Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fransa 2016 Avrupa Þampiyonasý Elemeleri | Hollanda - Türkiye | 28.03.2015 - 21:45

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Robbenin olmamasý futbol adýna büyük talihsizlik lakin milli takýmýmýz için ise büyük þans en az 2 gol daha az yeriz...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne gibi bir söz vermis Ömer ? Hiç haberim yok onun için soruyorum...
    Ne dedi de arkasinda durup gelmedi simdi
    Gökhan Töre olayýndan sonra ben bir daha onunla ayný kadroda yer almam diye açýklama yapmýþtý basýndan bunu duydum. Geçen AA ya röportaj verdi sordular "Milli takým hakkýnda Terim görüþtünüz gelecek misin?" diye. "Konuþmak istemiyorum "dedi. Sonra çaðýrýlmaz herhalde falan dendi yorum olarak. Terim çaðýrdý o da reddetti ve gelmedi.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Fatih ÇELÝK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökhan Töre olayýndan sonra ben bir daha onunla ayný kadroda yer almam diye açýklama yapmýþtý basýndan bunu duydum. Geçen AA ya röportaj verdi sordular "Milli takým hakkýnda Terim görüþtünüz gelecek misin?" diye. "Konuþmak istemiyorum "dedi. Sonra çaðýrýlmaz herhalde falan dendi yorum olarak. Terim çaðýrdý o da reddetti ve gelmedi.
    Eger o sözler dogruysa, yani basinin yalani degilse, ki degil gibi gözüküyor, tebrik ederim kendisini, tabi ki isin içinde baska bir sey yoksa...

Yalniz Hakan ile de ayni takimdalar, Hakan geldi o gelmedi, Leverkusen'de ne olacak küs mü olacaklar bunlar
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Fatih Birinci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

saldýr HOLLANDA !!!

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eger o sözler dogruysa, yani basinin yalani degilse, ki degil gibi gözüküyor, tebrik ederim kendisini, tabi ki isin içinde baska bir sey yoksa...

Yalniz Hakan ile de ayni takimdalar, Hakan geldi o gelmedi, Leverkusen'de ne olacak küs mü olacaklar bunlar
    Sanmýyorum küs olacaklarýný bireysel kararlarý çünkü. Ömer biraz kýrgýndýr bence sonuçta Töre aðzýna silah dayamýþ adamlarýn. O deðil de þunun gibi bi olayý da sümenaltý ettiler ya tebrik etmek lazým þike falan hak götüre. Demek Töre adamlarý vursa eðitim zayiatý deyip geçecekler vay arkadaþ.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Fatih ÇELÝK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sanmýyorum küs olacaklarýný bireysel kararlarý çünkü. Ömer biraz kýrgýndýr bence sonuçta Töre aðzýna silah dayamýþ adamlarýn. O deðil de þunun gibi bi olayý da sümenaltý ettiler ya tebrik etmek lazým þike falan hak götüre. Demek Töre adamlarý vursa eðitim zayiatý deyip geçecekler vay arkadaþ.
    Olayin ne oldugunu bence tam bilmiyoruz, Gökhan'in savunulacak bir tarafi var mi bilmiyorum sanmiyorum ama, 100% suçlu olsa ve adamlari öldürse bile bir sekilde kurtarirlar gibime geliyor... Harbiden memleketin çivisi çikmis, bir de oraya yerlesme hayallerini kuruyorum, kafam güzel herhalde diyecegim ama neyse burasi çoook daha iyi degil
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bu mac yýlýn bankosu 1.60 'dan kasayý gomdum.Guus Hiddink ile Hollanda futbol federasyonu arasýnda býr gerýlým var.Kaybedýlen izlanda macý sonrasý Hiddink federasyonun gorusme talebýný gerceklestýrmemýstý her ne kadar Letonya macýný kazanmýs olsalar býle.Bu yuzden Hollanda ve Hiddink istim üstünde bu mac onlarýn var olacagý mac olur.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Umarim rakip milli takima cagrilan oyuncumuz olmaz
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Hepimiz 12 dev adamý bekliyoruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)