu takimin attigi gollerin neredeyse yarisina dolayli dolaysiz imza koyuyorsa orada haddini bileceksin.bu sezon duran toplardan 30a yakin gol atmisiz herif baska olayi yok diyor.daha ne olsun.mehmet'in bir ust versiyonu zaten ya real'de ya barca'da oynar..
    takimda dort tane yildiz denebilecek topcu var, onur,bosi,mehmet,cardozo..bu dort futbolcu direkt takima seviye atlatan adamlar.bu adamlar hakkinda atip tutarken iki kere dusunmek lazim.kustahligin luzumu yok.alinan 43 puanin neredeyse yarisinda imzasi olan adamin bencil olmaya da hakki vardir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda yonetici olsam mehmeti tartisan adami direkt banlarim..kadro messilerden gecilmiyor ya mehmet'i tartisiyor beyzadem..duran top ve sut tehdidi disinda olayi yokmus.bu zaten koca bir yalan ama varsayalim dogru olsun.bir futbolcu takimin attigi gollerin neredeyse yarisina dolayli dolaysiz imza koyuyorsa orada haddini bileceksin.bu sezon duran toplardan 30a yakin gol atmisiz herif baska olayi yok diyor.daha ne olsun.mehmet'in bir ust versiyonu zaten ya real'de ya barca'da oynar..
    takimda dort tane yildiz denebilecek topcu var, onur,bosi,mehmet,cardozo..bu dort futbolcu direkt takima seviye atlatan adamlar.bu adamlar hakkinda atip tutarken iki kere dusunmek lazim.kustahligin luzumu yok.alinan 43 puanin neredeyse yarisinda imzasi olan adamin bencil olmaya da hakki vardir.
    maçı izlemeden istatistik bazlı konuştuğunuz ne kadar belli

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Banko yeniliriz.

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Galibiyet sonrası malum iyi havaya giriyoruz. Yenilince hakaretler küfürler havada uçuşuyor.
    Aman...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)