Hesaplipazar
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 34 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Fransa 2016 Avrupa ampiyonas Elemeleri | Hollanda - Trkiye | 28.03.2015 - 21:45

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Robbenin olmamas futbol adna byk talihsizlik lakin milli takmmz iin ise byk ans en az 2 gol daha az yeriz...

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne gibi bir sz vermis mer ? Hi haberim yok onun iin soruyorum...
    Ne dedi de arkasinda durup gelmedi simdi
    Gkhan Tre olayndan sonra ben bir daha onunla ayn kadroda yer almam diye aklama yapmt basndan bunu duydum. Geen AA ya rportaj verdi sordular "Milli takm hakknda Terim grtnz gelecek misin?" diye. "Konumak istemiyorum "dedi. Sonra arlmaz herhalde falan dendi yorum olarak. Terim ard o da reddetti ve gelmedi.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Alnt Fatih ELK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gkhan Tre olayndan sonra ben bir daha onunla ayn kadroda yer almam diye aklama yapmt basndan bunu duydum. Geen AA ya rportaj verdi sordular "Milli takm hakknda Terim grtnz gelecek misin?" diye. "Konumak istemiyorum "dedi. Sonra arlmaz herhalde falan dendi yorum olarak. Terim ard o da reddetti ve gelmedi.
    Eger o szler dogruysa, yani basinin yalani degilse, ki degil gibi gzkyor, tebrik ederim kendisini, tabi ki isin iinde baska bir sey yoksa...

Yalniz Hakan ile de ayni takimdalar, Hakan geldi o gelmedi, Leverkusen'de ne olacak ks m olacaklar bunlar
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Fatih Birinci - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.04.2012
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

saldr HOLLANDA !!!
    Fatihin fethettigi Yavuzun ynettigi Kanuninin dogdugu ehrin evladyz

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eger o szler dogruysa, yani basinin yalani degilse, ki degil gibi gzkyor, tebrik ederim kendisini, tabi ki isin iinde baska bir sey yoksa...

Yalniz Hakan ile de ayni takimdalar, Hakan geldi o gelmedi, Leverkusen'de ne olacak ks m olacaklar bunlar
    Sanmyorum ks olacaklarn bireysel kararlar nk. mer biraz krgndr bence sonuta Tre azna silah dayam adamlarn. O deil de unun gibi bi olay da smenalt ettiler ya tebrik etmek lazm ike falan hak gtre. Demek Tre adamlar vursa eitim zayiat deyip geecekler vay arkada.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Alnt Fatih ELK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sanmyorum ks olacaklarn bireysel kararlar nk. mer biraz krgndr bence sonuta Tre azna silah dayam adamlarn. O deil de unun gibi bi olay da smenalt ettiler ya tebrik etmek lazm ike falan hak gtre. Demek Tre adamlar vursa eitim zayiat deyip geecekler vay arkada.
    Olayin ne oldugunu bence tam bilmiyoruz, Gkhan'in savunulacak bir tarafi var mi bilmiyorum sanmiyorum ama, 100% sulu olsa ve adamlari ldrse bile bir sekilde kurtarirlar gibime geliyor... Harbiden memleketin ivisi ikmis, bir de oraya yerlesme hayallerini kuruyorum, kafam gzel herhalde diyecegim ama neyse burasi oook daha iyi degil
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

hyasin61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Bu mac yln bankosu 1.60 'dan kasay gomdum.Guus Hiddink ile Hollanda futbol federasyonu arasnda br gerlm var.Kaybedlen izlanda mac sonras Hiddink federasyonun gorusme talebn gerceklestrmemst her ne kadar Letonya macn kazanms olsalar ble.Bu yuzden Hollanda ve Hiddink istim stnde bu mac onlarn var olacag mac olur.
    nk sevdim ve ben kalbiyle yaayanlar zmresindenim.

Trabzonspor Kongre yesi
    Anil Cevik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Tunceli

Umarim rakip milli takima cagrilan oyuncumuz olmaz
    >Kombine Al
    >Forma Al
    >ye Ol
    62 - 23 - 07

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    32

Hepimiz 12 dev adam bekliyoruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)